Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Mlazovice -budou se konat???? .....kdy???
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sklipkan



Založen: 25.1.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: Úpice

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 20:16    Předmět: Mlazovice -budou se konat???? .....kdy??? Citovat

Jelikoš nám zase pěkně chumelilo ,tak si myslím že ta sobota 6.2.2010 taky není to co bych viděl jako řešeni... Joey nechceš to nechat na konec tohoto měsíce??? nevím jak jsou na tom Mlázovice ze sněhem ale tady v Trutnově je kalamita a myslím si že to bude po celé republice tak těžko někdo bude tet řešit nějake lang party u vás,nechci se tě nějak dotknout ale at se vyjádří všeci co by chtěli určo přijet ale po dalším návalu sněhu spíše to vidí za nerealné. Jen sem toto musel napsat protože ta tvoje stranka se nejak zasekla a nikdo se dál nevyjadřuje jestli sobota plati a jestli jak píšeš že pod 8 lidi se nekoná tak ti co si tam jmenoval tak jestli opravdu dorazí... aby si tam neseděl jen s místníma... s pozdravem sklípkan Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sklipkan



Založen: 25.1.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: Úpice

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 20:35    Předmět: Citovat

Ještě jsem chtěl dodat poslední Lanku v Hostinném sme si docela užili a přijelo tam i docela dost maserů a ne jen od okolí cca 50 km. A rád bych kdyby ty Mlazovice navštivili i hrači kteři se na lanku sem k nám ještě nepodívali tak at dorazi samodřejmě rád bych tam viděl nejradši všeci co na regnet chodí Bell, max, stimpi, tronixe, bráchové z M.B. a snope ty nech už babu odpočinout a doraž taky!! A ti co jsem nejmenoval tak samodřejmě taky... žejo barte a kosto ale první se musíme schodnout na rozumném datumu aby dorazilo co nejvíce lidi a ne to uspěchat že jooo Joey!!! Laughing Přece v tělocvičně je tolik místa že ti ji musíme plně obsadit... a nezapomen že teplota bude 25 C!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 13:15    Předmět: Citovat

sklipkan napsal:
Ještě jsem chtěl dodat poslední Lanku v Hostinném sme si docela užili a přijelo tam i docela dost maserů a ne jen od okolí cca 50 km. A rád bych kdyby ty Mlazovice navštivili i hrači kteři se na lanku sem k nám ještě nepodívali tak at dorazi samodřejmě rád bych tam viděl nejradši všeci co na regnet chodí Bell, max, stimpi, tronixe, bráchové z M.B. a snope ty nech už babu odpočinout a doraž taky!! A ti co jsem nejmenoval tak samodřejmě taky... žejo barte a kosto ale první se musíme schodnout na rozumném datumu aby dorazilo co nejvíce lidi a ne to uspěchat že jooo Joey!!! Laughing Přece v tělocvičně je tolik místa že ti ji musíme plně obsadit... a nezapomen že teplota bude 25 C!!!


Ja to uspechat ani tak nechtel, spis mi porad lidi psali na regnetu, kdy bude lanka....a pak se ani nevyjadri na foru....to je pak tezky neco planovat. Jinak co jsem se tak bavil s klukama....tak urco mi mistni ( ja, rybiz, kopin, styfy, Voyta, Stimpy...mozna stromovous) se nějak dohodnem...pevne DOUFAM Laughing
Jinak s hospodskou to mám vzdy dojednane tak, ze obsluha chodí ke stolum, za sal se nic neplatí.....a s noclehem vytopena telocvicna(4zinenky) nebo hotel. Jednoho dva lidi bych ubytoval i u nas.
Tak asi tak. A datum....to je asi nejvetsi problem aby se to vsem hodilo. Jenze kazdej ma jine priority, a tak Ti stejne nikdo nerekne ze za 1,5 bude moct. TEZKY no... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stimpi



Založen: 1.5.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 11:48    Předmět: Citovat

Zdar borci,
tak jak to vypadá se sobotou? Je alespoň 10 lidí ... jestli mám připravovat server a abych si taky nejel jen tak 70 kiláčků tam a zpátky na vejlet.

Dík Sti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 16:26    Předmět: Citovat

Stimpi napsal:
Zdar borci,
tak jak to vypadá se sobotou? Je alespoň 10 lidí ... jestli mám připravovat server a abych si taky nejel jen tak 70 kiláčků tam a zpátky na vejlet.

Dík Sti


no jak jsem jiz psal....chce to termin pro vicero lidi. A zatim tu nikdo nepise kdy by mohl....tudiz navrhuji 27.2. nebo 6.3.

Tak se vyjadrete.....jestli v poho...nebo jeste dyl Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stimpi



Založen: 1.5.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po únor 15, 2010 13:25    Předmět: Citovat

Zdar a sílu, za mě 6.3. by bylo f poho. Server připravim ... hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 22:25    Předmět: Citovat

Stimpi napsal:
Zdar a sílu, za mě 6.3. by bylo f poho. Server připravim ... hehe


To je panecku reakci Smile Asi si stimpy udelame jen takovou mini party....a poradne se tam u toho zridime. Maji tam ted luxusni medovinku.....a v telocvicne zatopime Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bart.host



Založen: 25.1.2009
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: út květen 25, 2010 01:30    Předmět: Citovat

Zdar figuranti !!!
Velice rad bych Vas videl, hospoda je k dispozici, vymyslete datum bud tady nebo v Mlazovicich, radne popijem co vy na to.
PS:objenam kazdemu rizek a salat to by snad mohlo zabrat Smile
mejte se cus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 10:31    Předmět: Citovat

bart.host napsal:
Zdar figuranti !!!
Velice rad bych Vas videl, hospoda je k dispozici, vymyslete datum bud tady nebo v Mlazovicich, radne popijem co vy na to.
PS:objenam kazdemu rizek a salat to by snad mohlo zabrat Smile
mejte se cus


Cus Barte,
hele u nas je jidla hafo za par kacek, sál máme taky k dispozici...ale tady se lidi nedokazou pevne rozhodnout Sad Mluvil jsem s par lidma, nejlepe jim vyhovuje datum 12.6.
Co zbytek ? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 11:19    Předmět: Citovat

Joey napsal:
bart.host napsal:
Zdar figuranti !!!
Velice rad bych Vas videl, hospoda je k dispozici, vymyslete datum bud tady nebo v Mlazovicich, radne popijem co vy na to.
PS:objenam kazdemu rizek a salat to by snad mohlo zabrat Smile
mejte se cus


Cus Barte,
hele u nas je jidla hafo za par kacek, sál máme taky k dispozici...ale tady se lidi nedokazou pevne rozhodnout Sad Mluvil jsem s par lidma, nejlepe jim vyhovuje datum 12.6.
Co zbytek ? Cool
to vyjmecne vyhovuje i me:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 13:39    Předmět: Citovat

kopin napsal:
Joey napsal:
bart.host napsal:
Zdar figuranti !!!
Velice rad bych Vas videl, hospoda je k dispozici, vymyslete datum bud tady nebo v Mlazovicich, radne popijem co vy na to.
PS:objenam kazdemu rizek a salat to by snad mohlo zabrat Smile
mejte se cus


Cus Barte,
hele u nas je jidla hafo za par kacek, sál máme taky k dispozici...ale tady se lidi nedokazou pevne rozhodnout Sad Mluvil jsem s par lidma, nejlepe jim vyhovuje datum 12.6.
Co zbytek ? Cool
to vyjmecne vyhovuje i me:-)


Říkal jsem to zatím Stimpymu, Rybizkoj a transformerovi se Strikrem se to snad taky hodí.......jinak z vesnice přijdou ještě další tři lidi....sice hrajou COD ale to je podobny Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 00:13    Předmět: Citovat

Tak hospudka zamluvena...tak doufám, ze tam nebudeme s Rybizem a Kopinem sedet sami Wink Konecny termin 12.6.2010!!!!
A měly by v tu dobu být i vepřové hody za směšný peníz Wink) Dlabanec jak svin Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 08:51    Předmět: Citovat

Joey napsal:
Tak hospudka zamluvena...tak doufám, ze tam nebudeme s Rybizem a Kopinem sedet sami Wink Konecny termin 12.6.2010!!!!
A měly by v tu dobu být i vepřové hody za směšný peníz Wink) Dlabanec jak svin Smile))

Hospůdka se zavírá o půlnoci ? Přes noc jako u Barta to asi nepůjde co ? Razz
(V sobotu opět pískám závody ve střílení Cool a budou pravděpodobně až do 16-17h .-( , ale co kdybych se zbláznil a na pár hodin dorazil...... )
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sklipkan



Založen: 25.1.2010
Příspěvky: 45
Bydliště: Úpice

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 15:32    Předmět: Citovat

Bell napsal:
Joey napsal:
Tak hospudka zamluvena...tak doufám, ze tam nebudeme s Rybizem a Kopinem sedet sami Wink Konecny termin 12.6.2010!!!!
A měly by v tu dobu být i vepřové hody za směšný peníz Wink) Dlabanec jak svin Smile))

Hospůdka se zavírá o půlnoci ? Přes noc jako u Barta to asi nepůjde co ? Razz
(V sobotu opět pískám závody ve střílení Cool a budou pravděpodobně až do 16-17h .-( , ale co kdybych se zbláznil a na pár hodin dorazil...... )
Zdar, tak držte mě místečko u zdroje co nejblíže u prasatka Very Happy semnou určo počítejte!! flintu mám brát sebou?? nebo jen gauč až se nasytím vepřovím??Tak 12-jako na koni Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2010 22:16    Předmět: Citovat

Já se stavim se na Vás kouknout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com