Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ZASE A ZNOVU
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 17:48    Předmět: Citovat

Pa3k napsal:
casty všetci sme trapny len ty si normalny si uplne genialny clovek Smile drz sa Wink ... ale poradim ti daj si pauzu s et lebo ti to uz prepina Smile
Děkuji ti mnohokrat za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pa3k



Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 18:07    Předmět: Citovat

zober si ju k srdcu, pomoze ti Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 18:35    Předmět: Re: .) Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
Jsem svine no a co Smile Taky uz jsem za to spoustu warnu a kicku nebo dokonce banu dostal... Smile Neumite si predstavit jakou da praci udelat sk aniz by si toho nejakej admin vsiml Smile Po pripojeni na regnet se clovek musi rozhlendout zda je pritomnej admin. Pokud ne..idealni Smile Pokud ano a je pouze na moji strane..tak je nutne pred kazdym hozenym naletem nebo vystrelem panzy zkontrolovat zda je admin mrtvej ci nikoliv. Pokud je mrtvev tak to je znameni ze muze spectovat a clovek musi klidit pole...pokud nekde strili tak idealni Smile Kdyz je admin nepritelem, tak to jde do tuheho protoze si clovek musi hlidat kde je (vetsina z nich jsou zkusenejsi hraci a tak i podle pohybu clovek pozna ze tam neni dobre strilet panzou Smile No a pokud ma admin nejakej fake a clovek ho sunda tak je to uplne v prdeli Smile tohle hlidani je dulezita zalezitost...protoze co oci nevidi tomu spravnej admin neveri Smile) a nejradsi mam adminy co preskoci do specta a kontrolujou jako nedavno desert nebo kdo to byl to jsem se bavil a dokonce jsem chvili plnil i objective Smile)))))))) no a ted cekam kdo mi napise prvni ze jsem magor Smile


Jsi magor! Laughing

1st! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2008 20:51    Předmět: Citovat

woe Mistejku,to pri hre stihas opravdu dost veci,nedovedu si predstavit,kdybys "jen" hral.
Pro vsechny co maji level:
posledni dobou jsem si vsiml stiznosti typu" Desi dej mu warn to bylo uz podruhe..." .Panove,mrknu na to a dam ho az uvidim primo prohresek v akci,pokud neuvidim,nedam ho ani nahodou. Co mne na tom zarazi,ze si stezuji lidi s levelem!!! Panove,od levelu 2 je mozno davat warny,tak vy,co ho mate,nestezujte si a dbejte take na dodrzovani pravidel a nebojte se toho warnicka taky udelit, ono se vam nic nestane. Neni prinosem pro hru upozornovat "admina" ze hrac v jeho teamu se provinil tim a tim,ale kdyz je pritomen "admin" i v druhem teamu tak by si nemel stezovat ale neco delat.
Hraci v mem teamu nejsou moji sverenci, nejsem jejich trener, tatka atd., jsem jen spoluhrac a nemuzu vsechno videt.
Nechci byt konkretni,ale i hraci s levelem 3 si stezuji ,ale pro hru nic neudelaji.
To Casty:
neni to o jednom adminovi,mas ted level 4,tak s tim take zkus neco udelat,to same Lacunda,Bell a dalsi,nema cenu se o tom bavit,proste lidi s levelem je tam dost a dost.
Tak se nad sebou zamyslete.Dekuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 11:26    Předmět: Citovat

Jak vidiš a čteš tak se snažim stim něco dělat a potom tady lidi brečej že jim dal casty warn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pa3k



Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 12:24    Předmět: Citovat

presne vsetci breci ale len kvoli tomu ze ten warn nedavas kazdemu vies? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 13:14    Předmět: Citovat

Pa3k napsal:
presne vsetci breci ale len kvoli tomu ze ten warn nedavas kazdemu vies? Wink
Hlavně brečiš ty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2008 21:01    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
Ještě, že hráč s levelem není admin Laughing Laughing Laughing Cool
tak tohle je mimo misu,sice pravda ale Als tam neni porad,od toho hraci s levelem,ale to bys uz mel vedet "0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 14:58    Předmět: Citovat

to já jen tak opsal od mika nic v tom nehledej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 15:24    Předmět: Re: .) Citovat

Jestli tohle myslíš vážně, tož aby si všichni admini co to můžou udělat, přepnuli pro tebe rovnou !warn na kick! Sad Sad .

(Teď teda čerstvě i já)

To, cos napsal mi přijde spíš smutný....... .

mistakEfejkrpanzer napsal:
Jsem svine no a co Smile Taky uz jsem za to spoustu warnu a kicku nebo dokonce banu dostal... Smile Neumite si predstavit jakou da praci udelat sk aniz by si toho nejakej admin vsiml Smile Po pripojeni na regnet se clovek musi rozhlendout zda je pritomnej admin. Pokud ne..idealni Smile Pokud ano a je pouze na moji strane..tak je nutne pred kazdym hozenym naletem nebo vystrelem panzy zkontrolovat zda je admin mrtvej ci nikoliv. Pokud je mrtvev tak to je znameni ze muze spectovat a clovek musi klidit pole...pokud nekde strili tak idealni Smile Kdyz je admin nepritelem, tak to jde do tuheho protoze si clovek musi hlidat kde je (vetsina z nich jsou zkusenejsi hraci a tak i podle pohybu clovek pozna ze tam neni dobre strilet panzou Smile No a pokud ma admin nejakej fake a clovek ho sunda tak je to uplne v prdeli Smile tohle hlidani je dulezita zalezitost...protoze co oci nevidi tomu spravnej admin neveri Smile) a nejradsi mam adminy co preskoci do specta a kontrolujou jako nedavno desert nebo kdo to byl to jsem se bavil a dokonce jsem chvili plnil i objective Smile)))))))) no a ted cekam kdo mi napise prvni ze jsem magor Smile

_________________
Bell


Naposledy upravil Bell dne pá leden 02, 2009 16:53, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 16:05    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
to já jen tak opsal od mika nic v tom nehledej Smile


Konečně sis toho po dvou letech všiml:o) Škrtám si posledního na seznamu, takže to už budu pomalu moct smazat;oD
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: pá leden 02, 2009 18:53    Předmět: Citovat

Mistaku se ti až divím, že se ti ten SK vyplatí. Taky tuhle nereagoval na výzvy o SK, ale hned po prvním warnu zkrotnul. Sice pořád prudil, ať jdu spát, protože měl slíbeno, že ještě jednou a vywarnuju ho úplně, ale tu radost jsem mu neudělal. Čili jak bude Mistake, hráč dobře si vědom pravidla o SK, blbnout, rovnou s ním ven Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 12:05    Předmět: no LoL! Citovat

KAP napsal:
Mistaku se ti až divím, že se ti ten SK vyplatí. Taky tuhle nereagoval na výzvy o SK, ale hned po prvním warnu zkrotnul. Sice pořád prudil, ať jdu spát, protože měl slíbeno, že ještě jednou a vywarnuju ho úplně, ale tu radost jsem mu neudělal. Čili jak bude Mistake, hráč dobře si vědom pravidla o SK, blbnout, rovnou s ním ven Laughing


Tak to ale podle BL máš už dělat dávno;oD
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 18:00    Předmět: Re: no LoL! Citovat

Mik (CZ) napsal:
Tak to ale podle BL máš už dělat dávno;oD


Taky co mám vyšší level to dělám Smile a ten nemám dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 19:54    Předmět: Citovat

Já chci level, ale nebudu admin Smile

ps: vlastně 4 levely+1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com