Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ZALAGOVANEJ MEGASERVER NEBO MUJ POSKYTOVATEL CO JE SPRAVNE?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Proto se tady ptam jakej je vas nazor na hrani v hlavnim case na Regnetu!
Na Regnetu je moc hracu diky cemuz je server zalagovanej a pomalej!
53%
 53%  [ 7 ]
Ne v pohode takhle me to vyhovuje zadny lagy nemam a sem rad ze nas hraje tolik aspon neco trefim:)
30%
 30%  [ 4 ]
Supr hrani fraghunt a sk me vyhovuje a za nic bych nemenil ! A ten objectiv bych zakazal kazi me hru:D
15%
 15%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 13

Autor Zpráva
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 02:26    Předmět: ZALAGOVANEJ MEGASERVER NEBO MUJ POSKYTOVATEL CO JE SPRAVNE? Citovat

To je hlavne pro alse Alsi a vas vsechny prosim abyste se taky vyjadrili jak to vidite!

Posledni dobou sem docela dost rozladenej zalagovanosti Regnetu od 20:00 kdyz se sejdou vsichni lidi sem z hrani akorat znechucenej neustale lagy a dnesnich 40 lidi ve hre me dost donutilo zauvazovat jestli tenhle server je o necem jinym nez o deathmatchy a fraghuntu ?Protoze objective je pro allies nehratelnej neustala sprska arty mortaru a panzy to allies znemoznuje a docela je chvilema i lituju protoze stacej dva vycviceny filedi aby si ani neskrtly u poloviny objectivu a dal bych ruku do ohne ze axis maj urcite v tomhle davu min 5 filedu s levelem 3-4 pak se ktomu pridaj 3 panzalami jako bonus dva mortary a mame z toho dnesni hrani!!!Pak si lidi si stezujou na sk ale ono co se da v takovyhle sestave 40 lidi delat hrat objective??? chceht to asi tezko!!!!:

Mel by sis Alsi rozmyslet co chces mit za server teda jestli te to jeste zajima! Budto linej zalogaovanej mega pub server pro 30-40 lamek kde se to reze jen artama nebo server kterej je stabilni hrajou na nem uz trosku zkusenejsi lidi co bavi plnit ukoli docela by me na tohle zajimala odpoved ja osobne bych ale uvital stary nastaveni pro max 30lidi sice si nezahrajou vsichny ale za to zas poradne poradne!
Hlavne podle me by pocet lidi nemel omezovat rychlost a plynulost hry jednou uz sme se o tom spolu bavili a ty si ALSI tvrdil ze to neni pravda ze to tvuj server zvlada bez problemu ja o tom pochybuju a proto se tady ptam formou hlasovani jestli mam tenhle problem jen ja nebo i zbytek lidi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bell
Level4
Level4


Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 541

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 09:55    Předmět: Re: ZALAGOVANEJ MEGASERVER NEBO MUJ POSKYTOVATEL CO JE SPRAV Citovat

Dost sugestivní otázky k hlasování - promiň, ale žádnou z nich si nevyberu.
(Snad nejblíž by byla ta první, že jako v pohodě, ale ......)

Velký lagy nemám a jen se mi to sem tam cukne Smile . Když jsem byl připojený přes starou WiFi, tak to byla občas nehratelná hrůza..... .

Souhlasím s tím, že když je moc hráčů, tak se objective plní dost těžko.
Na druhou stranu si myslím, že server pro pár "vyvolených", kteří by rychle zaplnili všechny sloty na celý večer by se mi nelíbil a za chvíli bych se poohlížel někde jinde (teda pokud by na mne žádný slot nevyšel Confused ).

Nicméně včera jsem tam zrovna náhodou byl a na spawnu Amíků to nějak zvlášt strašný nebylo. Prostě řežba jako o pětistovku od Maxe Smile .
Na spawnu Němců si to hlídal Rybízek a spol a ten to usměrňoval zatím bez warnů.

Neznám nároky ET na HW a konektivitu, ale jistě si dokážeš Maxi představit, že všechno stojí nějaký peníze a navíc ne vždy je server tak nabitej hráčema Smile .


Jen to stručně shrnu: Já jsem v pohodě Smile Smile Smile .
_________________
Bell
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 10:00    Předmět: Citovat

Maxi ja si myslim,ze te akorat zere ,ze te nekdo v tom spawnkillingu predbehne a bere ti fragy Laughing ....me to jede v pohode i pri 40...jediny co je fakt,tak ze objective je tezko splnitelny...na druhou stranu tolik lidi se tu opravdu schazi jenom vyjmecne....uz jsou dlouhe svatky asi Very Happy ....a propo,jednou za cas trochu toho deathmatche neuskodi teda bez SK Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 11:18    Předmět: Citovat

Já jsem tohle zažil jenom jednou, protože moje WiFina je perfektní a laguje mi to, jen když někdo jinej stahuje - to mám pingy stabilně kolem 150. Jednou jsem hrál ve špičce a fakt asi lagoval server, protože jsem měl ping dobrý a najednou na nějaké rušnější scéně bác - lagy, že jsem ládoval olovo někam, kde už dávno nikdo nestál Very Happy A pak v ústraní zase pohodka.

Jinak když hraje moc hráčů, tak je větší problém někde jinde - a to ve stylu hry Smile Kvůli tomu dezertuju mnohem častěji než kvůli pingům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 13:12    Předmět: Citovat

Maxi vis proc existuje tento server? Neni to kvuli plneni objectivu a neni to ani kvuli fragovani. Je to kvuli zabave a ten pocet lidi naznacuje ze lidi to bavi. Pri pohledu na graf vidim, ze vcera hralo nejmene 10 hodin nad 20 lidi. Jde i videt ze na shorty lidi mizi, ale pres long zustavaji. Takze to s tema lagama neni a nemuze byt pravda. To ze pochybujes ze to server nestiha nic nemeni na tom, ze to tak neni. Pri vice hracich jen stoupa narocnost na kvalitu tveho pripojeni i pocitace. Ale to uz jsem jednou psal a znovu drivi do lesa nosit nehodlam. Nic ti nebrani udelat si svuj server, ktery si nastavis jak budes chtit nebo si muzes vybrat jiny nez RegNET. Ale taky to muzes brat jako vyzvu, hrat jen za inzenyra a zkusit pri tech 40 hracich ten objectiv splnit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 14:06    Předmět: Citovat

Als napsal:
Maxi vis proc existuje tento server? Neni to kvuli plneni objectivu a neni to ani kvuli fragovani. Je to kvuli zabave a ten pocet lidi naznacuje ze lidi to bavi. Pri pohledu na graf vidim, ze vcera hralo nejmene 10 hodin nad 20 lidi. Jde i videt ze na shorty lidi mizi, ale pres long zustavaji. Takze to s tema lagama neni a nemuze byt pravda. To ze pochybujes ze to server nestiha nic nemeni na tom, ze to tak neni. Pri vice hracich jen stoupa narocnost na kvalitu tveho pripojeni i pocitace. Ale to uz jsem jednou psal a znovu drivi do lesa nosit nehodlam. Nic ti nebrani udelat si svuj server, ktery si nastavis jak budes chtit nebo si muzes vybrat jiny nez RegNET. Ale taky to muzes brat jako vyzvu, hrat jen za inzenyra a zkusit pri tech 40 hracich ten objectiv splnit Smile



Ano rekls to presne ma to bejt o zabave a tenhle masivni deatmatch uz proste prestava bejt zabave zkus si dat kampan se 40lidma a uvidime jak se buudes bavit az ti bude zuchat jedna arta za druhou na hlavu schalne si to zejtra zkus:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 15:41    Předmět: Citovat

Tak proc tam tech 40 lidi zustava? Kdyz to vlastne nikoho nebavi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 17:18    Předmět: Citovat

Als napsal:
Tak proc tam tech 40 lidi zustava? Kdyz to vlastne nikoho nebavi Very Happy


to je fakt Laughing
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
missak



Založen: 18.11.2008
Příspěvky: 144
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 19:14    Předmět: Citovat

Mne to hazi Lagy kdyz hraji jenom proti neakemu hraci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Max_Cz



Založen: 20.9.2007
Příspěvky: 314

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 03:30    Předmět: Citovat

Jo to mas taky pravdu lidi regnet bavi jinak by sem nechodili o tom nepochybuju ale ja sem jen chtel vedet jestli maj lagy i ostatni potom co sem si to po sobe precet vypada to jako bych regnetem opovrhoval ale tak to neni popravde uznavam ze sem to moh podat jinak za to sory ALSI!

Jinak sme odpovedel co sem potreboval vim aspon ze mam rvat na svyho providera ze me to takhle laguje ! A k tomu ze me zajimalo jak to tady dal vidis si to rek vystizne dyt to tech 40 lidi takhle bavi "megaserver public fun server pro relax chapu" a budu se tim ridit ale at tady pak lidi nenarikaj v co se to casem zvrhnepresne na tokovejhle mega funn serverech sem kdysi zacinal ono to neni spatny a poradny sk je umeni kolik prace me to dalo se to odnaucit no hold abych si zase zvykal na stary taktiky:DCoz me mrzi moje skola je hlavne od stary gardy Bela,Proky ,Rapy ,Casty,La,Mik atd. a docela me mrzi ze se tak uz nehraj a ty lidi sou pryc tak asi to tak vsechny moc nebavi ale treba se pletu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 19:52    Předmět: Citovat

missak napsal:
Mne to hazi Lagy kdyz hraji jenom proti neakemu hraci


takže furt Smile))

Teď jsem odešel ze serveru lagovačka jako prase vlastně skoro všichni si stěžujou, ale klasiku dohrajou a lidi sem chodí podle mě taky za lidma většina se nás zná a jen tak další server hledat nebudem už je to návyk prostě HLSW a regnet...

Ale musim se zastat Maxe lagovačka jako prase Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 21:01    Předmět: Citovat

Ja mam jen fps lagy jinak ping mi chodi dobre...
...a ty fps lagy mam kvuli tomu, ze kdyz je tam vic lidi, tak me to znacne zatezuje pocitac a jelikoz mam pocictac trosku starsiho data vyroby, tak se mi to trha ale s tou konektivitou problemy nemam
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 22:22    Předmět: Citovat

Myslim si,ze pocitacem to nebude Laughing
Pac ja mam taky stary komp,jinak bych asi ani nezacal hrat tuhle ne-narocnou hru na grafiku Very Happy ....hraju to,protoze me skoro nic jinyho nezbiva Razz a jede me to skvele....problemy mam zridka kdy a je to vetsinou moji chybou,ze se vrtam v cem nemam,nebo vinou provozovatele pripojeni k internetu,kdyz jim to kolisa Evil or Very Mad

PS:tim nechci rict,ze kdyz si koupim lepsi komp ci grafiku,tak to smazu....to uz asi ne,pac se tato hra stala velice navykovou Shocked Laughing a zabavnou,korz kdyz se sejde parta hic z Mlazovic Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 07:36    Předmět: Citovat

Laguje to, ale myslím si, že to bude tím větším přenosem dat, nikomu z nás se při těchto množstvích neudrží odezva na rozumném čísle. Když už hraje 30 lidí, tak jich máte možnost vidět pohromadě celkem dost. A vemte si, že musíte přijímat pakety obsahující informace o každém pohybu myši, střílení, běhání - teď když vybuchne nálet, tak vám server musí poslat vyhodnocení - koho to zabije a jakým obloukem odlítne mrtvola Very Happy

Všimněte si, že na konci každého warmupu se hra na chvíli sekne - to proto, že chvíli nepřijímáte informace ze serveru. A když v ten okamžik střílíte, střílíte dál i s puštěnou myší. Proto si myslím, že serveru nestačí přijmout informaci "začátek-konec střílení", přičemž co se stane při stisknutí myši by rozhodoval klient - vy serveru pošlete "stiskl jsem tlačítko" a on vám pošle zpátky "začal jsi střílet" nebo "odjistil jsi granát". No a když ho pustíte a server vám nepošle "přestal jsi střílet", tak klient střílí dál. Proto si myslím, že ET není optimalizováno co do datového přenosu, protože by to dávalo prostor cheaterům - některé věci jsou přenechány serveru na vyhodnocení, místo aby je vyhodnotil klient. A proto se při hodně hráčích v dohledu přenáší hodně dat a odezva serveru se i u spolehlivých připojení prodlužuje.

Ať mě někdo opraví, jestli špekuluju blbě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 07:50    Předmět: Citovat

Mam taky lagy,presto ze ping a net mam stabilni,jakmile je na serveru aspon 26 hracu,nekoho potkam a hrk-hrk pri souboji lagy jak prase,zabiju ho nebo on mne a je po lagach.To asi nebude konektivitou.Dokonce mam lagy kdyz spadne arta,tak ten zvuk se mi zda jakoby zpozdenej.HW mam C2D 2.9GHz,GF 8800GTS G92,4GB dDR2.A pri teto konfiguraci mam ve 1280x1024 32bit max. detail v nekterych mapach pouze 46fps,a to od doby,kdy doslo k vanocnimu modu,resp. od jeho navratu zpet na normal,predtim jsem mel hrani omezeno na 125fps v konfigu a nikdy jsem nemel problem.Jak je tohle mozne?HW,SW a net beze zmeny,alsi neporadis?Podle mne nestiha posilat data k uzivateli server,at z duvodu nestihani vypoctu hry nebo jeho konektivity,ktera je pri vice hracich pretizena,pac ping mam pri souboji nemenny,mam jen fps lagy,mam zaply lagometr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com