Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

REGNET SRAZ JE KONEČNĚ TADY!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kdy mám čas a chuť přijet za skvělými lidmi z REGNETU, sednout si s nimi, pokecat si, možná i něco vypít...? ;)
18.4. 2008
17%
 17%  [ 3 ]
25.4. 2008
82%
 82%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
mallborou



Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 09:03    Předmět: Citovat

se poperte budete resit co je sponkill Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 09:55    Předmět: Citovat

citace:
se poperte budete resit co je sponkill :D

Koukam tu nekomu udelal jeho imunitni system SK mezi neurony. ;o)

Ale k tematu, kurna si to moh, kdyz uz s'to spachal, uskutecnit v Ove. Myslim, ze lolini by za temi tebou pozvanymi hosteskami do te Ovy dojeli a ja bych to mel bliz. Do Praglu nedorazim. ;o(
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 11:42    Předmět: Citovat

Jsem zabanovanej na regnetu ale můžu přijít taky ????? Smile Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 12:25    Předmět: lolec Citovat

no pockat prágl uz je i tak daleko natoz do nekam jeste dal Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 16:19    Předmět: Re: REGNET SRAZ JE KONEČNĚ TADY!!! Citovat

LaCunda napsal:
http://www.mapy.cz/#x=133063712@y=135953632@z=16@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=veleslav%C3%ADnova%203,%20praha%201@sss=1@ssp=133047424_135895968_133105280_135939520
a samozřejmě odkaz na restauraci samotnou
http://www.thepub.cz/praha-1/

Aaaa,kousicek od Alsova nabrezi,ty si ale vlezdoprdel... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 17:52    Předmět: Citovat

to hobit: no tak... misto se tu reslo uz driv a vetsina se shodla na praze... tak se ted nevymlouvej a pekne doraz!Wink

to tronix: to vis, ze muzes Smile

to desertstorm: no nejak ho tam dostat musim... Very Happy btw jak to vidis se srazem ty?

to drice: doufam, ze uz mas odvoz poreseny Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 18:59    Předmět: Citovat

Ja to vidim spatne,ze dvou duvodu:
1. absolutne se vyhybam cestam po Praze,navic ji vubec neznam a urcite bych zabloudil
2. zacina mi rybarska sezona,a jestli bude jen trochu pekne,vikendy jsou vyhrazene muskareni
Takze vsem,kdo by mne radi poznali,se omlouvam.Asi bych tam byl taky docela z fotra Twisted Evil

tak mne napada,skoda,ze nema ET takovou vychytavku jako serie NHL2001..od EA.Pamatuju,ze kdysi se dal hraci nastavit svuj ksicht,to byl mazec Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 19:13    Předmět: Citovat

to des: ja tu hospodu vybiral dlouho. je vazne jednoduse k nalezeni. beztak si dame sraz na metro zastace Staromestska a odtud pujdem spolecne. a jeden den bys snad kamaradum z regnetu venovat mohl... a ze bys tam byl za fotra vubec nevadi, dyt vas tu je vic tricatniku a vys... doufam, ze ti taky pojedou, jeste se zadej neozval Sad
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 20:30    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:

2. zacina mi rybarska sezona,a jestli bude jen trochu pekne,vikendy jsou vyhrazene muskareni
Takze vsem,kdo by mne radi poznali,se omlouvam.Asi bych tam byl taky docela z fotra

tak mne napada,skoda,ze nema ET takovou vychytavku jako serie NHL2001..od EA.Pamatuju,ze kdysi se dal hraci nastavit svuj ksicht,to byl mazec


s ohledem na svou predpokladanou neucast (naposled jsem byl v praze pred rokem a nemam tam cestu, byla by to cenova a casova ztrata, i kdyz videt ty ksichty ;o), ktere mne na regnetu kosi, bych chtel ;o) ), nejsem ten pravy ti vyvracet vymluvy. ale muskari, co vim, muzou chytat jen tri dny v tydnu, takze vymluvu nebrat. ;o) (a urcite mas propadly rybarsky listek a povolenku ti dali v zime omylem)

kolik ti je, hejsku? ;o)

kdyby ty ksichty ve hre sli menit, tak verim, ze spousta z nich bude mistejkovatet do blondyn s vyvinutym popredim. ;o)
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 20:38    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
Desertstorm napsal:

2. zacina mi rybarska sezona,a jestli bude jen trochu pekne,vikendy jsou vyhrazene muskareni
Takze vsem,kdo by mne radi poznali,se omlouvam.Asi bych tam byl taky docela z fotra

tak mne napada,skoda,ze nema ET takovou vychytavku jako serie NHL2001..od EA.Pamatuju,ze kdysi se dal hraci nastavit svuj ksicht,to byl mazec


s ohledem na svou predpokladanou neucast (naposled jsem byl v praze pred rokem a nemam tam cestu, byla by to cenova a casova ztrata, i kdyz videt ty ksichty ;o), ktere mne na regnetu kosi, bych chtel ;o) ), nejsem ten pravy ti vyvracet vymluvy. ale muskari, co vim, muzou chytat jen tri dny v tydnu, takze vymluvu nebrat. ;o) (a urcite mas propadly rybarsky listek a povolenku ti dali v zime omylem)

kolik ti je, hejsku? ;o)

kdyby ty ksichty ve hre sli menit, tak verim, ze spousta z nich bude mistejkovatet do blondyn s vyvinutym popredim. ;o)

Jo,kapnul si na to,je to tak trochu vymluva,kdybych chtel,neni to problem.muskarim hlavne na mimopstruhovejch,takze jen cekam az se trochu otepli a spadne voda na Berounce.Vis,mame tam chatu,a to je proste balzam,ten vzduch,rybareni,burtiky,pivko...vazani musek.....jen deti kdyby chodili driv spat.Prej hejsku,nevim jak to napsat,ale jo...38 mi bude v kvetnu.Navic do ty Prahy taky vubec nejezdim no.
To La: fakt sorry,ale vidim to blede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 20:40    Předmět: Citovat

...je pravda že moc hráčů nereaguje, a každej 3-ti se vymlouva (což je furt lepší než přehližet topic)

...no mě to chuť tankovane a self-čepovane plzničky nepokazí.
(je super že Mik platí všechny pivka a La všechna jídla to sem od nich fakt nečekal!)

Dík kucí!!!

... jestli ani tohle nenaláká spořílky, dálkaře a rybáře tak už fatk nevim Very Happy
_________________
Anton je mrtev ať žije ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 20:49    Předmět: Citovat

jecminek:
- ze jsem sporilek, to vi kazdy, kdo mne sejme, pac mu sporim munici, kterou si ode mne pak veme.
- ze jsem dalkar, to je bez debat, mam to dal nez !la z ovy a to ta potvora navic v praglu studuje.
- a rybarina? jeden z duvodu, proc krom zimy hraju et sporadicky.

ale pokud druhe setkani udelate v olmiku nebo brne, tak urco dojedu. o ove ani nemluve.

des: ok, jdu si prebalit plinky. i kdyz si pak rikam, jestli jsou ti ostatni na svete nebo v tatove vercajku. ;o)
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 20:51    Předmět: Citovat

jecm!nek napsal:
...je pravda že moc hráčů nereaguje, a každej 3-ti se vymlouva (což je furt lepší než přehližet topic)

...no mě to chuť tankovane a self-čepovane plzničky nepokazí.
(je super že Mik platí všechny pivka a La všechna jídla to sem od nich fakt nečekal!)

Dík kucí!!!

... jestli ani tohle nenaláká spořílky, dálkaře a rybáře tak už fatk nevim Very Happy


Laughing Laughing Laughing To bude mit rodina radost,ze je vyvezu na vylet do Prahy,vezmu jeste brachu s rodinnou,on ma bezva tchyni,tak tu taky s pritelem,s jeho synem je fakt prca... Cool Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 20:55    Předmět: Citovat

Hobit> Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
svine



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 21:33    Předmět: .) Citovat

caute...no koukam moc lidi se ale neprihlasilo co Sad a jeste mne jako svni tam bude chtit kazdej dat do drzky Smile)))))))))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
Strana 2 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com