Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nove ET
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lions



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 13:26    Předmět: Citovat

Ještě že to Et je zadarmo co?! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Rapy:

Taky by si v práci mohl dělat za 4tis měsíčně... Aspoň by hodnota tvé práce byla na konci levnější. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 14:03    Předmět: Citovat

Mě zas teda neni jasný, proč jsou v zahraničí (hlavně směr západ a USA pusa :0D) platy vyšší a hry levnější?:0D

A jinak nového Wolfa jsem ještě nehrál a po přečtení vašich názorů a recenze jsem docela v rozpacích... ještě nějaké názory na Wolfího?:0)
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lions



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 17:42    Předmět: Citovat

Mik (CZ) napsal:
Mě zas teda neni jasný, proč jsou v zahraničí (hlavně směr západ a USA pusa :0D) platy vyšší a hry levnější?:0D


Protože tam nepoužívají torrenty Smile a když na jednu prodanou hru v EU připadá 10 - 20 kopií tak se nediv...

Je to jenom o počtech prodaných ks ale taky v konkurenci Smile

Prodám nového wolfa za 800,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 18:51    Předmět: Citovat

Na západě a v USA nepoužívají torrenty? Kdo říkal? V Mongolsku prý zase nepoužívají kondomy a toaletní papír. Shocked

ČR je na tom s počítačovým pirátstvím ještě hodně dobře, patříme mezi prvních 30 zemí s nejnižším procentem pirátství a to na rozdíl od USA není u nás stahování volně přístupného obsahu internetu nijak omezováno. U počítačových her a jiných softwarových aplikací to sice nebude až tak jednoduché jako u například u hudby, kde kapely přišly na to, že peníze vydělají jen koncertováním a ne živením nabubřelých vydavatelství, ale stejně je cenový rozdíl na západě (a v USA ještě více) nepochopitelný. Lokalizace do češtiny přece nemůže stát víc než lokalizace do finštiny a trhy ve Finsku jsou podobné jako u nás, jenže platy násobně vyšší a ceny her a software nižší.

Za 800Kč je to neprodejné, za půl roku si Wolfensteina koupíme v Tescu za 199,- Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 21:12    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
...


Bať bať..
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lions



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 21:34    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:

Za 800Kč je to neprodejné, za půl roku si Wolfensteina koupíme v Tescu za 199,- Razz


To stím prodejem byla sranda...

Neříkám že v USA neznají torrenty, ale tam pirátství berou úplně jinak...

Ale zas na druhou stranu, proč by si to stahovaly když hry na PS3 je výjdou na 19.95 Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 06:12    Předmět: Citovat

V USA jsem byl jen v Texasu, zato víckrát a na rozličných místech. Z mých návštěv různých Gamestopů a Gamespotů jsem si udělal obrázek, že spíše preferují X-Box 360, na který jsou hry a aplikace zdaleka nejdražší ze všech platforem. Báječně ale funguje systém prodeje starých her, kde většinu titulů po půl roce koupíš za $5 až $15 only Smile

Jinak za $19.95 si v USA pořídíš 3 jídla ve Whataburgeru nebo KFC, což je cena velmi podobná našim lehce předraženým fast-foodům. A strach ze softwarové policie? V USA je broadband internet v obydlených oblastech naprosto všude a zadarmo.

U Wolfensteina nevyšlo žádné demo, žádná beta (kromě ukradeného MP o kterém stejně tvrdili, že to není finální verze) ani multiplayer video - vývojáři zřejmě věděli proč a na internetu nám dál nalhávali, jak jsou pro ně cenné žádosti komunity o podobu nové hry značky Wolfenstein. Zákazníci tedy kupovali zajíce v pytli.

Wolfenstein za 900,-Kč? NEVAH!!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 18:16    Předmět: .) Citovat

tak jsem taky nainstaloval Smile takze na mesic zdar Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 18:38    Předmět: Re: .) Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
tak jsem taky nainstaloval Smile takze na mesic zdar Smile


CYA in 6hours! Razz

A nezapomeň si to dát pěkně na nejtěžší obtížnost a na každé misi musíš sebrat všechno zlato a intel! Jinak CYA in 4 hours . Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: so září 19, 2009 23:48    Předmět: Re: .) Citovat

Nastesti nemam tak vykonny pc jako ostatni, jinak by me to zlakalo a zahral si to a ve finale bych byl smutny. Takze Buh zehnej starym strojum Laughing
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2009 00:16    Předmět: .) Citovat

Tak mam za sebou asi 2 hodky hrani a jde to Smile ale skoda ze jsem to dal na normal pac mi to prijde hodne jednoduche...doporucuji vsem teda hard pokud to zacne nekdo hrat Smile nicmene jak sjem rikal..je to takove..no..spis jako COD...pidit se tu po hitboxech je nesmysl..jsem rad ze nekoho trefim aspon do bricha..a potom kdyz lezi mu hezky rozmaznu ksicht o zem Smile myslim ze je to dost prekombinovane..sama kouzla cary a podobne kraviny...co se mi teda libi je upgrade zbrani na cernem trhu Smile) uz mam libove upgradovanou mp40 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lions



Založen: 8.4.2008
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: út září 29, 2009 10:10    Předmět: Citovat

Tak jsem to dohrál a musím říct nic moc. Osobně se mi grafika líbila i střelba hlavně s ostřel ale ty nadpřirozené zbraně fuj... i ten veil fuj (zastavovat si čas, zvedat si učinek zbraní atd... no myslím že tím ta hra ztrácí.

A ten multiplayer bude stejně jenom o odstřelovačích .... no nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com