Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

netradiční prosba... ;)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2012 23:33    Předmět: netradiční prosba... ;) Citovat

Ahoj,

jak se všichni pořád máte? Wink

tak jsem zase jednou upgradoval pc... tentokrát to ale nebylo úplně v plánu - starý nb doslova shořel... :/

a teď když se snažím nainstalovat et, tak mám problém... teda problém s PB :/ když ho instaluju, tak se automaticky aktualizuje (ještě během instalace - nejde to vypnout) a potom, když mám zadat hru, do které ho chci, tak ET tam prostě není v tom seznamu... :/ nevim, jestli to je win8, nebo PB, nebo něco jiného.. takže problém je v tom, že bez nainstalovaného PB se nemůžu připojit na žádný srvr (ten PB už mi nefungoval delší dobu, ale na nějaké srvry jsem se bez problémů připojil, na jiných mi to zasekávalo celý komp), ale chtěl jsem vás poprosit o následující...

Může někdo z vás prosím, komu funguje PB, nahrát svůj adresář z program files - Wolfenstein - Enemy Territory někam na web... (např. ulozto.cz)? Jenom bych ho stáhnul a zkusil, jestli mi to pojede přes něj...

cfg si upravím sám (i když kdyby si to náhodou přečetl snupik a poslal mi zase ten jeho skvělej, tak by to taky nebylo na škodu Wink )

Díky moc! Wink

La
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2012 21:17    Předmět: Re: netradiční prosba... ;) Citovat

LaCunda napsal:
Ahoj,

jak se všichni pořád máte? Wink

tak jsem zase jednou upgradoval pc... tentokrát to ale nebylo úplně v plánu - starý nb doslova shořel... :/

a teď když se snažím nainstalovat et, tak mám problém... teda problém s PB :/ když ho instaluju, tak se automaticky aktualizuje (ještě během instalace - nejde to vypnout) a potom, když mám zadat hru, do které ho chci, tak ET tam prostě není v tom seznamu... :/ nevim, jestli to je win8, nebo PB, nebo něco jiného.. takže problém je v tom, že bez nainstalovaného PB se nemůžu připojit na žádný srvr (ten PB už mi nefungoval delší dobu, ale na nějaké srvry jsem se bez problémů připojil, na jiných mi to zasekávalo celý komp), ale chtěl jsem vás poprosit o následující...

Může někdo z vás prosím, komu funguje PB, nahrát svůj adresář z program files - Wolfenstein - Enemy Territory někam na web... (např. ulozto.cz)? Jenom bych ho stáhnul a zkusil, jestli mi to pojede přes něj...

cfg si upravím sám (i když kdyby si to náhodou přečetl snupik a poslal mi zase ten jeho skvělej, tak by to taky nebylo na škodu Wink )

Díky moc! Wink

La


Dal jsem na web svůj adresář pb ke stažení - adresa v PM.
Možná by, ale mohla zafungovat Kostova utilitka, kterou dával na fórum..... .
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2012 19:59    Předmět: Citovat

díky moc! Wink hned to jdu vyzkoušet Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2012 08:51    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
díky moc! Wink hned to jdu vyzkoušet Wink
cau problem je v tom,ze PB na XP uz vypnuty min 1/2 roku ja s tim mam taky problem Mad ti co maji linux,nebo neco jineho,tak jsou v pohode.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korys
Level2


Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 56
Bydliště: Vyšehořovice(Praha východ)

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2012 21:46    Předmět: Citovat

Zdar mám stejný problém umřel my hadr a neměl jsem udělaný zálohy Sad Vše z et v pi.. Kde najdu tu kostovu utilitku ?? Nemůžu to najit . děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2012 23:30    Předmět: Citovat

Korys napsal:
Zdar mám stejný problém umřel my hadr a neměl jsem udělaný zálohy Sad Vše z et v pi.. Kde najdu tu kostovu utilitku ?? Nemůžu to najit . děkuji


http://et.core-pretaktovani.cz/ET_PBSetup.exe

viz topic Nemam guid .........
http://et-stats.regnet.cz/forum/viewtopic.php?t=533
nebo
http://et-stats.regnet.cz/forum/viewtopic.php?t=544
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korys
Level2


Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 56
Bydliště: Vyšehořovice(Praha východ)

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2012 12:00    Předmět: Citovat

Bell napsal:
Korys napsal:
Zdar mám stejný problém umřel my hadr a neměl jsem udělaný zálohy Sad Vše z et v pi.. Kde najdu tu kostovu utilitku ?? Nemůžu to najit . děkuji


http://et.core-pretaktovani.cz/ET_PBSetup.exe

viz topic Nemam guid .........
http://et-stats.regnet.cz/forum/viewtopic.php?t=533
nebo
http://et-stats.regnet.cz/forum/viewtopic.php?t=544


Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2012 21:45    Předmět: Citovat

La chceš jen základ nebo všechno i utility? Pošli mail na PM. ti to klidně pošlu...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2013 22:41    Předmět: Citovat

Snoopik napsal:
La chceš jen základ nebo všechno i utility? Pošli mail na PM. ti to klidně pošlu...Smile


máš to tam Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com