Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kozmen je borec:-)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
[CzF] InSt!tuT



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 20:55    Předmět: Kozmen je borec:-) Citovat

tak chci tady jenom zareagovat na to ze jsem dneska dostal kick......poprve vzivote:-) a jeste ktomu jsem nedostal ani jeden warn no hruza Kozmene fakt ses borec......jako za to ze jsem na goldu trikrat sejmul u schodu vic hracu panzou neznamena ze to je SK nebo hranice sk konci az nahore na moste????

a to jsem si o tobe Kozmene myslel ze ses vpohode..... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 21:03    Předmět: :) Citovat

Ja to rikal Smile Kozyven Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozmen



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Lužany (PJ)

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 21:15    Předmět: Citovat

Laughing
dostanu od tebe dvakrat panzou kdyz vylezam tak se na me nezlob. SK to byl jak prase, a warn sem ti samozrejme dal ale napsal sem institut blbe ponevadz tam mas vykricnik.A pak vylezu ze sepawnu a zase panza. Tak byl rovnou kick. Samo Mistejk uz toto velice dobre zna Smile
Sem cekal ze tu budes brecet, ale kdybys nedelal voloviny s panzou, tak bys zjistil ze to byla po dlouhy dobe dobra hra. (allies dovezli zlato 20 s pred koncem). Ale jak tu mnozi uz psali tak Regnet se stava posledni dobou nehratelnym, a to diky tem jako si ty(skvelej hrac a rupne mu v bedne a pere to panzou ci artou do spawnu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
[CzF] InSt!tuT



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 21:23    Předmět: Citovat

tak za prve....jdu to sem napsat pac jsem se nemohl dostat do hry abych si to stebou vyrikal
za druhe...jedna panza byla dost u chodby,ale ta druha byla ke schodum a ta treti byla az od schodu ze zhora od naboju a doletela zase ke schodum dolu
a za treti je tam jeste jeden vychod a co jeden dokonce dva.......takze sorry ale tohle nepochopim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozmen



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Lužany (PJ)

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 21:45    Předmět: Citovat

Jestli si za tu dobu co to hrajes nepochopil, ze ta panza tam neparti, tak uz se to pochopit ani nesnaz a proste to nedelej pls.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
[CzF] InSt!tuT



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 00:49    Předmět: Citovat

jen se zeptam....kdyz muj nick obsahuje vykricnik tak nemuzu dostat warn? nebo jsem to spatne pochopil?

a jestli je to tak....proc si me vic neupozornil ja nejsem zadnej SKkiller je pravda ze si obcas vemu panzu,ale na spawn nestrilim..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 01:03    Předmět: Citovat

Kozmen napsal:
Laughing
dostanu od tebe dvakrat panzou kdyz vylezam tak se na me nezlob. SK to byl jak prase, a warn sem ti samozrejme dal ale napsal sem institut blbe ponevadz tam mas vykricnik.A pak vylezu ze sepawnu a zase panza. Tak byl rovnou kick. Samo Mistejk uz toto velice dobre zna Smile
Sem cekal ze tu budes brecet, ale kdybys nedelal voloviny s panzou, tak bys zjistil ze to byla po dlouhy dobe dobra hra. (allies dovezli zlato 20 s pred koncem). Ale jak tu mnozi uz psali tak Regnet se stava posledni dobou nehratelnym, a to diky tem jako si ty(skvelej hrac a rupne mu v bedne a pere to panzou ci artou do spawnu)


Tak to je zajímavé.Na warn si napsal špatně nick ale na kick si se nesplet Rolling Eyes No chudáci hráči už budou koukám rovnou kickovaný Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 09:53    Předmět: Citovat

Jo, warny na nikoho neplatí Very Happy
Když jsem dělal GM v Ultimě, došel jsem k tomu, že varovat a diskutovat nemá VŮBEC cenu. Maximálně jedno varování a pak trest. Hráči zvyklí na tisícerá varování se sice cukají, ale má to účinek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 10:41    Předmět: Citovat

Tak tohle sem presne vcera...vlastne i dneska resil s Rybizkem. Hlavnim problemem tohohle vzdy zustane otazka, kde je SPAWN...vcera litala panza v goldu klido do ulicky az na zed, 2xme to sejmulo jeste na spawnu, ale pry to SK neni.. " Ulicka neni spawn"
No proste tohle se presne nikdy nevyresi a podle me je to o lidech. Proste mi prijde fakt "divny", kdyz nekdo ceka s panzou pred spawnem na to, az nekdo odbehne ze "spawnu" a namasti to do nich. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozmen



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Lužany (PJ)

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 11:25    Předmět: Citovat

[CzF] InSt!tuT napsal:
jen se zeptam....kdyz muj nick obsahuje vykricnik tak nemuzu dostat warn? nebo jsem to spatne pochopil?

a jestli je to tak....proc si me vic neupozornil ja nejsem zadnej SKkiller je pravda ze si obcas vemu panzu,ale na spawn nestrilim..........

Very Happy Samozrejme muzes, ale ja napsal do konzole !warn institut SK a to samozrejme te newarnovalo a pak uz prilitla panza zas a zas, tak si sel rovnou KICKEM. Nedelej z toho zadnou vedu, jak psal Joey, tak ja to asi o lidech. Ja proste nemam rad kdyz nemuzeme vylezt ze spawnu, ikdyz by to podle nekoho nemel SK byt. Ja nemam rozhodne nic proti tobe a zas si s tebou rad zahraju, ale tohleto muselo asi probehnout, protoze nemuzu kickovat za toto Mistejka a dalsi a tebe nechat bez povsimnuti.
P.S: Ja myslim ze bychom uz to meli uzavrit a dal se nehadat a nedrazdit- Nema to cenu.
Jo a kdybys vcera vzal misto panzy treba meda, tak mohla bejt jeste vetsi sranda, nez byla. (Tronix se dycky nafet adrenem a pobihal tak jako zbesilej a kropil to jak nemoudrej, to se mi libilo. a kdybys tohle jeste predvadel ty tak nevim nevim)
Zdar a nechme toho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 11:52    Předmět: SK Citovat

Joey napsal:
Tak tohle sem presne vcera...vlastne i dneska resil s Rybizkem. Hlavnim problemem tohohle vzdy zustane otazka, kde je SPAWN...vcera litala panza v goldu klido do ulicky az na zed, 2xme to sejmulo jeste na spawnu, ale pry to SK neni.. " Ulicka neni spawn"
No proste tohle se presne nikdy nevyresi a podle me je to o lidech. Proste mi prijde fakt "divny", kdyz nekdo ceka s panzou pred spawnem na to, az nekdo odbehne ze "spawnu" a namasti to do nich. Rolling Eyes


Tak v etpro je hrát SK velká výhoda. Když zabijete protihráče na celej spawn, můžete si plnit objective dle libosti, protivník oslaben o dva hráče po dobu 30-20 sec to má docela spočítané.
Alepřijde mi na regnetu hodně legrační řešit, co je to spawn-killing, lidi si myslí, že SK je nazváno od místa spawnu;oD Tak to fakt ne(i když se to děje v jeho bezprostřední blízkosti). Je to podle mě spíš od doby-času. Když někde "čekáš" s panzou naproti východů ze spawnu, tak je to jedno, jestli to třeba na goldu napálíš do zdi při výběhu hráčů a nebo si laskavě počkáš, až popoběhnou dva tři kroky a místo na 27 to maj na 25;oD Tak to se jim asi musí fakt líbit ten pocit ze hry, když celé tři čtyři či podobně vteřiny hrají, do čehož se zahrnuje krátký běh;oD.
Prostě když jdu na SK tak SK v úmyslu mám a je jedno, jak dobře ho provedu.;o)
Pokud někoho zabiju na spawnu pět vteřin před jeho respawnem, rozhodně to není SK, ale moje debilita;oD

Dodatek: A pokud samozrejme za par vterin dobehnete nekam a zastavite se uprostred placu, kde vas sejmou, pri krasnem kochani se krajinkou, tak to taky neni SK ale d...
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 13:15    Předmět: Citovat

jo adren,to musim nekdy zkusit taky,zatim to nepouzivam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 13:44    Předmět: nn Citovat

Abych se zastal Kozmena.
Už dávno na tuto hru nemám tolik času,ale kdybych tam byl,tak vás vykickám skoro všechny. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 14:15    Předmět: Re: SK Citovat

Mik (CZ) napsal:
<snip>
Když někde "čekáš" s panzou naproti východů ze spawnu, tak je to jedno, jestli to třeba na goldu napálíš do zdi při výběhu hráčů a nebo si laskavě počkáš, až popoběhnou dva tři kroky a místo na 27 to maj na 25;oD Tak to se jim asi musí fakt líbit ten pocit ze hry, když celé tři čtyři či podobně vteřiny hrají, do čehož se zahrnuje krátký běh;oD.
Prostě když jdu na SK tak SK v úmyslu mám a je jedno, jak dobře ho provedu.;o)
Pokud někoho zabiju na spawnu pět vteřin před jeho respawnem, rozhodně to není SK, ale moje debilita;oD

Dodatek: A pokud samozrejme za par vterin dobehnete nekam a zastavite se uprostred placu, kde vas sejmou, pri krasnem kochani se krajinkou, tak to taky neni SK ale d...


+1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 14:53    Předmět: Re: nn Citovat

MILHAUS [CZ] napsal:
Abych se zastal Kozmena.
Už dávno na tuto hru nemám tolik času,ale kdybych tam byl,tak vás vykickám skoro všechny. Wink


Ja se Kozmena nezastvam, podle me by ten kick musel posledni dobou dat vsem....dela to tam hodne lidi. A myslim ze Insti hraje ferove a na obj, s panzou ho nevidam. Takze by si mozna i 2 warny zaslouzil Laughing Jen sem chtel napsat jak to posledni dobou vidim ja, protoze treba vcera jsem ve fueldumpu taky behal s panzou.....protoze me uz fakt tocil katros a spol. Sem se chtel mstit...... Rolling Eyes Embarassed Laughing Ale pobavila me krasna hadka mezi Katrosem a Mistejkem...tak sem pak mel lepsi naladu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com