Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SK
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: st květen 20, 2009 19:10    Předmět: SK Citovat

Omlouvám se všem co jsem dnes rozladil fopsem.
Ano na railgunu nějaké to sk bylo,ale za půl hodiny mít 15 killu náletama to není zase až tak strašný ne???
A na baterce mi nikdo nemůže tvrdit že arta před východ kde se bojuje o vlajku je SK,to je jako kdyby na oase nesmeli hazet fopsové arty přez zeď dokud není zbořená,taky se tam bojuje o vlajku.
A pro nezasvěcené mám hádanku Wink
Byl jsem v baterce field amík nebo skopec??? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 23:45    Předmět: Re: SK Citovat

Str!ker napsal:
Omlouvám se všem co jsem dnes rozladil fopsem.
Ano na railgunu nějaké to sk bylo,ale za půl hodiny mít 15 killu náletama to není zase až tak strašný ne???
A na baterce mi nikdo nemůže tvrdit že arta před východ kde se bojuje o vlajku je SK,to je jako kdyby na oase nesmeli hazet fopsové arty přez zeď dokud není zbořená,taky se tam bojuje o vlajku.
A pro nezasvěcené mám hádanku Wink
Byl jsem v baterce field amík nebo skopec??? Laughing
uz te taky zacala nudit normalni hra jo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 19:16    Předmět: Citovat

Checht nad tim nejde se nez zasmat ja tam sice nebyl ale tvuj popis staci prasit artu na spawn a ospravedlnovat se tim ze to bylo jen blbejch 15 kilu za mapu je fakt trapny !!

Jak dlouho hrajes na regnetu ze nevys ze:
SK JE ZAKAZANO VZDY VSUDE A ZA KAZDEJCH OKOLNOST BEZ VYJIMKYI!!

Je docela vtipny sem vyvesit tema typu"sory delal sem sk "jak jinak nez vyjmecne"ale doufam to tak tak hrozny nebylo a ze ste se u umirani na spawnu dobre bavili " Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ps:Uz sem se tady nechtel moc vyjadrovat ale tohle me nedalo sice chapu ze ses dobrej a obyc hra uz asi neba tomu rozumim ale jeste to tady rozepisovat .......?!? Skoda ze vsichni co meli nejaky prava zmenili nick a nikdo uz tohle nehlida kazdej hraje jen pod fakenickama "cemuz moc nerozumym" asi aby nemuseli nic resit a v klidu prasit taky coz je skoda:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 00:07    Předmět: Citovat

Ps:Uz sem se tady nechtel moc vyjadrovat

Tak co se k tomu vyjadřuješ???
Omlouval jsem se snad tobě???
Nemyslíš že se s tim ještě vytahuju????? Tohle byla omluvná zpráva a nevim s čim se zase do toho se*eš
Sorry ale na tvoje sáhodlouhý komenty mám alergii takže už se raději nevyjadřuj. Rolling Eyes Wink a pusť si raději nějaký tvý vychytaný public movie Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 02:39    Předmět: Citovat

ses kokot vys ze sk je zakazany tyho nemas vubec co delat chytraku!!!! nejaky omluvy uz tem lidem zkurveneou hru nevrati

Jo a omlouvam se milostpanoj ze sem si dovolil neco k tomu dopsat tak doufam ze se z toho neosipes kdyz mas na me a moje texty tezkou alergig alergi Rolling Eyes Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 07:51    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
ses kokot vys ze sk je zakazany tyho nemas vubec co delat chytraku!!!! nejaky omluvy uz tem lidem zkurveneou hru nevrati

Jo a omlouvam se milostpanoj ze sem si dovolil neco k tomu dopsat tak doufam ze se z toho neosipes kdyz mas na me a moje texty tezkou alergig alergi Rolling Eyes Laughing Laughing
A tohle je jeden z duvodu proč ja už na regnet nechodim!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 09:35    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
ses kokot vys ze sk je zakazany tyho nemas vubec co delat chytraku!!!! nejaky omluvy uz tem lidem zkurveneou hru nevrati

Jo a omlouvam se milostpanoj ze sem si dovolil neco k tomu dopsat tak doufam ze se z toho neosipes kdyz mas na me a moje texty tezkou alergig alergi Rolling Eyes Laughing Laughing


A co ta tvoje hra včera v goldu???Ještě ani nevylezeme za spawnu a už tam házíš granáty pak piš něco o SK Laughing

Doufám že se mi taky omluvíš za to jak si mi kurvil hru Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 09:38    Předmět: Citovat

castrol.cz napsal:
Max_Cz napsal:
ses kokot vys ze sk je zakazany tyho nemas vubec co delat chytraku!!!! nejaky omluvy uz tem lidem zkurveneou hru nevrati

Jo a omlouvam se milostpanoj ze sem si dovolil neco k tomu dopsat tak doufam ze se z toho neosipes kdyz mas na me a moje texty tezkou alergig alergi Rolling Eyes Laughing Laughing
A tohle je jeden z duvodu proč ja už na regnet nechodim!


A casty kam chodíš???Ještě napiš že na etpro kde je sk dovolený.
Tam ti to nevadí ale na regnetu jo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 11:32    Předmět: Citovat

Str!ker napsal:
castrol.cz napsal:
Max_Cz napsal:
ses kokot vys ze sk je zakazany tyho nemas vubec co delat chytraku!!!! nejaky omluvy uz tem lidem zkurveneou hru nevrati

Jo a omlouvam se milostpanoj ze sem si dovolil neco k tomu dopsat tak doufam ze se z toho neosipes kdyz mas na me a moje texty tezkou alergig alergi Rolling Eyes Laughing Laughing
A tohle je jeden z duvodu proč ja už na regnet nechodim!


A casty kam chodíš???Ještě napiš že na etpro kde je sk dovolený.
Tam ti to nevadí ale na regnetu jo Laughing
mě nevadi ani tak to sk jako tohle vaše plakani a uraženi se.A nedivte se adminum že na to kašlou a hrajou pod fakema,poněvadž když zakročej proti někomu zvas tak hned je založeny dalši forum jako třeba neopravněny kick atd.Klidně si tu plačte jak chcete mě to je fuk ja již na regnet nechodim a ted si jedu uživat do Egypta tak se tu mějte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 14:14    Předmět: Citovat

trosku mimo SK
ja jenom k tem adminum - fakt mi to neda, aybch se tu teda trosku neospravedlnil za ty fakenicky...Wink par z nas, kteri casto warnovali a kickovali uz nemame levely, tak proto se vam asi zda, ze radsi hrajem pod fakenickama... zvlast ja, potom, co sem prisel o prava, tak jako La tam sem uz jenom minimalne Smile krome sebe vim jeste o lisakovi, a par dalsich se urcite najde, nebo uz na regnetu treba ti lidi nehrajou...(mik, tox, bela, dilo, castrol atd) a pak je tam par hracu s lvlem, kteri bud ani nevedi, ze ho maji, nebo ho vubec nepouzivaji - jenom na vyber tymu Smile (wayne, stanic, rosticz a velka spousta dalsich) pokud vim, tak ted warnuje a snazi se starat jenom bell, za coz mu sme vsichni vdecni Wink

PS: uzij si to v Egypte, Miro! Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 14:56    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
trosku mimo SK
ja jenom k tem adminum - fakt mi to neda, aybch se tu teda trosku neospravedlnil za ty fakenicky...Wink par z nas, kteri casto warnovali a kickovali uz nemame levely, tak proto se vam asi zda, ze radsi hrajem pod fakenickama... zvlast ja, potom, co sem prisel o prava, tak jako La tam sem uz jenom minimalne Smile krome sebe vim jeste o lisakovi, a par dalsich se urcite najde, nebo uz na regnetu treba ti lidi nehrajou...(mik, tox, bela, dilo, castrol atd) a pak je tam par hracu s lvlem, kteri bud ani nevedi, ze ho maji, nebo ho vubec nepouzivaji - jenom na vyber tymu Smile (wayne, stanic, rosticz a velka spousta dalsich) pokud vim, tak ted warnuje a snazi se starat jenom bell, za coz mu sme vsichni vdecni Wink

PS: uzij si to v Egypte, Miro! Wink


je fakt, ze uz tam moc nechodim, nemam moc casu na hrani a kdyz uz jdu strilet tak jinam, na regnet spis na cumendo, ale jestli je potreba to tam lepe strazit, tak si na nejake vytecniky vyslapnu a domluvim jim :]
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 15:43    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
trosku mimo SK
ja jenom k tem adminum - fakt mi to neda, aybch se tu teda trosku neospravedlnil za ty fakenicky...Wink par z nas, kteri casto warnovali a kickovali uz nemame levely, tak proto se vam asi zda, ze radsi hrajem pod fakenickama... zvlast ja, potom, co sem prisel o prava, tak jako La tam sem uz jenom minimalne Smile krome sebe vim jeste o lisakovi, a par dalsich se urcite najde, nebo uz na regnetu treba ti lidi nehrajou...(mik, tox, bela, dilo, castrol atd) a pak je tam par hracu s lvlem, kteri bud ani nevedi, ze ho maji, nebo ho vubec nepouzivaji - jenom na vyber tymu Smile (wayne, stanic, rosticz a velka spousta dalsich) pokud vim, tak ted warnuje a snazi se starat jenom bell, za coz mu sme vsichni vdecni Wink

PS: uzij si to v Egypte, Miro! Wink


Já tam teď v sobotec byl. Mám sice napsaný nick pozpátku :0D, ale zatím to každý pochopil. A stejně vždy ze srandy vyhodím do konzole adminát :0))
Jinak za mojí přítomnosti hráli všichni čistě a podstivě plnili obj a pokoušeli se umožnit ostatním pěkný zážitek ze hry.
A nebo ty mapy byly jen blbý pro SK?:0D

Jinak ještě poznámka k předchozím.. něco jiného je SK na default spawn(na Regnetu fuj fuj) a na spawn, o který se bojuje ;0)
A na ETpro a ETpub neni SK z dobré vůle povolený... To jsme si naopak jen ( majitel serveru Regnet a my všichni) určili, že na Regu je SK zakázán.
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 20:02    Předmět: Citovat

Zdravim ja se tam snazim delat poradek a kdyz vidim SK tak WARNY udeluji...posledni dobou jsem jich par rozdal Smile ...ale mam respekt z lidi co maji vyssi level.... a to je ten problem,vetsinou to jsou lidi s levelem co tam delaji dusno pred spawnem,no a pak par jedincu co neumeji cesky Laughing a mongolsky neumim,nebo cim to tam furt hovori,abych jim to vysvetlil.......pak taky nekteri jedinci co maji spz SK si asi mysli ze maji SK dovoleno viz. bedna.....

A propo....Jednou me rosekala hlaska jednoho souseda ze slovenska....uz je to dele mozna tam nekdo byl a pamatuje si to:)
cituji: NO SK znamena to ze na tomto serveru nemuzou hrat slovaci? Very Happy Very Happy Very Happy

Mozna proto furt posilaji arty na spawn Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 08:25    Předmět: Citovat

Str!ker napsal:
Max_Cz napsal:
ses kokot vys ze sk je zakazany tyho nemas vubec co delat chytraku!!!! nejaky omluvy uz tem lidem zkurveneou hru nevrati

Jo a omlouvam se milostpanoj ze sem si dovolil neco k tomu dopsat tak doufam ze se z toho neosipes kdyz mas na me a moje texty tezkou alergig alergi Rolling Eyes Laughing Laughing


A co ta tvoje hra včera v goldu???Ještě ani nevylezeme za spawnu a už tam házíš granáty pak piš něco o SK Laughing

Doufám že se mi taky omluvíš za to jak si mi kurvil hru Laughing


to striker: Peace:) vim ze normalne sk nedelas a hrajes vetsinou ciste ale to jaks to napsal me pobavilo a musel sem reagovat ono delat sk a pak to tady jeste vyvesit je usmevny takovy jako kdyz ve skole opisujes a pak se des priznat:D

k my hre na goldrushy:
ja to mam takhle delim sk na tezky zbrane svinstva jako je panza arta primo na spawn a podobne coz nesnasim protoze ses na jednu ranu mrtvej a nejde se branit vylizt proste nic coz je hnus a lehky zbrane jako mp40 atd. ktery beru z miho pohledu jako normalni zbran a je to u me sni fer souboj kterej vyhraje sikovnejsi(cempeni na spawnu neuznavam ani s mp 40 ale ulicka uz u me neni spawn!!!

to casty :mas pravdu Laughing

to ostatni k fejkum a pravum:stejne tomu nejak nerozumym proc se pulka lidi prejmenovala odevzdala leveli a hrajou treba za karla gotta atd.(vid la) ono je obcas fajn bejt anonymni ale vzdat se svyho nicku by me nikdy nenapadlo beru vas jako kamarady a jak vas ma clovek jinak poznat nez po nicku ja jen vzdycky ziram co si nevymyslite(tady pro ty co chtej vedet kdo je kdo (et-stats.regnet.cz) Laughing

No trosku sem to tady zas ozivil tak uz radsi stacilo hadat se kvuli tomu dal nehodlam proc taky me je sk ukradeny sem na nej zvyklej ale sou dva druhy severu sk povoleno a sk zakazano a regnet je chcili to a chvili zas ono tohle je zaklad a melo by vnem bejt jasno a nehresit na to ze uz vlastne nikdo nerozdava warny natoz kicky jako driv!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 09:43    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:

to ostatni k fejkum a pravum:stejne tomu nejak nerozumym proc se pulka lidi prejmenovala odevzdala leveli a hrajou treba za karla gotta atd.(vid la) ono je obcas fajn bejt anonymni ale vzdat se svyho nicku by me nikdy nenapadlo beru vas jako kamarady a jak vas ma clovek jinak poznat nez po nicku ja jen vzdycky ziram co si nevymyslite(tady pro ty co chtej vedet kdo je kdo (et-stats.regnet.cz) Laughing


maxi, ja svuj level neodevzdal...jenom sem si poridil novy notas a na tom uz ty prava proste nemam... a nevidim to, jakoze se vzdavam sveho nicku - jenom proste si radsi zahraju pod jinym... kdyz uz nemam prava, tak neresim, a ani nemam prostredky jak resit problemy a kdybych tam byl jako La, tak spousta hracu me tam zafixovaneho jako hrace s lvl, a porad by me prudili, at neco delam, i kdyz vlastne nemam zadny lepsi zpusob, jak neceho dosahnout Smile to je hlavni duvod, proc hraju pod fakem... - stejne me zkusenejsi hraci, nebo kluci, se kteryma hrajeme na regnetu uz dlouho, hned poznaji, nebo se proste priznam, abych pokecal... Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com