Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Poradte pls

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ogy



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: Hospoda čp. 666

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 18:50    Předmět: Poradte pls Citovat

Cau. Mam trosku problem s PB. Chtel sem si po roce pauzi zahrat a po nacteni hry mi PB napise "RESTRICTION: Inadequate O/S Privileges" Pokud by nekdo vedel co stim delat, tak by to bylo super. Chtel sem to jen z nostalgie znovu zkusit Very Happy a ono nic Crying or Very sad Diky

Ps.: A nepiste sem nic vestilu - Google? kdybych to nasel tak nepisu sem.
_________________
Hraju jak kreten, odpusťte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 19:09    Předmět: Citovat

O konkrétním problému moc nevím, ale jen bych chtěl upozornit, že už nestačí jen nainstalovat a updatovat ET jako kdysi, ale musíš mít i prográmek na update PB.
Edit: Ještě mě napadlo, že O/S = operační systém, takže PB možná vyžaduje správcovský účet. Ale jestli máš Visty, tak to ti neporadím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 21:19    Předmět: Re: Poradte pls Citovat

Prominte mi OT ale ja musim. Ogy ty jeste zijes, ty stara vojno? A ze ses uz dlouho neozval Rolling Eyes
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ogy



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: Hospoda čp. 666

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 21:38    Předmět: Citovat

Cau Toxi, njn mam vseho nad hlavu, ale rikal sam si, ze bych si zase zastrilel a ona ta svina nechce jet Sad Co ty vubec delas? Porad mate rcz klan?
_________________
Hraju jak kreten, odpusťte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ogy



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: Hospoda čp. 666

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 22:44    Předmět: Citovat

Ragupki napsal:
O konkrétním problému moc nevím, ale jen bych chtěl upozornit, že už nestačí jen nainstalovat a updatovat ET jako kdysi, ale musíš mít i prográmek na update PB.
Edit: Ještě mě napadlo, že O/S = operační systém, takže PB možná vyžaduje správcovský účet. Ale jestli máš Visty, tak to ti neporadím.



no lol, pustil sem ten program a zmena, uz nemam inadquate priv. ale "Server communication failure: Pnkbstra.exe" veci se hnou kupredu. Pokud mas jeste nejakej napad tak sem s nim, at zvitezime nad technikou Laughing Laughing Laughing

Ps.: Uz to vali, jeste to chtelo pbsvc.exe
_________________
Hraju jak kreten, odpusťte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 08:47    Předmět: Citovat

Zdarec, tak ted mam zase problem ja s PunkBustrem.....v poho se pripojim, v poho si hraju a po cca 5-10min me to kopne a napise mi to neco ve smyslu ze se byl koplej na 0min a ze .. " Trying to update Punkbuster" nebo tak nejak. SEm ted v praci tak nemuzu overit tu hlasku uplne presne Sad Jinak novej PB snad jeste neni ne ? V patek jsem paril No PROBLEMo...a od nedele mi to blbne...nechnapu ! Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 10:46    Předmět: Citovat

Joey napsal:
Zdarec, tak ted mam zase problem ja s PunkBustrem.....v poho se pripojim, v poho si hraju a po cca 5-10min me to kopne a napise mi to neco ve smyslu ze se byl koplej na 0min a ze .. " Trying to update Punkbuster" nebo tak nejak. SEm ted v praci tak nemuzu overit tu hlasku uplne presne Sad Jinak novej PB snad jeste neni ne ? V patek jsem paril No PROBLEMo...a od nedele mi to blbne...nechnapu ! Evil or Very Mad

jednoducher,sluzba pkbstrA.exe nebo pkbstrB.exe te kickne,pokud v tu chvili nema pristup na server PB,v prubehu hry totiz neustale bezi PB komunikace.Muze to delat i caste lagovani tveho internetu, spatne nastaveny firewall atp.Zkontroluj si to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 11:51    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
Joey napsal:
Zdarec, tak ted mam zase problem ja s PunkBustrem.....v poho se pripojim, v poho si hraju a po cca 5-10min me to kopne a napise mi to neco ve smyslu ze se byl koplej na 0min a ze .. " Trying to update Punkbuster" nebo tak nejak. SEm ted v praci tak nemuzu overit tu hlasku uplne presne Sad Jinak novej PB snad jeste neni ne ? V patek jsem paril No PROBLEMo...a od nedele mi to blbne...nechnapu ! Evil or Very Mad

jednoducher,sluzba pkbstrA.exe nebo pkbstrB.exe te kickne,pokud v tu chvili nema pristup na server PB,v prubehu hry totiz neustale bezi PB komunikace.Muze to delat i caste lagovani tveho internetu, spatne nastaveny firewall atp.Zkontroluj si to.


Ahoj Desi, no je fakt, ze hra me docela lagovala...ale ping jsem mel kolem 70ti...tak nevim. No zkusim jeste dneska zaparit...a uvidime. Treba to bylo jak rikas jen tim, ze me zrovna blblo pripojeni....
Dik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 13:15    Předmět: Citovat

Taky zkusim zaparit Smile, snad bude dobrej team Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com