Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nejak to tu umira ne?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 17:51    Předmět: Nejak to tu umira ne? Citovat

Mám pocit, že to umíra jak na foru, tak i na serveru (teda tam to spíš neumírá protože tam skoro nikdo nechodí Smile) navrhoval bych na týden povolit SK at se neco deje co vy na to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 19:04    Předmět: Re: Nejak to tu umira ne? Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
Mám pocit, že to umíra jak na foru, tak i na serveru (teda tam to spíš neumírá protože tam skoro nikdo nechodí Smile) navrhoval bych na týden povolit SK at se neco deje co vy na to Smile
jak si to predstavujes???za allies icezonedeath a za axis mistakefejkrpanzr Laughing si to uzijte Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 19:32    Předmět: Re: Nejak to tu umira ne? Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
Mám pocit, že to umíra jak na foru, tak i na serveru (teda tam to spíš neumírá protože tam skoro nikdo nechodí Smile) navrhoval bych na týden povolit SK at se neco deje co vy na to Smile


jj tak to ti musim dat mistejku za pravdu tejden sem tady nebyl a cekal ze si neco novyho prectu a kouknu na foru a jediny co se udalo ze se tady nejakej blbecek hada a machruje na ostatni tod vse!


A mrtvo?Proste wolf je uz hodne stara obehrana hra(mastim ji uz 5 let) a tak se moc nedivim ze ji lidi opoustej sic stezkym srdcem ale sou tady jiny novinky co sou lepsi vymakanejsi a nemaj 6 let starou grafiku Myslim ze je to nevyhnutelny jen to lidi neutnou najednou protoze et je tezka zavislost ale postupne to zacnou opustet. Coz je skoda!

Hehe to se tady clovek musi asi snekym vyprudit a udelat radnej flame a sup hned ma komentaru milion Laughing

Jinak mistejku povoleny sk by vyhovovalo asi jen tobe ale treba ti to projde Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Icezonedeath



Založen: 16.6.2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 19:41    Předmět: Re: Nejak to tu umira ne? Citovat

Max_Cz napsal:
mistakEfejkrpanzer napsal:
Mám pocit, že to umíra jak na foru, tak i na serveru (teda tam to spíš neumírá protože tam skoro nikdo nechodí Smile) navrhoval bych na týden povolit SK at se neco deje co vy na to Smile


jj tak to ti musim dat mistejku za pravdu tejden sem tady nebyl a cekal ze si neco novyho prectu a kouknu na foru a jediny co se udalo ze se tady nejakej blbecek hada a machruje na ostatni tod vse!


A mrtvo?Proste wolf je uz hodne stara obehrana hra(mastim ji uz 5 let) a tak se moc nedivim ze ji lidi opoustej sic stezkym srdcem ale sou tady jiny novinky co sou lepsi vymakanejsi a nemaj 6 let starou grafiku Myslim ze je to nevyhnutelny jen to lidi neutnou najednou protoze et je tezka zavislost ale postupne to zacnou opustet. Coz je skoda!

Hehe to se tady clovek musi asi snekym vyprudit a udelat radnej flame a sup hned ma komentaru milion Laughing

Jinak mistejku povoleny sk by vyhovovalo asi jen tobe ale treba ti to projde Laughing
No bodejt by tady nebylo mrtvo když nemužeš zabijet adminy ,jak ho sejmeš už maš warn a povoleny sk by bylo supr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 19:55    Předmět: Citovat

blbost,umira to akorat o vikendech,pac lidi asi parej(po hospodach).poslednich par dnu v tydnu bylo docela narvano, tim myslim 15vs15 vc. botu,vic je totiz stejne naprd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 06:16    Předmět: Muj krasny patekl Citovat

Smile

Naposledy upravil Max_Cz dne ne červenec 12, 2009 09:04, celkově upraveno 4 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 07:10    Předmět: Re: Muj krasny patekl Citovat

Very Happy Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 09:44    Předmět: Re: Muj krasny patekl Citovat

Max_Cz napsal:
Very Happy Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Cool
docela nudnej večer zeptej se Strikera jak umi prožit večer na sudu zavěr neměl chybu
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 12:54    Předmět: Re: Muj krasny patekl Citovat

castrol.cz napsal:
Max_Cz napsal:
Very Happy Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Cool
docela nudnej večer zeptej se Strikera jak umi prožit večer na sudu zavěr neměl chybu

Se na mě nezlob,ale když mu řekneš do očí že jsi mu málem vojel jeho holku.Tak ho to asi trošku nasralo Idea Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 15:17    Předmět: Re: Muj krasny patekl Citovat

Transformer napsal:
castrol.cz napsal:
Max_Cz napsal:
Very Happy Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Cool
docela nudnej večer zeptej se Strikera jak umi prožit večer na sudu zavěr neměl chybu

Se na mě nezlob,ale když mu řekneš do očí že jsi mu málem vojel jeho holku.Tak ho to asi trošku nasralo Idea Exclamation
No myslim že to bylo trochu jinak ale tohle se dobře bude čist,mě to je hlavně uplně jedno jak to dopadlo
_________________
http://cz.iq-test.eu/#101230
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 14:37    Předmět: Re: Muj krasny patekl Citovat

castrol.cz napsal:
Max_Cz napsal:
Very Happy Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Cool
docela nudnej večer zeptej se Strikera jak umi prožit večer na sudu zavěr neměl chybu


Můj komentář jsem si chtěl nechat sám pro sebe,ale Casty mě vyprovokoval tímto příspěvkem.Je mi líto,že musel vytáhnout na sudu-to co jsi měl nechat jen sám prosebe.Tohle by asi od něj nikdo slyšet ani nechtěl.(Každý má svou hrdost) :!:TAKHLE SE PROSTĚ NA NÁVŠTĚVĚ NEMLUVÍ Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: čt červenec 16, 2009 07:08    Předmět: :) Citovat

Hoši hoši a co se stalo Cool Jsem jedno velké ucho Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: pá červenec 17, 2009 09:05    Předmět: Re: :) Citovat

Colony Lisak napsal:
Hoši hoši a co se stalo Cool Jsem jedno velké ucho Shocked


Přečti si poprvé co jsem tu napsal a pochopíš Arrow
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
caki.28



Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 4
Bydliště: karvina

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 11:58    Předmět: Nejak to tu umira ne? Citovat

Myslim že ani ne ale nekteři maji malo času nemysliš?
Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 11:49    Předmět: Citovat

Cool nj zase kvuli babam problemy Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com