Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zabanovat Serialkillera

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

vyhodit ho na pořád?
ano
50%
 50%  [ 6 ]
ne
41%
 41%  [ 5 ]
okamžitě:)
8%
 8%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
magic muschroom
Level2


Založen: 16.11.2009
Příspěvky: 33
Bydliště: Libochovice okr. Litoměřice

PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 19:30    Předmět: zabanovat Serialkillera Citovat

Dpc uz stímhle tim sráčem,dneska jsem dostal od něj kick zato že jsem ho říznul kvůli ammu, už mě jebe dělší dobu hraje hovno a už ani náboje nedává, tak ať tahne na nějakej ultranoob server stát jak vocas někde za boudou a posílat arty.grrrrrrrr jsem fakt vytočenej tak sry za chyby vidím rudě Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 19:53    Předmět: Citovat

Nedostal jsi ban, nemá práva. Spíš bych si stěžoval na spoluhráče, kteří ho podpořili v hlasování. Jednou zkusil vyvolat kick na někoho taky asi kvůli nábojům a okamžitě jsem to zrušil a hned kicknul jeho. Bohužel, kempí a jenom háže a v poslední době se naučil votovat.

Příště mu dám warn-kick za pasivní hru a bude to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 07:37    Předmět: Citovat

KAP napsal:
Nedostal jsi ban, nemá práva. Spíš bych si stěžoval na spoluhráče, kteří ho podpořili v hlasování. Jednou zkusil vyvolat kick na někoho taky asi kvůli nábojům a okamžitě jsem to zrušil a hned kicknul jeho. Bohužel, kempí a jenom háže a v poslední době se naučil votovat.

Příště mu dám warn-kick za pasivní hru a bude to.


Serial je lama co leze jen na nervy to je pravda ale dat mu ban za to ze se to podle me "jen uci" a zatim se bavi jen artou me prijde trosku drsny proste na souboje zatim nema tak aby vubec nekoho zabil sype jednu artu za druhou sice otrava ale ta moznost ve hre je a nejde ji zakazovat natoz banovat pokud nesype artu na spawn proste podle me mu to casem dojde ze kouzlo tyhle hry je jinde a pokud ne papalala!

Dal bych mu jeste mesic stim ze bych mu durazne napsal ze jestli bude takhle pokracovat tak na tomhle servru definitivne konci pokud svuj styl hry nezmeni !

Ps:Vzpomente na zacatky sklipkana nebo bedny umeli se trefit jen panzou a taky jim casem doslo ze se to da hrat i jinak no ukoncil bych to LAST CHANCE FOR SERIAL AFTER MONTH PERNAMENT BAN!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 08:27    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
KAP napsal:
Nedostal jsi ban, nemá práva. Spíš bych si stěžoval na spoluhráče, kteří ho podpořili v hlasování. Jednou zkusil vyvolat kick na někoho taky asi kvůli nábojům a okamžitě jsem to zrušil a hned kicknul jeho. Bohužel, kempí a jenom háže a v poslední době se naučil votovat.

Příště mu dám warn-kick za pasivní hru a bude to.


Serial je lama co leze jen na nervy to je pravda ale dat mu ban za to ze se to podle me "jen uci" a zatim se bavi jen artou me prijde trosku drsny proste na souboje zatim nema tak aby vubec nekoho zabil sype jednu artu za druhou sice otrava ale ta moznost ve hre je a nejde ji zakazovat natoz banovat pokud nesype artu na spawn proste podle me mu to casem dojde ze kouzlo tyhle hry je jinde a pokud ne papalala!

Dal bych mu jeste mesic stim ze bych mu durazne napsal ze jestli bude takhle pokracovat tak na tomhle servru definitivne konci pokud svuj styl hry nezmeni !

Ps:Vzpomente na zacatky sklipkana nebo bedny umeli se trefit jen panzou a taky jim casem doslo ze se to da hrat i jinak no ukoncil bych to LAST CHANCE FOR SERIAL AFTER MONTH PERNAMENT BAN!


SerialKiller je Francouz a nekomunikuje jinak nez francouzsky - takze mu tezko kdo muze vysvetlit, co je spatne.

Týmu zpravidla moc nepomahá plnit objective, ale to není proti pravidlům.
Právě jeho tým, ve kterém hraje může vyvolat hlasování o kick. A když projde, měl by pochopit, že dělá něco blbě.

Ve hře se najde i dost jiných hráčů, kteří byť mají medika, fielda, nezvednou a nenasypou náboje.... .

Že nedává náboje je sice blbý, ale osobně se mu nedivím, že hlasoval pro kick (úmyslný TK). Pokud se k němu někdo přidal, měl jsi Mushroome prostě smůlu a pokud jsi sám nedal F2, tak mu mohl stačit dokonce i jediný hlas - ten jeho Cool

Myslím, že Serial už přesně ví, co je SK. Takže může dostávat kick rovnou bez warnu právě za SK - bo se jeví jako nenapravitelnej.

Pokud je ve hře víc hráčů, tak mi přijde, že se pohybuje spíš na hranici toho co je SK a dává si pozor (moje osobní zkušenost Smile ). Možná si dává pozor, když jsou ve hře vybraní hráči s levelem a jinak prasí..... .

A teprve pokud mu to stále nebude docházet, klidně může dostávat BAN na 24,48h, week,...... .




Ale BAN za pasivní hru bych mu nedal ani náhodou.


BTW: Někdy mne ty jeho arty dost štvou, protože je hodí na to správný místo a i ve správnej čas...... . Cool
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 09:18    Předmět: Citovat

Tak za pasivni hru ban ne, ale warn jo. Jestliže celou mapu stojí za boudou a vykoukne, hodí a jinak nic, tak to je na warn. Sice nevím, jestli se to tady praktikuje, ale na plno serverech jo, že za passive je warn. Taky by mohl stát celou mapu na spawnu a házet náboje. Hráč na nic a ani se tím nic nenaučí.

citace:
Ve hře se najde i dost jiných hráčů, kteří byť mají medika, fielda, nezvednou a nenasypou náboje.... .

To máš pravdu, ale to jsou ti, co se učí, tak to chápu. Když ležím a nějakej neznámej medik na mě háže lékárničky místo injekce, tak se zasměju. A na regnetu hraje plno lidí, kteří to tak dělali a teď hrajou výborně.

Já bych se se Serialem už moc nemazlil, protože nevím, kolik mu je, ale hraje tu myslím víc jak půl roku, možná déle a hravá celkem pravidelně. To už by měl umět občas vyběhnout a trochu se zapojit do objectivu. Každej začínal a učil se, ale nepamatuju nikoho, kdo je celou mapu schovanej za boudou. Podle mě to není, že se učí, ale prostě to tak dělá. Taková srabácká hra.

Pokud ho naneštěstí mám v týmu, tak vím, že prostě je nás o jednoho míň, maximálně od něj čekám podporu v tom, že chytím jeho artu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ven



Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 10:01    Předmět: Citovat

Serialovi je údajeně 26 let, aspoň to vícekrát tvrdil. Shocked
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 13:14    Předmět: Citovat

ven napsal:
Serialovi je údajeně 26 let, aspoň to vícekrát tvrdil. Shocked
Je to idiot a zabanoval bych ho navěky
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madgypsy



Založen: 27.3.2010
Příspěvky: 73
Bydliště: Chocen- Pardubicky kraj

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 15:47    Předmět: Citovat

Sice je to blb,ale plne souhlasim d Maxem dat mu posledni sanci apak addios Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LoL(CZ)



Založen: 6.6.2010
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 18:36    Předmět: Citovat

já ho mam rád Very Happy hlavně když hraju za coverta ... vim kam si jít pro frag Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magic muschroom
Level2


Založen: 16.11.2009
Příspěvky: 33
Bydliště: Libochovice okr. Litoměřice

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 17:21    Předmět: Citovat

joo hoši přesně souhlasím s vámi všemi je to blb...tak hold si dáme lekce francouštiny a domluvíme mu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 20:07    Předmět: Citovat

magic muschroom napsal:
joo hoši přesně souhlasím s vámi všemi je to blb...tak hold si dáme lekce francouštiny a domluvíme mu Very Happy
a muzes jet http://translate.google.cz/?hl=cs&tab=wT# Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com