Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prosím o radu na nastavení FSP :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 05:45    Předmět: Prosím o radu na nastavení FSP :) Citovat

Čau chlapi mam AMD X2 5400+ taktle na 6000+, OS Vista Ultimate 64bit, 4GHz RAM 800Mhz taktle na 930Mhz, pak mam grafarnu ATI 3870 512MB DDR 4, HDD 750Giga 7200ot./min F1 Cache 32MB a fsp mi vali furt jen na 90. Potřebuju poradit jak to přenastavit vim že to tady už BELA psal ale nemužu to najit tak jsem chtěl poprostit o návod v taktovani se vyznam Wink ale v nastaveni wolfa moc ne Crying or Very sad

Diky moc za rady Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 08:50    Předmět: Re: Prosím o radu na nastavení FSP :) Citovat

Colony Lisak napsal:
Čau chlapi mam AMD X2 5400+ taktle na 6000+, OS Vista Ultimate 64bit, 4GHz RAM 800Mhz taktle na 930Mhz, pak mam grafarnu ATI 3870 512MB DDR 4, HDD 750Giga 7200ot./min F1 Cache 32MB a fsp mi vali furt jen na 90. Potřebuju poradit jak to přenastavit vim že to tady už BELA psal ale nemužu to najit tak jsem chtěl poprostit o návod v taktovani se vyznam Wink ale v nastaveni wolfa moc ne Crying or Very sad

Diky moc za rady Cool


no doufam, ze nejake FSP nic neznamena a ptas se na FPS (frame per second)...
a nastavis to prikazem do configu: seta com_maxfps "125"
a ktomu nastavis i maxpackety: seta cl_maxpackets "100"
a k tomu jeste rate: seta rate "25000"

uz moc nevim proc, ale tyhle veci spolu nejak souvisi a musi byt sladene...takhle to mam nastavene ja a beha mi to krasne Wink tak doufam, ze ti to pomuze Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 09:17    Předmět: Citovat

a ja mam nastaveno
seta com_maxfps "76"
seta cl_maxpackets "76"
a chodi to tez dobre,takze nevim.mam C2D na 3.2GHz,4gb ram, GF8800GTS a stejne na mape Eagles to jde i na 30 fps,malokdy mam stabilnich 125fps, proto jsem nastavil na 76. Na zvyseni fps asi musis odsekat graficke efekty, jako slunce, pocasi,krev, vybuchy atd., ale ta hra pak vypada hrozne.ja mam treba rad, kdyz si uzivam i vzhled a grafiku hry,i kdyz tahle hra je opravdu hooodne stara v tomhle smeru.
Jinak se uz nemuzu dockat, az vyjde novy Wolfenstein.Pamatuju si,ze RTCW jsem hral a dohral s husi kuzi.
tady si muzez vybrat:

//FPS increase settings
seta r_picmip "3"
seta r_lodBias "2"
seta r_lodCurveError "60"
seta r_roundImagesDown "1"
seta r_drawSun "0"
seta r_fastSky "1"
seta r_facePlaneCull "0"
seta r_detailTextures "0"
seta r_textureMode "GL_NEAREST"
seta r_mode "4"
seta r_subdivisions "999"
seta r_lodscale "5"
seta r_lodcurveerror "250"
seta r_stencilbits "0"
seta r_colorbits "16"
seta r_texturebits "16"
seta r_gamma "1.7"
seta r_simpleMipMaps "0"

seta cg_atmosphericEffects "0"
seta cg_wolfparticles "0"
seta cg_coronas "0"
seta cg_gibs "0"
seta cg_brassTime "0"

seta b_muzzleflash "0"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 17:14    Předmět: Citovat

Z příspěvku od BELA OSA jsem si vytáhnul následující:

//Bela Osa doporucuje Smile
seta com_maxFPS 125
seta cl_maxPackets 100
seta rate 25000
seta snaps 20

a tady mám pár linků, kde o tom něco píše Smile
http://et-stats.regnet.cz/forum/viewtopic.php?p=2709&highlight=#2709
http://et-stats.regnet.cz/forum/viewtopic.php?t=97


a tady jeden skriptík do configu na vyzkoušení
(taky od někud okopírovanej)

//bind F7 "vstr fps"
set fps43 "set com_maxfps 43;cl_maxpackets 30;set fps vstr fps76; echo ^7FPS ^143;"
set fps76 "set com_maxfps 76;cl_maxpackets 42;set fps vstr fps125; echo ^7FPS ^376;"
set fps125 "set com_maxfps 125;cl_maxpackets 100;set fps vstr fps43; echo ^7FPS ^2125;"
set fps "vstr fps76


Ale proč a jak .... přesně netuším
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 20:50    Předmět: Re: Prosím o radu na nastavení FSP :) Citovat

Colony Lisak napsal:
Čau chlapi mam AMD X2 5400+ taktle na 6000+, OS Vista Ultimate 64bit, 4GHz RAM 800Mhz taktle na 930Mhz, pak mam grafarnu ATI 3870 512MB DDR 4, HDD 750Giga 7200ot./min F1 Cache 32MB a fsp mi vali furt jen na 90. Potřebuju poradit jak to přenastavit vim že to tady už BELA psal ale nemužu to najit tak jsem chtěl poprostit o návod v taktovani se vyznam Wink ale v nastaveni wolfa moc ne Crying or Very sad

Diky moc za rady Cool


Dej si, Lišáku, do configu příkazy seta r_swapInterval "0" a seta r_finish "0". Taky r_displayRefresh nastav podle řádkové frekvence CRT/LCD, popřípadě na "0" a ET si vezme defaultní hodnotu z Windows.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2009 07:56    Předmět: 8) Citovat

Dobre hoši už mi to faka sice mezi 100/125 ale je to lepsi Smile Diky moc všem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 10:55    Předmět: Citovat

Hele plyšáku Smile jedna rada jestli chceš mít fps 125 furt tak si nahraj druhej systém a to win XP co jsem to testoval Vista/XP tak jsem došel k závěru, že visty vůbec neví co wolf je a nikdy už vědět ani nebudou na stejný mašině FPS jdou na XP 125 a visty davaj 70 když přehodíš ve vistách rozlišení nebo cokoliv co se musí restartnout tak to vypadne na Xp tenhle problém není takže radím visty na práci a xp na wolfa Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 11:05    Předmět: tronix Citovat

No zatim mi to jede všude bez problému a mam naistalované oba systemy takže to problem nebude schvalně to vyzkoušim Twisted Evil Ale aby jsi pak nebyl smutny že tě furt kiluju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 12:49    Předmět: Re: tronix Citovat

Colony Lisak napsal:
No zatim mi to jede všude bez problému a mam naistalované oba systemy takže to problem nebude schvalně to vyzkoušim Twisted Evil Ale aby jsi pak nebyl smutny že tě furt kiluju Very Happy


No právě VISTA rulezzzzzz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2009 20:10    Předmět: Re: Prosím o radu na nastavení FSP :) Citovat

Colony Lisak napsal:
Čau chlapi mam AMD X2 5400+ taktle na 6000+, OS Vista Ultimate 64bit, 4GHz RAM 800Mhz taktle na 930Mhz, pak mam grafarnu ATI 3870 512MB DDR 4, HDD 750Giga 7200ot./min F1 Cache 32MB a fsp mi vali furt jen na 90. Potřebuju poradit jak to přenastavit vim že to tady už BELA psal ale nemužu to najit tak jsem chtěl poprostit o návod v taktovani se vyznam Wink ale v nastaveni wolfa moc ne Crying or Very sad

Diky moc za rady Cool


FPS 90 je normal a není potřeba více,jedině pokud chceš dělat trickjumpy,které já bohužel neumim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com