Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sklipkan - admin k pohledani :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 08:22    Předmět: Citovat

DNES ZEMRES-SKLIPKAN77 napsal:
mistaku to co si zase dnes predvedl ... artama na spawn axis a jeste k tomu vést hrdinské keci že teprve po 3 warnu jsi zabil vic než 4 lidi naraz a vychvalovat že si konecně dostal warn zaslouženě... to jako warn u tebe má cenu jen když dostanes sk a multikill?? co to je za myšleni ?? co si vůbec o sobe mysliš hral jsem to dnes pul dne a byl klid a přideš ty a je problém .. naseres hned všeci lidi tvíma sk kolama a pak nakonec pri 4 warnu 1minutu před koncem mapy z tebe vyleze ubohá věta že stejnak budeš koncit ...!!!!! tim tvim chováním jen pobuřuješ lidi a bud odchazeji nebo zacnou taky dělat sk. moc bych si přál aby te někdo za to už potrestal sice je to jen hra, jen do ty doby co nepřijdeš ty a na forum si o mě piš co chceš všem ukazuješ jen jak si hloupí čtou to hrači kteři s té hry odcházejí po tvém sk a tady se bráníš a obhajuješ warnům které jsi dostal za stale opakování sk .. se vlastne vysmíváš regnetu ...jeho pravidlům!Taky mě mrzí že lidi kteří vědí a zažili Mistaka hru a vědí co děla že dělají jako že nic a nenapišou sem posudek asi jsou spokojení s tim co děláš ale to je každého věc SKLIPKAN


Do tohodle se plist nebudu stejne to nema cenu MIstejk kazi hru sk uz asi dva roky a za tu dobu byl schopnej kloudne zakrocit jedinej admin co se stim neparal byl Casty kterej se nasral a dal mu Ban na 24h!bez kecu! Na regnetu je jasny pravidlo zadny SK a kdyz se porusi hned Warn! i za ulicky a pokud se to opakuje bezmilosti kick! nevim proc se tady sklipkane ospravedlnujes a pises "uz aby ho nekdo potrestal" od toho sou tady lidi s lvl jako ty aby trestali nedodrzovani pravidel ne?To vase dnesni hadani byla hruza ja to sice moc nesledoval ale stejne sem byl nucenej to poslouchat! proste jednoducha rovnice SK=Warn! opakovanySK Kick! bez milosti ja mit lvl mam to vyreseny za 5 minut a bez debat! Ps:Jeste me vysvetli sklipkane jednu vec jak moh vcera dostat mistejk 4warny kdyz je po dvou kick pokud se nepletu:-D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 10:23    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
DNES ZEMRES-SKLIPKAN77 napsal:
mistaku to co si zase dnes predvedl ... artama na spawn axis a jeste k tomu vést hrdinské keci že teprve po 3 warnu jsi zabil vic než 4 lidi naraz a vychvalovat že si konecně dostal warn zaslouženě... to jako warn u tebe má cenu jen když dostanes sk a multikill?? co to je za myšleni ?? co si vůbec o sobe mysliš hral jsem to dnes pul dne a byl klid a přideš ty a je problém .. naseres hned všeci lidi tvíma sk kolama a pak nakonec pri 4 warnu 1minutu před koncem mapy z tebe vyleze ubohá věta že stejnak budeš koncit ...!!!!! tim tvim chováním jen pobuřuješ lidi a bud odchazeji nebo zacnou taky dělat sk. moc bych si přál aby te někdo za to už potrestal sice je to jen hra, jen do ty doby co nepřijdeš ty a na forum si o mě piš co chceš všem ukazuješ jen jak si hloupí čtou to hrači kteři s té hry odcházejí po tvém sk a tady se bráníš a obhajuješ warnům které jsi dostal za stale opakování sk .. se vlastne vysmíváš regnetu ...jeho pravidlům!Taky mě mrzí že lidi kteří vědí a zažili Mistaka hru a vědí co děla že dělají jako že nic a nenapišou sem posudek asi jsou spokojení s tim co děláš ale to je každého věc SKLIPKAN


Do tohodle se plist nebudu stejne to nema cenu MIstejk kazi hru sk uz asi dva roky a za tu dobu byl schopnej kloudne zakrocit jedinej admin co se stim neparal byl Casty kterej se nasral a dal mu Ban na 24h!bez kecu! Na regnetu je jasny pravidlo zadny SK a kdyz se porusi hned Warn! i za ulicky a pokud se to opakuje bezmilosti kick! nevim proc se tady sklipkane ospravedlnujes a pises "uz aby ho nekdo potrestal" od toho sou tady lidi s lvl jako ty aby trestali nedodrzovani pravidel ne?To vase dnesni hadani byla hruza ja to sice moc nesledoval ale stejne sem byl nucenej to poslouchat! proste jednoducha rovnice SK=Warn! opakovanySK Kick! bez milosti ja mit lvl mam to vyreseny za 5 minut a bez debat! Ps:Jeste me vysvetli sklipkane jednu vec jak moh vcera dostat mistejk 4warny kdyz je po dvou kick pokud se nepletu:-D


jasně 2 warny a kick a může si stěžovat jak chce.Jako ve fotbale Smile a taky si nikdo na rozhočího netroufne stěžovat:lol:
_________________
http://stahovak.nova.cz/clanek/posuciaulety/transformer-nazivo.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 12:16    Předmět: Citovat

Transformer napsal:
Bell napsal:
Dlouho jsem přemýšlel, jestli sem vůbec něco napsat, protože mi to přijde celý dost nešťastný.

Skoro bych dokocne i řekl, že je teď celý tohle téma zralý na přesun o dvě patra níž.

Na lance s Váma dám klidně řeč a u pivka to v klidu proberem (už je to jen za 11 dní Smile ).

Mám určitou představu o tom, kdo, co, proč a jak a to z pohledu každého z Vás tří, co jste sem něco napsali.

Je to jen představa a ve Vašich příspěvcích je na můj vkus příliš mnoho emocí, které zakrývají objektivní pohled na věc. Takže se k tomu konkrétně tady vyjadřovat ani dál nebudu.

Takže sorry.


P.S.:

Snoopik před časem v jiném vláknu napsal:
"...A s těma adminama já bych vzal level všem včetně mě at se to resi KICK VOTE a navic by to zamezilo alespon z 50% prebihani...tot muj nazor navic mi prijde ze taky kazdej zacina vymyslet vlastni pravidla..."

Zkuste popřemýšlet co by bylo, kdyby.... .

Vždyť na Regnetu má i hráč bez levelu docela velké možnosti, pokud se mu podaří přesvědčit ostatní.


Citaci Snoopika neberu,nejsou to naše pravidla nýbrž ET.
To,že si to vykládají po svém je jiná věc.
Snoopika do toho netahej-když to udělá omluví se aspoň!Tady se píše,ale o aroganci z pohledu úmyslného Spawnkillu.

Jasně,VOTE Kick je za předpokladu jsetli do toho půjdou i jeho spoluhráči!Jinak to skončí nerozhodně Idea
Dost neštastný to je a tím myslím celé jeho forum, divim se,že se přihlásil o to sám činitel Cool Který se tímto jeho forem vyloženě baví a protoho zakládá Smile Objektivní pohled na věc tu už byla vylíčena jednoznačně!
Je ,ale pravdou že VOTE jsem nedal protože viz.první věta v tomto článku.
Chtěl bych Vás všechny vidět,kdyby Vám to dělal--nahrál bych si na video Vaše reakce Laughing
Trany ET žadny pravidla nema,to co uvadiš za pravidla ste si vytvořily samy,na etpro servrech je sk normalni jev
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 12:25    Předmět: Citovat

castrol.cz napsal:
Transformer napsal:
Bell napsal:
Dlouho jsem přemýšlel, jestli sem vůbec něco napsat, protože mi to přijde celý dost nešťastný.

Skoro bych dokocne i řekl, že je teď celý tohle téma zralý na přesun o dvě patra níž.

Na lance s Váma dám klidně řeč a u pivka to v klidu proberem (už je to jen za 11 dní Smile ).

Mám určitou představu o tom, kdo, co, proč a jak a to z pohledu každého z Vás tří, co jste sem něco napsali.

Je to jen představa a ve Vašich příspěvcích je na můj vkus příliš mnoho emocí, které zakrývají objektivní pohled na věc. Takže se k tomu konkrétně tady vyjadřovat ani dál nebudu.

Takže sorry.


P.S.:

Snoopik před časem v jiném vláknu napsal:
"...A s těma adminama já bych vzal level všem včetně mě at se to resi KICK VOTE a navic by to zamezilo alespon z 50% prebihani...tot muj nazor navic mi prijde ze taky kazdej zacina vymyslet vlastni pravidla..."

Zkuste popřemýšlet co by bylo, kdyby.... .

Vždyť na Regnetu má i hráč bez levelu docela velké možnosti, pokud se mu podaří přesvědčit ostatní.


Citaci Snoopika neberu,nejsou to naše pravidla nýbrž ET.
To,že si to vykládají po svém je jiná věc.
Snoopika do toho netahej-když to udělá omluví se aspoň!Tady se píše,ale o aroganci z pohledu úmyslného Spawnkillu.

Jasně,VOTE Kick je za předpokladu jsetli do toho půjdou i jeho spoluhráči!Jinak to skončí nerozhodně Idea
Dost neštastný to je a tím myslím celé jeho forum, divim se,že se přihlásil o to sám činitel Cool Který se tímto jeho forem vyloženě baví a protoho zakládá Smile Objektivní pohled na věc tu už byla vylíčena jednoznačně!
Je ,ale pravdou že VOTE jsem nedal protože viz.první věta v tomto článku.
Chtěl bych Vás všechny vidět,kdyby Vám to dělal--nahrál bych si na video Vaše reakce Laughing
Trany ET žadny pravidla nema,to co uvadiš za pravidla ste si vytvořily samy,na etpro servrech je sk normalni jev


presne... ale regnet je public, a takove sk by se tady delat nemelo... akorat sou proste takovi hraci, kteri na etpru na to sk nemaji, tak ho chodi delat na public... nenadelas nic
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 12:42    Předmět: Citovat

Transformer napsal:

......Citaci Snoopika neberu,nejsou to naše pravidla nýbrž ET. .......


Snoopy je admin na Regnetu a jako takový dohlíží na dodržování pravidel.

Tedy jeho pravidla jsou i pravidla Regnetu.

Ve vyhodnocení zda jde nebo nejde o SK jsou mezi jednotlivými adminy většinou jen menší odchylky, ale osobně v tom nevidím žádný problém.

A pokud se mi něco nezdá, napíšu radší PM, abych pochopil o co šlo a v budoucnu se moh podle toho zařídit.
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prokinek
Level3
Level3


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 14:43    Předmět: Citovat

Vaše starosti a Fordovo penize Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 14:45    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
castrol.cz napsal:
Transformer napsal:
Bell napsal:
Dlouho jsem přemýšlel, jestli sem vůbec něco napsat, protože mi to přijde celý dost nešťastný.

Skoro bych dokocne i řekl, že je teď celý tohle téma zralý na přesun o dvě patra níž.

Na lance s Váma dám klidně řeč a u pivka to v klidu proberem (už je to jen za 11 dní Smile ).

Mám určitou představu o tom, kdo, co, proč a jak a to z pohledu každého z Vás tří, co jste sem něco napsali.

Je to jen představa a ve Vašich příspěvcích je na můj vkus příliš mnoho emocí, které zakrývají objektivní pohled na věc. Takže se k tomu konkrétně tady vyjadřovat ani dál nebudu.

Takže sorry.


P.S.:

Snoopik před časem v jiném vláknu napsal:
"...A s těma adminama já bych vzal level všem včetně mě at se to resi KICK VOTE a navic by to zamezilo alespon z 50% prebihani...tot muj nazor navic mi prijde ze taky kazdej zacina vymyslet vlastni pravidla..."

Zkuste popřemýšlet co by bylo, kdyby.... .

Vždyť na Regnetu má i hráč bez levelu docela velké možnosti, pokud se mu podaří přesvědčit ostatní.


Citaci Snoopika neberu,nejsou to naše pravidla nýbrž ET.
To,že si to vykládají po svém je jiná věc.
Snoopika do toho netahej-když to udělá omluví se aspoň!Tady se píše,ale o aroganci z pohledu úmyslného Spawnkillu.

Jasně,VOTE Kick je za předpokladu jsetli do toho půjdou i jeho spoluhráči!Jinak to skončí nerozhodně Idea
Dost neštastný to je a tím myslím celé jeho forum, divim se,že se přihlásil o to sám činitel Cool Který se tímto jeho forem vyloženě baví a protoho zakládá Smile Objektivní pohled na věc tu už byla vylíčena jednoznačně!
Je ,ale pravdou že VOTE jsem nedal protože viz.první věta v tomto článku.
Chtěl bych Vás všechny vidět,kdyby Vám to dělal--nahrál bych si na video Vaše reakce Laughing
Trany ET žadny pravidla nema,to co uvadiš za pravidla ste si vytvořily samy,na etpro servrech je sk normalni jev


presne... ale regnet je public, a takove sk by se tady delat nemelo... akorat sou proste takovi hraci, kteri na etpru na to sk nemaji, tak ho chodi delat na public... nenadelas nic


Prosimtě Casty beru to odtebe jako vtip,že žádný pravidla nejsou.Kdyby jsi četl celé toto forum tak by jsi narazil na odkaz platí i pro Gamepark kde jsou asi nej- skilleři-,je vidět,že jsi na něj neklikl.Tak ještě jednou:

http://enemyterritory.gamepark.cz/rules.php


přesně tak, La - naprosto souhlasim Idea
_________________
http://stahovak.nova.cz/clanek/posuciaulety/transformer-nazivo.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DNES ZEMRES-SKLIPKAN77



Založen: 16.11.2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Trutnovsko

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 15:07    Předmět: Citovat

Maxiku opravdu jsem mu dal 4 warn a pořad tam byl nevim jak to je možnéé ,a jestli vzpomínaš tak nežco jsem vůbec začal s mistekem takhle debatovat a nežco o mě napsal prvni věc na forum tak jsem mel level admina 3 a ted co se postěžoval tak mám level 2 ,a nikdy jsem nekicknul ,vždy davam za každé sk warn až dokud ho sam kick nevihodí a taky si mi nedavno poslal co admini mužou od levelu O-4 zkratky a podobně Víš sám že sice jsem admin ale ty zkratky jsem všecky neznal ,a k tomu všemu se chci vyjadřit jen že mě mrzí tady řešit hrače jako problémového... mistak.... radsi bych tu řešil přijemnější věci co se týče změnit mapy, cinkani hlav a podobně vylepsit regnet jako takoví hrajeme tu pořad stejné mapy a každy už zna kam a kde položit jak miny tak jak přelstit protihrače... chce to zase něco nového zdraví sklílkan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 17:44    Předmět: Citovat

Transformer napsal:
LaCunda napsal:
castrol.cz napsal:
Transformer napsal:
Bell napsal:
Dlouho jsem přemýšlel, jestli sem vůbec něco napsat, protože mi to přijde celý dost nešťastný.

Skoro bych dokocne i řekl, že je teď celý tohle téma zralý na přesun o dvě patra níž.

Na lance s Váma dám klidně řeč a u pivka to v klidu proberem (už je to jen za 11 dní Smile ).

Mám určitou představu o tom, kdo, co, proč a jak a to z pohledu každého z Vás tří, co jste sem něco napsali.

Je to jen představa a ve Vašich příspěvcích je na můj vkus příliš mnoho emocí, které zakrývají objektivní pohled na věc. Takže se k tomu konkrétně tady vyjadřovat ani dál nebudu.

Takže sorry.


P.S.:

Snoopik před časem v jiném vláknu napsal:
"...A s těma adminama já bych vzal level všem včetně mě at se to resi KICK VOTE a navic by to zamezilo alespon z 50% prebihani...tot muj nazor navic mi prijde ze taky kazdej zacina vymyslet vlastni pravidla..."

Zkuste popřemýšlet co by bylo, kdyby.... .

Vždyť na Regnetu má i hráč bez levelu docela velké možnosti, pokud se mu podaří přesvědčit ostatní.


Citaci Snoopika neberu,nejsou to naše pravidla nýbrž ET.
To,že si to vykládají po svém je jiná věc.
Snoopika do toho netahej-když to udělá omluví se aspoň!Tady se píše,ale o aroganci z pohledu úmyslného Spawnkillu.

Jasně,VOTE Kick je za předpokladu jsetli do toho půjdou i jeho spoluhráči!Jinak to skončí nerozhodně Idea
Dost neštastný to je a tím myslím celé jeho forum, divim se,že se přihlásil o to sám činitel Cool Který se tímto jeho forem vyloženě baví a protoho zakládá Smile Objektivní pohled na věc tu už byla vylíčena jednoznačně!
Je ,ale pravdou že VOTE jsem nedal protože viz.první věta v tomto článku.
Chtěl bych Vás všechny vidět,kdyby Vám to dělal--nahrál bych si na video Vaše reakce Laughing
Trany ET žadny pravidla nema,to co uvadiš za pravidla ste si vytvořily samy,na etpro servrech je sk normalni jev


presne... ale regnet je public, a takove sk by se tady delat nemelo... akorat sou proste takovi hraci, kteri na etpru na to sk nemaji, tak ho chodi delat na public... nenadelas nic


Prosimtě Casty beru to odtebe jako vtip,že žádný pravidla nejsou.Kdyby jsi četl celé toto forum tak by jsi narazil na odkaz platí i pro Gamepark kde jsou asi nej- skilleři-,je vidět,že jsi na něj neklikl.Tak ještě jednou:

http://enemyterritory.gamepark.cz/rules.php


přesně tak, La - naprosto souhlasim Idea
Ale mě nazajimaji pravidla gameparku!ET jako hra žadny pravidla nema to si lidi vytvařej samy jako na regnetu tak jiny sou zase na gameparku a jiny jsou u ssx.JO a ktomu adminoj si to užij ja když jednal tak mě nikdo nepodpořil takže se k mistakovi nebudu vubec vyjadřovat
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DNES ZEMRES-SKLIPKAN77



Založen: 16.11.2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Trutnovsko

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 18:50    Předmět: Citovat

casty ,takže s tebou souhlasim admin ad je kdo je tak to je jen aby si nehral ale byl ve specu a hlidal jen lidi aby jeden druheho neprasil a kdyz hrajes tak se soustredis na hru a jen dole ctes admin na hovno ... atd. si mysli ze ma asi admin oči v obou timech a vidi vsechno když das shufle ...hlasováni dam přiklad třeba 8-5 tak při hlasovani vseci davaj nee!! samodrejme ne dava vedsinou tim v presile a už to me strasne vadi parkrat jsem se obetoval a vlezl sam od sebe do slabsiho teamu ale mrzi m,e že mnoho lidi co ted posledni dobou hraji tak jim ta presila vyhovuje a delaji jako by nic a to me na mnoho hracich mrzi a pritom jde o ty samé co tam hraji deně a dam jako admin shufle a pak to slysis jaky je admin blb co se vubec opovažuju to srovnavat... jako mapa za 3 minuty hotová u me není hra jakou bych si představoval a taky to otravi spoustu lidi jak řikaš admin to vše odnáší ale neřikam to proto že me ta možnost obtěžuje jsem rád když aspon malinko mužu udržet pořadek ... zachvili by bylo bezvladi a každy by si pak delal co chce a to taky by nemelo být,at jsou pravidla nebo né urcitou moralku jen a jen zapotřebý jak se ríka nejvic křiči ty hraci co přijdou lamyt multikilly ale i na ty je metr stejny jako na novačci co se učí a dobra rada pro tem co nechteji dodržovat moralku tak at jsem chodi častne z rana a mužou si davat třeba monstrikilly s botama ... jsem to už taky zkusil a nikdo jim urco z botů warn neda... Very Happy Very Happy Very Happy zdravi sklipkan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 23:27    Předmět: Citovat

Casty je tam toto: Pravidla pro WolfET servery a klienta GameParku

Všimni si toho A Idea
_________________
http://stahovak.nova.cz/clanek/posuciaulety/transformer-nazivo.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 11:46    Předmět: Citovat

Transformer napsal:
Casty je tam toto: Pravidla pro WolfET servery a klienta GameParku

Všimni si toho A Idea


no tak to bych spis rek, ze to maji spatne napsane... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 15:21    Předmět: .) Citovat

Transformer napsal:
Casty je tam toto: Pravidla pro WolfET servery a klienta GameParku

Všimni si toho A Idea
ano pro ET servery na gameparku... nebo myslis, ze kdyz si udelas server, tak musis dodrzovat jejich pravidla? ale no tak. Nicmene o to tu nejde. Uz se k tomu nechci dal vyjadrovat a nebudu to dal rozvadet. Naposledy to srhnu. Sklipkan dava nesmyslne warny...jeden jedinej warn kdyz jsem to opravdu poslal na spawn...ostatni absolutni nesmysl. Druha vec. Sam hazi nalety jako admin na spawn a kdyz se na to upozorni, tak jen mlci... Smile preber si to jak chces sklipkane...myslim, ze jsem to napsal dost srozumitelne, aby si to pobral. hrat budu stejnym zpusobem dal..takze pokud ti bude delat radost me warnovat a kikovat, tak si posluz..druhej den tam budu znova Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Talda
Level2


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 18:43    Předmět: Re: .) Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
Transformer napsal:
Casty je tam toto: Pravidla pro WolfET servery a klienta GameParku

Všimni si toho A Idea
ano pro ET servery na gameparku... nebo myslis, ze kdyz si udelas server, tak musis dodrzovat jejich pravidla? ale no tak. Nicmene o to tu nejde. Uz se k tomu nechci dal vyjadrovat a nebudu to dal rozvadet. Naposledy to srhnu. Sklipkan dava nesmyslne warny...jeden jedinej warn kdyz jsem to opravdu poslal na spawn...ostatni absolutni nesmysl. Druha vec. Sam hazi nalety jako admin na spawn a kdyz se na to upozorni, tak jen mlci... Smile preber si to jak chces sklipkane...myslim, ze jsem to napsal dost srozumitelne, aby si to pobral. hrat budu stejnym zpusobem dal..takze pokud ti bude delat radost me warnovat a kikovat, tak si posluz..druhej den tam budu znova Smile


Nechci taky nikoho soudit, jen někdy Mistaku přeháníš... možná umíš a užíváš si to, ale je toho někdy dost a z mého pohledu takové dětinské až neférové... Ne nadarmo se říká všeho s mírou

PS: Sklipkan taky někdy uletí, ale to snad všichni, včetně mě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2009 19:53    Předmět: Re: .) Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
Transformer napsal:
Casty je tam toto: Pravidla pro WolfET servery a klienta GameParku

Všimni si toho A Idea
ano pro ET servery na gameparku... nebo myslis, ze kdyz si udelas server, tak musis dodrzovat jejich pravidla? ale no tak. Nicmene o to tu nejde. Uz se k tomu nechci dal vyjadrovat a nebudu to dal rozvadet. Naposledy to srhnu. Sklipkan dava nesmyslne warny...jeden jedinej warn kdyz jsem to opravdu poslal na spawn...ostatni absolutni nesmysl. Druha vec. Sam hazi nalety jako admin na spawn a kdyz se na to upozorni, tak jen mlci... Smile preber si to jak chces sklipkane...myslim, ze jsem to napsal dost srozumitelne, aby si to pobral. hrat budu stejnym zpusobem dal..takze pokud ti bude delat radost me warnovat a kikovat, tak si posluz..druhej den tam budu znova Smile

Laughing Laughing Laughing a pojedeš na lanku?
_________________
http://stahovak.nova.cz/clanek/posuciaulety/transformer-nazivo.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com