Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SK
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stimpi



Založen: 1.5.2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 11:39    Předmět: Citovat

citace:

to ostatni k fejkum a pravum:stejne tomu nejak nerozumym proc se pulka lidi prejmenovala odevzdala leveli a hrajou treba za karla gotta atd.(vid la) ono je obcas fajn bejt anonymni ale vzdat se svyho nicku by me nikdy nenapadlo beru vas jako kamarady a jak vas ma clovek jinak poznat nez po nicku ja jen vzdycky ziram co si nevymyslite(tady pro ty co chtej vedet kdo je kdo (et-stats.regnet.cz) Laughing


Maxi fakenick souhlas ... jen ty etstats bych bral trochu z rezervou... tohle jsem třeba zjistil pod mijim nickem ... fakt si nepamatuju že bych hrál jako BOT nebo třeba Macourek.... nicky neměním


Stimpi[CZ]
{PRZ}Xander*BB!
[BOT]Backfire
[BOT]Flint
[BOT]Nohope
[BOT]Wens
Macourek
Paul[/quote]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 09:24    Předmět: Citovat

Stimpi napsal:
citace:

to ostatni k fejkum a pravum:stejne tomu nejak nerozumym proc se pulka lidi prejmenovala odevzdala leveli a hrajou treba za karla gotta atd.(vid la) ono je obcas fajn bejt anonymni ale vzdat se svyho nicku by me nikdy nenapadlo beru vas jako kamarady a jak vas ma clovek jinak poznat nez po nicku ja jen vzdycky ziram co si nevymyslite(tady pro ty co chtej vedet kdo je kdo (et-stats.regnet.cz) Laughing


Maxi fakenick souhlas ... jen ty etstats bych bral trochu z rezervou... tohle jsem třeba zjistil pod mijim nickem ... fakt si nepamatuju že bych hrál jako BOT nebo třeba Macourek.... nicky neměním


Stimpi[CZ]
{PRZ}Xander*BB!
[BOT]Backfire
[BOT]Flint
[BOT]Nohope
[BOT]Wens
Macourek
Paul


To je bohužel dlouhodobý nešvar systému a databáze statů... Hodně hráčů se mezi sebou prolíná a to právě i s boty. Proto si někdo může myslet, že už na Regnetu hraje deset let a nebo má 600 000 killů :0D
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 12:41    Předmět: Citovat

To La a others>
staci,kdyz si ze staryho kompu zkopirujes soubor etkey a nacpes do nove instalace a prava mas.Kdo chce, tak si to tak udela.
Mimochodem se mi zda,ze posledni dobou se hraje slusne,akorat o to mene na objective.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 15:51    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
To La a others>
staci,kdyz si ze staryho kompu zkopirujes soubor etkey a nacpes do nove instalace a prava mas.Kdo chce, tak si to tak udela.
Mimochodem se mi zda,ze posledni dobou se hraje slusne,akorat o to mene na objective.


no ja ten stary komp uz nemam... ja jim ho dal na reklamaci, oni mi ho neopravili, ja je zkasnul a koupil novej... Smile k tomu soubrou se uz nedostanu
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 09:39    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
Desertstorm napsal:
To La a others>
staci,kdyz si ze staryho kompu zkopirujes soubor etkey a nacpes do nove instalace a prava mas.Kdo chce, tak si to tak udela.
Mimochodem se mi zda,ze posledni dobou se hraje slusne,akorat o to mene na objective.


no ja ten stary komp uz nemam... ja jim ho dal na reklamaci, oni mi ho neopravili, ja je zkasnul a koupil novej... Smile k tomu soubrou se uz nedostanu

No tak to jo,ja nevedel,ze to lidi taky reklamujou,ja si to delam sam,proto.zbyva jedine poprosit Alsika,jestli to ovsem za to stoji.Ted uz asi moc ne,ale byly doby,kdy jsem byl rad,ze jsem dostal level 2, abych mohl warnovat,to byvalo strasny.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 17:09    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
LaCunda napsal:
Desertstorm napsal:
To La a others>
staci,kdyz si ze staryho kompu zkopirujes soubor etkey a nacpes do nove instalace a prava mas.Kdo chce, tak si to tak udela.
Mimochodem se mi zda,ze posledni dobou se hraje slusne,akorat o to mene na objective.


no ja ten stary komp uz nemam... ja jim ho dal na reklamaci, oni mi ho neopravili, ja je zkasnul a koupil novej... Smile k tomu soubrou se uz nedostanu

No tak to jo,ja nevedel,ze to lidi taky reklamujou,ja si to delam sam,proto.zbyva jedine poprosit Alsika,jestli to ovsem za to stoji.Ted uz asi moc ne,ale byly doby,kdy jsem byl rad,ze jsem dostal level 2, abych mohl warnovat,to byvalo strasny.Smile


presne... ted uz mi to za to nestoji a ani nechci otravovat alse s tim... sice kolikrat mi je lito, ze nemuzu nekoho kicknout Smile, ale kdyz si vezmu fake, tak jenom proste mlcim a hraju si dal Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 09:43    Předmět: Citovat

jo,neni to spatny mit fake (fake neni jen zmeneny nick!),kolikrat se bavim,jak nekteri hraci silej a pisou ten ******** uz mne sere atd :)obcas si tam taky zajdu,ale malokdy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 15:25    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
jo,neni to spatny mit fake (fake neni jen zmeneny nick!),kolikrat se bavim,jak nekteri hraci silej a pisou ten ******** uz mne sere atd :)obcas si tam taky zajdu,ale malokdy.


Nerv!ne... Wink))
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 06:52    Předmět: Citovat

nervin,jo,to je ale jen zmena nicku,to si mne kazdy zjisti a tez mi zustavaj levely,ale ten dalsi nezna nikdo..ani Bedna Smile Nervin nekdy presne vystihuje moji naladu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Lama



Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 07:02    Předmět: Citovat

Kdyz uz sme u tech fejku nehrajes La! nahodou za Podvodnika?

(proc se ptam no jen me zajima kdo to takhle kosi "podvodnik" hral vcera sakra dobre musim jen pochvalit novacek to asi nebude Razz jen pisni PM jestli sem se trefil nebo ne Smile

Kazdopadne at je to kdojeto chvalim dobrej aim,pohyb a teamplay vcera ste byli s maxem sakra tuhej orisek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 11:46    Předmět: Citovat

Lama napsal:
Kdyz uz sme u tech fejku nehrajes La! nahodou za Podvodnika?

(proc se ptam no jen me zajima kdo to takhle kosi "podvodnik" hral vcera sakra dobre musim jen pochvalit novacek to asi nebude Razz jen pisni PM jestli sem se trefil nebo ne Smile

Kazdopadne at je to kdojeto chvalim dobrej aim,pohyb a teamplay vcera ste byli s maxem sakra tuhej orisek Very Happy


nene, podvodnik nejsem... ja sem unterwasserman Wink podvodnik je pry nejaky 14-ti lety kluk...nevim
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 11:57    Předmět: :) Citovat

La! je jen MP40 lamka ze Cool Ale dá se lechce vypudit Panzalamou Smile mám pravdu LA! ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 15:31    Předmět: Re: :) Citovat

Colony Lisak napsal:
La! je jen MP40 lamka ze Cool Ale dá se lechce vypudit Panzalamou Smile mám pravdu LA! ???


jj, mel bys me videt ja zurim, kdyz hraju proti tobe, parkrat te sundam samopalem a ty hned beres panzu Very HappyD
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 15:03    Předmět: .) Citovat

tady se clovek pobavi vzdy vic jak na samotnem serveru Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 15:11    Předmět: Re: .) Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
tady se clovek pobavi vzdy vic jak na samotnem serveru Smile)


od toho to tady je, ne? Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com