Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

!Nefnukam...pouze konstatuji! 24 hodin BAN?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 13:53    Předmět: !Nefnukam...pouze konstatuji! 24 hodin BAN? Citovat

Nemyslel jsem si, ze sem nekdy budu psat, ze Casty je chuj. Ale asi jo.

Casty. Jste se s Maxem dohodli dnes? Na radaru nalet daleko od spawnu sejme maxe..max zarve "kua SK" - casty bez vahani slehne warn... ok to preziju.

Oasis. Hned na zacatku hry Casty upozornuje, ze pod jeho fakenickem je on a pozor na SK jinak jdu. Frajer. Nicmene ani jeden nalet na spawn abych nahodou neletel jsem nedal. Hraju za amika..polozime druhej dyna.. stojim zrovna u kulometu axis... samozrejme ze pobezi vsichni defusovat, tak dalekohled za viadukt pod pod kulomet. 3 to sliznou vcetne maxe..chudinka zacne opet brecet, ze SK. Nasleduje Castyho trapne listplayers a 24 hodin ban.

Jste kokoti? Tady melete jak jde hra na regnetu do sracek, ale timhle tomu vubec nepmuzete.

Maxe chapu...toho se dotklo co jsem o nem vcera napsal na forum. A zrejme se jeste nenaucil prohravat. Castyho jsem dnes nepochopil.

Pro ty co mi neveri, ze jsem se jednou snazil hrat po vasem "cestne" prikladam demicko. Trva asi 15min. (po 10 sec nabidne stazeni...)

http://www.iskladka.cz/download.php?file=1232800350_skoasis.dm_84

Vice to komentovat nehodlam. Nebudu tady fnukat jak malej max.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 14:16    Předmět: Citovat





Naposledy upravil BELA OSA dne so únor 32, 2769 25:60, celkově upraveno 1337 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 14:25    Předmět: Re: !Nefnukam...pouze konstatuji! 24 hodin BAN? Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
Nemyslel jsem si, ze sem nekdy budu psat, ze Casty je chuj. Ale asi jo.

Casty. Jste se s Maxem dohodli dnes? Na radaru nalet daleko od spawnu sejme maxe..max zarve "kua SK" - casty bez vahani slehne warn... ok to preziju.

Oasis. Hned na zacatku hry Casty upozornuje, ze pod jeho fakenickem je on a pozor na SK jinak jdu. Frajer. Nicmene ani jeden nalet na spawn abych nahodou neletel jsem nedal. Hraju za amika..polozime druhej dyna.. stojim zrovna u kulometu axis... samozrejme ze pobezi vsichni defusovat, tak dalekohled za viadukt pod pod kulomet. 3 to sliznou vcetne maxe..chudinka zacne opet brecet, ze SK. Nasleduje Castyho trapne listplayers a 24 hodin ban.

Jste kokoti? Tady melete jak jde hra na regnetu do sracek, ale timhle tomu vubec nepmuzete.

Maxe chapu...toho se dotklo co jsem o nem vcera napsal na forum. A zrejme se jeste nenaucil prohravat. Castyho jsem dnes nepochopil.

Pro ty co mi neveri, ze jsem se jednou snazil hrat po vasem "cestne" prikladam demicko. Trva asi 15min. (po 10 sec nabidne stazeni...)

http://www.iskladka.cz/download.php?file=1232800350_skoasis.dm_84

Vice to komentovat nehodlam. Nebudu tady fnukat jak malej max.
Vubec nejde o Maxe ja te videl.prvně sem tě varoval ale ty si nedaš řict.Z kicku už si nic nedělaš tak holt nastolime těžši kalibr a to na všechny kdo budou porušovat pravidla(a nefnukej)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 14:38    Předmět: :) Citovat

To demicko neokeca ani takovej fabulator jako ses ty Casty Smile aspon se na to podivej nez tu zacnes placat, ze si neco videl Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 15:01    Předmět: Re: :) Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
To demicko neokeca ani takovej fabulator jako ses ty Casty Smile aspon se na to podivej nez tu zacnes placat, ze si neco videl Smile
No TAK SEM SE PODIVAL PEKNA UKAZKA,KOUKAM ŽE TE SK MOC BAVI A NA RADARU TAM SI BYL UPLNE HODNEJ CO???????(NEFNUKEJ)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 15:13    Předmět: :) Citovat

Dosla slova? Smile chapu ze chces bejt ten nejrespektovanejsi admin a snazis se byt drsnej Smile ale tohle je uprimne spis trapny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 15:30    Předmět: Re: :) Citovat

mistakEfejkrpanzer napsal:
Dosla slova? Smile chapu ze chces bejt ten nejrespektovanejsi admin a snazis se byt drsnej Smile ale tohle je uprimne spis trapny Smile
BUDE HUŘ, Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 15:47    Předmět: Citovat

Mistejku tady nejde o to ze sem nasranej(coz sem ale takhle si nemam zapoterbi vyrizovat ucty)jde o tvuj styl hry kterej jak vidis uz nemalo lidi sere!

Pokud se nepletu i vychod ze spawnu se pocita jako spawn a na radaru si me poslal granat primo do dveri do spawnu skoro az k munici to neni sk?(hral sem axis a odnaseli nam posledni radar kterej sem moh zachranit) a oasis arta me zuchla na dvorku primo nahlavu kdyz sem bezel defusoval posledni dynamit nebejt toho tak je aspon sance takhle sis to hnusne pojistil! na videjko ti seru vim jak to bylo sice to bylo uz na konci dvorku smer k delum a hodils to nahranu vim ze si nepocital kam az to poleti ale to je jedno na dvorek ani za nej aby to tam dolitlo se nic nehazi tak tady nedelej nevinatko!

S castym sem se nemusel na nicem domlouvat on se jen zachoval jako ten co tady hlida pravidla hry ktery ty nerespektujes a porusujes!!

A nechces tady brecet jak malej max tak nebrec nenadavej castymu a zamysli se nad svym zpusobem hry pokud sem si vsim padali tady i navrhy na 100 dni(hadej kvuli komu ale urcite se vsem jen tvuj sk asi zda vid:D aby se ti to timhle stylem nevyplnilo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 15:57    Předmět: .) Citovat

Tobe ani rikat nebudu at se podivas na demo Smile Ty moc dobre vis, kde te to sundalo Smile to demo je pro ty co chtej videt za co se dava BAN .) verim, ze casty se jen neovladl Smile pokud ne...tak nechapu jak muze mit nejaka prava Smile tak si tu hezky povidejte...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 17:43    Předmět: Citovat

ANO MOC DOBRE VIM KDE ME TO SEJMULO TAK TADY NEZKOUSEJ NEJAKY OKECAVANI!!!

A JESTE SEM SE NA TO RADSI PRO JISTOTU PODIVAL:
ARTA PADALA NA DELICI ZED MEZI MEZI DVOREM NA SPAWNU A DVOREM U KULOMETU JENZE ME SPADLA TA ARTA NA HLAVU NA DVORE U SPAWNU KDE NEMA CO DELAT SIC ASI NECHTENEJ SK ALE PRO NASI PROHRU DOST PODSTATNEJ!!!!

BAN UZNAVAM TVRDEJ ALE DELAS TO FURT A JINAK NEZ TAKHLE ASI NEPRESTANES!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 18:30    Předmět: videno Citovat

Tak jsem si to pustil(2x), kdyz tu o tom tolik debatujete.
A krom toho nepovedeneho SK, jak ty dva amici stoji nad spawnem axis, o ktery se v Old city bojuje a vesele dolu hazi nade atp., potom ta panza vzadu prolitnuvsi podchodem smerem na spawn axis bez zasahu, bych spis za pokus o SK hodnotil ty arty oznacene bokem u spawnu axis od Mistaka. Ale nikdo do nich nesel, takze nic. To posledni, kdy Mistak oznacil druhy dvorek s dely pro artu, bych klidne povazoval za obranu objective. Kdyz tu Doktor daval v Goldu nalet nad berrierku na most, kdy axis vybihali postavit ji, tak jste mu tu jeste zatleskali a reklo se, ze pri braneni objective je to povoleno. Myslim si, ze to spada do toho sameho soudku. Jinak by soudruzi z NDR udelali chybu brat na podobne veci ruzne metry.
Nicmene tak jako je Mistak uz navzdy spojen s SK a druzi se zde zapsali do podvedomi zase jinym zpusobem. Uz si to asi neodpare... Mistakovi uz jsem taky dal nekolik warnu a i kick za urazky. Holt na hruby pytel - hruba zaplata.
Libi se mi ale vic ta legenda, jak Mistak prinesl na Regnet SK. To uz tu davno predvadeli jini.. nebudu mistra Damage a jeho partu jmenovat (ti uz to nemaji zapotrebi).. zbytek jiste hned pochopí.
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prokinek
Level3
Level3


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 19:40    Předmět: Citovat

Tak to mam neska jenom za 3 warny.............. ale jinak pekna hra Very Happy
Castrol nebyl pritomen......... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prokinek
Level3
Level3


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 19:55    Předmět: Citovat

Heh tak sem na to mrknul...... tohle melo do sk hodne daleko....... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 21:59    Předmět: Citovat

Tak jsem viděl to video a Mistake hrál v mezích normy a jak napsal Proki... tohle melo do sk daleko musím jen souhlasit.
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 11:51    Předmět: :) Citovat

[quote="Max_Cz"]Mistejku tady nejde o to ze sem nasranej(coz sem ale takhle si nemam zapoterbi vyrizovat ucty)jde o tvuj styl hry kterej jak vidis uz nemalo lidi sere!

Pokud se nepletu i vychod ze spawnu se pocita jako spawn a na radaru si me poslal granat primo do dveri do spawnu skoro az k munici to neni sk?(hral sem axis a odnaseli nam posledni radar kterej sem moh zachranit)...

Tak do dveri nebo k munici? .) Ono to totiz ve vysledku bylo daleko od dveri..a upozornuji, ze ne smerem ke spawnu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com