Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Admini - diskuze
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 10:08    Předmět: Citovat

Sklipkan77 napsal:
madgypsy napsal:
No ja v tom etpub zadnou slozku demos nemam!!!!!!!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes
já v tom mám taky bordel mam tam asi 5 stažených wolfu a něco mam na cečku a něco na déčku,heh belle až příště se potkáme na lance teda jestli vůbec nějaka ještě nekdy bude podle toho jak všeci se aktivně vyjadřují a zatím nic krásného asi nás nečeká Crying or Very sad tak mi jestli teda tě můžu poprosit tak mi číhnout do kompu a kdyžtak mi to tam promazat a udělat mi pořádek ... předem děkuji Very Happy


na FB se ta lanka resila a predbezny termin byl 20.11.... a i presto, jak se veci tady maji, tak podle me neni duvod k hadani.. hra je na to, aby se hrala a prinasela radost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 10:35    Předmět: .) Citovat

nahodou vcera jsme si pekne zahrali Smile dokonce i se serialem...stacilo jedno upozorneni a byl jak beranek Smile kupodovu Smile ___ docela me pobavil Max ze po 7 letech hrani (jak pise pri kazdem jeho prispevku) nevi ze mortar na baterce na spawn axis se muze..ale obracene nesmi Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 10:45    Předmět: Citovat

Sklipkan77 napsal:
kopin napsal:
-spust si hru z plochy,aby jsi tam mel menu
-dej mods
-zvol etpub
-pak dej replays a tam budou dema co jsi nahral...kliknes na ktere chces a to se ti spusti
KOPINE DÍKY UŽ JSEM NA TO PŘIŠEL -JEN SEM NAHRAVAL NESMYSLI NO Very Happy Very Happy
to me neprekvapuje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 10:46    Předmět: Re: .) Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
nahodou vcera jsme si pekne zahrali Smile dokonce i se serialem...stacilo jedno upozorneni a byl jak beranek Smile kupodovu Smile ___ docela me pobavil Max ze po 7 letech hrani (jak pise pri kazdem jeho prispevku) nevi ze mortar na baterce na spawn axis se muze..ale obracene nesmi Smile)
jo vcera to nebylo spatne...zase do 2 do rana Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lama



Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 01:54    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
tak princezne, pegasovi a agrukovi jsem dal lvl1 já... sou to známé firmy, tam mají 1, ať můžou vyrovnávat týmy... tak doufám, že nezklamou Wink


No nemuzu si pomoc ale prijde me ze lvl dostala particka kamaradu co je rozdala ostatnim kamaradum!
Sory ale ATA 3(Panzalama)
Stanic 2(PAnzalama)
Kap 2 (nehraje)
mistake clovek co delal nejvetsi sk svinstva na tomhle servru co me pamet saha 3:-DDDDDDD
Princes 1(neumi napsat ani warn natoz aby srovnavala lvl)
Korys 3 (to sami!)
La 4(Videl sem ho za posledni pul rok hrat jednou)
A nic proti Belloj toho uznvam jako respektovanyho admina ale az tak aby sestavoval seznam adminu fakt ne sory!

No nebudu odsuzovat slozeni prav a rozdeleni lvl necham tomu cas a uvidi se jak spravna volba to byla bohuzel pouze kritizuju tjen fakt ze pulka ztehle lidi ani nevi jak napsat warn! a uz vubec nicim si lvl nezaslouzili tod vse!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 06:26    Předmět: Citovat

Jak nehraju? Sice špatně, ale hraju Laughing Nejsem žádný školák, takže když pracovní povinnosti dovolí, tak večer tam bývám. Někdy se sejde týden, kdy vůbec, někdy každý večer, případně odpo. Nemůžu za to, že když mám čas a chuť hrát, tak jsou tam 3 lidi. Obdivuju Bella, ten už má regnet na půl úvazku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 07:44    Předmět: Citovat

Lama napsal:
LaCunda napsal:
tak princezne, pegasovi a agrukovi jsem dal lvl1 já... sou to známé firmy, tam mají 1, ať můžou vyrovnávat týmy... tak doufám, že nezklamou Wink


No nemuzu si pomoc ale prijde me ze lvl dostala particka kamaradu co je rozdala ostatnim kamaradum!
Sory ale ATA 3(Panzalama)
Stanic 2(PAnzalama)
Kap 2 (nehraje)
mistake clovek co delal nejvetsi sk svinstva na tomhle servru co me pamet saha 3:-DDDDDDD
Princes 1(neumi napsat ani warn natoz aby srovnavala lvl)
Korys 3 (to sami!)
La 4(Videl sem ho za posledni pul rok hrat jednou)
A nic proti Belloj toho uznvam jako respektovanyho admina ale az tak aby sestavoval seznam adminu fakt ne sory!

No nebudu odsuzovat slozeni prav a rozdeleni lvl necham tomu cas a uvidi se jak spravna volba to byla bohuzel pouze kritizuju tjen fakt ze pulka ztehle lidi ani nevi jak napsat warn! a uz vubec nicim si lvl nezaslouzili tod vse!



"Sory ale ATA 3(Panzalama) "
- ATA dostal L3 primárně od Alse a je to jedinný cizinec, který podle mne aktivně level používá ku prospěchu hry. Většinou hraje s MG a jeho ping mu jiné povolaní ani moc neumožňuje.


"Stanic 2(PAnzalama)"
- trochu překvapení, že má level zpět, ale uvidíme......

"Kap 2 (nehraje)"
- KAP má L3 a je jeden z těch, co vědí co a jak

"mistake clovek co delal nejvetsi sk svinstva na tomhle servru co me pamet saha 3:-DDDDDDD "
- Ano a zdá se, že je to už minulost. Very Happy
- Jak už jsem psal, Mistak a Prokinek mají level na zkoušku.
- Zatím se zdá, že ku prospěchu hry Very Happy (aspoň jsem žádný SK od Mistaka od té doby neviděl a tuším, že už ani neuvidím...)

"Princes 1(neumi napsat ani warn natoz aby srovnavala lvl)"
- no s levelem 1 ani warn napsat nemůže a přehodit hráče mezi týmy taky ne. L1 může jen sám přejít do týmu nezávisle na počtu hráčů a může přehodit do specu jen hráče typu ZOMBIE.
- co myslíš srovnáváním levelů - netuším

"Korys 3 (to sami!)"
- jen level 2 (není to to samy co level 3)

"La 4(Videl sem ho za posledni pul rok hrat jednou)"
- to jsi viděl dost málo Cool Hraje minimálně několikrát týdně, ale zpravidla se nezdrží celý večer

" A nic proti Belloj toho uznvam jako respektovanyho admina ale az tak aby sestavoval seznam adminu fakt ne sory!"
- jsem jen 1/5 z těch co můžou někomu přidělit level Very Happy
- takže žádný seznam levelů sám nesestavuju Cool , maximálně se na tom jen trochu podílím


No a když už jsi u té kritiky - co takhle nějaký návrh - třeba jak by to podle tebe mělo ideálně fungovat ?

_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kosta
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 149
Bydliště: hrbitovni 666, 3 rada, hrob c. 8, Hostinne

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 08:31    Předmět: Citovat

Bell napsal:


"Sory ale ATA 3(Panzalama) "
- ATA dostal L3 primárně od Alse a je to jedinný cizinec, který podle mne aktivně level používá ku prospěchu hry. Většinou hraje s MG a jeho ping mu jiné povolaní ani moc neumožňuje.


ATA je v pohode, akdyz nic jinyho, tak se aspon snazi, a jak psal bell, tak ma prehled o hre.
(na to, ze to je cizinec, tak se snazi komunikovat v cestine)

Bell napsal:

"Stanic 2(PAnzalama)"
- trochu překvapení, že má level zpět, ale uvidíme......

nechapu, vetsinou nic nehraje a dela akorat bordel

Bell napsal:

"Kap 2 (nehraje)"
- KAP má L3 a je jeden z těch, co vědí co a jak

se divim, ze ma jen 2, kap je jeden z mala normalnich hracu

Bell napsal:

"mistake clovek co delal nejvetsi sk svinstva na tomhle servru co me pamet saha 3:-DDDDDDD "
- Ano a zdá se, že je to už minulost. Very Happy
- Jak už jsem psal, Mistak a Prokinek mají level na zkoušku.
- Zatím se zdá, že ku prospěchu hry Very Happy (aspoň jsem žádný SK od Mistaka od té doby neviděl a tuším, že už ani neuvidím...)

Od doby, co maj oba lvl, tak se dost srovnali a taky jsem od nich zadny prasarny nevidel. Akorat me neskutecne se..ou, jak si me davaj, ale to asi kazdyho Smile Akorat by mohli se svym lvlem trochu vic srovnavat teamy, je hodne znat, kdyz jsou v nejakym, a nejvetsi pruser je, kdyz jdou oba do stejnyho, to pak 2. team nema moc sanci neco uhrat i s presilou:)

Bell napsal:

"Princes 1(neumi napsat ani warn natoz aby srovnavala lvl)"
- no s levelem 1 ani warn napsat nemůže a přehodit hráče mezi týmy taky ne. L1 může jen sám přejít do týmu nezávisle na počtu hráčů a může přehodit do specu jen hráče typu ZOMBIE.
- co myslíš srovnáváním levelů - netuším

to me teda vubec nevadi, nehraje vubec spatne a na serveru je pomerne casto.


Bell napsal:

"Korys 3 (to sami!)"
- jen level 2 (není to to samy co level 3)

moc casto ho nevidam, jestli by nemel dostat 1 a princess 2 Smile

Bell napsal:

"La 4(Videl sem ho za posledni pul rok hrat jednou)"
- to jsi viděl dost málo Cool Hraje minimálně několikrát týdně, ale zpravidla se nezdrží celý večer

hraje pomerne casto a mel 4 odjakziva, a asi ho nedostal jen tak.
akorat nevim, proc nawarnoval boty, asi nejakej ulet Smile
jinak hrac v pohode a dokaze slusne podporit team.

Bell napsal:

" A nic proti Belloj toho uznvam jako respektovanyho admina ale az tak aby sestavoval seznam adminu fakt ne sory!"
- jsem jen 1/5 z těch co můžou někomu přidělit level Very Happy
- takže žádný seznam levelů sám nesestavuju Cool , maximálně se na tom jen trochu podílím

bez nej by bylo na Regnetu bezvladi
_________________
kosta[CZ], chybalavky

CPU: i5 2.9GHz
GPU: ATI HD7700
RAM: 8GB DDR3
Perif.: Logitech G9, G15
OS: OpenSuSE x86_64
Klient: ET:Legacy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 08:54    Předmět: Citovat

Lama napsal:
LaCunda napsal:
tak princezne, pegasovi a agrukovi jsem dal lvl1 já... sou to známé firmy, tam mají 1, ať můžou vyrovnávat týmy... tak doufám, že nezklamou Wink


No nemuzu si pomoc ale prijde me ze lvl dostala particka kamaradu co je rozdala ostatnim kamaradum!
Sory ale ATA 3(Panzalama)
Stanic 2(PAnzalama)
Kap 2 (nehraje)
mistake clovek co delal nejvetsi sk svinstva na tomhle servru co me pamet saha 3:-DDDDDDD
Princes 1(neumi napsat ani warn natoz aby srovnavala lvl)
Korys 3 (to sami!)
La 4(Videl sem ho za posledni pul rok hrat jednou)
A nic proti Belloj toho uznvam jako respektovanyho admina ale az tak aby sestavoval seznam adminu fakt ne sory!

No nebudu odsuzovat slozeni prav a rozdeleni lvl necham tomu cas a uvidi se jak spravna volba to byla bohuzel pouze kritizuju tjen fakt ze pulka ztehle lidi ani nevi jak napsat warn! a uz vubec nicim si lvl nezaslouzili tod vse!


tak nevim kdo ses ty, ale v zivote sem te tam asi ani nevidela... a nejdriv by si chtelo zjistit, co kazdy level muze a ne hned takhle z cerstva buzerovat hm??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 09:13    Předmět: Citovat

Lama napsal:
LaCunda napsal:
tak princezne, pegasovi a agrukovi jsem dal lvl1 já... sou to známé firmy, tam mají 1, ať můžou vyrovnávat týmy... tak doufám, že nezklamou Wink


No nemuzu si pomoc ale prijde me ze lvl dostala particka kamaradu co je rozdala ostatnim kamaradum!
Sory ale ATA 3(Panzalama)
Stanic 2(PAnzalama)
Kap 2 (nehraje)
mistake clovek co delal nejvetsi sk svinstva na tomhle servru co me pamet saha 3:-DDDDDDD
Princes 1(neumi napsat ani warn natoz aby srovnavala lvl)
Korys 3 (to sami!)
La 4(Videl sem ho za posledni pul rok hrat jednou)
A nic proti Belloj toho uznvam jako respektovanyho admina ale az tak aby sestavoval seznam adminu fakt ne sory!

No nebudu odsuzovat slozeni prav a rozdeleni lvl necham tomu cas a uvidi se jak spravna volba to byla bohuzel pouze kritizuju tjen fakt ze pulka ztehle lidi ani nevi jak napsat warn! a uz vubec nicim si lvl nezaslouzili tod vse!


JInak me docela mrzi, co si napsal.. Ata byl vcera jedinej hrac, ktery se odhodlal k warnu a hraje posledni dobou opravdu tymove.. to same plati pro stanica, nechapu tvuj komentar k nemu, ze je panza lama... kap hraje a nekdy az moc Laughing mistake posledni dobou hraje v cajku, zadny sk sem od nej nevidela, za tu dobu, co sem zacala zase hrat.. a La? to je skvely hrac a ty na server asi moc nechodis, kdyz ho nevidis... byt tebou, zdrzela bych se komentaru a nejdriv si zjistila podrobnosti..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 09:18    Předmět: Citovat

tak ja ten nick "Lama" znam, ale dycky sem myslel, ze je to fejk od jecmy nebo nekoho takoveho...

co se tyce toho tvojeho seznamu adminu Smile
tak stanic dostal 2 (predtim mel 3) po domluve se snupikem... On sice hraje s panzou, ale zadny bordel nedela, naopak si myslim, ze se ukaze jako dobra volba Wink

a kdo dal Korysovi 3 fakt netusim...sem asi ani nevedel, ze jeste hraje Smile

jo a se snupikem sme se bavili, ze by bylo pekne, kdybychom se domluvili nejak ve vetsim poctu, komu dame lvl 3 a vic...tak jako to bylo s prokim a mistakem Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 09:37    Předmět: Re: .) Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
nahodou vcera jsme si pekne zahrali Smile dokonce i se serialem...stacilo jedno upozorneni a byl jak beranek Smile kupodovu Smile ___ docela me pobavil Max ze po 7 letech hrani (jak pise pri kazdem jeho prispevku) nevi ze mortar na baterce na spawn axis se muze..ale obracene nesmi Smile)


k tomu bych mela jen dodatek... vcera to byla hra na dve veci... max nevi vic veci a jedna z nich se zase tyka mapy battery.. vcera to tam k nam amikum sazel na spawn jak kdyby se nic nedelo.. na me reci reagoval jen smichem.. po 15min, kdy to byla opravdu nestastna hra, dostal warn od ATY, takze ho timto verejne chvalim!!!! a jen takova tresnicka, celou hru dostaval od nas vynadano a na konci hry jako bonus se chlubil, jak ma 98killu, no nepotesilo by vas to, jak je ten max skvely Twisted Evil ????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 09:40    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
tak ja ten nick "Lama" znam, ale dycky sem myslel, ze je to fejk od jecmy nebo nekoho takoveho...

co se tyce toho tvojeho seznamu adminu Smile
tak stanic dostal 2 (predtim mel 3) po domluve se snupikem... On sice hraje s panzou, ale zadny bordel nedela, naopak si myslim, ze se ukaze jako dobra volba Wink

a kdo dal Korysovi 3 fakt netusim...sem asi ani nevedel, ze jeste hraje Smile

jo a se snupikem sme se bavili, ze by bylo pekne, kdybychom se domluvili nejak ve vetsim poctu, komu dame lvl 3 a vic...tak jako to bylo s prokim a mistakem Wink


No před "velkým třeskem" dělal Stanic občas SK a právě s panzou a do řízení hry moc nezasahoval. Prostě sem tam nějaký úlety, který by někdo s levelem prostě mít neměl.
Budiž tedy level 2 - a ať se hoch snaží... Cool

Korys má jen "2" Cool a vídám ho ve hře Very Happy .

Co se týká přidělování L3, jsem pro, aby se na tom L4 nejdřív dohodly Very Happy (aspoň 2-3 ze 4).

A taky, aby kdo přidělí někomu level, napsal ostatním info.
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 13:28    Předmět: Re: .) Citovat

princess cz napsal:
mistakEfejkrpanzer napsal:
nahodou vcera jsme si pekne zahrali Smile dokonce i se serialem...stacilo jedno upozorneni a byl jak beranek Smile kupodovu Smile ___ docela me pobavil Max ze po 7 letech hrani (jak pise pri kazdem jeho prispevku) nevi ze mortar na baterce na spawn axis se muze..ale obracene nesmi Smile)


k tomu bych mela jen dodatek... vcera to byla hra na dve veci... max nevi vic veci a jedna z nich se zase tyka mapy battery.. vcera to tam k nam amikum sazel na spawn jak kdyby se nic nedelo.. na me reci reagoval jen smichem.. po 15min, kdy to byla opravdu nestastna hra, dostal warn od ATY, takze ho timto verejne chvalim!!!! a jen takova tresnicka, celou hru dostaval od nas vynadano a na konci hry jako bonus se chlubil, jak ma 98killu, no nepotesilo by vas to, jak je ten max skvely Twisted Evil ????


Hehe sem presne vedel ze sem ten vcerejsek prijdes rozmazavat:) J
Jinak neboj ja o tom vim! Príznavam hral sem trosku drsne ale to je tim ze sem zdegenerovanejch z jinejch servru na ktery travim vic casu nez na regnetu !

Momentalne hraji vic na cizich serverech kde je sk povoleno a bohuzel pak prijdu na regnet a zacnu hrat jak sem zvyklej takze sory

Ps:Ale kdyby ste nebyli blby vsichni se presunuli na druhej spawny udelal prepadovku pres backdor a ja si artama muzu ledak klouzat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 13:31    Předmět: Re: .) Citovat

Max_Cz napsal:
princess cz napsal:
mistakEfejkrpanzer napsal:
nahodou vcera jsme si pekne zahrali Smile dokonce i se serialem...stacilo jedno upozorneni a byl jak beranek Smile kupodovu Smile ___ docela me pobavil Max ze po 7 letech hrani (jak pise pri kazdem jeho prispevku) nevi ze mortar na baterce na spawn axis se muze..ale obracene nesmi Smile)


k tomu bych mela jen dodatek... vcera to byla hra na dve veci... max nevi vic veci a jedna z nich se zase tyka mapy battery.. vcera to tam k nam amikum sazel na spawn jak kdyby se nic nedelo.. na me reci reagoval jen smichem.. po 15min, kdy to byla opravdu nestastna hra, dostal warn od ATY, takze ho timto verejne chvalim!!!! a jen takova tresnicka, celou hru dostaval od nas vynadano a na konci hry jako bonus se chlubil, jak ma 98killu, no nepotesilo by vas to, jak je ten max skvely Twisted Evil ????


Hehe sem presne vedel ze sem ten vcerejsek prijdes rozmazavat:) J
Jinak neboj ja o tom vim! Príznavam hral sem trosku drsne ale to je tim ze sem zdegenerovanejch z jinejch servru na ktery travim vic casu nez na regnetu !

Momentalne hraji vic na cizich serverech kde je sk povoleno a bohuzel pak prijdu na regnet a zacnu hrat jak sem zvyklej takze sory

Ps:Ale kdyby ste nebyli blby vsichni se presunuli na druhej spawny udelal prepadovku pres backdor a ja si artama muzu ledak klouzat


ja to tady nerozmazavam.. rikam jedno, vcera si daval SK!! a i pres upozorneni... a jestli travis vice casu na cizich, tak tam klidne zustan, pac kdyz sem te ted dvakrat naposled videla hrat, kazil si hru vsem a jen ses tomu smal... a zvlast kdyz o tom tvem prohresku vis, nechapu, proc si to teda delal dal.. a nejaka omluva??? zadna nebyla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
Strana 4 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com