Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Historie logování do hry

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ateista



Založen: 2.5.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 16:23    Předmět: Historie logování do hry Citovat

Dá se někde sehnat? S Johnem Derre (dnes zemres) jsem měl výměnu názorů na téma,:" Připojil jsi se do silnějšího týmu/ ne bylo to tři na tři, když jsem přišel... "

datum 4.6.2010 asi kolem 16. hodiny mapa fuel dump.

Hrozil kdejakým ovocem, ale nakonec se nic nekonalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 20:23    Předmět: Re: Historie logování do hry Citovat

ateista napsal:
Dá se někde sehnat? S Johnem Derre (dnes zemres) jsem měl výměnu názorů na téma,:" Připojil jsi se do silnějšího týmu/ ne bylo to tři na tři, když jsem přišel... "

datum 4.6.2010 asi kolem 16. hodiny mapa fuel dump.

Hrozil kdejakým ovocem, ale nakonec se nic nekonalo.


Hráč, který nemá žádný admin level se nemůže připojit do týmu dle svého přání a může jít jen k týmu, který má v daný okamžik méně hráčů (včetně všech BOTů).

Občas se stane, že počet hráčů v obou týmech je shodný - to si pak může vybrat.

Pokud je vypnutý "team balance" pak výše uvedené omezení neplatí.

Hráč, který má alespoň admin level 1, může měnit tým kdy se mu zachce, ale měl by přitom dbát na to, aby neporušil vyváženost hry.

A když už se lidi nemůžou dohodnout, mají k dispozici přece shuffle. Ne vždy se to dobře zamíchá, ale alespoň je to na náhodě.
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sklipkan



Založen: 25.1.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: Úpice

PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 22:07    Předmět: Re: Historie logování do hry Citovat

Bell napsal:
ateista napsal:
Dá se někde sehnat? S Johnem Derre (dnes zemres) jsem měl výměnu názorů na téma,:" Připojil jsi se do silnějšího týmu/ ne bylo to tři na tři, když jsem přišel... "

datum 4.6.2010 asi kolem 16. hodiny mapa fuel dump.

Hrozil kdejakým ovocem, ale nakonec se nic nekonalo.


Hráč, který nemá žádný admin level se nemůže připojit do týmu dle svého přání a může jít jen k týmu, který má v daný okamžik méně hráčů (včetně všech BOTů).

Občas se stane, že počet hráčů v obou týmech je shodný - to si pak může vybrat. ----------- heh tak ještě jednou atiesta má level 2 a -jen na konci mapy jsem mu právem vytknul že vstoupil do teamu axis asi 10 min do konce mapy do teamu který hrál 3-2 ja hral ze serialkilerem ve dvou a po shlědnutí tabu jsem viděl jak atiesta chvili sledoval hru ve specu a pak vlezl do teamu axis tímž zvědčil přesilu na 4-2 a na konci mapy jsem mu napsal ( že za to bych mu dal nejradši ban tak mohl počkat a né ještě víc zkazit hru ) tod vše a řešit jestli vlezl tam kde je volno!! mohl říct nebo sám přehodit bota -máš level 2 tak máš tu možnost jako admin nechci tě dál nějak napadat jen to nasere když se člověk snaží v mape udělat maximum a pak příjdeš ty a s prominutím posereš to ještě víc tod vše dál to řešit nechci neboj neděláš to jen ty já taky občas nadávám ale už vím že to je nefér takhle zkazit hru jen kvůli tomu že jsou slabší tak radeji k silnějším

Pokud je vypnutý "team balance" pak výše uvedené omezení neplatí.

Hráč, který má alespoň admin level 1, může měnit tým kdy se mu zachce, ale měl by přitom dbát na to, aby neporušil vyváženost hry.

A když už se lidi nemůžou dohodnout, mají k dispozici přece shuffle. Ne vždy se to dobře zamíchá, ale alespoň je to na náhodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ateista



Založen: 2.5.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 14:19    Předmět: Citovat

Pořád se jen budeme dohadovat o tom zda to bylo 3-3 nebo 3-2. Já si myslím, že to bylo 3-3. Jinak bych k axikům nelezl. Stále tedy platí otázka,:" Kde sehnat historii logování."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 16:27    Předmět: Citovat

O logování nevím, ale jinak je pravda, že tohle se tu stává často. Taky někdy přijdu, je vyrovnaný počet nebo v jednom týmu o jednoho míň a po připojení k týmu je jich najednou třeba o 2 víc. Někdo odejde, někdo přeběhne, aby týmu pomohl a to ten, co právě přijde nemůže vědět. A pak už jen člověk slyší nadávky a ten druhej si nenechá vysvětlit, že když jsem přišel, bylo jich míň. Je to o lidech, někdo pochopí, někdo ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 17:56    Předmět: Citovat

KAP napsal:
O logování nevím, ale jinak je pravda, že tohle se tu stává často. Taky někdy přijdu, je vyrovnaný počet nebo v jednom týmu o jednoho míň a po připojení k týmu je jich najednou třeba o 2 víc. Někdo odejde, někdo přeběhne, aby týmu pomohl a to ten, co právě přijde nemůže vědět. A pak už jen člověk slyší nadávky a ten druhej si nenechá vysvětlit, že když jsem přišel, bylo jich míň. Je to o lidech, někdo pochopí, někdo ne.
Sklipkan nepochopi nikdy a hned dava nesmyslny warny proto na regnetu hraji co nejmeně
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 18:59    Předmět: Citovat

Protože jsem u toho nebyl, napsal jsem jen obecný pravidlo, který by měl dodržovat každý s levelem - tedy i já.
Takže to nebyla reakce ani proti Ateistovi ani proti Sklipkanovi - to si musíte dohodnout mezi sebou.
A pochybuju, že by Als měl čas a chuť řešit takovýhle dohadování i kdyby nějaký log na serveru na tohle existoval. (Si ho požádejte o vrácení levelů oba (případně si smažte svoje etkey a level zmizí sám) a máte po starostech .... Wink Very Happy

Jestliže ve hře vznikne situace s nevyváženou hrou a nikdo s levelem i bez levelu to nechce řešit, je tu možnost hlasování na shuffle, který to tak nějak rozhodí (ne vždy rozumně ale aspoň padni komu padni).

Neberu shuffle jako ideální zásah. Vždycky je lepší, když to rovná nějaký dobrovolník, ale pokud se nikdo nenajde....... .
To co napsal Kap je taky fakt, ten prostě nemůže ovlivnit nikdo a stává se to.

Jo a ještě poznámka:
Pokud si náhodou zapamatuju stav před shuffle a po shuffle se někdo vrací zpět, upozornění, warn, putteam a v krajním případě i kick mám v pohotovosti a to i pro hráče s levelem. Twisted Evil
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sklipkan



Založen: 25.1.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: Úpice

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 20:17    Předmět: Citovat

castrol.cz napsal:
KAP napsal:
O logování nevím, ale jinak je pravda, že tohle se tu stává často. Taky někdy přijdu, je vyrovnaný počet nebo v jednom týmu o jednoho míň a po připojení k týmu je jich najednou třeba o 2 víc. Někdo odejde, někdo přeběhne, aby týmu pomohl a to ten, co právě přijde nemůže vědět. A pak už jen člověk slyší nadávky a ten druhej si nenechá vysvětlit, že když jsem přišel, bylo jich míň. Je to o lidech, někdo pochopí, někdo ne.
Sklipkan nepochopi nikdy a hned dava nesmyslny warny proto na regnetu hraji co nejmeně
casty takže mi nedáš pokoj?? už přestan fnukat že vše kvuli mě tu možnost si v minulosti měl taky dělat admina a bohužel ti to vlezlo na mozek stálé buzerování od ostatních tak si to vzdal tak ted budeš dělat kritiku ty mě?? Very Happy nikdo tě nenutí hrád tak jak sem ti psal už mnohokrát věnuj se raději rodině a zapomeneš na naše konflikty Belle to co s kapem píšete tak abych to uzavřel je to možné co ste popsali a jestli jsem mu křivdil tak se mu omlouvám a nevím proč se to řeší tak do podrobna nic odemně nedostal jen sem mu napsal co jsem viděl a co bych mu nejradši za to udělal ale tod vše jiný trest nebyl (kick-warn) a jak jsem už mnohokrát četl u někoho HRÁČ S LEVELEM NENÍ ADMIN!!jen má možnost ovlivnovat jak počet a kontrolu aby někdo nědelal SK-TK nebo měnit mapy atd.. a level má někdy i spoustu právě hrajicí hrači takže těžko se někdo bude dohadovat který z nich je admin Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 23:26    Předmět: Citovat

Já bych moc sklípkana neřešil,prostě ten level má akorát na naštvání ostatních hráčů a to je prča občas pozorovat za co warnuje Laughing když se to teda netýká zrovna mě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sklipkan



Založen: 25.1.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: Úpice

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 23:36    Předmět: Citovat

Str!ker napsal:
Já bych moc sklípkana neřešil,prostě ten level má akorát na naštvání ostatních hráčů a to je prča občas pozorovat za co warnuje Laughing když se to teda netýká zrovna mě Wink
hele radši doražte na lanku ty brebto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: ne červen 06, 2010 14:38    Předmět: Citovat

sklipkan napsal:
Str!ker napsal:
Já bych moc sklípkana neřešil,prostě ten level má akorát na naštvání ostatních hráčů a to je prča občas pozorovat za co warnuje Laughing když se to teda netýká zrovna mě Wink
hele radši doražte na lanku ty brebto


Jsem psal že jedeme na fest,doražte vy potom za 14 dní do Kosmonos na Byoc lanku zakalit, hrát nemusíte,bude sele,sudy,ET na velikym plátně,dorazej nejlepší český skilly a třeba se něco přiučíte Wink
Můžete vidět doktora možná dorazí i Prok!nek a nejlepší českej clan
inteRaction

http://www.enemyterritory.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=1352
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: ne červen 06, 2010 15:23    Předmět: Citovat

Str!ker napsal:
sklipkan napsal:
Str!ker napsal:
Já bych moc sklípkana neřešil,prostě ten level má akorát na naštvání ostatních hráčů a to je prča občas pozorovat za co warnuje Laughing když se to teda netýká zrovna mě Wink
hele radši doražte na lanku ty brebto


Jsem psal že jedeme na fest,doražte vy potom za 14 dní do Kosmonos na Byoc lanku zakalit, hrát nemusíte,bude sele,sudy,ET na velikym plátně,dorazej nejlepší český skilly a třeba se něco přiučíte Wink
Můžete vidět doktora možná dorazí i Prok!nek a nejlepší českej clan
inteRaction

http://www.enemyterritory.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=1352
tak tam by jsme mohli opravdu jenom kalit...tam bych se ani nezvedl ze zeme Laughing zlate Mlazovice Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Snoopik
Level4
Level4


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 190
Bydliště: Pod mostem

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 08:51    Předmět: Re: Historie logování do hry Citovat

Bell napsal:
ateista napsal:
Dá se někde sehnat? S Johnem Derre (dnes zemres) jsem měl výměnu názorů na téma,:" Připojil jsi se do silnějšího týmu/ ne bylo to tři na tři, když jsem přišel... "

datum 4.6.2010 asi kolem 16. hodiny mapa fuel dump.

Hrozil kdejakým ovocem, ale nakonec se nic nekonalo.


Hráč, který nemá žádný admin level se nemůže připojit do týmu dle svého přání a může jít jen k týmu, který má v daný okamžik méně hráčů (včetně všech BOTů).

Občas se stane, že počet hráčů v obou týmech je shodný - to si pak může vybrat.

Pokud je vypnutý "team balance" pak výše uvedené omezení neplatí.

Hráč, který má alespoň admin level 1, může měnit tým kdy se mu zachce, ale měl by přitom dbát na to, aby neporušil vyváženost hry.

A když už se lidi nemůžou dohodnout, mají k dispozici přece shuffle. Ne vždy se to dobře zamíchá, ale alespoň je to na náhodě.


shuffle - nahodně to neni rozděluje to podle statistyky K/D aby se udělal průměr teamu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com