Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Admini
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 10:01    Předmět: Citovat

Witus_CZ napsal:
Ježiš co to tam včera zase bylo za čuráka s nickem mg_svi.ne? Na Oáze i na Railgunu věčná arta a airstrike na Axis spawn. Vykopnout se to nedalo, takže předpokládám, že to byl nějaký z našich veselých "kamarádů" s fakenickem.
Jestli má někdo potřebu nahonit 10.000 XP za jednu mapu, tak ať si to táhne honit někam jinak a jestli účelem bylo všechny zprudit tak ať udělá laskavě totéž.
Pokud je mi znamo tak nick svině použiva mistake,ale to by si měl za tu dobu co tu hraješ vědět
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 07:30    Předmět: Citovat

Kua člověk si byl zarybařit a už tady zase všichni pláčou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 21:26    Předmět: Citovat

Colony Lisak napsal:
Kua člověk si byl zarybařit a už tady zase všichni pláčou Very Happy


a berou berou? Smile
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 22:40    Předmět: Citovat

Nevěděl jsem o čem Casty mluvil na sudu že si na fóru dělá prdel dokud jsem si tohle nepřečet a neutkvěl mi v paměti ten jeho "výbornej" nick.
Kopine znáš Castyho jako svoje boty a myslím boty na chození Laughing

kopin napsal:
Icezonedeath napsal:
kopin napsal:
Jak rika Mik"hrac s levelem neni admin" Laughing
Jinak pevne verim ze si spawn killer jako prase bez dukazu,kdyz jsi mel v oase pres 1600XP videl jsem to,ale nehral jsem neresil jsem Cool

Jinak takova technicka otazka,jelikoz jsme se o tom taky dosti dohadovali:kdyz budou 2fieldi kteri budou davat arty treba v goldu pred oba vychody,tak neni to SK protoze tam maji jeste jeden vychod ktery musi zdlouhave obchazet???Je to i u spousta jinych map,kdyz budes davat pred hlavni vychod spawnu arty,budes obchazet pul mapy,aby jsi ji nekoupil?....mezitim mas zniceny objektiv nez to vsichni obejdou...podle me je to SK

PS:taky se stydis za sebe kdyz se tady prihlasis jenom pod nickem frajere Laughing Wink
No muj nick neřeš ten je muj a žadnej fake,sem tu novej poněvadž chodim hrat na etpro jenom sem patral po českych servrech a nahodou sem našel tento.Nebavim se o goldu ale o Siwě Oasis a artě na Old city wal to si myslim že to neni ani zdaleka sk a když mam 1600 xp tak znamena že jsem skkiler jo ty už taky neviš co placaš.Zkuzte chodit na etpro a tam teprve uvidite co je sk.Jo a začnu si nahravat dema a pak vam je sem dam abyste to posoudily i když to tady tak posloucham tak mate spawn po cele mapě
Laughing nejsi ty casty co? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2009 09:00    Předmět: Citovat

Icezonedeath napsal:
kopin napsal:
Jak rika Mik"hrac s levelem neni admin" Laughing
Jinak pevne verim ze si spawn killer jako prase bez dukazu,kdyz jsi mel v oase pres 1600XP videl jsem to,ale nehral jsem neresil jsem Cool

Jinak takova technicka otazka,jelikoz jsme se o tom taky dosti dohadovali:kdyz budou 2fieldi kteri budou davat arty treba v goldu pred oba vychody,tak neni to SK protoze tam maji jeste jeden vychod ktery musi zdlouhave obchazet???Je to i u spousta jinych map,kdyz budes davat pred hlavni vychod spawnu arty,budes obchazet pul mapy,aby jsi ji nekoupil?....mezitim mas zniceny objektiv nez to vsichni obejdou...podle me je to SK

PS:taky se stydis za sebe kdyz se tady prihlasis jenom pod nickem frajere Laughing Wink
No muj nick neřeš ten je muj a žadnej fake,sem tu novej poněvadž chodim hrat na etpro jenom sem patral po českych servrech a nahodou sem našel tento.Nebavim se o goldu ale o Siwě Oasis a artě na Old city wal to si myslim že to neni ani zdaleka sk a když mam 1600 xp tak znamena že jsem skkiler jo ty už taky neviš co placaš.Zkuzte chodit na etpro a tam teprve uvidite co je sk.Jo a začnu si nahravat dema a pak vam je sem dam abyste to posoudily i když to tady tak posloucham tak mate spawn po cele mapě


Jenomže tady je jeden problém---tohle není ETPro a lidé kteří tam nechoděj tak asi jenom kvůli tomuhle.SK není nic pěkného a jestli je povoleno na ETPru tak tady nebude.Nikdo ti neříká,že musíš hrát zrovna tady! Idea Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 11:46    Předmět: Citovat

Tox napsal:
Colony Lisak napsal:
Kua člověk si byl zarybařit a už tady zase všichni pláčou Very Happy


a berou berou? Smile


Ani prd jen carp 79cm v Luhačovicich a nějaci ouhoři Sad Ale na konci měsíce jedu na Vranov tak snad tam něco příjde Smile Zatím jsem u každých ryb chytil maximálně draka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 18:11    Předmět: Citovat

Str!ker napsal:
Nevěděl jsem o čem Casty mluvil na sudu že si na fóru dělá prdel dokud jsem si tohle nepřečet a neutkvěl mi v paměti ten jeho "výbornej" nick.
Kopine znáš Castyho jako svoje boty a myslím boty na chození Laughing

kopin napsal:
Icezonedeath napsal:
kopin napsal:
Jak rika Mik"hrac s levelem neni admin" Laughing
Jinak pevne verim ze si spawn killer jako prase bez dukazu,kdyz jsi mel v oase pres 1600XP videl jsem to,ale nehral jsem neresil jsem Cool

Jinak takova technicka otazka,jelikoz jsme se o tom taky dosti dohadovali:kdyz budou 2fieldi kteri budou davat arty treba v goldu pred oba vychody,tak neni to SK protoze tam maji jeste jeden vychod ktery musi zdlouhave obchazet???Je to i u spousta jinych map,kdyz budes davat pred hlavni vychod spawnu arty,budes obchazet pul mapy,aby jsi ji nekoupil?....mezitim mas zniceny objektiv nez to vsichni obejdou...podle me je to SK

PS:taky se stydis za sebe kdyz se tady prihlasis jenom pod nickem frajere Laughing Wink
No muj nick neřeš ten je muj a žadnej fake,sem tu novej poněvadž chodim hrat na etpro jenom sem patral po českych servrech a nahodou sem našel tento.Nebavim se o goldu ale o Siwě Oasis a artě na Old city wal to si myslim že to neni ani zdaleka sk a když mam 1600 xp tak znamena že jsem skkiler jo ty už taky neviš co placaš.Zkuzte chodit na etpro a tam teprve uvidite co je sk.Jo a začnu si nahravat dema a pak vam je sem dam abyste to posoudily i když to tady tak posloucham tak mate spawn po cele mapě
Laughing nejsi ty casty co? Wink


Casty co je na tom pravdy???

Me to tak trosku taky napadlo ale nechce se me tomu verit ze by sis na foru odpovidal sam sobe a jeste vyfuckoval pulku regnetu ale jestli je to jen trosku pravda a tys me i ostatni tady fuckoval a hral si na nejakej fejk tak sme mrte nasral a zklamal!!!

Ps:No nebudu delat plany soudy a necham na tobe co me na to odpovis ja tvymu slovu budu verit takze cekam pravdivou odpoved Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 08:39    Předmět: Citovat

Strikere jak to bylo stim co casty rikal na sudu o tom blbnuti na foru rad bych vtom mel jasno!
Jetli to tady nebudes chtit rozebirat staci me jen napsat PM. Dik

Casty me odprisahnul ze o nicem nevi a jelikoz ho znam dlouho a ma moji duveru tak nevim co si o tom myslet protoze oba pravdu mit nemuzete a to je taky duvod proc te otravuju a chci ktomu slysel i tvuj nazor Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 18:54    Předmět: .) Citovat

Max_Cz napsal:
Strikere jak to bylo stim co casty rikal na sudu o tom blbnuti na foru rad bych vtom mel jasno!
Jetli to tady nebudes chtit rozebirat staci me jen napsat PM. Dik

Casty me odprisahnul ze o nicem nevi a jelikoz ho znam dlouho a ma moji duveru tak nevim co si o tom myslet protoze oba pravdu mit nemuzete a to je taky duvod proc te otravuju a chci ktomu slysel i tvuj nazor Wink
a myslim ze tebe to nemusi vubec zajimat .)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
[-]s0ld!er



Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 58
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 18:54    Předmět: Citovat

akoze clovek si chce kludne zahrat na regnete ale niektory admini su tak dementny ze to neni normalne tak napriklad ako dnes hrame supply vsetko ide ako pomasle pokial nehodim artu pri cp allies a hned warn ze sk!!!clovek sa mu to snazi vysvetlit ze to neni spawn a dostane kick fakt kreten
_________________
hram pod nickom
tono=D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 08:42    Předmět: Citovat

[-]s0ld!er napsal:
akoze clovek si chce kludne zahrat na regnete ale niektory admini su tak dementny ze to neni normalne tak napriklad ako dnes hrame supply vsetko ide ako pomasle pokial nehodim artu pri cp allies a hned warn ze sk!!!clovek sa mu to snazi vysvetlit ze to neni spawn a dostane kick fakt kreten
nebyl jsem tam,tak nevim,ale co rikas-pokud bych se prepnul na CP a vylezlo by nas tam cca 5 a vsichni by jsem to schytali artou u CP mno asi bych si to taky nenechaval vysvetlovat a mel by jsi ho i ode mne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magic muschroom
Level2


Založen: 16.11.2009
Příspěvky: 33
Bydliště: Libochovice okr. Litoměřice

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 11:43    Předmět: Citovat

to je zase debata Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 11:47    Předmět: Citovat

[-]s0ld!er napsal:
akoze clovek si chce kludne zahrat na regnete ale niektory admini su tak dementny ze to neni normalne tak napriklad ako dnes hrame supply vsetko ide ako pomasle pokial nehodim artu pri cp allies a hned warn ze sk!!!clovek sa mu to snazi vysvetlit ze to neni spawn a dostane kick fakt kreten


Ne u každého CP je alternativní spawn toho týmu, který ho postavil.
Pokud to CP postaví Amíci, tak v mapě Supply Depot u CP spawn mají.

Takže warn byla pravděpodobně na místě.

Pokud bys to neopakoval,tak by to tím taky pro mne skončilo. Smile

A pokud jsi na adresu admina použil při vystvětlování některý z "vybraných" přívlastků,....... .
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 12:41    Předmět: Citovat

Bell napsal:
[-]s0ld!er napsal:
akoze clovek si chce kludne zahrat na regnete ale niektory admini su tak dementny ze to neni normalne tak napriklad ako dnes hrame supply vsetko ide ako pomasle pokial nehodim artu pri cp allies a hned warn ze sk!!!clovek sa mu to snazi vysvetlit ze to neni spawn a dostane kick fakt kreten


Ne u každého CP je alternativní spawn toho týmu, který ho postavil.
Pokud to CP postaví Amíci, tak v mapě Supply Depot u CP spawn mají.

Takže warn byla pravděpodobně na místě.

Pokud bys to neopakoval,tak by to tím taky pro mne skončilo. Smile

A pokud jsi na adresu admina použil při vystvětlování některý z "vybraných" přívlastků,....... .
cp neni spawn je to same jako boj o vlajku takže arta klidně
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
[-]s0ld!er



Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 58
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 12:42    Předmět: Citovat

cp sa da dobit a znicit tak nevidim rozdiel ci tam naleziem s kalachom alebo z artou takze spawn je to!!!!hovorim demencia uz fakt neviete zaco warnovat a kickovat
_________________
hram pod nickom
tono=D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com