Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Lvl 3 - IQ3?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2007 16:53    Předmět: Lvl 3 - IQ3? Citovat

Rád bych upozornil některé hráče s LVL1 a více, že vybalancovaná hra neznamená "já hraju vždycky za axis" Shocked . Této odpovědi se mě právě dostalo od jednoho nejmenovaného Superintendanta, když za stavu 8 axis vs 7 allies nastoupil za axis na otázku, proč takhle ještě hru dělá více nevyrovnanou. Zhnusen jsem se odpojil. Bylo původním záměrem rozdávání levelů, aby tito hráči naopak srovnávali hru a usměrňovali spawnkillery a jiné filuty, nebo se mýlím?

Vážený Nejmenovaný Superintendante, však Ty se tu poznáš, před započetím hry si laskavě zaskoč do specu nebo si přečti v limbo menu, kolik má který tým hráčů, přidej se k týmu který má méně a laskavě nezneužívej svých práv a důvěry, kterou do Tebe admini tohoto serveru vložili!!! Pro upřesnění 1<2 a 9>7. ">" znamená je více než, "<" je méně než. Ideálním stavem je, když je na obou stranách stejný počet hráčů. Kdyby Ti to náhodou nebylo jasné, tak se příště zeptej staršího sourozence, rodičů, nebo některého z přítomných na serveru, jistě Ti to ochotně vysvětlí a přiblblý argument "já hraju vždycky za axis" si schovej pro svou přítelkyni.

Fuj! Pardon pro ostatní, ale potřeboval jsem si trochu zařvát. Na požádání zašlu adminům na PM nick, zveřejňovat to tu nechci. Jestliže má dost odvahy, tak se ozve sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
George [CZ]



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 10:46    Předmět: Citovat

Cau Belo, tak to si teda musel byt pekne *******, pri pohledu na tento text Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 11:59    Předmět: Citovat

Jojo, to jsem teda byl řádně na******. Kdo by nebyl? Přijde si osel a zkazí hru všem, hlavně že on se baví a ještě si při tom stříhá ušima. Vykopnout ho nejde a když s ním zatřepeš, padají hobliny a je slyšet "ýýý-áááááááá".
Pro ETPub existuje skript, který srovnává teamy automaticky, to je dost brutální metoda, ale aspoň skript na upozorňování nevyrovnanosti by se oslům hodil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2007 13:10    Předmět: Citovat

Doufam, ze se tu nepise o me Smile
Ja se snazim hrat spravedlive ...
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 07:32    Předmět: Ty voe :-)) Citovat

Tak to je hustý. Laughing
Kdo tě tak vytočil Osičko?
Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 10:12    Předmět: Citovat

Hehe, Milhausi, ty seš taky dárek Razz Kde se na tom koňovi sedí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 10:18    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Hehe, Milhausi, ty seš taky dárek Razz Kde se na tom koňovi sedí?

Když ho chytíš,tak kdekoli. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 10:24    Předmět: Citovat

Eh, máš pravdu. Nechytím, takže je to jedno Laughing. Taky doufám, že jsi to nikde neukrad, že jsi toho zgerba vytvořil sám po proflámované noci Razz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 13:57    Předmět: :O(( Citovat

osicko z toho si nic nedelej bud rad ze jsi to na konec prezil:O))
ja jsem se taky ozval pak jsem poslouchal chvilku nejaky nadavky a na zaver vseho jsem dostal varovani za sk ktery vubec nebylo ale hlavne ze si chlapec ulevil s tim jeho level 3 :O)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 14:01    Předmět: Re: :O(( Citovat

Drice napsal:
osicko z toho si nic nedelej bud rad ze jsi to na konec prezil:O))
ja jsem se taky ozval pak jsem poslouchal chvilku nejaky nadavky a na zaver vseho jsem dostal varovani za sk ktery vubec nebylo ale hlavne ze si chlapec ulevil s tim jeho level 3 :O)

Čau Drice.A ten warn ti dal kdo prosímtě?
Nějakej trouba ne?
Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 19:06    Předmět: Re: :O(( Citovat

jojo presne tak ale ja mu to nedaruju Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com