Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SK..vadi nekomu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 21:42    Předmět: Citovat

Měnim Warny za lékárničky Smile 10/1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 07:56    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
Měnim Warny za lékárničky Smile 10/1


Když mi dáš deset lékarniček dostaneš jeden warn? Very Happy To zní výhodně! Laughing Dobře, jsme domluvený... Wink
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 20:53    Předmět: Citovat

Dostáváš 1/10 lékárničky .)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 15:10    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
To mistake: hele novej login a jak to jde přispívat na forum Smile)))
Když nemám blbou náladu tak si najdu jiný dveře a když ji mám blbou tak už mě pěkně se... Smile Ale většinou se Tě pak snažim najít po celý mapě a mám z toho pr... takže mě to tolik nevadí když to nejsou arty což u Tebe není ta hlavní zbraň Laughing Laughing Laughing to je ale slov Smile

k dalšímu Smile

To Castrol: Cituji z příspěvku Dila v jiném tématu http://et-stats.regnet.cz/forum/viewtopic.php?t=208Smile)))Tak udělej nějakou neplechu a máš warn hned Zrovna z tvý grupy mi to připomělo Castróla.. ten dostal za prasárny warn ode mě, pár minut poté dostal od někoho jiného druhý warn.. on si je vesele smáznul a hrál dál... prostě jeliman. K tomu není co dodat Castrole Cool Cool Cool To co se nelíbí tobě nedělej ostatním Smile))))
_________________
dilo(cz), lolín

To Lacunda: k tomu nic nemám Smile

To Kozmen: souhlasim když neni jiny východ Smile

To Diloph: půlka lidí jo půlka ne podle toho jakej server Smile

To Stanič: vra't se k fieldovi prosím Laughing Laughing Laughing

To Witus: pravdu díž Smile

Tak jsem to tu shrnul neměl jsem co dělat Shocked Shocked Shocked
Važeni a mily pišete o mě že jsem nervozni,ale to mužu byt jenom zvas,poněvadž již sem se vyjadřil v jinem tematu.Mě obvinujete z prasaren,ale co to je???????Vidite tady někde že bych ja psal že mi sk vadi????????Ba naopak.Co hraji na etpro modech tak tam je to zcela normalni jev a jak vidim hrat mistaka tak je to supr etpro hrac poněvadž naučit se krasnej sk panzou da hodně prace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 22:39    Předmět: Citovat

castrol.cz napsal:
(CZF) tronix napsal:
To mistake: hele novej login a jak to jde přispívat na forum Smile)))
Když nemám blbou náladu tak si najdu jiný dveře a když ji mám blbou tak už mě pěkně se... Smile Ale většinou se Tě pak snažim najít po celý mapě a mám z toho pr... takže mě to tolik nevadí když to nejsou arty což u Tebe není ta hlavní zbraň Laughing Laughing Laughing to je ale slov Smile

k dalšímu Smile

To Castrol: Cituji z příspěvku Dila v jiném tématu http://et-stats.regnet.cz/forum/viewtopic.php?t=208Smile)))Tak udělej nějakou neplechu a máš warn hned Zrovna z tvý grupy mi to připomělo Castróla.. ten dostal za prasárny warn ode mě, pár minut poté dostal od někoho jiného druhý warn.. on si je vesele smáznul a hrál dál... prostě jeliman. K tomu není co dodat Castrole Cool Cool Cool To co se nelíbí tobě nedělej ostatním Smile))))
_________________
dilo(cz), lolín

To Lacunda: k tomu nic nemám Smile

To Kozmen: souhlasim když neni jiny východ Smile

To Diloph: půlka lidí jo půlka ne podle toho jakej server Smile

To Stanič: vra't se k fieldovi prosím Laughing Laughing Laughing

To Witus: pravdu díž Smile

Tak jsem to tu shrnul neměl jsem co dělat Shocked Shocked Shocked
Važeni a mily pišete o mě že jsem nervozni,ale to mužu byt jenom zvas,poněvadž již sem se vyjadřil v jinem tematu.Mě obvinujete z prasaren,ale co to je???????Vidite tady někde že bych ja psal že mi sk vadi????????Ba naopak.Co hraji na etpro modech tak tam je to zcela normalni jev a jak vidim hrat mistaka tak je to supr etpro hrac poněvadž naučit se krasnej sk panzou da hodně prace.


To je pravda ale slusni skilled hraci se obejdou bez sk Twisted Evil
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 14:35    Předmět: . Citovat

Hm. Treba nejsem slusnej Smile A rozhodne uz davno ne skilled Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 14:43    Předmět: Citovat

castrol.cz napsal:
[Važeni a mily pišete o mě, že jsem nervozni,ale to mužu byt jenom zvas,poněvadž již sem se vyjadřil v jinem tematu.Mě obvinujete z prasaren,ale co to je???????Vidite tady někde že bych ja psal že mi sk vadi????????Ba naopak.Co hraji na etpro modech tak tam je to zcela normalni jev a jak vidim hrat mistaka tak je to supr etpro hrac poněvadž naučit se krasnej sk panzou da hodně prace.


Stejnej "paradox" jako když někdo chce aby na bot serveru nebyli boti... nemyslíš? Cool

Opět moc píšeš a málo čteš. Cool Tohle je NO TK, NO SK server. Není to nějaká moje rozmařilost, prostě to je pravidlo majitele serveru.. komu to vyhovuje, ten tu hraje, a holt to musí respektovat. Je to tak daný, jsme tu jen na návštěvě, tak se podle toho musíme chovat. Co maj jinde.. je prakticky úplně jedno. Komu se to nelíbí ať jde jinam, ta svoboda si vybrat tu je a je to přeci krásná věc ne? A není problém v dnešní době si založit svůj vlastní server a tam si zavést svoje pravidla. Takhle to udělal Dědek.. vzpomínám na něj, byl to fajnovej spoluhráč.
_________________
dilo(cz), lolín


Naposledy upravil Diloph dne pá říjen 03, 2008 07:27, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 18:23    Předmět: Citovat

od kohokoliv jinyho me to tolik nevadi jako od tebe "swinaku" Laughing protoze kdokoliv jinej vystreli s panzi,tak nez se mu stihne opet nabit tak ho prijdu killnout Very Happy ....ale ty strilis s panzi skoro jak ja s rifle a kdyz ti nahodou dojde munice tak si vemes MP40...beru to kdyby jsi si ji zaslouzil,ale ty prijdes zadny XP nic a uz mas u panzi MP40tku Evil or Very Mad
Takze jinak receno souhlasim s dilem
PS:ten granat mas u me furt schovany zabalim ho do rifle:wink:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 21:27    Předmět: . Citovat

GRRRRRRRRRRRR .)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 09:21    Předmět: Citovat

mistake, kua, ja te mam tak rad jako hrace, akorat me pekne seres s tema spawnkilama... takze dokud se budem potkavat na regnetu a ty to budes furt provadet, tak te budu furt warnovat a kickovat ... Sad viz vcera Sad
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mistakEfejkrpanzer



Založen: 19.9.2008
Příspěvky: 465

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 11:05    Předmět: :) Citovat

Vsak ja to chapu La Smile taky te mam rad Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 13:09    Předmět: Citovat

Hlavně že se máte rádi kluci... ať vám to na té společné cestě klape Wink
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 13:24    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
mistake, kua, ja te mam tak rad jako hrace, akorat me pekne seres s tema spawnkilama... takze dokud se budem potkavat na regnetu a ty to budes furt provadet, tak te budu furt warnovat a kickovat ... Sad viz vcera Sad


Tohle se prece vyresi v sobotu Twisted Evil Dame Mistekovi pres hubu a bude.....kdyz si kazdej ulevi za jeho SK, tak to myslim uz neudela,jestli to teda prezije Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 15:40    Předmět: Citovat

Joey napsal:
LaCunda napsal:
mistake, kua, ja te mam tak rad jako hrace, akorat me pekne seres s tema spawnkilama... takze dokud se budem potkavat na regnetu a ty to budes furt provadet, tak te budu furt warnovat a kickovat ... Sad viz vcera Sad


Tohle se prece vyresi v sobotu Twisted Evil Dame Mistekovi pres hubu a bude.....kdyz si kazdej ulevi za jeho SK, tak to myslim uz neudela,jestli to teda prezije Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


no nevim, tronix rikal, ze je to prej rizek Wink kazdopadne ja to zjistim uz v aute.. .Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 16:32    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
Joey napsal:
LaCunda napsal:
mistake, kua, ja te mam tak rad jako hrace, akorat me pekne seres s tema spawnkilama... takze dokud se budem potkavat na regnetu a ty to budes furt provadet, tak te budu furt warnovat a kickovat ... Sad viz vcera Sad


Tohle se prece vyresi v sobotu Twisted Evil Dame Mistekovi pres hubu a bude.....kdyz si kazdej ulevi za jeho SK, tak to myslim uz neudela,jestli to teda prezije Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


no nevim, tronix rikal, ze je to prej rizek Wink kazdopadne ja to zjistim uz v aute.. .Smile


Hehe...vis kolik nas bude Laughing Jo a ne ze La zacnes jako v praglu s panaky.....jinak to bude kratka lan party Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com