Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Korys
Level2


Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 56
Bydliště: Vyšehořovice(Praha východ)

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 20:45    Předmět: ... Citovat

Klipkane si fakt vocas přište se namě vyser !!! hral sem u mlady a vubec me to neposlouchalo . Potřeboval sem jen chvilku abych to nastavil ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 09:56    Předmět: Citovat

co se stalo? Very Happy pochlub se... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 13:51    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
co se stalo? Very Happy pochlub se... Wink
co dodat sklipkan
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korys
Level2


Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 56
Bydliště: Vyšehořovice(Praha východ)

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 17:17    Předmět: Citovat

castrol.cz napsal:
LaCunda napsal:
co se stalo? Very Happy pochlub se... Wink
co dodat sklipkan

jj uš ho začinam mit plny zuby ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sklipkan



Založen: 25.1.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: Úpice

PříspěvekZaslal: pá červen 11, 2010 21:03    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
co se stalo? Very Happy pochlub se... Wink
hrali jsme mapu a stal jen na spawnu a cumel nebo strílel do vzduchu a nehrál a zrovna sme ho potřebovali do počtu bylo to 5-5 ale bohužel proti belloj a kostoj a určo si to taky četli a nic špatného jsem nenepsal jen mě naštval
tak to mohl ladit ve specu a stačilo mi jen napsat že to ladí to jsem neveděl se mu omlouvám a napsal jsem mu jen ....Korys bud hraj nebo vypadni.... tod vše ale to jsem netušil že tam něco ladí a tím se to dál neřešilo a zase jsem rozmázlej na foru .. hlavně že je o čem psát... Very Happy a určo mě to neodradí.. vzkaz pro CASTYHO Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korys
Level2


Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 56
Bydliště: Vyšehořovice(Praha východ)

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 15:33    Předmět: Citovat

sklipkan napsal:
LaCunda napsal:
co se stalo? Very Happy pochlub se... Wink
hrali jsme mapu a stal jen na spawnu a cumel nebo strílel do vzduchu a nehrál a zrovna sme ho potřebovali do počtu bylo to 5-5 ale bohužel proti belloj a kostoj a určo si to taky četli a nic špatného jsem nenepsal jen mě naštval
tak to mohl ladit ve specu a stačilo mi jen napsat že to ladí to jsem neveděl se mu omlouvám a napsal jsem mu jen ....Korys bud hraj nebo vypadni.... tod vše ale to jsem netušil že tam něco ladí a tím se to dál neřešilo a zase jsem rozmázlej na foru .. hlavně že je o čem psát... Very Happy a určo mě to neodradí.. vzkaz pro CASTYHO Razz

nevim co si psal nevidel sem to a je mi to jedno jen ti řikam že si idiot .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 16:04    Předmět: Citovat

Korys napsal:
sklipkan napsal:
LaCunda napsal:
co se stalo? Very Happy pochlub se... Wink
hrali jsme mapu a stal jen na spawnu a cumel nebo strílel do vzduchu a nehrál a zrovna sme ho potřebovali do počtu bylo to 5-5 ale bohužel proti belloj a kostoj a určo si to taky četli a nic špatného jsem nenepsal jen mě naštval
tak to mohl ladit ve specu a stačilo mi jen napsat že to ladí to jsem neveděl se mu omlouvám a napsal jsem mu jen ....Korys bud hraj nebo vypadni.... tod vše ale to jsem netušil že tam něco ladí a tím se to dál neřešilo a zase jsem rozmázlej na foru .. hlavně že je o čem psát... Very Happy a určo mě to neodradí.. vzkaz pro CASTYHO Razz

nevim co si psal nevidel sem to a je mi to jedno jen ti řikam že si idiot .
SOUHLAS
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madgypsy



Založen: 27.3.2010
Příspěvky: 73
Bydliště: Chocen- Pardubicky kraj

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 07:41    Předmět: Citovat

Tady na Regnetu asi nikdy nepřestanou ty hloupý hádky o to, kdo ,jak, s kým a proč nešel k nám ale k soupeři....Lidi vždyt je to hra u který se má BAVIT a né furt hádat,už skončete s tim fnukanim a stěžováním není to dobrá vizitka jak tech FNUKALU ,ani tohoto serveru. Mad Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SocieteCentraleDeDynamite



Založen: 21.7.2008
Příspěvky: 28
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 09:46    Předmět: Citovat

madgypsy napsal:
Tady na Regnetu asi nikdy nepřestanou ty hloupý hádky o to, kdo ,jak, s kým a proč nešel k nám ale k soupeři....Lidi vždyt je to hra u který se má BAVIT a né furt hádat,už skončete s tim fnukanim a stěžováním není to dobrá vizitka jak tech FNUKALU ,ani tohoto serveru. Mad Mad


Souhlasím, je to hra. Proto nechápu, proč to někteří berou jako prostředek pro zvedání si svého zakrnělého ega. Od toho tu jsou psychologové - na Regnet by se mělo chodit jen bavit. Ale mnoho lidí to tak jaksi nemá. Nerozumím, nemusím... Ale stejně budu chodit furt, achjo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 00:50    Předmět: Citovat

madgypsy napsal:
Tady na Regnetu asi nikdy nepřestanou ty hloupý hádky o to, kdo ,jak, s kým a proč nešel k nám ale k soupeři....Lidi vždyt je to hra u který se má BAVIT a né furt hádat,už skončete s tim fnukanim a stěžováním není to dobrá vizitka jak tech FNUKALU ,ani tohoto serveru. Mad Mad


Hmm tak to si rikam uz dlouho kdy prijdou konecne hry kde se bude resit vic obj. nez kdo kam prebeh o tom bych tady moh napsat roman co ja si stim uzil a pritom prasata s lvl.si vklidu dou kam se jim zrovna libi a nikdo nic ale staci kdyz zjistim ze allies nemaj sanci z duvodu naprosty nesouhry tak to chvili koriguju a kdyz na me vsichni kaslou tak dam shuffle a pokud ani ten neprojde tak to vzdavam a du si sbirat fragy za axis a uz vidite ty breky ja vim ze allies odsoudim k prohre ale trapit se 30minut napr u fuelu spravovanim tanku a ja cekam 10min jak cvr za rohem a nikdo me nejde tak takovej tym je marnej a co snim

Pritom s vikem sme tuhle mapu jednou dohrali za 1:45 v 9vs7(alies bylo 7 ale co jeden cvr a eng a trosku sikovnosti a da se to) takze k prebihani sem benevoletni at si kazdej hraje kde chce pokud neprebehne ve stylu +9vs7 stejne zalezi jaky skili hrajou a pokud hrajou jen na sebe nebo pro tym kdyz sme minule hrali spolu JA ,LA,VIK a diky teamworku s,e vsechno vyhrali a stacilo mit 1enga kteryho krejou dva medici a tak dobre sem se nebavil uz ani nepamatuju proste se to hralo samo Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korys
Level2


Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 56
Bydliště: Vyšehořovice(Praha východ)

PříspěvekZaslal: st červen 30, 2010 17:38    Předmět: Citovat

tady nešlo o žadni přebíhaní mě to jen pekne nasralo po jaky době sem si zap wolfa a hned se do mě uplne zbytečně pustil sklipkan a vyrazil mě pro nic zanic uš ani nemam chut hrat kdyš vim že tam budu naražet na takoviho vola ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sklipkan



Založen: 25.1.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: Úpice

PříspěvekZaslal: čt červenec 01, 2010 10:00    Předmět: Citovat

Korys napsal:
tady nešlo o žadni přebíhaní mě to jen pekne nasralo po jaky době sem si zap wolfa a hned se do mě uplne zbytečně pustil sklipkan a vyrazil mě pro nic zanic uš ani nemam chut hrat kdyš vim že tam budu naražet na takoviho vola ...
ty voe co to meleš asi maš sklerozu ne sem tě nevyhodil jen sem ti napsal at hraješ nebo vypadni stal si jen na spawnu a cuměl a střílel do stropu si přečti začatek nežco tady něco placneš z upozornění delaš vyhazov -komara z velblouda pako
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korys
Level2


Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 56
Bydliště: Vyšehořovice(Praha východ)

PříspěvekZaslal: pá červenec 02, 2010 12:34    Předmět: Citovat

sklipkan napsal:
Korys napsal:
tady nešlo o žadni přebíhaní mě to jen pekne nasralo po jaky době sem si zap wolfa a hned se do mě uplne zbytečně pustil sklipkan a vyrazil mě pro nic zanic uš ani nemam chut hrat kdyš vim že tam budu naražet na takoviho vola ...
ty voe co to meleš asi maš sklerozu ne sem tě nevyhodil jen sem ti napsal at hraješ nebo vypadni stal si jen na spawnu a cuměl a střílel do stropu si přečti začatek nežco tady něco placneš z upozornění delaš vyhazov -komara z velblouda pako

dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2010 00:20    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
madgypsy napsal:
Tady na Regnetu asi nikdy nepřestanou ty hloupý hádky o to, kdo ,jak, s kým a proč nešel k nám ale k soupeři....Lidi vždyt je to hra u který se má BAVIT a né furt hádat,už skončete s tim fnukanim a stěžováním není to dobrá vizitka jak tech FNUKALU ,ani tohoto serveru. Mad Mad


Hmm tak to si rikam uz dlouho kdy prijdou konecne hry kde se bude resit vic obj. nez kdo kam prebeh o tom bych tady moh napsat roman co ja si stim uzil a pritom prasata s lvl.si vklidu dou kam se jim zrovna libi a nikdo nic ale staci kdyz zjistim ze allies nemaj sanci z duvodu naprosty nesouhry tak to chvili koriguju a kdyz na me vsichni kaslou tak dam shuffle a pokud ani ten neprojde tak to vzdavam a du si sbirat fragy za axis a uz vidite ty breky ja vim ze allies odsoudim k prohre ale trapit se 30minut napr u fuelu spravovanim tanku a ja cekam 10min jak cvr za rohem a nikdo me nejde tak takovej tym je marnej a co snim

Pritom s vikem sme tuhle mapu jednou dohrali za 1:45 v 9vs7(alies bylo 7 ale co jeden cvr a eng a trosku sikovnosti a da se to) takze k prebihani sem benevoletni at si kazdej hraje kde chce pokud neprebehne ve stylu +9vs7 stejne zalezi jaky skili hrajou a pokud hrajou jen na sebe nebo pro tym kdyz sme minule hrali spolu JA ,LA,VIK a diky teamworku s,e vsechno vyhrali a stacilo mit 1enga kteryho krejou dva medici a tak dobre sem se nebavil uz ani nepamatuju proste se to hralo samo Twisted Evil


no tak vis jak...to by v druhem tymu musel byt proki, striker a mistak, aby nas zastavili Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: st červenec 07, 2010 20:32    Předmět: Citovat

Hehe to mas asi pravdu ze v tyhle sestave by nas zkrouhli mozna tak tyhle 3 jinak asi nikdo:D

Ale sam uznej jak dobre se hralo kdyz si mel enga a ja a viky te kryli jako medici (sice hra trosku nevyrovnana ne poctem hracu ale skilem ale popravde sme byli tak dobre sehrany ze sme vyhrali celou kampan snaprostym prehledem a po dlouhy dobe sem si hru za allies uzil protoze kazdej vedel co ma presne delat "La eng se kryl za nama a my s Vikim sme mu hezky vycistili cestu jak trapne jednoducha strategie ale jak ucinna nevim proc takhle hrajou allies vyjmecne me totiz allies bavej ale fakt jak skym(a jeste nesnasim ten blbej thomson)

Ale smekam pred axis ze tu campan snama dohrali protoze hrat za druhou stranu a potkavat nase trio ktery dohrava mapy do 10min muselo bejt o nervy bejt axis resil bych to pozicne panzou v par lidech (jenze kdyz ma clovek adren ani panza neni zarukou smrti)!


JOOOOOOOO BYLO TO NEFER A MEL BEJT SHUFFLE ALE ROZHAZET TYM KTEREJ SLAPE JAK SVYCARSKY HODINKY JENOM PROTO ZE SME SPOLU OD ZACATKU VYBORNE SPOLUPRACOVALI JE NESMYSL TAKOVEJ TYM SE SEJDE JEDNOU ZA CAC A PAKUD SI VCAS UVEDOMI "ZE DOBRY TEAMWORK=SNADNA VYHRA" je NAPUL VYHRANO PAK UZ JEN STACI ABY SE TYM SLOZIL PODLE TOHO KDO UMI CO NEJLIP!
TYM MUSI MIT HLAVNE ENGA CO OVLADA PERFEKTNE KLACEK NEHRNE SE POHLAVE HNED DO AKCE OD TOHO SOU TADY 2MEDICI (NEJLEPSI SKILY V TYMU)JEJICHZ JEDINEJ CIL JE UDRZET ENGA NA ZIVU A CISTIT MU CESTU PROSTE TZV. BODYGUARDY
A PAK JE TREBA MIT SEBOU CVR HLAVNE PRO ODHALENI MIN A KRYTI JEDNOTKY SMOKEM A SAMOZREJME PREVLIKANIM SE DO NEPR.HADRU A POKUD SE TYHLE LIDI SPOLU SEHRAJOU UDELAJ ZE SEBE HLAVNI UDERNOU SILU A DOHDODNE SE SE ZBYTKEM TYMU KTEREJ SE SMIRI STIM ZE JE NAVNADA tAK RUCIM VSIM CO MAM ZE TOUHLE TAKTIKOU SE DA VYHRAT NAPROSTO KAZDA MAPA!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com