Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sbohem vsem slusnym
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 17:40    Předmět: Sbohem vsem slusnym Citovat

Ahoj, jdu se jenom v rychlosti rozloucit. Na Vasem serveru uz delsi dobu s prominutim kurvi hru nejaky lagarto, vsichni ho znate jako notorickeho spawnkillera. Kdyz ho chci kopnout nikdo nechce, admini nereaguji, lagarto zmeni nick. Kdyz on votuje mute na me, projde to. OK. Wolf byl neprijemna lama, ale tohle je na me trochu moc, ja nemam zapotrebi se rozcilovat porad dokola kvuli idiotovi, co neumi ani cesky ani anglicky a permanentne porusuje pravidla serveru. Uzijte s lagartem hodne zabavy, ja jdu hrat nekam, kde se pravidla dodrzuji a vymahaji. S nekterymi z Vas se me tu hralo dobre.

BELA OSA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 18:03    Předmět: Citovat

Skoda. Ale znas to co si sam neudelas to nemas Smile Jsi lvl2 a muzes davat !warn, po trech warnech uzivatel leti ven na 2 hodiny. A byl na serveru nekdo s lvl3 nebo 4? Obcas tam holt nikdo neni tak nemuze reagovat, taky mi muzes napsat rovnou ve hre a kdyz jsem na IRC (casto Smile) tak muzu zasahnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 18:09    Předmět: Citovat

Skoda, ze jsem tam nebyl, hned bych ho umirnil, njn jezdim pozde z prace Crying or Very sad
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 18:40    Předmět: Citovat

No já bych se takhle nerozčílil, kdyby to bylo poprvé. Napřed mě vytočil pan Nejmenovaný Superintendant a teď už asi potřetí tenhle hlupák. Že můžu dávat warny jsem nevěděl a navíc tam byl minimálně jeden další s Lvl3. Navíc hráč, co má nabinované další nicky asi nebude mít čisté svědomí, takže tenhle tam chodí vyloženě nasírat lidi a úmyslně porušovat pravidla. Že mě osobně to není lhostejné je pro ostatní zřejmě k popukání. Já se přece nemusím nechat urážet lamou, co evidentně a opakovaně porušuje pravidla a po upozornění ještě sprostě (španělsky) nadává a pokouší se mě kicknout nebo mutnout. Moc možností mě nezbylo, proto on nebo já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 18:50    Předmět: Citovat

Abych trochu popsal situaci.
Byl tam Tono, který ho chtěl kicknout za sk na předchozí mapě a další sk satchelem přímo ve spawnu na goldrushi, na který jsem upozornil (hrál za axis). Potom bylo norestart shuffle, on změnil nick a přehodil se do jiného teamu (allies). Tak jsem dal vote na jeho kick, který neprošel, byl mě opětován, potom zkoušel mute a nakonec mě začal se sprostými nadávkami střílet pistolí do hlavy. U kicku na mě psal jakousi nepovedenou pseudoangličtinou, že spawnkilluji artilerií (hrál jsem medica, jako obvykle). Zbytek, než jsem se odpojil, do mě pálil zezadu, jenom tak tak aby mě nezabil a nedostal complaint.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 19:02    Předmět: Citovat

Kdo byl ten lvl3 co te tak vytocil? Si to muzu najit, ale takhle to bude rychlejsi, posli to kdyztak pres soukromou zpravu Smile

Jinak s timhle prudicem to vyresime tak, ze ti dam lvl3 at muzes i !kick. I tenhle prikaz ma po vykopnuti docasny ban na dve hodiny. Chce to proste vic schopnych lidi na dohlizeni. Co ty na to? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 19:36    Předmět: Citovat

Ano. To by mohlo zvrátit moje rozhodnutí, protože ON (lagarto a jemu podobní) si v mé přítomnosti zahraje slušně, nebo vůbec. 1st !warn, 2nd !warn, !kick. Teď to sice bude vypadat, že jsem si ten Lvl vynutil, ale já na tom nelpím, jenom si chci čestně zahrát. No, nějak to překousnu. Dík, Alšíku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 19:46    Předmět: Citovat

Ted ho nejakou chvili spectuju a chova se celkem normalne. Neudelali jste si neco jen vy dva? Smile Neco jako Itchy and Scratchy? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 20:09    Předmět: Citovat

No podle mě ho Tono nakonec kicknul a do zejtřka bude hodnej. Mě opravdu už není 20 a ani nejsem dívka, abych nosil v hlavě takovou intimní nevraživost k neznámému hráči na serveru. Jenom bych recidivu trestal stylem levá ruka, pravá ruka, pak pověsit za k**e do průvanu. Házení hrachem o zeď mě fakt leze na nervy. Na svém domovském serveru taky určitě bordel nedělá, nebo už ho dodělal, tak leze pokračovat jinam.
Taky můžu být lhostejný jako většina, ale až Vás přepadnou chuligáni v noční tramvaji, ta lhostejnost se Vám vrátí. Toť moje zkušenost, od té doby jsem přestal být lhostejný i přesto, že to někdy setsakramentsky bolí, padají velmi ostrá slova a nakonec se to vše může obrátit proti Vám. Nemusím se ale za sebe stydět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 09:25    Předmět: Citovat

Hlavně nikam nechoď dobrých hráču je zde bohužel málo.Taky jsem si včera všiml toho Lagarta a souhlasím s tebou je to pako, zlatej (Wolf).Chce to trochu spolupráce a takové hráče prostě vyházet jinak se nám to vymkne s pod kontoly a začnou to dělat i ostatní.Pevné nervy všem dobrým přeje
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 09:49    Předmět: Citovat

Ano, tak nějak jsem to, Rapy, myslel. Někteří hráči na to prostě nemají, tak alespoň znepříjemňují hru druhým, což ovšem není příklad lagarta. Ten hraje jinak docela dobře takže jeho otravné chování a porušování pravidel je úmyslné a když to prochází jemu, proč by to nemělo projít jiným?
Nemyslím, že dobrých hráčů je tu málo, jen platí nějaký Murphyho zákon, že ti lepší hrají mnohem méně často a většinou se sejdou až po večerníčku Laughing.

2 Als: Kdo je Itchy a Scratchy? Fakt nevím, nedělám si srandu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 10:38    Předmět: Citovat

Máš pravdu i já na Regnet chodím radši večer,hraje se tu líp.S těma dobrejma hráčema jsem to myslel úpně jinak..Je zde dost dobrej střelců,ale opravdovejch hráču co hrajou na objektive je bohužel málo.Víc mě mrzí když team prostě prohraje,protože někteří někde kempí a honí xp nebo se pak chlubí kolik jich zabili.Hodně krát se o ton zde na fóru diskutovalo,ale každej má na věc trochu jiný pohled,ale nějaký pravidla by měli bejt a měli by se dodržovat pro lepší pocit ze hry.Pak si můžem řict dnes to bylo super Good game.
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 11:46    Předmět: Souhlas Citovat

Souhlasím s váma pánové i když jsem pořád lamka(takovej je život).


To Osa:Ještě jednou od tebe "uslyším" ,že přestaneš chodit na Regnet,tak si za tebou do kéniku sfóknu a uvidíš to tóčo. Laughing


Zkusme dát hlavy dohromady a vytvořme pevná pravidla pro všechny.Pak se nebude nikdo moci na nic odvolávat a vykrucovat.
Nedodržuješ pravidla?! Čau!!!! Evil or Very Mad Mad
A bude to jak za starých časů. Smile


P.S.:Až se to pořádně naučím,tak vám nakopu řiť. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 11:53    Předmět: Citovat

Můj názor na tohle je, že strategii na publicu aplikovat nelze. Někdy se náhodou slezou 3 objectivechtiví hráči v jednom teamu a většinou i mapu vyhrají nebo ubrání, ale je to spíš výjimka. Kempení bránícího teamu je tak nějak přirozené. Uznávám, že si kolikrát taky běhám kde chci a fraguju si, ale je to většinou tím, že těžko nacházím někoho do dvojice, nejlépe enga. Protože eng jako nejtěžší a nejdůležitější povolání ve hře padne nejvíckrát, nikdo se do toho moc necpe. Na publicu se mu často "přátelé" vysmějí: "4/25? muhehe - n00b!", i přesto, že jeho dynamit vyhrál mapu. Hráčů, kteří pravidelně hrají za enga na publicu nikde moc nenajdeš. Zato fieldopů je na publicu hejno, bez medica za zadkem taky těžký povolání, ale z nich se rekrutuje nejvíc spawnkillerů a většinou mají i největší teamkill. Cvops je taky kapitola sama pro sebe, jako covert přece vůbec nechci, aby za mnou z teamu někdo běhal Shocked.
Já si nemůžu pomoct, dobrý hráč se prostě na publicu nedá měřit snahou o objective, stejně jako ne aimem a počtem xp. Myšlenka, že by všichni na public serveru hráli na objective je sice krásná, nicméně lehce naivní. Takže nám nezbývá, než si to rozdat po večerníčku a nebo si jít jen tak zastřílet pro zábavu Laughing. Pravidla serveru by však měli dodržovat opravdu všichni.

Taky se mě jako medicovi párkrát stalo, že se se mě eng odklepnul do limba v Oasis u děla! Sad K tomu není co dodat, snad jen gibujte, dodělávejte je a zase gibujte...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 12:22    Předmět: Citovat

2 Milhaus:
Moc se necamré, se mnó by sis to moc nelajznul, džeku. Koštuju skoro cent, takže žádné dečmen nebude, to máš v kopru Razz Ale do Kéniku bys sfóknót někdy mohl, nakalili bysme do dózny ňáký bahno, to by bylo betelný, néé? Mr. Green



Cool Razz Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com