Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tu už asi nikto nepozná srandu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bedna



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 70
Bydliště: Horňany, Slovakia

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 21:12    Předmět: Tu už asi nikto nepozná srandu Citovat

Keď nejaký hráč, ako dnes OMEGA nemá svoj deň a ventiluje svoje komplexy na mne, ja si dám nick "Nasraný OMEGA:)" a za to dostanem kick to je sila. Keď som naposledy omylom vpálil jednu guľku do neho keď stál nad našim vyzlečeným vojakom, lebo som si myslel že je covert tak ma odpálil, pred tím bola podobná situácia ja som mu dal dávku a on po mne stále strielal tak som ho dal dole, zakaždým na spawne po mne strielal a to som mu napísal aby sa skludnil že som nechcel, tak som dostal za to mute a to som nepochopil vôbec. Takže hoši trochu humoru určite nezškodí ja tiež nedavám návrh na kick keď ma niekto sejme, alebo ako nemenovaný Sklipkan 77 keď je so mno v tíme hádče nálety tam kade jedine sa dá prejsť.
_________________
Táto správa neobsahuje výrusi, pretože nepoužívam MS Windows.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 23:06    Předmět: .) Citovat

jojo souhlasim. ty Cesi jsou hrozne svine...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: út září 01, 2009 23:16    Předmět: Re: Tu už asi nikto nepozná srandu Citovat

bedna napsal:
Keď nejaký hráč, ako dnes OMEGA nemá svoj deň a ventiluje svoje komplexy na mne, ja si dám nick "Nasraný OMEGA:)" a za to dostanem kick to je sila. Keď som naposledy omylom vpálil jednu guľku do neho keď stál nad našim vyzlečeným vojakom, lebo som si myslel že je covert tak ma odpálil, pred tím bola podobná situácia ja som mu dal dávku a on po mne stále strielal tak som ho dal dole, zakaždým na spawne po mne strielal a to som mu napísal aby sa skludnil že som nechcel, tak som dostal za to mute a to som nepochopil vôbec. Takže hoši trochu humoru určite nezškodí ja tiež nedavám návrh na kick keď ma niekto sejme, alebo ako nemenovaný Sklipkan 77 keď je so mno v tíme hádče nálety tam kade jedine sa dá prejsť.


Co bylo ve hře víš jen ty a Omega, ale slušný chování mezi hráčema není vůbec od věci.

Pokud si hráč dá ke svýmu nicku nějakej přívlastek, budiž, je to jeho vizitka, ale používat cizí nick tak jaks to udělal ty mi moc legrační nepřijde. Spíš naopak.

Takže než došlo vůbec k něčemu:

(0. kouknul jsem se jen tak na seznam hráčů a viděl nick, který se mi nelíbil a než jsem stačil něco udělat....)
1. Omega si stěžoval
2. já tě upozornil ať to napravíš
3. Omega nezávisle vyvolal hlasování o kicku, tož to může každý hráč a záleží na všech ostatních zda hlasování projde nebo ne.
4. tys to kometoval v duchu "jak chce vyhodit sám sebe, ha ha ha ...."
5. a pak aniž bys ten nick změnil, si radši zdrhnul Cool .

Konec konců, taky řešení, ušetřils mi práci. Smile
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 05:27    Předmět: Citovat

kdyz tu kdysi myslim Snoopik nebo kdo, to je fuk, zesmesnoval muj nick, nikomu,ani tobe Belle to nevadilo.To jen tak na okraj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 06:37    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
kdyz tu kdysi myslim Snoopik nebo kdo, to je fuk, zesmesnoval muj nick, nikomu,ani tobe Belle to nevadilo.To jen tak na okraj.


Sorry na to si nevzpomínám (a už čekám Tvůj komentář, že na co nechci, si nevzpomenu....).

Tuším, že jsi měl od začátku, co jsem začal hrát na Regnetu, už nějakej level atak jsi to mohl s přehledem vyřešit domluvou nebo silou.
A na Snoopika (pokud to byl on) by myslím domluva zabrala. Smile

A pokud má běžnej hráč nějaký stížnosti (je mi jedno jestli nováček nebo skill) a jsou podle mne opodstatněný, tak mu zkusím pomoct.

BTW: Pořád se učím Embarassed ..... .
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 08:10    Předmět: Citovat

Smile To vubec nebudu komentovat,jak si myslis,to je v pohode,zas tak jsem si to nebral.A silou, ee, zas tak dulezity to nebylo, spis jsem cekal, ze to vyresi jinej admin,a za druhe, nekdy je lepsi rejpaly ignorovat, uz mi neni 20 Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
bedna



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 70
Bydliště: Horňany, Slovakia

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 20:56    Předmět: Citovat

Dnes som si zmenil nick na ""I love OMEGA" aby som ukončil tento spor a to som ho hned na úvod pri osasis omylom odpalil, Napisal som ospravdlenie že to už asi nieje možné, pochopil to a zobral to z humorom, takže Belle ja keď niekomu orubím TK mne to nerobí probôém ospravedlniť sa, ale horšie je keď sa niekto chce urobiť ako sa na Slovensku hovorí, tureckejší od turka, to znamená že medzi ľudmi sa snaží vyprovokovať nenávisť ktorá tam ani nieje, ja si kľudne zahrám s OMEGOM ale budem rozmýšlať nad tebou BELLe Smile Proste tu hrám rád a na adresu mistakEf, ja mám veľmi veľa priteľov medzi českými bratmi a nemám problém písať československy. Ako dopnok uvediem že programujem a váčšinu priateľov mám z čiech a nevidím v tom žiadny problém a ako ich poznám tak ani oni, tak mistaku sklapni, bud si hajzel a je Ti jedno či jeno že je to slovák alebo žech, hlavne že je skín tak skap, ale ja mám čechov a moravákov rád, že kua.
_________________
Táto správa neobsahuje výrusi, pretože nepoužívam MS Windows.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 22:04    Předmět: Citovat

bedna napsal:
Dnes som si zmenil nick na ""I love OMEGA" aby som ukončil tento spor a to som ho hned na úvod pri osasis omylom odpalil, Napisal som ospravdlenie že to už asi nieje možné, pochopil to a zobral to z humorom, takže Belle ja keď niekomu orubím TK mne to nerobí probôém ospravedlniť sa, ale horšie je keď sa niekto chce urobiť ako sa na Slovensku hovorí, tureckejší od turka, to znamená že medzi ľudmi sa snaží vyprovokovať nenávisť ktorá tam ani nieje, ja si kľudne zahrám s OMEGOM ale budem rozmýšlať nad tebou BELLe Smile Proste tu hrám rád a na adresu mistakEf, ja mám veľmi veľa priteľov medzi českými bratmi a nemám problém písať československy. Ako dopnok uvediem že programujem a váčšinu priateľov mám z čiech a nevidím v tom žiadny problém a ako ich poznám tak ani oni, tak mistaku sklapni, bud si hajzel a je Ti jedno či jeno že je to slovák alebo žech, hlavne že je skín tak skap, ale ja mám čechov a moravákov rád, že kua.


Tvůj nový nick nikoho neuráži a vzhledem k situaci mi přijde i vtipný. Very Happy
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matej



Založen: 2.7.2009
Příspěvky: 14
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 12:13    Předmět: Citovat

Abych rekl pravdu, tak sem se teda tehdy docela bavil, a "I Love OMEGA" se ti Bedno fakt povedlo Very Happy

Jinak mi teda prijde, ze na to, ze je to jen hra, ste to oba brali docela vazne (vzajemny kickovani) nestacilo proste pouze rict "Sorry" a hrat dal?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 15:20    Předmět: Citovat

Hele Deserte jak teda vypadal ten tvůj nick naůpiš nám to tady ať si vzpomeneme zase Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 16:58    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
Hele Deserte jak teda vypadal ten tvůj nick naůpiš nám to tady ať si vzpomeneme zase Smile


to byl necoSTROM, ne? Smile uz taky moc nevim... Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 13:37    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
(CZF) tronix napsal:
Hele Deserte jak teda vypadal ten tvůj nick naůpiš nám to tady ať si vzpomeneme zase Smile


to byl necoSTROM, ne? Smile uz taky moc nevim... Smile


Jo tak to byl Mistake a Proki dohromady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 13:42    Předmět: :) Citovat

bedna napsal:
Dnes som si zmenil nick na ""I love OMEGA" aby som ukončil tento spor a to som ho hned na úvod pri osasis omylom odpalil, Napisal som ospravdlenie že to už asi nieje možné, pochopil to a zobral to z humorom, takže Belle ja keď niekomu orubím TK mne to nerobí probôém ospravedlniť sa, ale horšie je keď sa niekto chce urobiť ako sa na Slovensku hovorí, tureckejší od turka, to znamená že medzi ľudmi sa snaží vyprovokovať nenávisť ktorá tam ani nieje, ja si kľudne zahrám s OMEGOM ale budem rozmýšlať nad tebou BELLe Smile Proste tu hrám rád a na adresu mistakEf, ja mám veľmi veľa priteľov medzi českými bratmi a nemám problém písať československy. Ako dopnok uvediem že programujem a váčšinu priateľov mám z čiech a nevidím v tom žiadny problém a ako ich poznám tak ani oni, tak mistaku sklapni, bud si hajzel a je Ti jedno či jeno že je to slovák alebo žech, hlavne že je skín tak skap, ale ja mám čechov a moravákov rád, že kua.


Smile Bedna voe.. vsak tu sam pises "Tu už asi nikto nepozná srandu?" tak si to ber sam k srdci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 13:45    Předmět: Citovat

Já se vždycky směju když potkám Bednu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: pá září 11, 2009 13:47    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
Já se vždycky směju když potkám Bednu Smile


Bedna je v poho akorad někdy to přehani Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com