Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hra na Regnetu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 21:22    Předmět: Citovat

kopin napsal:
Jedna technicka Laughing k cemu je vubec warn?? Very Happy jsou lidi co by s tim mohli tapetovat a hrajou dal....splnuje to nejaky ucel?
Ja ho uz taky dostal teda omilem Smile a nic jsem nepocitil:))
Ne ze me ho ted budete davat abych to zjistil Laughing Laughing Laughing


Technicky je warn čtvrtina banu. Prakticky skoro nic neznamená Smile Je to cesta, jak někoho klepnout přes nos tak, aby si to musel přečíst. Ještě ho nedostal, ale počítám, že musí jít o nějakou zprávu přes celou obrazovku, která se musí odkliknout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 22:58    Předmět: Citovat

rapy, o co ti jde?! podivej, kdyz je ve hre pripojenych 15 na 15 hracu, tak se objective ani hrat neda... tak si proste vezmu panzu... kdyz je jich tam min, tak si trenuju panzu na vecer Wink nebo hraju normalne... souhlasim s tebou, ze regnet uz neni to, co byval a rad si vzpomenu, jake to bylo, kdyz jsem s etkem zacinal a ucil sem se na regnetu od takovych jako ty, doktor, dilo apod..., nicmene ty casy jsou pryc a dokud bude regnet na XXslotu, tak to bude kazdy vecer stejne... ja se proste prizpusobil zmene regnetu, zvykam si na nej a bavim se dal, sice to neni takova HRA jako predtim, ale co nadelame, tak si jednoduse vezmu panzu a jenom ciste se snazim uvolnit a bavit... zab me za to, ale v takovem poctu a pri tomhle stylu arta-panza-rifle-arta-mortar-arta hry, me ani nic jineho neprijde jako uspokojujici, ci nejak jinak naplnujici hra...(a bavi me hlasit "wunderbar", kdyz tou panzou sejmu nekoho ze starych znamych, k tomu se priznavam a fakt me to tesi Very Happy )
btw hrace s nickem rapy sem tam nevidel ani nepamatuju, priste se aspon prihlas a pozdrav nebo neco, kdyz uz hrajes pod fakenickem a zakladas tady takovy topic...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: po leden 19, 2009 23:31    Předmět: Max Citovat

Hele Maxi ja tu nebrecím bohužel tu brečíš jen ty a pořád si tu na něco stěžuješ si určitě velkej skiller když máš video jak si mě dáváš a velmi se u toho bavíš to ti neberu bav se klidně dál, jen jsem tu napsal co jsem na vlastní oči viděl nikoho nechci nějak urážet jen jsem myslel, že to někoho aspoň trkne a začne hrát normálně, rád bych přišel si zahrát na Regnet , ale bohužel by mě to mezi artama a panzama nebavilo.
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 01:23    Předmět: Citovat

Já bych chtěl za sebe k tomu říct jen to že už mi taky pomalu z regnetu dochází šťáva a začínám tu pěkně lamit,taaakžeeee zajdu už jen večer kdy je málo lidí a nebo s Transem abych mu dal na prdel.Musim se holt poohlédnout po lepších serverech abych poznal znovu nějaké skilly ze staré školy a nestala se ze mě totallama Very Happy Jinak ve všem souhlasim s Rapym a rád sem s nim vždycky hrál,je to hráč co to na regnetu rozjel a s tou hádkou s Maxem si to Rapy budeš moct rozdat až s váma dáme tak dlouho slibovanej cw Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 09:22    Předmět: trrrd Citovat

Str!ker napsal:
Já bych chtěl za sebe k tomu říct jen to že už mi taky pomalu z regnetu dochází šťáva a začínám tu pěkně lamit,taaakžeeee zajdu už jen večer kdy je málo lidí a nebo s Transem abych mu dal na prdel.Musim se holt poohlédnout po lepších serverech abych poznal znovu nějaké skilly ze staré školy a nestala se ze mě totallama Very Happy Jinak ve všem souhlasim s Rapym a rád sem s nim vždycky hrál,je to hráč co to na regnetu rozjel a s tou hádkou s Maxem si to Rapy budeš moct rozdat až s váma dáme tak dlouho slibovanej cw Wink


Njn právě že dlouho slibovanej;o)

Jinak v poslední době je těžké najít kvalitiního a čistého soupeře. Naštěstí česká etpro scéna se jakž takž drží...
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 11:07    Předmět: Re: trrrd Citovat

Mik (CZ) napsal:
Str!ker napsal:
Já bych chtěl za sebe k tomu říct jen to že už mi taky pomalu z regnetu dochází šťáva a začínám tu pěkně lamit,taaakžeeee zajdu už jen večer kdy je málo lidí a nebo s Transem abych mu dal na prdel.Musim se holt poohlédnout po lepších serverech abych poznal znovu nějaké skilly ze staré školy a nestala se ze mě totallama Very Happy Jinak ve všem souhlasim s Rapym a rád sem s nim vždycky hrál,je to hráč co to na regnetu rozjel a s tou hádkou s Maxem si to Rapy budeš moct rozdat až s váma dáme tak dlouho slibovanej cw Wink


Njn právě že dlouho slibovanej;o)

Jinak v poslední době je těžké najít kvalitiního a čistého soupeře. Naštěstí česká etpro scéna se jakž takž drží...


Začíná se vyjasňovat Wink Ventrilo je nainstalovaný teď se stačí už jen sejít trochu si říct kde kdo bude lamit a můžem začít válčit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 13:08    Předmět: Citovat

LA já ti dám wunderbar Smile))))

Kopin já ti dám omilem omylem snad ne Smile za to máš druhej warn !!! Smile a za to kino se starou vlastně třetí Smile

Joey nauč se už hrát sakra jinak ty 6mibáky nedáme Smile včera to byla hrůza www.cznet.cz na ty vymyšlený lagy Smile))))

Striker myslím, že regnet není o lamení ne, včera s novym nickem jsem plnil jen objective Smile))

Rapy máš recht už to není co to bejvalo, ale co naplat chodíš sem jednou za čas nebo pod nějakym nickem co neznám jak píše La asi to už nebude nikdy starej regnet.

Bela osa ty tu teda ve výčtu nejseš, ale chtělo by to zahodit zase fakenicky a kouknout se na regnet normál začít dávat zase warny vždyť to teďka schytává jen castrol Smile)

Castrol jsem po abys je dával nic proti nim nemám já jich moc za život neutržil a nepiš, že na nás kašleš Smile)

toť vše Smile)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 13:30    Předmět: Citovat

To Rapy:
Hele nebudu se stebou hadat kdo tady pobrekava svym zpusobem mas pravdu v tom co si napsal! Jen sem alergickej na lidi co vlezou na server pod nejakym fakem jednou za pul roku a delaj tady plameny soudy o kvalite regnetu! Jelikoz sem stebou zacinal hrat a vym ze to nemyslis zle tak rikam jen peace Wink Uz se nebudu vic k tomuhle tematu vic vyjadrovat a nejak ho pitvat!

Ps:A Rapy kdyz pises ze si tady porad na neco stezuju tak si prectitaky taky na co HW,ARTA,SK a preplnenej server kde uz nejde hrat objectiv Wink Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 14:46    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
LA já ti dám wunderbar Smile))))

Kopin já ti dám omilem omylem snad ne Smile za to máš druhej warn !!! Smile a za to kino se starou vlastně třetí Smile

Joey nauč se už hrát sakra jinak ty 6mibáky nedáme Smile včera to byla hrůza www.cznet.cz na ty vymyšlený lagy Smile))))

Striker myslím, že regnet není o lamení ne, včera s novym nickem jsem plnil jen objective Smile))

Rapy máš recht už to není co to bejvalo, ale co naplat chodíš sem jednou za čas nebo pod nějakym nickem co neznám jak píše La asi to už nebude nikdy starej regnet.

Bela osa ty tu teda ve výčtu nejseš, ale chtělo by to zahodit zase fakenicky a kouknout se na regnet normál začít dávat zase warny vždyť to teďka schytává jen castrol Smile)

Castrol jsem po abys je dával nic proti nim nemám já jich moc za život neutržil a nepiš, že na nás kašleš Smile)

toť vše Smile)))


Oki...potrenuju Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 15:02    Předmět: Re: trrrd Citovat

Str!ker napsal:
Mik (CZ) napsal:
Str!ker napsal:
...
...


Začíná se vyjasňovat Wink Ventrilo je nainstalovaný teď se stačí už jen sejít trochu si říct kde kdo bude lamit a můžem začít válčit Laughing


Mmm.. dobře vy!;o)
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vamp



Založen: 23.11.2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 16:30    Předmět: Citovat

přece není problém sebrat se třeba 6 lidí a jít si zahrát na jiný servr, když je podle některých hráčů regnet.cz poslední dobou tak špatně hratelnej

já chodím na 81.31.32.20:26606 hraje se tam běžně tak 4 vs. 4, protože lidi o servru zatím moc neví a je tam celkem 18 slotů , ale zato se tam hrajě na obj. a fakt pohoda hra
_________________
http://www.iabg.teamgoo.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 17:13    Předmět: Citovat

Docela slušně se tu rozjela komunikace co? Naposledy jsem byl s nickem Rapy (CZ) o vánocích, pak jsem tu byl parkrát jako spec a samozřejmě pod fakenickem **********. Můžete sem dát pár odkazů na nějaké slušné servery, kde se hraje klasická hra na objektive můžem si tam pak v klidu zahrát team play. Již jsem psal proč nechodím hrát na Regnet, příšte se na Vás půjdu zas podívat a vezmu sebou svůj nick abyste viděli, že Rapy ještě žije. ETEČKU ZDAR (odpovím si sám NAZDAR) Very Happy
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 20:11    Předmět: Citovat

No konečně Rapy ještě Bela a je to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 09:12    Předmět: Citovat

Zajímalo by mě, jak si mám poradit se spawnkillery, kteří mají vyšší level než já. Včera to zas byla kampaň řízená axis. Pokaždé, když přišel někdo, kdo nás mohl posílit, připojil se k axis v nějaké skulince, kdy nás bylo početně stejně. A dál se samozřejmě hraje mrtvej brouk. A když vyběhnu v Gold Rushi ze spawnu do arty nebo ani nevylezu, protože mě už v chodbě potká panza, tak v podstatě nemůžu dělat nic, protože Superintendanta warnovat nemůžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 10:37    Předmět: Citovat

Ragupki napsal:
Zajímalo by mě, jak si mám poradit se spawnkillery, kteří mají vyšší level než já. Včera to zas byla kampaň řízená axis. Pokaždé, když přišel někdo, kdo nás mohl posílit, připojil se k axis v nějaké skulince, kdy nás bylo početně stejně. A dál se samozřejmě hraje mrtvej brouk. A když vyběhnu v Gold Rushi ze spawnu do arty nebo ani nevylezu, protože mě už v chodbě potká panza, tak v podstatě nemůžu dělat nic, protože Superintendanta warnovat nemůžu.


v tech vetsich poctech hracu tam je vetsinou nejaky serif... obrat se na nej, nebo apeluj na svedomi superintendanta...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com