Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Muj server

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hans Jitrnicnik



Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Linz

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 15:16    Předmět: Muj server Citovat

Kdyz nehraji na regnetu, tak zkousim na mem vlastnim serveru,
Guliburg 193.171.36.59, hraje nas tam vice amateru, kteri byvaji take na regnetu - mener, inspiration a jini. Kdo si chce zahrat, tak klidne prijdte a dejte mi vedet na www.janvaldman.blog.cz, server nebezi stale, zapinam ho na vecer tak od 20 hodin.

Mohl bych mi nekdo poslat server.cfg soubor, abych videl jak je regnet vytvoren, pokud nejde o vyrobni tajemstvi Very Happy ? Nemame jeste nastaven team speak, mozna mi dovedete pomoci.

Diky, Hans
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
doktor
Level4
Level4


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Hořesedly

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 17:44    Předmět: info Citovat

Ale jiste server.cfg neni žádné tajemství ale každý si ho nastavuje podle svého mozna ti postaci tento link http://www.crapperovoenemy.info/.
Teamspeak je o neco složitejsi ale pokud servr neběží stále stačí využít jakýkoli jiny a vněm si vytvořit svůj kanál popřípadě zaheslovat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DAKO



Založen: 23.7.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 13:49    Předmět: Re: info Citovat

doktor napsal:

Teamspeak je o neco složitejsi ale pokud servr neběží stále stačí využít jakýkoli jiny a vněm si vytvořit svůj kanál popřípadě zaheslovat!


To me velmi zajima. Smile

Jak je mozne propojit Team Speak a ET server tak, aby automaticky prehazoval hrace podle prislusnosti v tymech?

Jeden kolega me nasmeroval na priklad, jak to udelat na strane klienta, ale ja bych to rad rozchodil na strane serveru ktery bezi na W2000.

Diky za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 13:58    Předmět: Citovat

Moje reseni pouziva perl, ale je to nechutny hack, ktery by pro pouziti jinde potreboval poradne oprasit Laughing Zaklad je jednoduchy, pres rcon si vypises hrace a tym ve kterem jsou a pres telnet rozhrani teamspeaku je podle IP adres nebo nicku presunujes. Bezi mi to vsechno na linuxu, ale perl se da dostat i do Windows Smile
Jinak doporucuju podivat se na http://www.enemyterritory.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2559
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com