Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

bug
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 01:33    Předmět: Citovat

To Missak: Na to ti muzu rict pouze jedno ani kouzelnik ani cheater jen clovek co to hraje 5 let a na regnetu stravil x hodin a nastrilel x fragu diky cemuz mam trosku vychytanejsi mireni a malinko rychlejsi reflexi na uhejbani a naklaneni nez treba nekdo kdo nema tolik nahrano a jeste vim kudy allies budou vetsinou utocit jelikoz nemaj moc navyber pak uz se jen jen ridim tim kudy bych bezel bezstarostne ja a na to misto se zamerim nic vic Razz

A v cem je to podle tebe to tzv.kouzlo?
Vetsinou adrenalin nacasovanej ve spravnej okamzik kdyz vykukuju zpoza rohu spojenej s momentem prekvapeni a par lekarnama u nohou je kombinace kterou moc hracu nerozdejcha:D ( kdyz te nikdo nevidi tak taky neklickuje proc by to delal bezi rovne a tobe si jen staci nastavit musku na uroven hlavy a udelat rychlej ukrok s davkou nahlavu a kdyz se nepovede napoprvy hned zopakovat dokud je z toho rozhozenej a nema sanci Very Happy

Vyhody?
Za 1. se te protivnik mrte lekne kdyz na nekoho takhle bafnes a tim ho dost rozhodis jak s mirenim tak stim ze ho poskodis a uz ses o ranu napred nez on a to je dost velka vyhoda pokud ho nesejmes hned a souboj pokracuje!
Za 2. velka vyhoda je vtom ze si muzes pripravit a nastelovat musku na uroven jeho hlavy a pripravit se 3 dobre mireny headky = jeho smrt !
Za 3. kdyz cekas tam kde te nikdo neceka neni ten druhej na souboj pripravenej a tim uz ho ma predem prohranej:)

Nevyhody?
Na skupinku vic jak dvou lidi a na zkusenejsi hrace tohle co tady pisu neplati protoze premejslej podobne a njevetsi nevyhoda je vtom ze kdyz netrefis na prvni ranu tak je moment prekvapeni vtahu a nejaka panzalama si na tobe velmi lehce smlsne Very Happy

Staci jen trochu praxe pevna ruka u mireni kdyz strafujes a budes hrat stejne za to rucim zadny jiny tajemstvi vtom neni staci trenovat a casem to prijde samo Cool Very Happy

Ps:Ale tohle co tady pisu muzes praktikovat spis u Axis ! U Allies to je o necem jinym vtom ti tady musej poradit jiny !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rybízek
Level2


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Hořice v Podkrkonoší

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 23:17    Předmět: Citovat

Max_Cz napsal:
To Missak: Na to ti muzu rict pouze jedno ani kouzelnik ani cheater jen clovek co to hraje 5 let a na regnetu stravil x hodin a nastrilel x fragu diky cemuz mam trosku vychytanejsi mireni a malinko rychlejsi reflexi na uhejbani a naklaneni nez treba nekdo kdo nema tolik nahrano a jeste vim kudy allies budou vetsinou utocit jelikoz nemaj moc navyber pak uz se jen jen ridim tim kudy bych bezel bezstarostne ja a na to misto se zamerim nic vic Razz

A v cem je to podle tebe to tzv.kouzlo?
Vetsinou adrenalin nacasovanej ve spravnej okamzik kdyz vykukuju zpoza rohu spojenej s momentem prekvapeni a par lekarnama u nohou je kombinace kterou moc hracu nerozdejcha:D ( kdyz te nikdo nevidi tak taky neklickuje proc by to delal bezi rovne a tobe si jen staci nastavit musku na uroven hlavy a udelat rychlej ukrok s davkou nahlavu a kdyz se nepovede napoprvy hned zopakovat dokud je z toho rozhozenej a nema sanci Very Happy

Vyhody?
Za 1. se te protivnik mrte lekne kdyz na nekoho takhle bafnes a tim ho dost rozhodis jak s mirenim tak stim ze ho poskodis a uz ses o ranu napred nez on a to je dost velka vyhoda pokud ho nesejmes hned a souboj pokracuje!
Za 2. velka vyhoda je vtom ze si muzes pripravit a nastelovat musku na uroven jeho hlavy a pripravit se 3 dobre mireny headky = jeho smrt !
Za 3. kdyz cekas tam kde te nikdo neceka neni ten druhej na souboj pripravenej a tim uz ho ma predem prohranej:)

Nevyhody?
Na skupinku vic jak dvou lidi a na zkusenejsi hrace tohle co tady pisu neplati protoze premejslej podobne a njevetsi nevyhoda je vtom ze kdyz netrefis na prvni ranu tak je moment prekvapeni vtahu a nejaka panzalama si na tobe velmi lehce smlsne Very Happy

Staci jen trochu praxe pevna ruka u mireni kdyz strafujes a budes hrat stejne za to rucim zadny jiny tajemstvi vtom neni staci trenovat a casem to prijde samo Cool Very Happy

Ps:Ale tohle co tady pisu muzes praktikovat spis u Axis ! U Allies to je o necem jinym vtom ti tady musej poradit jiny !


Maxi, ty jsi hotová kniha mouder. Málem bych podle toho začal hrát, ale v podstatě máš pravdu, hlavně v té pomoci teamu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
missak



Založen: 18.11.2008
Příspěvky: 144
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 18:54    Předmět: Citovat

Rybízek napsal:
Max_Cz napsal:
To Missak: Na to ti muzu rict pouze jedno ani kouzelnik ani cheater jen clovek co to hraje 5 let a na regnetu stravil x hodin a nastrilel x fragu diky cemuz mam trosku vychytanejsi mireni a malinko rychlejsi reflexi na uhejbani a naklaneni nez treba nekdo kdo nema tolik nahrano a jeste vim kudy allies budou vetsinou utocit jelikoz nemaj moc navyber pak uz se jen jen ridim tim kudy bych bezel bezstarostne ja a na to misto se zamerim nic vic Razz

A v cem je to podle tebe to tzv.kouzlo?
Vetsinou adrenalin nacasovanej ve spravnej okamzik kdyz vykukuju zpoza rohu spojenej s momentem prekvapeni a par lekarnama u nohou je kombinace kterou moc hracu nerozdejcha:D ( kdyz te nikdo nevidi tak taky neklickuje proc by to delal bezi rovne a tobe si jen staci nastavit musku na uroven hlavy a udelat rychlej ukrok s davkou nahlavu a kdyz se nepovede napoprvy hned zopakovat dokud je z toho rozhozenej a nema sanci Very Happy

Vyhody?
Za 1. se te protivnik mrte lekne kdyz na nekoho takhle bafnes a tim ho dost rozhodis jak s mirenim tak stim ze ho poskodis a uz ses o ranu napred nez on a to je dost velka vyhoda pokud ho nesejmes hned a souboj pokracuje!
Za 2. velka vyhoda je vtom ze si muzes pripravit a nastelovat musku na uroven jeho hlavy a pripravit se 3 dobre mireny headky = jeho smrt !
Za 3. kdyz cekas tam kde te nikdo neceka neni ten druhej na souboj pripravenej a tim uz ho ma predem prohranej:)

Nevyhody?
Na skupinku vic jak dvou lidi a na zkusenejsi hrace tohle co tady pisu neplati protoze premejslej podobne a njevetsi nevyhoda je vtom ze kdyz netrefis na prvni ranu tak je moment prekvapeni vtahu a nejaka panzalama si na tobe velmi lehce smlsne Very Happy

Staci jen trochu praxe pevna ruka u mireni kdyz strafujes a budes hrat stejne za to rucim zadny jiny tajemstvi vtom neni staci trenovat a casem to prijde samo Cool Very Happy

Ps:Ale tohle co tady pisu muzes praktikovat spis u Axis ! U Allies to je o necem jinym vtom ti tady musej poradit jiny !


Maxi, ty jsi hotová kniha mouder. Málem bych podle toho začal hrát, ale v podstatě máš pravdu, hlavně v té pomoci teamu. Very Happy
A co ti kteri me daj bez problemu na 2 rany? to proste nejde to maj super vyklonek ci super BUG? skousel jsem na nasem serveru ze maximalne nekoho zabijes na 3 rany a to s zivoty 156hp cim to je Maxi_cz?hmmm obcas jednou tak do mesice se mi to stava od tebe ale jelikoz jsou na regnetu cheatari nasel jsem si jyny server kde jsou ostrostrelci a 3x lepsi admini nez tady za kazdy poruseni serveru je hned warn ten je 2-3 a pack kick kdyz to nepomuze tak pomuze uz jen BAN a maj tam rozhodne lepsi PB!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 19:34    Předmět: Citovat

[quote
Maxi, ty jsi hotová kniha mouder. Málem bych podle toho začal hrát, ale v podstatě máš pravdu, hlavně v té pomoci teamu. Very Happy[/quote] A co ti kteri me daj bez problemu na 2 rany? to proste nejde to maj super vyklonek ci super BUG? skousel jsem na nasem serveru ze maximalne nekoho zabijes na 3 rany a to s zivoty 156hp cim to je Maxi_cz?hmmm obcas jednou tak do mesice se mi to stava od tebe ale jelikoz jsou na regnetu cheatari nasel jsem si jyny server kde jsou ostrostrelci a 3x lepsi admini nez tady za kazdy poruseni serveru je hned warn ten je 2-3 a pack kick kdyz to nepomuze tak pomuze uz jen BAN a maj tam rozhodne lepsi PB!!![/quote]

ses zase nejaky chytry... Smile cheateri na regnetu nejsou Smile to zaprve Smile a ze te da nekdo na dve rany se ti jenom zda, me se to taky obcas stane... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 20:01    Předmět: Citovat

missak napsal:
A co ti kteri me daj bez problemu na 2 rany? to proste nejde to maj super vyklonek ci super BUG? skousel jsem na nasem serveru ze maximalne nekoho zabijes na 3 rany a to s zivoty 156hp cim to je Maxi_cz?hmmm obcas jednou tak do mesice se mi to stava od tebe ale jelikoz jsou na regnetu cheatari nasel jsem si jyny server kde jsou ostrostrelci a 3x lepsi admini nez tady za kazdy poruseni serveru je hned warn ten je 2-3 a pack kick kdyz to nepomuze tak pomuze uz jen BAN a maj tam rozhodne lepsi PB!!!


Rád bych tě poprosil, abys tady nikoho neobviňoval, když nemáš vůbec žádný důkaz nebo nahrané demo a ani ponětí, jak by takový podvod mohl fungovat. I kdyby Max používal nejsofistikovanější cheat na světě, na dvě rány by tě mohl zabít náletem, artilerií, dynamitem, minou, granátem nebo satchelem, ale výstřelem pouze panzerfaustem, mortarem nebo přesně přes optiku zamířenými výstřely do hlavy sniperkou (covert s K43 za Axis nebo Garandem za Allies, nikoliv FG42). Žádná jiná možnost neexistuje, pomocí samopalu nebo pistole nejde zastřelit nikdo s plným zdravím a helmou a to v žádné kombinaci povolání a class skillů ("hvězdiček") a ani žádný cheat program to nedokáže.
Systém čtyř warnů, kde čtvrtý znamená kick je na Regnetu naprosto stejný jako na tebou reklamovaném serveru a PunkBuster je též v úplně stejné verzi, aktualizuje se sám a proto je ve stejných verzích hry vždy stejný anticheat.

Abych to shrnul, i kdyby Max na tebe číhal za rohem se zapnutým wallhackem (který umožní vidění přes zdi) na dvaceti lékárnách a s právě píchnutým adrenalinem, sice by se nemusel vyklánět aby tě viděl, ale vystřelit by musel minimálně 3 krát a to všechny výstřely do hlavy, aby tě poslal k zemi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
missak



Založen: 18.11.2008
Příspěvky: 144
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 20:02    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
[quote
Maxi, ty jsi hotová kniha mouder. Málem bych podle toho začal hrát, ale v podstatě máš pravdu, hlavně v té pomoci teamu. Very Happy
A co ti kteri me daj bez problemu na 2 rany? to proste nejde to maj super vyklonek ci super BUG? skousel jsem na nasem serveru ze maximalne nekoho zabijes na 3 rany a to s zivoty 156hp cim to je Maxi_cz?hmmm obcas jednou tak do mesice se mi to stava od tebe ale jelikoz jsou na regnetu cheatari nasel jsem si jyny server kde jsou ostrostrelci a 3x lepsi admini nez tady za kazdy poruseni serveru je hned warn ten je 2-3 a pack kick kdyz to nepomuze tak pomuze uz jen BAN a maj tam rozhodne lepsi PB!!![/quote]

ses zase nejaky chytry... Smile cheateri na regnetu nejsou Smile to zaprve Smile a ze te da nekdo na dve rany se ti jenom zda, me se to taky obcas stane... Wink[/quote]Se mi nezda ja to vim a jsem tak trochu vzdelanej a ne chytrej Barmane LaCundo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 09:27    Předmět: Citovat

missak napsal:
LaCunda napsal:
[quote
Maxi, ty jsi hotová kniha mouder. Málem bych podle toho začal hrát, ale v podstatě máš pravdu, hlavně v té pomoci teamu. Very Happy
A co ti kteri me daj bez problemu na 2 rany? to proste nejde to maj super vyklonek ci super BUG? skousel jsem na nasem serveru ze maximalne nekoho zabijes na 3 rany a to s zivoty 156hp cim to je Maxi_cz?hmmm obcas jednou tak do mesice se mi to stava od tebe ale jelikoz jsou na regnetu cheatari nasel jsem si jyny server kde jsou ostrostrelci a 3x lepsi admini nez tady za kazdy poruseni serveru je hned warn ten je 2-3 a pack kick kdyz to nepomuze tak pomuze uz jen BAN a maj tam rozhodne lepsi PB!!!


ses zase nejaky chytry... Smile cheateri na regnetu nejsou Smile to zaprve Smile a ze te da nekdo na dve rany se ti jenom zda, me se to taky obcas stane... Wink[/quote]Se mi nezda ja to vim a jsem tak trochu vzdelanej a ne chytrej Barmane LaCundo![/quote]

1) o vzdelani si zatim muzes nechat zdat... ses v 7 tride!!!

2) uz ti tu popsal a vysvetlil Bela, na 2 rany proste samopalem ani pistoli nikoho nesundas a ani on tebe!

3) ja NEJSEM barman! pro tvou informaci, jenom pro upresneni, barmana jsem delal pres leto na Makarske jako letni brigadu... v soucasne dobe jsem studentem vysoke skoly a pristi rok ze me bude magistr v oboru pravo... tak si laskave odpust vtipky tohoto typu!
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 10:01    Předmět: .) Citovat

LaCunda napsal:
missak napsal:
LaCunda napsal:
[quote
Maxi, ty jsi hotová kniha mouder. Málem bych podle toho začal hrát, ale v podstatě máš pravdu, hlavně v té pomoci teamu. Very Happy
A co ti kteri me daj bez problemu na 2 rany? to proste nejde to maj super vyklonek ci super BUG? skousel jsem na nasem serveru ze maximalne nekoho zabijes na 3 rany a to s zivoty 156hp cim to je Maxi_cz?hmmm obcas jednou tak do mesice se mi to stava od tebe ale jelikoz jsou na regnetu cheatari nasel jsem si jyny server kde jsou ostrostrelci a 3x lepsi admini nez tady za kazdy poruseni serveru je hned warn ten je 2-3 a pack kick kdyz to nepomuze tak pomuze uz jen BAN a maj tam rozhodne lepsi PB!!!


ses zase nejaky chytry... Smile cheateri na regnetu nejsou Smile to zaprve Smile a ze te da nekdo na dve rany se ti jenom zda, me se to taky obcas stane... Wink
Se mi nezda ja to vim a jsem tak trochu vzdelanej a ne chytrej Barmane LaCundo![/quote]

1) o vzdelani si zatim muzes nechat zdat... ses v 7 tride!!!

2) uz ti tu popsal a vysvetlil Bela, na 2 rany proste samopalem ani pistoli nikoho nesundas a ani on tebe!

3) ja NEJSEM barman! pro tvou informaci, jenom pro upresneni, barmana jsem delal pres leto na Makarske jako letni brigadu... v soucasne dobe jsem studentem vysoke skoly a pristi rok ze me bude magistr v oboru pravo... tak si laskave odpust vtipky tohoto typu![/quote] tady zacina byt fakt veselo Smile jedno je jasne..regnet je v totalnich srack...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 10:27    Předmět: Citovat

Jak tak koukám kuci sranda Missaku ty jseš mimo už si byl nastřílenej a pak tě někdo sejmul tak neplaš udělej si svačinu do školy a mazej se učit jaký to bylo ve středověku Smile)))))

PS: Na pařbě ban nemám jakto?? Smile
PS2: La můžu podat na punkbuster trestní oznámení?? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 10:45    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
Jak tak koukám kuci sranda Missaku ty jseš mimo už si byl nastřílenej a pak tě někdo sejmul tak neplaš udělej si svačinu do školy a mazej se učit jaký to bylo ve středověku Smile)))))

PS: Na pařbě ban nemám jakto?? Smile
PS2: La můžu podat na punkbuster trestní oznámení?? Smile


trestni oznameni ne...zatim! na virtualnich trestnych cinech se teprve pracuje Wink tzn napr kdyz nekoho v nejake lize chytnou s cheatem, tak ho budou moct zalovat Very Happy nebo za kradeni veci na takovych diablech a wow... to bude prdel Very Happy
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 12:45    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
Jak tak koukám kuci sranda Missaku ty jseš mimo už si byl nastřílenej a pak tě někdo sejmul tak neplaš udělej si svačinu do školy a mazej se učit jaký to bylo ve středověku Smile)))))

PS: Na pařbě ban nemám jakto?? Smile
PS2: La můžu podat na punkbuster trestní oznámení?? Smile


HD ban nemáš, ten uděluje Evenbalance pouze za hackování PunkBusteru a je doživotní, takže je jen na správcích serveru, jestli tě zabanují nebo ne. Na Pařbě je to jen otázka času, admini si hlídají MBI databázi... Automaticky jsi jej tam nedostal, protože ban je na ETPubu, tedy na PBGuid a ne na ETPro, u kterého většina serverů sbírá informace o banech na ETProGuid automaticky.
Trestní oznámení podat samozřejmě můžeš, ale nejsem si jist, k čemu by ti to bylo. Ban se uděluje za porušení EULA pravidel hry, se kterými jsi souhlasil při instalaci a v nich je obsaženo i podvádění. Co je ovšem zarážející, že porušením pravidel v jedné zadarmo stažitelné hře dostáváš téměř automaticky dočasný ban na online hraní dalších dvaceti osmi her, z nichž naprostá většina je placených a to přesto, že jsi v nich nepodváděl a tudíž ani neporušil pravidla. Tenhle systém je prostě velmi hloupý a i přestože netuším, jak by se to dalo jinak bez herního konta vyřešit, rozhodně mě nepřijde spravedlivý.

Metoda, kterou jsi zvolil pro léčení "závislosti" na ET je poněkud nešťastná. Na některých ET serverech určitě dostaneš doživotní ban za opakované cheatování, na některých "jen" prodloužený na 2 nebo více roků a dokud nevyměníš některé hardwarové komponenty, nick, etkey, IP nebo dokonce ISP plus ještě jednu zásadní maličkost, může se s tebou tento ban táhnout donekonečna. A to bohužel i ve hrách které jsi nikdy nehrál, ve hrách které teprve vyjdou, ale používají nebo budou používat PunkBuster jako anticheat. Shocked

Návod na odstranění banu tu rozhodně nehodlám zveřejňovat, ale bystří jedinci si cestu jistě najdou. Je to přece jenom pořád jen virtuální svět, ten internet, že... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 13:18    Předmět: Citovat

heh jsem tu delsi dobu nebyl a co se nedeje Razz
Tronixovi uz na to prisli mno vida Very Happy a mas to Laughing me bylo divny ze jsi se nejak zlepsil i ve vecernich hodinach,kdyz zrovna uz nejsi ve sve kuzi Very Happy Very Happy Very Happy
Ale stves me pac s tebou byla alespon prdel Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
missak



Založen: 18.11.2008
Příspěvky: 144
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 14:05    Předmět: Citovat

Tak sorry LaCundo ale proc to pise na regnetu Barmane Lacundo? kdyz tam napisu !la ??no a dalsi vec te strelby jsem mel 156 zivotu neboli hp rikejte si tomu jakkoliv ale regnet je divenj jak PB tak hraci nedavno tam byl rozhovor asi tak pred 30 dny Mluvil tam Casty Max a neakej Pa3k

a tomu Pa3k uz skoncil prej BAN za cheaty a chely muho dat znova a pak ze tam jsou normal lidi a maxe s tim jeho vyklonkem jsem pozoroval ze Spectu kdybych byl admin s pravama tak by nebyl vyhozen za kouzleni ale za cheaty a tim to koncim tento svuj clanek.

PS: Blahopreji ti LaCundo za MGR. magistra a bakalare
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 15:28    Předmět: Citovat

Aha, tak kouzla, říkáš?
Asi to tak bude, protože na 2 rány to v ET jednoduše jinak nejde. Teď mě vrtá hlavou, kde bych se ty kouzla taky mohl naučit. Zkusím o ně napsat Ježíškovi, ale to bude hrozně dlouhý čekání. Nějaká kouzla by mě mohl naučit i David Copperfield, ale prý mu už dochází mana. Za Babou Jagou nepůjdu, bojím se, že by si mě upekla a stejně tak se bojím Čerta. Takže zbývá už jedině Harry Potter. Nevíte někdo, kde bydlí? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 15:34    Předmět: Citovat

missak napsal:
Tak sorry LaCundo ale proc to pise na regnetu Barmane Lacundo? kdyz tam napisu !la ??no a dalsi vec te strelby jsem mel 156 zivotu neboli hp rikejte si tomu jakkoliv ale regnet je divenj jak PB tak hraci nedavno tam byl rozhovor asi tak pred 30 dny Mluvil tam Casty Max a neakej Pa3k

a tomu Pa3k uz skoncil prej BAN za cheaty a chely muho dat znova a pak ze tam jsou normal lidi a maxe s tim jeho vyklonkem jsem pozoroval ze Spectu kdybych byl admin s pravama tak by nebyl vyhozen za kouzleni ale za cheaty a tim to koncim tento svuj clanek.

PS: Blahopreji ti LaCundo za MGR. magistra a bakalare
missaku ty ses fakt mimoň Smile kdyz to sedne, tak se behem vteriny daji 3 hedky dat..a pochybuju ze behem tohoto okamziku zvladnes napocitat kolik to bylo ran Smile a jestli je max cheater, tak nechapu proc se porad vali v kaluzi krve Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com