Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sklipkan - admin k pohledani :)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2009 21:19    Předmět: Sklipkan - admin k pohledani :) Citovat

Sklipkan adminem co má spawn pres polovinu mapy Smile asi nepochopim jak nekdo, kdo nezna pravidla muze dostat prava nekoho vyhazovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2009 21:31    Předmět: Re: Sklipkan - admin k pohledani :) Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
Sklipkan adminem co má spawn pres polovinu mapy Smile asi nepochopim jak nekdo, kdo nezna pravidla muze dostat prava nekoho vyhazovat Smile


Čekal jsem, že to tu načneš Smile
Sám dobře víš jak hraješ Very Happy
To,že udělal blbost dobře,ale ty se neumíš přizpůsobit pravidlům na ETPub.To ,že mi dáš panzou4xna spawnu a čekáš kdo vyleze aby jsi to tam na něj pustil-PROSTĚ neberu!!!
Hrajem tam v poho přijdeš ty a je problém.
Jdi si na ETPro a nech nás bejt!!!
Jsem jednoznačně pro BAN!
Jo a jak jsi tam psal nakaždého stejným metrem-tak by jsi měl už BAN dávno!
KAZÍŠ HRU!!!A je úplně jedno jestli jsi jednou dostal neprávem Warn!
_________________
http://stahovak.nova.cz/clanek/posuciaulety/transformer-nazivo.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2009 22:28    Předmět: Re: Sklipkan - admin k pohledani :) Citovat

Transformer napsal:
mistakEfejkrpanzer napsal:
Sklipkan adminem co má spawn pres polovinu mapy Smile asi nepochopim jak nekdo, kdo nezna pravidla muze dostat prava nekoho vyhazovat Smile


Čekal jsem, že to tu načneš Smile
Sám dobře víš jak hraješ Very Happy
To,že udělal blbost dobře,ale ty se neumíš přizpůsobit pravidlům na ETPub.To ,že mi dáš panzou4xna spawnu a čekáš kdo vyleze aby jsi to tam na něj pustil-PROSTĚ neberu!!!
Hrajem tam v poho přijdeš ty a je problém.
Jdi si na ETPro a nech nás bejt!!!
Jsem jednoznačně pro BAN!
Jo a jak jsi tam psal nakaždého stejným metrem-tak by jsi měl už BAN dávno!
KAZÍŠ HRU!!!A je úplně jedno jestli jsi jednou dostal neprávem Warn!


No Smile sranda...ty se narodis...stojis minutu na spawnu ze ktereho do me sijes a myslis ze si nedotknutelnej ze Smile ty ostatni plky co zu blejes ani nebudu komentovat...tohle me vazne bavi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2009 23:04    Předmět: Re: Sklipkan - admin k pohledani :) Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
Transformer napsal:
mistakEfejkrpanzer napsal:
Sklipkan adminem co má spawn pres polovinu mapy Smile asi nepochopim jak nekdo, kdo nezna pravidla muze dostat prava nekoho vyhazovat Smile


Čekal jsem, že to tu načneš Smile
Sám dobře víš jak hraješ Very Happy
To,že udělal blbost dobře,ale ty se neumíš přizpůsobit pravidlům na ETPub.To ,že mi dáš panzou4xna spawnu a čekáš kdo vyleze aby jsi to tam na něj pustil-PROSTĚ neberu!!!
Hrajem tam v poho přijdeš ty a je problém.
Jdi si na ETPro a nech nás bejt!!!
Jsem jednoznačně pro BAN!
Jo a jak jsi tam psal nakaždého stejným metrem-tak by jsi měl už BAN dávno!
KAZÍŠ HRU!!!A je úplně jedno jestli jsi jednou dostal neprávem Warn!


No Smile sranda...ty se narodis...stojis minutu na spawnu ze ktereho do me sijes a myslis ze si nedotknutelnej ze Smile ty ostatni plky co zu blejes ani nebudu komentovat...tohle me vazne bavi Smile


Jestli tomu říkáš (blití) tak ti to neberu.Vidim,že tě to opravdu baví.Tak mi je jasný ,že to děláš schválně, aby jsi tu mohl něco napsat!(vyblít)Jinak co se týká té minuty tak to bylo jen pár vteřin od ochraného štítu.Jednalo se o Lighthause spawn byl dole na lodi a ty s panzou na skále a čekal jsi až zmizí štíty!
Ty tvoje fora mě přijdou jako (vyblití) něčeho čím se bavíš a jsi rád, když kazíš hru.I 5letej harant by pochopil na ETPubu pravidla.Nevim kolik ti teda je let,že né a né to pochopit.Ochraná atmosféra spawnu se nemění ani po(zrození) a protihráč do ní smí jen tehdy pokud probíhá. Dostává mě jen jedno,ty si příjdeš jednou za čas (zahrát= lamit) a chceš,aby jsi byl ikona Regnetu.Jak ze sebe na foru děláš.Podle mě a né jen mě,špiníš celej Regnet.Nemáš žádnou úctu jako my k Regnetu!Já se setkávám s klukama s RCZ Doktor mě zná dobře a Máčko taky a né jen oni. (mimo jiné:zrodil jsem se před 31lety Laughing )


http://enemyterritory.gamepark.cz/rules.php

CITACE:
Důrazně - není doporučeno neplnit úkoly mise během hraní (platí pro pokoj 'Campaign') a provozovat těžký spawnkilling týmu obránců. Těžký spawnkill je opakovaný spawnkill, kdy zabíjení protihráčů na spawnu u spawnkillera získá vyšší prioritu než plnění úkolů mise. Neplněním úkolů mise a těžkým spawnkillingem týmu obránců je hra kažena a znechucována ostatním hráčům. Při zvlášť hrubém praktikování těchto metod může být hráč vyhozen - při opakování i zabanován.

Pro Alse: vyřešilo by všechno,kdyby byla ochranná atmosféra Spawnu. Nechci nic nařizovat na to nemám právo,ale je to jen doporučení (neblít) tu nekončící témata a dát jasná pravidla,které někdo i přez to,že exiztují furt a furt porušuje!Třeba by pak tací hráči konečně nechodili na Regnet a nedělali si ztoho prde.. a ostatní by měli klid a mohli si v klidu a bez urážek zahrát hru co mají rádi.Sám víš,že to tu s ním není poprvé řešeno.
_________________
http://stahovak.nova.cz/clanek/posuciaulety/transformer-nazivo.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DNES ZEMRES-SKLIPKAN77



Založen: 16.11.2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Trutnovsko

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 13:49    Předmět: mistak ,jsi člověk nebo narušený člověk???? Citovat

Nevim vo co ti pořád jde proč chodíš na regnet?? dělat všem pakarnu a kazit hru??řešiš že jsem admin k hovnu a neznám pravidla.. a ty je znás ?? a proč teda chců lidi aby jsi dostal na regnet ban??? asi nejaky důvod k tomu mají... a taky te chci upozornit ze nevim co si o sobě myslíš ale pokud budu hrat a ty budes delat problémy jako je SK tak dostaneš warn i kdyby si tady psal o mě hrůzu!! pravidla plati pro každého tak i pro tebe takže tebe si hlidám dvojnasob!! s pozdravem sklípkan ..přeji ti krásný den a zamysli se nad sebou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DNES ZEMRES-SKLIPKAN77



Založen: 16.11.2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Trutnovsko

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 14:19    Předmět: jsem člověk který se ničím netají-kdo je sklipkan..... Citovat

jsem člověk který nemá co zkrývat tak ,mnoho lidi co hraje regnet tak známe jen jako nejaky nick a pritom nevime jak ten člověk vypadá kolik let mu je a proto tady pro zvědavce... najdete na lidé.cz profil sklipkan77 a něco malo je o mě a mé vypadajicí rodině.. jsme štastný rád bych poznal lidi co chodi na regnet i jak vypadají tak doufám ze třeba se nekdo pridá a ukaže taky své malinko soukromíí jako je třeba foto, a doufám ze přijede na lanku do hostinného 28.11 2009 hodně lidí a pořádně tam zapaříme a popijeme zdraví sklipkan77
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 20:13    Předmět: Re: mistak ,jsi člověk nebo narušený člověk???? Citovat

DNES ZEMRES-SKLIPKAN77 napsal:
Nevim vo co ti pořád jde proč chodíš na regnet?? dělat všem pakarnu a kazit hru??řešiš že jsem admin k hovnu a neznám pravidla.. a ty je znás ?? a proč teda chců lidi aby jsi dostal na regnet ban??? asi nejaky důvod k tomu mají... a taky te chci upozornit ze nevim co si o sobě myslíš ale pokud budu hrat a ty budes delat problémy jako je SK tak dostaneš warn i kdyby si tady psal o mě hrůzu!! pravidla plati pro každého tak i pro tebe takže tebe si hlidám dvojnasob!! s pozdravem sklípkan ..přeji ti krásný den a zamysli se nad sebou Laughing


Sklipkane .) jestli chces, tak ti nekdy vysvetlim ta pravidla..co je spawn a co neni apodobne .) at ti ta prava k necemu jsou..ok? .) a jestli jsem naruseny? kdo neni z hracu ET? .)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 20:43    Předmět: Re: mistak ,jsi člověk nebo narušený člověk???? Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
DNES ZEMRES-SKLIPKAN77 napsal:
Nevim vo co ti pořád jde proč chodíš na regnet?? dělat všem pakarnu a kazit hru??řešiš že jsem admin k hovnu a neznám pravidla.. a ty je znás ?? a proč teda chců lidi aby jsi dostal na regnet ban??? asi nejaky důvod k tomu mají... a taky te chci upozornit ze nevim co si o sobě myslíš ale pokud budu hrat a ty budes delat problémy jako je SK tak dostaneš warn i kdyby si tady psal o mě hrůzu!! pravidla plati pro každého tak i pro tebe takže tebe si hlidám dvojnasob!! s pozdravem sklípkan ..přeji ti krásný den a zamysli se nad sebou Laughing


Sklipkane .) jestli chces, tak ti nekdy vysvetlim ta pravidla..co je spawn a co neni apodobne .) at ti ta prava k necemu jsou..ok? .) a jestli jsem naruseny? kdo neni z hracu ET? .)


Já jsem to sem nechtěl napsat na forum.Přijeď na lanku a tam všichni pokecáme a nemusíme to řešit tu.Jsme lidi odpouštět se musí to je jasná věc.Za chvilku nebudeme mít ani internet a budem rádi,že máme kus žvance.(proroctví palmových listů)Zatim se vše naplňuje!


http://www.pknihy.cz/knihy/007375/PROROCTVI-O-EVROPE-z-knihoven-palmovych-listu.html

Neříkám,že je nej admin-nejlepší je podle mě Bell.Jestli jsem někoho poškodil tak se hluboce omlouvám.
_________________
http://stahovak.nova.cz/clanek/posuciaulety/transformer-nazivo.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DNES ZEMRES-SKLIPKAN77



Založen: 16.11.2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Trutnovsko

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 21:53    Předmět: Citovat

mistaku to co si zase dnes predvedl ... artama na spawn axis a jeste k tomu vést hrdinské keci že teprve po 3 warnu jsi zabil vic než 4 lidi naraz a vychvalovat že si konecně dostal warn zaslouženě... to jako warn u tebe má cenu jen když dostanes sk a multikill?? co to je za myšleni ?? co si vůbec o sobe mysliš hral jsem to dnes pul dne a byl klid a přideš ty a je problém .. naseres hned všeci lidi tvíma sk kolama a pak nakonec pri 4 warnu 1minutu před koncem mapy z tebe vyleze ubohá věta že stejnak budeš koncit ...!!!!! tim tvim chováním jen pobuřuješ lidi a bud odchazeji nebo zacnou taky dělat sk. moc bych si přál aby te někdo za to už potrestal sice je to jen hra, jen do ty doby co nepřijdeš ty a na forum si o mě piš co chceš všem ukazuješ jen jak si hloupí čtou to hrači kteři s té hry odcházejí po tvém sk a tady se bráníš a obhajuješ warnům které jsi dostal za stale opakování sk .. se vlastne vysmíváš regnetu ...jeho pravidlům!Taky mě mrzí že lidi kteří vědí a zažili Mistaka hru a vědí co děla že dělají jako že nic a nenapišou sem posudek asi jsou spokojení s tim co děláš ale to je každého věc SKLIPKAN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 23:33    Předmět: Citovat

DNES ZEMRES-SKLIPKAN77 napsal:
mistaku to co si zase dnes predvedl ... artama na spawn axis a jeste k tomu vést hrdinské keci že teprve po 3 warnu jsi zabil vic než 4 lidi naraz a vychvalovat že si konecně dostal warn zaslouženě... to jako warn u tebe má cenu jen když dostanes sk a multikill?? co to je za myšleni ?? co si vůbec o sobe mysliš hral jsem to dnes pul dne a byl klid a přideš ty a je problém .. naseres hned všeci lidi tvíma sk kolama a pak nakonec pri 4 warnu 1minutu před koncem mapy z tebe vyleze ubohá věta že stejnak budeš koncit ...!!!!! tim tvim chováním jen pobuřuješ lidi a bud odchazeji nebo zacnou taky dělat sk. moc bych si přál aby te někdo za to už potrestal sice je to jen hra, jen do ty doby co nepřijdeš ty a na forum si o mě piš co chceš všem ukazuješ jen jak si hloupí čtou to hrači kteři s té hry odcházejí po tvém sk a tady se bráníš a obhajuješ warnům které jsi dostal za stale opakování sk .. se vlastne vysmíváš regnetu ...jeho pravidlům!Taky mě mrzí že lidi kteří vědí a zažili Mistaka hru a vědí co děla že dělají jako že nic a nenapišou sem posudek asi jsou spokojení s tim co děláš ale to je každého věc SKLIPKAN



Chtěl jsem se udobřit,ale jak vidím mistake bude nepřítel Regnetu provždy!
Belle dej vote pro hlasování tu na foru jestli mistake má mít vůbec přístup na Regnet.
Co si osobě myslíš?Že jsi zakladatel Regnetu a že si můžeš dělat s ostatních hráčů jen a jen srandu?!!!KAZIT HRU DOKÁŽE i NEGRAMOT,kterej neumí číst, že je asi moc oblíben za jeho hnusnou hru!V momentě kdy příjde hrát(LAMIT)tak to ostatní protihráče akorát naštve a vezmou si panzu také a celá hra je tu tam v ........Já nejsem admin a jsem za to rád,že si nikdo nemůže na mě stěžovat,ale v tuto chvilku bych chtěl být a rovnou tě kopat ze hry ty namachrovanej a tupej mistaku!!!!Troufám si říci,že jsi spodina toho nejvyššího kalibru kterou Regnet hostil na svém serveru Confused Exclamation a to(blití si nech na jinou hru do které se chystáš----BUDOU mít Z tebe určitě moc velkou radost,když nectíš pravidla!)Věřim tomu ,že by jsi byl tupej i v piškvorkách-jestli teda víš o co jde Laughing Nakonec bych tu chtěl napsat jeho troufalost k založení fora!!!!!!!!

Transformer
_________________
http://stahovak.nova.cz/clanek/posuciaulety/transformer-nazivo.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 23:56    Předmět: Citovat

DNES ZEMRES-SKLIPKAN77 napsal:
mistaku to co si zase dnes predvedl ... artama na spawn axis a jeste k tomu vést hrdinské keci že teprve po 3 warnu jsi zabil vic než 4 lidi naraz a vychvalovat že si konecně dostal warn zaslouženě... to jako warn u tebe má cenu jen když dostanes sk a multikill?? co to je za myšleni ?? co si vůbec o sobe mysliš hral jsem to dnes pul dne a byl klid a přideš ty a je problém .. naseres hned všeci lidi tvíma sk kolama a pak nakonec pri 4 warnu 1minutu před koncem mapy z tebe vyleze ubohá věta že stejnak budeš koncit ...!!!!! tim tvim chováním jen pobuřuješ lidi a bud odchazeji nebo zacnou taky dělat sk. moc bych si přál aby te někdo za to už potrestal sice je to jen hra, jen do ty doby co nepřijdeš ty a na forum si o mě piš co chceš všem ukazuješ jen jak si hloupí čtou to hrači kteři s té hry odcházejí po tvém sk a tady se bráníš a obhajuješ warnům které jsi dostal za stale opakování sk .. se vlastne vysmíváš regnetu ...jeho pravidlům!Taky mě mrzí že lidi kteří vědí a zažili Mistaka hru a vědí co děla že dělají jako že nic a nenapišou sem posudek asi jsou spokojení s tim co děláš ale to je každého věc SKLIPKAN
nejvetsi sranda je, ze lidi nadavali za sk tobe...ale to tu nenapises co Smile) tvoje artinky primo na barak hmmm Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 23:57    Předmět: Citovat

Transformer napsal:
DNES ZEMRES-SKLIPKAN77 napsal:
mistaku to co si zase dnes predvedl ... artama na spawn axis a jeste k tomu vést hrdinské keci že teprve po 3 warnu jsi zabil vic než 4 lidi naraz a vychvalovat že si konecně dostal warn zaslouženě... to jako warn u tebe má cenu jen když dostanes sk a multikill?? co to je za myšleni ?? co si vůbec o sobe mysliš hral jsem to dnes pul dne a byl klid a přideš ty a je problém .. naseres hned všeci lidi tvíma sk kolama a pak nakonec pri 4 warnu 1minutu před koncem mapy z tebe vyleze ubohá věta že stejnak budeš koncit ...!!!!! tim tvim chováním jen pobuřuješ lidi a bud odchazeji nebo zacnou taky dělat sk. moc bych si přál aby te někdo za to už potrestal sice je to jen hra, jen do ty doby co nepřijdeš ty a na forum si o mě piš co chceš všem ukazuješ jen jak si hloupí čtou to hrači kteři s té hry odcházejí po tvém sk a tady se bráníš a obhajuješ warnům které jsi dostal za stale opakování sk .. se vlastne vysmíváš regnetu ...jeho pravidlům!Taky mě mrzí že lidi kteří vědí a zažili Mistaka hru a vědí co děla že dělají jako že nic a nenapišou sem posudek asi jsou spokojení s tim co děláš ale to je každého věc SKLIPKAN



Chtěl jsem se udobřit,ale jak vidím mistake bude nepřítel Regnetu provždy!
Belle dej vote pro hlasování tu na foru jestli mistake má mít vůbec přístup na Regnet.
Co si osobě myslíš?Že jsi zakladatel Regnetu a že si můžeš dělat s ostatních hráčů jen a jen srandu?!!!KAZIT HRU DOKÁŽE i NEGRAMOT,kterej neumí číst, že je asi moc oblíben za jeho hnusnou hru!V momentě kdy příjde hrát(LAMIT)tak to ostatní protihráče akorát naštve a vezmou si panzu také a celá hra je tu tam v ........Já nejsem admin a jsem za to rád,že si nikdo nemůže na mě stěžovat,ale v tuto chvilku bych chtěl být a rovnou tě kopat ze hry ty namachrovanej a tupej mistaku!!!!Troufám si říci,že jsi spodina toho nejvyššího kalibru kterou Regnet hostil na svém serveru Confused Exclamation a to(blití si nech na jinou hru do které se chystáš----BUDOU mít Z tebe určitě moc velkou radost,když nectíš pravidla!)Věřim tomu ,že by jsi byl tupej i v piškvorkách-jestli teda víš o co jde Laughing Nakonec bych tu chtěl napsat jeho troufalost k založení fora!!!!!!!!

Transformer
ty si asi v tranzu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 00:35    Předmět: Citovat

Dlouho jsem přemýšlel, jestli sem vůbec něco napsat, protože mi to přijde celý dost nešťastný.

Skoro bych dokocne i řekl, že je teď celý tohle téma zralý na přesun o dvě patra níž.

Na lance s Váma dám klidně řeč a u pivka to v klidu proberem (už je to jen za 11 dní Smile ).

Mám určitou představu o tom, kdo, co, proč a jak a to z pohledu každého z Vás tří, co jste sem něco napsali.

Je to jen představa a ve Vašich příspěvcích je na můj vkus příliš mnoho emocí, které zakrývají objektivní pohled na věc. Takže se k tomu konkrétně tady vyjadřovat ani dál nebudu.

Takže sorry.


P.S.:

Snoopik před časem v jiném vláknu napsal:
"...A s těma adminama já bych vzal level všem včetně mě at se to resi KICK VOTE a navic by to zamezilo alespon z 50% prebihani...tot muj nazor navic mi prijde ze taky kazdej zacina vymyslet vlastni pravidla..."

Zkuste popřemýšlet co by bylo, kdyby.... .

Vždyť na Regnetu má i hráč bez levelu docela velké možnosti, pokud se mu podaří přesvědčit ostatní.
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DNES ZEMRES-SKLIPKAN77



Založen: 16.11.2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Trutnovsko

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 01:00    Předmět: Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
DNES ZEMRES-SKLIPKAN77 napsal:
mistaku to co si zase dnes predvedl ... artama na spawn axis a jeste k tomu vést hrdinské keci že teprve po 3 warnu jsi zabil vic než 4 lidi naraz a vychvalovat že si konecně dostal warn zaslouženě... to jako warn u tebe má cenu jen když dostanes sk a multikill?? co to je za myšleni ?? co si vůbec o sobe mysliš hral jsem to dnes pul dne a byl klid a přideš ty a je problém .. naseres hned všeci lidi tvíma sk kolama a pak nakonec pri 4 warnu 1minutu před koncem mapy z tebe vyleze ubohá věta že stejnak budeš koncit ...!!!!! tim tvim chováním jen pobuřuješ lidi a bud odchazeji nebo zacnou taky dělat sk. moc bych si přál aby te někdo za to už potrestal sice je to jen hra, jen do ty doby co nepřijdeš ty a na forum si o mě piš co chceš všem ukazuješ jen jak si hloupí čtou to hrači kteři s té hry odcházejí po tvém sk a tady se bráníš a obhajuješ warnům které jsi dostal za stale opakování sk .. se vlastne vysmíváš regnetu ...jeho pravidlům!Taky mě mrzí že lidi kteří vědí a zažili Mistaka hru a vědí co děla že dělají jako že nic a nenapišou sem posudek asi jsou spokojení s tim co děláš ale to je každého věc SKLIPKAN nejvetsi sranda je, ze lidi nadavali za sk tobe...ale to tu nenapises co Smile) tvoje artinky primo na barak hmmm Smile
jsi pako nema smysl se s tebou bavit stejne jsi problemovy a pravdu mas vždy jen ty pako
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2009 01:15    Předmět: Citovat

Bell napsal:
Dlouho jsem přemýšlel, jestli sem vůbec něco napsat, protože mi to přijde celý dost nešťastný.

Skoro bych dokocne i řekl, že je teď celý tohle téma zralý na přesun o dvě patra níž.

Na lance s Váma dám klidně řeč a u pivka to v klidu proberem (už je to jen za 11 dní Smile ).

Mám určitou představu o tom, kdo, co, proč a jak a to z pohledu každého z Vás tří, co jste sem něco napsali.

Je to jen představa a ve Vašich příspěvcích je na můj vkus příliš mnoho emocí, které zakrývají objektivní pohled na věc. Takže se k tomu konkrétně tady vyjadřovat ani dál nebudu.

Takže sorry.


P.S.:

Snoopik před časem v jiném vláknu napsal:
"...A s těma adminama já bych vzal level všem včetně mě at se to resi KICK VOTE a navic by to zamezilo alespon z 50% prebihani...tot muj nazor navic mi prijde ze taky kazdej zacina vymyslet vlastni pravidla..."

Zkuste popřemýšlet co by bylo, kdyby.... .

Vždyť na Regnetu má i hráč bez levelu docela velké možnosti, pokud se mu podaří přesvědčit ostatní.


Citaci Snoopika neberu,nejsou to naše pravidla nýbrž ET.
To,že si to vykládají po svém je jiná věc.
Snoopika do toho netahej-když to udělá omluví se aspoň!Tady se píše,ale o aroganci z pohledu úmyslného Spawnkillu.

Jasně,VOTE Kick je za předpokladu jsetli do toho půjdou i jeho spoluhráči!Jinak to skončí nerozhodně Idea
Dost neštastný to je a tím myslím celé jeho forum, divim se,že se přihlásil o to sám činitel Cool Který se tímto jeho forem vyloženě baví a protoho zakládá Smile Objektivní pohled na věc tu už byla vylíčena jednoznačně!
Je ,ale pravdou že VOTE jsem nedal protože viz.první věta v tomto článku.
Chtěl bych Vás všechny vidět,kdyby Vám to dělal--nahrál bych si na video Vaše reakce Laughing
_________________
http://stahovak.nova.cz/clanek/posuciaulety/transformer-nazivo.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com