Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Díky, Alšíku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 06:16    Předmět: Díky, Alšíku Citovat

Jak jste si jistě mnozí všimli, na Regnet serveru se objevilo podivné chování vlastních zbraní. Nebylo možno se zranit vlastním granátem, vlastním rifle granátem, mortarem ani flamethrowerem, vlastním náletem a podporou a hlavně ne vlastní panzou. Picnout se vlastní pistolí v ET bohužel není možné, Splash Damage nějak asi nechtěli podporovat "suicidal tendencies" Laughing (pro neangličtináře: sebevražedné sklony). Díky Alšíkovu úsilí se podařilo vše vrátit do původního stavu, takže znovu užívejte "Vaporized himself"! Razz

2 Forkys:
Mám dojem, že jsi to byl Ty, kdo mě na to už dříve upozorňoval, a já si z Tebe jenom utahoval. Všiml jsem si toho až předevčírem. Takže prosím přijmi moji omluvu, už se to nebude opakovat.

Alšíku, díky za opět velmi pohotové řešení problému, jsme s Tebou Very Happy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Forkys



Založen: 21.6.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 09:08    Předmět: Citovat

To je v pohodě, hlavně že se to vyřešilo Wink
_________________
Jesus lived 6 years longer then Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com