Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jak "funguje" shuffle
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dwarf



Založen: 5.10.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 23:09    Předmět: Jak "funguje" shuffle Citovat

Dneska jsem strávil část hry ve specu a jen tak koukal, jak kdo hraje
(se učím no Cool ).

Pak začal Fuel Dump a u Axis byli asi už jen 4 hráči a na opačné straně tuším 7.

Shuffle prošel a pak to vypadalo následovně:

Dwarf: !listplayers
listplayers: 16 players connected:
04 R 2 ' SPIDERMAN (a.k.a. DNES ZEMRES)
05 R 3 ' KOSTA[CZ]
08 R 0 ' marcin486
17 R 2 ' petrator
18 R 0 ' Veive
19 R 0 ' zyy

10 B 0 ' kachna
11 B 2 ' Rosticz
13 B 3 ' ATA
14 B 1 ' Klarka
16 B 0 ' go go:)

6:5 Axis / Alies

KOSTA[CZ] disconnected
Kosta se okamzitě odpojil (asi toho měl už dost a shuffle občas nesedne....... )

5:5 Axis / Alies

Klarka entered the game
Klarka has joined the Axis team!
Z neznámého důvodu Klarka hned přeskočila k Axis

6:4 Axis / Alies

Tím umožnila Veivemu, aby si hopnul zpět Amíkům a změnil tím hodně poměr sil
Veive entered the game
Veive has joined the Allied team!

5:5 Axis / Alies

obratem se odpojil marcin
marcin486 disconnected

4:5 Axis / Alies

A aby toho snad nebylo málo, tak Sklipkan nepochopitelně hopnul taky k Amíkům Cool

SPIDERMAN entered the game
SPIDERMAN has joined the Allied team!

3:6 Axis / Alies

ATA, snad proto, že něž by hráčům s levelem vysvětlil, že to asi dělat nemají, radši to šel trochu srovnat a šel pomoct Němcům.

Klárka možná neví, že se shuffle respektuje a že pro hráče s admin levelem 1 a výš je to povinnost Cool . Snad, aby jí to ti starší vysvětlili.... .

Tak jsem si rejpnul do Sklípkana a skoro jsem nevěřil vlastním očím :

Dwarf: a co se vratit Z5 SPIDERMANE
Dwarf: A JIT PRIKLADEM

SPIDERMAN: a co jako me nechalo u aliku tak vo co ti de??

Dwarf: o to ze jako nekdo s levelem mas shuffle respektovat a vyzadovat aby to delali i ostatni


Bohužel nemám ten log celý a chybí v něm , že jsem se kouknul do logu, a že pěkně kecá a taky jeho odůvodnění, že se mu (po shuffle) nechtělo hrát za Němce....

Fuel Dump skončil a debata pokračovala v short kampani.......

SPIDERMAN: nehrajes si prisel korejdovat

Dwarf: prisel jsem se kouknout jak nekteri admini dodrzuji pravidla .)
Dwarf: a pripadne lzou

SPIDERMAN called a vote. Voting for: KICK Dwarf

Dwarf: sem zvedavej jak to dopadne

Vote FAILED! (KICK Dwarf) YES: 1 votes, NO: 1 votes

Dwarf: vox populi vox dio .)


Rolling Eyes


Je fakt, že někdy shuffle nic nevyřeší a pak to hráči s levelem umí dorovnat i rozumně, ale tady to zrovna nějak nedopadlo....
_________________
Dwarf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 07:47    Předmět: Re: Jak "funguje" shuffle Citovat

Dwarf napsal:
Dneska jsem strávil část hry ve specu a jen tak koukal, jak kdo hraje
(se učím no Cool ).

Pak začal Fuel Dump a u Axis byli asi už jen 4 hráči a na opačné straně tuším 7.

Shuffle prošel a pak to vypadalo následovně:

Dwarf: !listplayers
listplayers: 16 players connected:
04 R 2 ' SPIDERMAN (a.k.a. DNES ZEMRES)
05 R 3 ' KOSTA[CZ]
08 R 0 ' marcin486
17 R 2 ' petrator
18 R 0 ' Veive
19 R 0 ' zyy

10 B 0 ' kachna
11 B 2 ' Rosticz
13 B 3 ' ATA
14 B 1 ' Klarka
16 B 0 ' go go:)

6:5 Axis / Alies

KOSTA[CZ] disconnected
Kosta se okamzitě odpojil (asi toho měl už dost a shuffle občas nesedne....... )

5:5 Axis / Alies

Klarka entered the game
Klarka has joined the Axis team!
Z neznámého důvodu Klarka hned přeskočila k Axis

6:4 Axis / Alies

Tím umožnila Veivemu, aby si hopnul zpět Amíkům a změnil tím hodně poměr sil
Veive entered the game
Veive has joined the Allied team!

5:5 Axis / Alies

obratem se odpojil marcin
marcin486 disconnected

4:5 Axis / Alies

A aby toho snad nebylo málo, tak Sklipkan nepochopitelně hopnul taky k Amíkům Cool

SPIDERMAN entered the game
SPIDERMAN has joined the Allied team!

3:6 Axis / Alies

ATA, snad proto, že něž by hráčům s levelem vysvětlil, že to asi dělat nemají, radši to šel trochu srovnat a šel pomoct Němcům.

Klárka možná neví, že se shuffle respektuje a že pro hráče s admin levelem 1 a výš je to povinnost Cool . Snad, aby jí to ti starší vysvětlili.... .

Tak jsem si rejpnul do Sklípkana a skoro jsem nevěřil vlastním očím :

Dwarf: a co se vratit Z5 SPIDERMANE
Dwarf: A JIT PRIKLADEM

SPIDERMAN: a co jako me nechalo u aliku tak vo co ti de??

Dwarf: o to ze jako nekdo s levelem mas shuffle respektovat a vyzadovat aby to delali i ostatni


Bohužel nemám ten log celý a chybí v něm , že jsem se kouknul do logu, a že pěkně kecá a taky jeho odůvodnění, že se mu (po shuffle) nechtělo hrát za Němce....

Fuel Dump skončil a debata pokračovala v short kampani.......

SPIDERMAN: nehrajes si prisel korejdovat

Dwarf: prisel jsem se kouknout jak nekteri admini dodrzuji pravidla .)
Dwarf: a pripadne lzou

SPIDERMAN called a vote. Voting for: KICK Dwarf

Dwarf: sem zvedavej jak to dopadne

Vote FAILED! (KICK Dwarf) YES: 1 votes, NO: 1 votes

Dwarf: vox populi vox dio .)


Rolling Eyes


Je fakt, že někdy shuffle nic nevyřeší a pak to hráči s levelem umí dorovnat i rozumně, ale tady to zrovna nějak nedopadlo....
Ja vubec nechapu co chceš od sklipkana ten ma admina jen pro sebe aby si mohl dělat co chce a vyhazovat lidi třeba jen za to že ho parkrat za sebou sejmou že sklipkane?To už tu bylo mockrat,měli by ti ty prava sebrat!Jo a nezapomen to zase komentovat !!!!!
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 09:37    Předmět: Re: Jak "funguje" shuffle Citovat

Jestli Dwarf nekecá, tak se nad sebou zamyslete Klárko a Sklípkane.

BTW: Sklípkane proč ten Vote na KICK ?
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 12:02    Předmět: :D Citovat

Co dodat Smile) jinak shuffle na regnetu vubec nefunguje mam pocit nebo jo? Smile pokazde to jen prohodi hrace na druhou stranu a jede se dal..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SocieteCentraleDeDynamite



Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 12:05    Předmět: Re: Jak "funguje" shuffle Citovat

Dwarf napsal:
Dneska jsem strávil část hry ve specu a jen tak koukal, jak kdo hraje
(se učím no Cool ).

Pak začal Fuel Dump a u Axis byli asi už jen 4 hráči a na opačné straně tuším 7.

Shuffle prošel a pak to vypadalo následovně:

Dwarf: !listplayers
listplayers: 16 players connected:
04 R 2 ' SPIDERMAN (a.k.a. DNES ZEMRES)
05 R 3 ' KOSTA[CZ]
08 R 0 ' marcin486
17 R 2 ' petrator
18 R 0 ' Veive
19 R 0 ' zyy

10 B 0 ' kachna
11 B 2 ' Rosticz
13 B 3 ' ATA
14 B 1 ' Klarka
16 B 0 ' go go:)

6:5 Axis / Alies

KOSTA[CZ] disconnected
Kosta se okamzitě odpojil (asi toho měl už dost a shuffle občas nesedne....... )

5:5 Axis / Alies

Klarka entered the game
Klarka has joined the Axis team!
Z neznámého důvodu Klarka hned přeskočila k Axis

6:4 Axis / Alies

Tím umožnila Veivemu, aby si hopnul zpět Amíkům a změnil tím hodně poměr sil
Veive entered the game
Veive has joined the Allied team!

5:5 Axis / Alies

obratem se odpojil marcin
marcin486 disconnected

4:5 Axis / Alies

A aby toho snad nebylo málo, tak Sklipkan nepochopitelně hopnul taky k Amíkům Cool

SPIDERMAN entered the game
SPIDERMAN has joined the Allied team!

3:6 Axis / Alies

ATA, snad proto, že něž by hráčům s levelem vysvětlil, že to asi dělat nemají, radši to šel trochu srovnat a šel pomoct Němcům.

Klárka možná neví, že se shuffle respektuje a že pro hráče s admin levelem 1 a výš je to povinnost Cool . Snad, aby jí to ti starší vysvětlili.... .

Tak jsem si rejpnul do Sklípkana a skoro jsem nevěřil vlastním očím :

Dwarf: a co se vratit Z5 SPIDERMANE
Dwarf: A JIT PRIKLADEM

SPIDERMAN: a co jako me nechalo u aliku tak vo co ti de??

Dwarf: o to ze jako nekdo s levelem mas shuffle respektovat a vyzadovat aby to delali i ostatni


Bohužel nemám ten log celý a chybí v něm , že jsem se kouknul do logu, a že pěkně kecá a taky jeho odůvodnění, že se mu (po shuffle) nechtělo hrát za Němce....

Fuel Dump skončil a debata pokračovala v short kampani.......

SPIDERMAN: nehrajes si prisel korejdovat

Dwarf: prisel jsem se kouknout jak nekteri admini dodrzuji pravidla .)
Dwarf: a pripadne lzou

SPIDERMAN called a vote. Voting for: KICK Dwarf

Dwarf: sem zvedavej jak to dopadne

Vote FAILED! (KICK Dwarf) YES: 1 votes, NO: 1 votes

Dwarf: vox populi vox dio .)


Rolling Eyes


Je fakt, že někdy shuffle nic nevyřeší a pak to hráči s levelem umí dorovnat i rozumně, ale tady to zrovna nějak nedopadlo....



Ha! Dlouhý příspěvek od někoho, kdo umí rozlišovat "i" a "y"! Blýskání na lepší časy?
Jinak mě nedávno naštval jiný případ - hrál sem za allies sám, proti mě byli 3 axis (nepamatuju si jména, jen že byla barevná Very Happy), celkově měli i o jednoho bota víc. Náramně si to užívali, na mé výtky o fair-play reagovali nadávkami a urážením. Takhle to šlo tři mapy. Dodatečně tleskám pánové, jste opravdu "dobří křesťané" (pokud to je příliš sofistikovaná výtka - přeložte si to do francouzštiny)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
princess cz



Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 209
Bydliště: Úpice(okoli Trutnova:) )

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 12:13    Předmět: Citovat

minule se mi to stalo taky... ze zacatku skvela hra a pak nekteri lide odesli a co se nestalo.. Princess zustala u axis uplne sama proti trem.. Pamatuju si jen jednoho a tim byl honzik.. Nejdriv sem to zkousela po dobrem, a to, ze sem jim psala, zda mi nechce jit nekdo z nich pomoct.. zadna odpoved.. po dalsich pokusech sem uz presla k shufflu, bohuzel i to mi zamitli. Proto jsem se zacala rozcilovat, i to jim bylo uplne u prdele.. a jak to skoncilo?? prestala sem hrat. ano hraju to pro zabavu, ale litat tam jak magor sama a jedina a oni si pouze stojej a strilej, tak na to nemam nervy ani ja.. od te doby ani nezkousim nadavat, proste kdyz bude nefer hra, nehraju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 13:37    Předmět: Re: :D Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
Co dodat Smile) jinak shuffle na regnetu vubec nefunguje mam pocit nebo jo? Smile pokazde to jen prohodi hrace na druhou stranu a jede se dal..Smile


Jak řikáš, někdy shuffle připomíná swap, ale občas to rozhodí rozumně.

Vždycky je lepší, když se přesunou dobrovolníci a k shuffle nedojde.

Ale když se nenajdou, tak rozhodne server - aspoň v duchu "padni komu padni" Smile .

A pak by zvlášť hráči s levelem 1 a výš měli dohlídnout, aby se to respektovalo nebo po dohodě ten swap doladit do vyrovnaný hry.
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sklipkan77



Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 138
Bydliště: Úpice okr.Trutnov

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 13:59    Předmět: Citovat

tak zaprví hral jsem od začátku za allies a občas jsem šel do specu poněvač jsem tu hlídal prcka a abych nebrzdil hru tak jako někteří hraci jdou i na záchod a zustávaji ve hře a brzdí hrače nebo pocet lidí to já aspon zalezu do specu a i kdyby to bylo na půl minuty, kdyby polovina lidi se rozhodlo jit na wc tak asi cela jednotka krom botů asi zabrzdí hru proto mi vadi a dost když někteří hráči nepoužívají spec!!! Jo a jestli bylo sufle tak to nevím jestli zrovna nebylo v tu chvíli co jsem se nevěnoval hře tak ale pokaždé se snažím koukat na počet obou stran a jako někteří hráči nelezu tam kde je už nadbytek -druhá věc když příjdu na regnet tak poslední dobou se ptám to jes chat pro obe strany tak ke komu (kdo chce pomoc) a to určo mi někteří potvrdí a další věc co se týče levelu tak poněvač jsem hráč který tu už nějaký ten pátek hraje tak si radči jdu zahrát než tu někoho rovnat jen kvuli tomu že mám lvel sem lajk co se týče psaní na klavesy takže datluju a nežco bych něco natukal tak by bylo pul hry za mnou tak se jen hlídat když zrovna spatřím nejaké sk nebo umyslné tk a upozornuju na hráče bez warnu -ali misteik toho už nemá smysl upozornovat Very Happy belle a ten kick jsem mu dal jen návrch at si hráči samy rozhodnou prudil jak do mě tak do ostatních místo aby nám šel píchnout asi to bylo nerozvážné odemě ale nemusí z nás tam dělat blbce a hádat se s náma proto si nechodím zahrat abych se tu někomu vyjadřoval jestli je nebo není to špatně tod vše
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prokinek
Level3
Level3


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 14:09    Předmět: Citovat

Nevim proc davas navrh na kick kdyz je prazdnej server Smile ?

!callvote kick

!pasvote (uf zase mi to proslo)
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stein



Založen: 20.9.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 17:06    Předmět: Citovat

Tohle téma je už hodně obehraná písnička- bohužel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 18:34    Předmět: Citovat

Prokinek napsal:
Nevim proc davas navrh na kick kdyz je prazdnej server Smile ?

!callvote kick

!pasvote (uf zase mi to proslo)
Very Happy
myslim ze skllipkan ma level 2 a na to nema prava na "!passvote"atd

jinak na nenapravitelnost nekterych hracu,kdyz je to nevyrovnane a nikdo to nechce vyrovnat a ani sufl neprojde...to resim jednoduse:kdyz to nikdo nevyrovna a me se nechce Razz ,tak davam sufl...ten potom respektuju,ale kdyz neprojde sufl a stale se hraje 3 na 5 a podobne,tak beru panzu a s prominutim seru na objektiv,anebo jednoduse odejdu at hrajou treba 5 na 1 kdyz je to bavi...nekteri vedi Very Happy ...vid proki,mistejk atd. jak zustal jenom...uz nevim kdo Smile jeden odvaznej co chcipal furt ve spawnu a mel vydrz zustat.....poklona pro nej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 18:39    Předmět: Citovat

Sklipkan77 napsal:
Jo a jestli bylo sufle tak to nevím jestli zrovna nebylo v tu chvíli co jsem se nevěnoval hře tak ale pokaždé se snažím koukat na počet obou stran a jako někteří hráči nelezu tam kde je už nadbytek

belle a ten kick jsem mu dal jen návrch at si hráči samy rozhodnou prudil jak do mě tak do ostatních místo aby nám šel píchnout asi to bylo nerozvážné odemě ale nemusí z nás tam dělat blbce a hádat se s náma proto si nechodím zahrat abych se tu někomu vyjadřoval jestli je nebo není to špatně tod vše


Hmm já se ptal na to jestli ses od od Axis přesunul k Amíkům tak, jak napsal Dwarf. To jsem z tvý reakce nějak nepochopil..... Cool

Hmm podruhé - pokud v tvé odpovědi bylo něco jako, že tě to po shuffle nechalo u Amíků.
"SPIDERMAN: a co jako me nechalo u aliku tak vo co ti de?? "
a podle Dwarfa si někdy pozdějc napsal, že se ti něchtělo hrát za Němce, tak si šel k Amíkům nebo podle tebe že si od začátku hrál (až do shuffle) u Amíků, tak ses vrátil . Cool

Tak pokud Dwarf nekecá, tak svýma dvěma poznámkama vlastně potvrzuješ, že shuffle bylo a tou druhou, že jsi vědomě přešel k Amíkům. Shocked
Sklipkan77 napsal:
Jo a jestli bylo sufle tak to nevím jestli zrovna nebylo v tu chvíli co jsem se nevěnoval hře


Hmm po třetí - neuvážený vote kick. S tím bych asi souhlasil. Protože pokud někdo prudí a ruší hloupým spamem hru, stačí mute a to přes vote nebo přímo (nejlíp po varování).
Pokud je někdo sprostej a uráží ostatní, mute/kick dle nálady.
Já bohužel v tom Dwarfově příspěvku nevidím ani jedno ani druhý a jen možná dotěrný otázky na ty, kteří by měli ctít pravidla automaticky.

Protože byl Dwarf ve specu, nemohl hlasovat. A věř tomu, že by býval stačil jediný hlas (ten tvůj) na jeho kick, pokud by nikdo nehlasoval proti kicku.
(BTW: Pokud prudil i do ostatních, proč se nikdo k tomu hlasování nepřidal?)

=====
To že se občas ptáš ke komu máš jít, když se připojíš, to je fakt.
To že admin level dává nějaké výhody a zároveň i starosti je taky fakt.
Kdokoliv může požádat o odebrání levelu nebo si smazat svůj ETKEY a být zase běžným hráčem. (To není nic složitého. Very Happy )
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sklipkan77



Založen: 11.2.2009
Příspěvky: 138
Bydliště: Úpice okr.Trutnov

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 20:55    Předmět: Citovat

Bell napsal:
Sklipkan77 napsal:
Jo a jestli bylo sufle tak to nevím jestli zrovna nebylo v tu chvíli co jsem se nevěnoval hře tak ale pokaždé se snažím koukat na počet obou stran a jako někteří hráči nelezu tam kde je už nadbytek

belle a ten kick jsem mu dal jen návrch at si hráči samy rozhodnou prudil jak do mě tak do ostatních místo aby nám šel píchnout asi to bylo nerozvážné odemě ale nemusí z nás tam dělat blbce a hádat se s náma proto si nechodím zahrat abych se tu někomu vyjadřoval jestli je nebo není to špatně tod vše


Hmm já se ptal na to jestli ses od od Axis přesunul k Amíkům tak, jak napsal Dwarf. To jsem z tvý reakce nějak nepochopil..... Cool

Hmm podruhé - pokud v tvé odpovědi bylo něco jako, že tě to po shuffle nechalo u Amíků.
"SPIDERMAN: a co jako me nechalo u aliku tak vo co ti de?? "
a podle Dwarfa si někdy pozdějc napsal, že se ti něchtělo hrát za Němce, tak si šel k Amíkům nebo podle tebe že si od začátku hrál (až do shuffle) u Amíků, tak ses vrátil . Cool

Tak pokud Dwarf nekecá, tak svýma dvěma poznámkama vlastně potvrzuješ, že shuffle bylo a tou druhou, že jsi vědomě přešel k Amíkům. Shocked
Sklipkan77 napsal:
Jo a jestli bylo sufle tak to nevím jestli zrovna nebylo v tu chvíli co jsem se nevěnoval hře


Hmm po třetí - neuvážený vote kick. S tím bych asi souhlasil. Protože pokud někdo prudí a ruší hloupým spamem hru, stačí mute a to přes vote nebo přímo (nejlíp po varování).
Pokud je někdo sprostej a uráží ostatní, mute/kick dle nálady.
Já bohužel v tom Dwarfově příspěvku nevidím ani jedno ani druhý a jen možná dotěrný otázky na ty, kteří by měli ctít pravidla automaticky.

Protože byl Dwarf ve specu, nemohl hlasovat. A věř tomu, že by býval stačil jediný hlas (ten tvůj) na jeho kick, pokud by nikdo nehlasoval proti kicku.
(BTW: Pokud prudil i do ostatních, proč se nikdo k tomu hlasování nepřidal?)

=====
To že se občas ptáš ke komu máš jít, když se připojíš, to je fakt.
To že admin level dává nějaké výhody a zároveň i starosti je taky fakt.
Kdokoliv může požádat o odebrání levelu nebo si smazat svůj ETKEY a být zase běžným hráčem. (To není nic složitého. Very Happy )
jen dodatek netvrdím že vím že nějaké shufle bylo jen sem si od něho četl že nějaké proběhlo a tak nechci tvrdit že lže když to píše a proto sem psal jestli ano tak o něm nevím nebo sem zrovna se staral o kluka a byl ve specu tudiž neodvracím že asi mě nemohlo to hodit k axis když jsem nehral a nebyl v teamu a když sem šel do tymu allies tak jen s tím že tam bylo volno a neřešil jsem jestli mi za par minut někdo bude vyčítat že sem hral za axis což je blbost přeci hrač ve specu se nepočíta na vote-shufl. a kua nevim proč si mě zase berete do huby asi opravdu začnu chodit jinám se blíží asi vánoce tak se do mě začínáte navažet Evil or Very Mad pište si co chcete to je váš boj -nejprve si všeci zamette před vaším práhem a pak řešte ostatni -s tím odebrání lev- ja bych chtěl přidat Very Happy až přijde mišák aby až si začne léčit mindrák skáčkem aby hned letěl Very Happy nic proti němu-sranda musí být Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dwarf



Založen: 5.10.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 22:39    Předmět: Citovat

Sklipkan77 napsal:
jen dodatek netvrdím že vím že nějaké shufle bylo jen sem si od něho četl že nějaké proběhlo a tak nechci tvrdit že lže když to píše a proto sem psal jestli ano tak o něm nevím nebo sem zrovna se staral o kluka a byl ve specu tudiž neodvracím že asi mě nemohlo to hodit k axis když jsem nehral a nebyl v teamu a když sem šel do tymu allies tak jen s tím že tam bylo volno a neřešil jsem jestli mi za par minut někdo bude vyčítat že sem hral za axis což je blbost přeci hrač ve specu se nepočíta na vote-shufl. a kua nevim proč si mě zase berete do huby asi opravdu začnu chodit jinám se blíží asi vánoce tak se do mě začínáte navažet Evil or Very Mad pište si co chcete to je váš boj -nejprve si všeci zamette před vaším práhem a pak řešte ostatni -s tím odebrání lev- ja bych chtěl přidat Very Happy až přijde mišák aby až si začne léčit mindrák skáčkem aby hned letěl Very Happy nic proti němu-sranda musí být Very Happy Laughing


Ve specu jsi fakt nebyl!
Jedinej hráč ve specu jsem byl já - šťoura Smile
a tady dávám odkaz na demo - záznam z doby před a po shuffle, zbytek se nějak nakopnul a dál to není.

Odkaz na zásilku http://www.uschovna.cz/zasilka/YLYCJTTC6NPG8XF3
Kód zásilky YLYCJTTC6NPG8XF3
Velikost zásilky 968.5 kB
Uloženo do 20.10.2010

V přehrávání dema funguje i klávesa TAB, která zobrazuje kdo je kdo (Amík/Němec/Spectator), stačí ji podržet. Samozřejmě je tam i obsah console, co tam probíhá za texty na obrazovce.....

Pro ty, kdo s přehráním záznamu nemají zkušenosti, je tu malý návod:

1. nahraješ demo do adresáře daného módu - v našem případě ETPUB.
Zpravidla bude na téhle cestě:
"C:\Program Files\Wolfenstein - Enemy Territory\etpub\demos"

2. spustíš ET
3. v hlavním menu si vybereš volbu MODS, tam klikneš na ETPUB a vpravo dole na LOAD MOD.
4. pak v hlavním menu klikneš na REPLAYS a vybereš soubor s názvem, který sis tam nakopíroval - stačí na něj 2x kliknout a začne se přehrávat záznam hry.


Pokud by to náhodou na úschovně už nebylo, stačí napsat PMko a já to klidně pošlu.

Sklipkan77 napsal:
a kua nevim proč si mě zase berete do huby

Kdyby to udělal jakýkoliv jiný hráč s levelem, taky bych si do něj rejpnul, ale byls to ty, tak to je ten důvod proč Confused

Dodatek: Pokud je hráč ve specu, tak ho žádné shuffle nehodí do nějakého týmu.

Dodatek 2: Moc se v tom nevyznám, ale ty a vyšší level ? - To mi přijde něco jako přání z říše snů.
Nejdřív je potřeba dodržovat pravidla, a dostupné příkazy používat s rozvahou. Promiň mi tu troufalost, ale z toho, co jsem dnes viděl na Oasis na tom musíš ještě pracovat.

Tuším Stein hodil artu do půlky náměstí k Amíkům - vlajka už nebyla.
Tak jsem napsal Stein SK (myslím že mne zabil nebo aspoń nějaký spoluhráče).
První zareagoval KOSTA a dal mu warn (asi to taky viděl) - a warn prošel.
Jako druhý jsi za stejný prohřešek zkusil napsat warn ty, napoprvé to neprošlo - asi překlep a na druhý pokus už jo.
Tak mi přijde trochu divný, že za jeden prohřešek dostane hráč "tuplák". Cool

Jinak střílíš líp než já, k objectivu se taky dostaneš častějc - aspoň si šáhneš nebo dokonce i odneseš........ . Mám co dohánět Very Happy
_________________
Dwarf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 06:39    Předmět: Citovat

Dwarf napsal:
Sklipkan77 napsal:
jen dodatek netvrdím že vím že nějaké shufle bylo jen sem si od něho četl že nějaké proběhlo a tak nechci tvrdit že lže když to píše a proto sem psal jestli ano tak o něm nevím nebo sem zrovna se staral o kluka a byl ve specu tudiž neodvracím že asi mě nemohlo to hodit k axis když jsem nehral a nebyl v teamu a když sem šel do tymu allies tak jen s tím že tam bylo volno a neřešil jsem jestli mi za par minut někdo bude vyčítat že sem hral za axis což je blbost přeci hrač ve specu se nepočíta na vote-shufl. a kua nevim proč si mě zase berete do huby asi opravdu začnu chodit jinám se blíží asi vánoce tak se do mě začínáte navažet Evil or Very Mad pište si co chcete to je váš boj -nejprve si všeci zamette před vaším práhem a pak řešte ostatni -s tím odebrání lev- ja bych chtěl přidat Very Happy až přijde mišák aby až si začne léčit mindrák skáčkem aby hned letěl Very Happy nic proti němu-sranda musí být Very Happy Laughing


Ve specu jsi fakt nebyl!
Jedinej hráč ve specu jsem byl já - šťoura Smile
a tady dávám odkaz na demo - záznam z doby před a po shuffle, zbytek se nějak nakopnul a dál to není.

Odkaz na zásilku http://www.uschovna.cz/zasilka/YLYCJTTC6NPG8XF3
Kód zásilky YLYCJTTC6NPG8XF3
Velikost zásilky 968.5 kB
Uloženo do 20.10.2010

V přehrávání dema funguje i klávesa TAB, která zobrazuje kdo je kdo (Amík/Němec/Spectator), stačí ji podržet. Samozřejmě je tam i obsah console, co tam probíhá za texty na obrazovce.....

Pro ty, kdo s přehráním záznamu nemají zkušenosti, je tu malý návod:

1. nahraješ demo do adresáře daného módu - v našem případě ETPUB.
Zpravidla bude na téhle cestě:
"C:\Program Files\Wolfenstein - Enemy Territory\etpub\demos"

2. spustíš ET
3. v hlavním menu si vybereš volbu MODS, tam klikneš na ETPUB a vpravo dole na LOAD MOD.
4. pak v hlavním menu klikneš na REPLAYS a vybereš soubor s názvem, který sis tam nakopíroval - stačí na něj 2x kliknout a začne se přehrávat záznam hry.


Pokud by to náhodou na úschovně už nebylo, stačí napsat PMko a já to klidně pošlu.

Sklipkan77 napsal:
a kua nevim proč si mě zase berete do huby

Kdyby to udělal jakýkoliv jiný hráč s levelem, taky bych si do něj rejpnul, ale byls to ty, tak to je ten důvod proč Confused

Dodatek: Pokud je hráč ve specu, tak ho žádné shuffle nehodí do nějakého týmu.

Dodatek 2: Moc se v tom nevyznám, ale ty a vyšší level ? - To mi přijde něco jako přání z říše snů.
Nejdřív je potřeba dodržovat pravidla, a dostupné příkazy používat s rozvahou. Promiň mi tu troufalost, ale z toho, co jsem dnes viděl na Oasis na tom musíš ještě pracovat.

Tuším Stein hodil artu do půlky náměstí k Amíkům - vlajka už nebyla.
Tak jsem napsal Stein SK (myslím že mne zabil nebo aspoń nějaký spoluhráče).
První zareagoval KOSTA a dal mu warn (asi to taky viděl) - a warn prošel.
Jako druhý jsi za stejný prohřešek zkusil napsat warn ty, napoprvé to neprošlo - asi překlep a na druhý pokus už jo.
Tak mi přijde trochu divný, že za jeden prohřešek dostane hráč "tuplák". Cool

Jinak střílíš líp než já, k objectivu se taky dostaneš častějc - aspoň si šáhneš nebo dokonce i odneseš........ . Mám co dohánět Very Happy
Nadherny demo a ted to ukecej Sklipkane.Ted tě klepli přez prsty
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com