Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ja chcu taky fakenicky :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 17:51    Předmět: Re: .) Citovat

BELA OSA napsal:
mistakEfejkrpanzer napsal:
*** na hlsw Smile sosni si The All-Seeing Eye.


ASE is dead.


ty belo ,nemas poneti, proc to nechce fachat? cestu mam zadanou dobre a on mi pise, ze nemuze vykonat et.exe, a ze mam zadat spravnou cestu do nastaveni...

me ted napadlo, ze to muze byt tim, ze dycky, kdyz et zapinam, tak se me ty visty, ptaji, jestli opravdu chci spustit soubor et.exe... ale to nemam paru, kde a jak zrusit... jako spravce to spoustim, mam povoleno vsechno a stejne se me porad pta...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 18:49    Předmět: Re: .) Citovat

LaCunda napsal:
ty belo ,nemas poneti, proc to nechce fachat? cestu mam zadanou dobre a on mi pise, ze nemuze vykonat et.exe, a ze mam zadat spravnou cestu do nastaveni...

me ted napadlo, ze to muze byt tim, ze dycky, kdyz et zapinam, tak se me ty visty, ptaji, jestli opravdu chci spustit soubor et.exe... ale to nemam paru, kde a jak zrusit... jako spravce to spoustim, mam povoleno vsechno a stejne se me porad pta...


No ponětí mám, jen se obávám, že by to bylo strašně dlouhý psaní, jak vypnout Vista UAC Embarassed. Jednoduchý návod v češtině je třeba tady, ale já to vypínal pomocí Vista Manageru a tento způsob se mě moc nezdá. Minimálně tě po takovém vypnutí bude Vista otravovat dalšími upozorněními, že je UAC vypnuté...
Fakenicky ti nejspíš nefungují, protože Vista ukládá soubory PunkBusteru a etkey úplně jinam, než bys čekal, stačí jen hledat. Wink

Edit: překlep

Edit 2: Další solidní návod najdeš na tomhle odkazu a doporučuji si přečíst i diskusi k problematice, protože UAC nemá jen samé špatné stránky a jeho vypnutím si můžeš lehce zadělat na seriózní bezpečnostní problémy.


Naposledy upravil BELA OSA dne po únor 02, 2009 19:02, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 19:02    Předmět: Citovat

La má hlsw tak to ti pošlu můj seznam ať víš kde a jak Smile

78.129.196.31:39000 *BiO* Clanserver - www.YCN-Hosting.eu
62.24.64.23:27962 Parba.cz
82.208.54.3:27960 SSX-NETTEAM(CZ) ETpub
78.46.195.1:27960 [!!!]Hirntot, 6 Map
82.136.37.61:27960 [fP].:Demolition_Centre_Too:.PSB.Streaming:)
217.163.22.175:27960 W33DSM0K3RS XP-SAVE

a to je vše )))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 20:04    Předmět: Re: .) Citovat

BELA OSA napsal:
LaCunda napsal:
ty belo ,nemas poneti, proc to nechce fachat? cestu mam zadanou dobre a on mi pise, ze nemuze vykonat et.exe, a ze mam zadat spravnou cestu do nastaveni...

me ted napadlo, ze to muze byt tim, ze dycky, kdyz et zapinam, tak se me ty visty, ptaji, jestli opravdu chci spustit soubor et.exe... ale to nemam paru, kde a jak zrusit... jako spravce to spoustim, mam povoleno vsechno a stejne se me porad pta...


No ponětí mám, jen se obávám, že by to bylo strašně dlouhý psaní, jak vypnout Vista UAC Embarassed. Jednoduchý návod v češtině je třeba tady, ale já to vypínal pomocí Vista Manageru a tento způsob se mě moc nezdá. Minimálně tě po takovém vypnutí bude Vista otravovat dalšími upozorněními, že je UAC vypnuté...
Fakenicky ti nejspíš nefungují, protože Vista ukládá soubory PunkBusteru a etkey úplně jinam, než bys čekal, stačí jen hledat. Wink

Edit: překlep

Edit 2: Další solidní návod najdeš na tomhle odkazu a doporučuji si přečíst i diskusi k problematice, protože UAC nemá jen samé špatné stránky a jeho vypnutím si můžeš lehce zadělat na seriózní bezpečnostní problémy.


no ja to prave nechci vypinat pro vsechno...me se to uac libi... ale chtel bych to povolit jenom pro et... ale z toho, co sem se docetl, tak takova moznost nejde... ale zase psali neco o souborech z program files... to by znamenalo, ze pokud bych etko premistil z program files, tak by se uac neptal...? Smile
protoze jinak me to za par fakenicku nestoji...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2009 20:05    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
La má hlsw tak to ti pošlu můj seznam ať víš kde a jak Smile

78.129.196.31:39000 *BiO* Clanserver - www.YCN-Hosting.eu
62.24.64.23:27962 Parba.cz
82.208.54.3:27960 SSX-NETTEAM(CZ) ETpub
78.46.195.1:27960 [!!!]Hirntot, 6 Map
82.136.37.61:27960 [fP].:Demolition_Centre_Too:.PSB.Streaming:)
217.163.22.175:27960 W33DSM0K3RS XP-SAVE

a to je vše )))))


to sou servery, kde hrajes, jo? Smile

no ja nevim, ty a tvojich 215fps... proti mym ted nejak castym 20... Sad fakt nevim, proc se mi nechcou udrzet na 125 a pada to az takhle hluboko... Sad
a navic to je samy etpro a to me nejde spustit, pac mi chybi nejaky veci myslim... Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com