Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CO JE A NENÍ SK -ALSI NAPIŠ TO AT MÁME JASNO !!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 12:59    Předmět: Citovat

Very Happy
jeste dodam pro Kopina a ostatni> spawn je jakykoli spawn, kde se rodi hrac a SK plati pro ten spawn, ktery se po dobiti neceho uz nemeni ani ho nelze dobit zpet, i kdyz tech spawnu muze byt nekolik. Pokud ma vic vychodu,a neni na vsech support, neni to pred vychod SK. Pokud kempi nekdo ve spawnu napr. s MG nebo mortarem, klidne granat nebo LW prehlizim. V zadnem pripade netoleruju, pokud se zdrzim na svem spawnu a sejme mne tam arta, support ci mortar, at uz je dany kdekoli, napr. hlasky typu "bylo to na dvorek". Nezapomente, ma to rozptyl, a s tim musite pocitat.
Kdyz jsme u toho, support na radaru bych prosil pred nakladak ze strany od axis, tesne ke vchodu je to znacne znevyhodneni aliku, kteri musi zdlouhave obihat. na goldu to same u axis spawnu, co to hosi davat trochu dal, aby to nezabijelo jeste v ulicce. Rikam to proto, aby se pak nekdo nedivil.
Dokonce bych byl pro, aby se vubec nespawnkempilo s nadama a tak, jak pise Max, to pak vubec neni hra o zabave, jak pise i Sklipkan, ze radsi lidi odejdou. Ano, nechce se mi take davat warny a napominat za to, co ostatni hraci toleruji, a dohadovat se ze tohle jeste neni sK...porad dokola. Tak spousta lidi jde holt radsi jinam. Asi by to chtelo nejakou poradu hracu s levely, aby meli vsichni proste stejnej metr, coz jde ale asi udelat fakt tezko.
Take mi vadi, ze nemuzu udelit warn nebo dat complain hraci s vyssim levelem, kdyz zrovna prasi. Ale to uz je jina pisnicka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
sklipkan



Založen: 25.1.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: Úpice

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 13:30    Předmět: Citovat

dezertstrom s tim vedším levelem a prasenim ... nemyslel si stanice??? poněvač ten občas to děla a pak se posmivá že ho nemužeš warnout .. vid? taky sem s ním měl konflikt ale nechci se ho dotknout dělá to i vice hráců ale s ním sem to zažil já a dík že si se malinko zastal sklípkana za ty co právě odcházejí kvůli těm co si multikilej i tam co se to zrovna nehodí a jen tím hráče znechutí a když vidí že jedna strana je v menšině a po shufle tak radeji odejdou .. hlavně že zkazili mapu.. a někdy i campan krásný den sklípkan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 14:15    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
kopin napsal:
RE Max:A co ztoho vypliva nic stejne se na tom nic nezmeni a debata o hovne proto uz me taky na regnetu vydate zridka


ale kdyz prijdes tak to stoji vzycky za to Laughing Laughing Laughing


Narozdil od tebe kdyz prijdu ja je to ve hre aspon trosku znat ale "sory" kdyz hrajes ty a snazis sebelip tak ses pro me jen lamka ktera svym skilliem hru rozhodne hru neovlivni a vtom je mezi nama znacnej rozdil takze komentare od tebe me fakt nedojmou Laughing Laughing Laughing
to jsi byl zase na kasi,kdyz jsi to psal co? Laughing

no nic ja jsem taky nerikal ze jsem kdovi jakej skiller,snad proto hraju na regnetu a ne nekde na PROmodu Laughing nehraju a nikdy jsem nehral na to abych byl best frager....ono s engem za ktereho z 80% hraju to ani moc nejde...hraju to vicemene pro zabavu a uprime receno,kdyz prijdes ty tak pro me zabava vetsinou konci Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 14:19    Předmět: Citovat

sklipkan napsal:
dezertstrom s tim vedším levelem a prasenim ... nemyslel si stanice??? poněvač ten občas to děla a pak se posmivá že ho nemužeš warnout .. vid? taky sem s ním měl konflikt ale nechci se ho dotknout dělá to i vice hráců ale s ním sem to zažil já a dík že si se malinko zastal sklípkana za ty co právě odcházejí kvůli těm co si multikilej i tam co se to zrovna nehodí a jen tím hráče znechutí a když vidí že jedna strana je v menšině a po shufle tak radeji odejdou .. hlavně že zkazili mapu.. a někdy i campan krásný den sklípkan
sklipkane co ted pouzivas za fake? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sklipkan



Založen: 25.1.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: Úpice

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 14:48    Předmět: Citovat

======== to se ti nelibi??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 15:54    Předmět: Citovat

kopin napsal:
Max_Cz napsal:
kopin napsal:
RE Max:A co ztoho vypliva nic stejne se na tom nic nezmeni a debata o hovne proto uz me taky na regnetu vydate zridka


ale kdyz prijdes tak to stoji vzycky za to Laughing Laughing Laughing


Narozdil od tebe kdyz prijdu ja je to ve hre aspon trosku znat ale "sory" kdyz hrajes ty a snazis sebelip tak ses pro me jen lamka ktera svym skilliem hru rozhodne hru neovlivni a vtom je mezi nama znacnej rozdil takze komentare od tebe me fakt nedojmou Laughing Laughing Laughing
to jsi byl zase na kasi,kdyz jsi to psal co? Laughing

no nic ja jsem taky nerikal ze jsem kdovi jakej skiller,snad proto hraju na regnetu a ne nekde na PROmodu Laughing nehraju a nikdy jsem nehral na to abych byl best frager....ono s engem za ktereho z 80% hraju to ani moc nejde...hraju to vicemene pro zabavu a uprime receno,kdyz prijdes ty tak pro me zabava vetsinou konci Rolling Eyes


Jj, kopin jeden z mala rozhoduje mapy Wink Holt je to zarezanej OBJ player Wink Takze bych rekl ze je to znat na ktere strane hraje Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 16:57    Předmět: Citovat

sklipkan napsal:
======== to se ti nelibi??
jsem si to myslel ze to jsi ty,ale pak jsi tam byl s dnes zemres najednou a to me nejak rozhodilo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 19:13    Předmět: Citovat

kopin napsal:
sklipkan napsal:
======== to se ti nelibi??
jsem si to myslel ze to jsi ty,ale pak jsi tam byl s dnes zemres najednou a to me nejak rozhodilo Very Happy


Staci si do console napsat příkaz !listplayers .

Pak u hráčů s admin levelem vidíš i jejich originální nick. Smile

Teda například přibližně takto : ========= a.k.a Sklipkan77
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sklipkan



Založen: 25.1.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: Úpice

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 22:09    Předmět: Citovat

Takže opět jdu brečet.... dnes sem hral za allies mapa frostbite asi 1.minuta od zacatku mapy a kdo si tak najednou do spawnu panza multikill a kdo jiny... než stanic level 3 a jeho odpověd upadlo to Very Happy hrozne sme se zasmály ale bohužel to nebylo naposledy ješte se 4 do konce mapy smekl a opet spawn.. ale při koukani z jeho pohledu sem nepostřehl ani jedno uklouznuti ale jasne vyčkáni ... co s takovím hracem??? level 3 a jde přikladem ostatním nebo jen posměch toho že menší level mu nedá warn nebo kick??? a smutne je že nas hralo minimálně 10-10 a krom Joyeho, tam byl i jemca a nikdo nic neviděl ani nečetl mé brečení tak děkuji za podporu kuci pak se nedivte že lidi to nebaví a odcházeji... s pozdravem sklipkan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STANIC



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Borovy, plzen

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 22:15    Předmět: Citovat

Já vím , že tě mrzí ,že ten level 3 nemáš, ale neboj, taky se dočkáš, možná Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 22:23    Předmět: Citovat

sklipkan napsal:
Takže opět jdu brečet.... dnes sem hral za allies mapa frostbite asi 1.minuta od zacatku mapy a kdo si tak najednou do spawnu panza multikill a kdo jiny... než stanic level 3 a jeho odpověd upadlo to Very Happy hrozne sme se zasmály ale bohužel to nebylo naposledy ješte se 4 do konce mapy smekl a opet spawn.. ale při koukani z jeho pohledu sem nepostřehl ani jedno uklouznuti ale jasne vyčkáni ... co s takovím hracem??? level 3 a jde přikladem ostatním nebo jen posměch toho že menší level mu nedá warn nebo kick??? a smutne je že nas hralo minimálně 10-10 a krom Joyeho, tam byl i jemca a nikdo nic neviděl ani nečetl mé brečení tak děkuji za podporu kuci pak se nedivte že lidi to nebaví a odcházeji... s pozdravem sklipkan
se teda musim stanica zastat .) myslim ze tam bylo vic lidi komu ulitla omylem panza do spawnu..nebo vypadl nalet z kapsy .)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jecma



Založen: 8.2.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 22:23    Předmět: Citovat

sklipkan napsal:
Takže opět jdu brečet.... krom Joyeho, tam byl i jemca a nikdo nic neviděl ani nečetl mé brečení ...s pozdravem sklipkan


Sklipkane, nikdo netvrdí že neviděl tvé brečení ... to se nedalo přehlédnout Wink
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sklipkan



Založen: 25.1.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: Úpice

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 22:41    Předmět: Citovat

mistake -se teda musim stanica zastat .) myslim ze tam bylo vic lidi komu ulitla omylem panza do spawnu..nebo vypadl nalet z kapsy .) --------------------------------------------- ja se nebavim komu to ulitlo ale o level 3 a jeho zneužívání a este se pošklebovat neříkam že sem svaty level mam ale snažím se neudelat sk vůbec ale za to tk mi de poslední dobou fakt na jedničku a za to se omlouvám a nechci křivdit stanicoj a ani si na něj zasednout ale to se nedalo přehlédnout a jestli se jednou snažil casty hrat si na to co ted si hraju já a radeji to vzdal tak vás upozorním že dokud bude level tak na vas budu pes na vseci a nevzdam to jako casty!!! sice me to mrzí ale sere mě to jak se tady to jen horší a nováčci mají stech co nebaví normální hrani .. na oběktive a přijdou jen si zvyšovat skill a xp multikilama jen kazit mapy vsem tak at nelezou sem a jdou na etpro!!! na etpru si totiž ani nenabijou tak chodi na regnet šmejdí!! ale jen přez mojí mrtvolu nebo at mi vemou level ale jinač se nevzdám a budu to dál hlídat a brečet!! ale jen tak se to vyřeší!! nazdar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 22:45    Předmět: Citovat

sklipkan napsal:
mistake -se teda musim stanica zastat .) myslim ze tam bylo vic lidi komu ulitla omylem panza do spawnu..nebo vypadl nalet z kapsy .) --------------------------------------------- ja se nebavim komu to ulitlo ale o level 3 a jeho zneužívání a este se pošklebovat neříkam že sem svaty level mam ale snažím se neudelat sk vůbec ale za to tk mi de poslední dobou fakt na jedničku a za to se omlouvám a nechci křivdit stanicoj a ani si na něj zasednout ale to se nedalo přehlédnout a jestli se jednou snažil casty hrat si na to co ted si hraju já a radeji to vzdal tak vás upozorním že dokud bude level tak na vas budu pes na vseci a nevzdam to jako casty!!! sice me to mrzí ale sere mě to jak se tady to jen horší a nováčci mají stech co nebaví normální hrani .. na oběktive a přijdou jen si zvyšovat skill a xp multikilama jen kazit mapy vsem tak at nelezou sem a jdou na etpro!!! na etpru si totiž ani nenabijou tak chodi na regnet šmejdí!! ale jen přez mojí mrtvolu nebo at mi vemou level ale jinač se nevzdám a budu to dál hlídat a brečet!! ale jen tak se to vyřeší!! nazdar
no ja bych ten level bral..bych nastolil poradek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sklipkan



Založen: 25.1.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: Úpice

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 22:48    Předmět: Citovat

STANIC tebe ted potkat tak ti jednu výchovnou do lebedy pustím Very Happy si mě dneska dožral ani neusnu Wink jantare!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com