Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Mlázovice 11.10.08 LANPARTY
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 23:06    Předmět: Citovat

castrol.cz napsal:
No nic panove zjistil jsem že jsem osoba nežadouci,tak svou učast na party rušim a užijte si to skvěle!!!!!!! timto se loučim mějte se


Na to jsi prosim Te prisel jak ????????????????????????? Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 07:36    Předmět: Citovat

Kua hoši ja bych jel hned ale jsem ze zlina takže trošku z ruky neni tu někdo ze Zlina nebo z okoli ve třech bych tak jel možna i když nevim co moja Very Happy Je tu někdo z okoli???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joey
Level3
Level3


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 269
Bydliště: Metropole Mlázovice

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 08:33    Předmět: Citovat

Colony Lisak napsal:
Kua hoši ja bych jel hned ale jsem ze zlina takže trošku z ruky neni tu někdo ze Zlina nebo z okoli ve třech bych tak jel možna i když nevim co moja Very Happy Je tu někdo z okoli???


To by bylo super kdyby jsi dorazil i Ty !!!!! Wink Zkus to nejak osefovat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 09:40    Předmět: Citovat

No budu se snažit a jestli by někdo chtěl jet a byl někde z okoli tak bych byl rad zkusim se zeptat na obědě Taldy ale ten pochybuju že pojede ma povinosti Sad Takže pokud by byl někdo po cestě nebo někdo v okoli a chtěl by jet tak at sem napišeSmile Jinak bych musel vzít moju ale kdo ví co by jste mě tam s ní podělali Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 13:38    Předmět: Citovat

Colony Lisak napsal:
No budu se snažit a jestli by někdo chtěl jet a byl někde z okoli tak bych byl rad zkusim se zeptat na obědě Taldy ale ten pochybuju že pojede ma povinosti Sad Takže pokud by byl někdo po cestě nebo někdo v okoli a chtěl by jet tak at sem napišeSmile Jinak bych musel vzít moju ale kdo ví co by jste mě tam s ní podělali Very Happy


Ona taky hraje Question To by sme jí nepodělali,to by sme jí vykillovali Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Colony Lisak
Level3
Level3


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 170
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 14:16    Předmět: Citovat

Str!ker napsal:
Colony Lisak napsal:
No budu se snažit a jestli by někdo chtěl jet a byl někde z okoli tak bych byl rad zkusim se zeptat na obědě Taldy ale ten pochybuju že pojede ma povinosti Sad Takže pokud by byl někdo po cestě nebo někdo v okoli a chtěl by jet tak at sem napišeSmile Jinak bych musel vzít moju ale kdo ví co by jste mě tam s ní podělali Very Happy


Ona taky hraje Question To by sme jí nepodělali,to by sme jí vykillovali Laughing


No právě že nehraje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ales.cz



Založen: 29.4.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 15:41    Předmět: Citovat

jak to tak sleduji,bude tam asi hodne lidi,takze Fila, mozna i Soniq a ja (my z Teletubbies Cool ) bychom prijeli asi jen na kafco nebo pivco a vecer bychom mazali zas na Brno,Lisaka by sme mohli hodit v Brne na nadr Smile.... a Taldy prekecej Lisaku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 16:20    Předmět: Citovat

to bude poradny WUNDERBAR Very Happy jsem tam byl 2x a bylo nas tam vzdy tak 12 a ted....si myslim ze vyhodime pojistky v celych Mlazovicich Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 17:20    Předmět: Citovat

kopin napsal:
to bude poradny WUNDERBAR Very Happy jsem tam byl 2x a bylo nas tam vzdy tak 12 a ted....si myslim ze vyhodime pojistky v celych Mlazovicich Very Happy Very Happy Very Happy


kdyby jenom, my ty mlazovice zborime... Very Happy
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozmen



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Lužany (PJ)

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 19:22    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
Kozmene,mohl bys mne bnalozit u Zbiroha,sjezd Cerhovice, Prokinka a je to,230 *2 km je 1200,- za benzin? Snadno ve ctyrech,co ty na to? Co kAP?

Jde o to jak bysme se vesli ke KAPovi do auta. Ma hondu civic a myslim ze 4 lidi a 4 compy by se tam neposkladali. Nu a ja mam 16 let staryho favorita a s tim si zase nechci lajznout takovou streku. Jeste o tom ale popremejslime a vozvem se. Zatim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Transformer



Založen: 14.9.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: MLadá Boleslav

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 20:05    Předmět: Citovat

Kozmen napsal:
Desertstorm napsal:
Kozmene,mohl bys mne bnalozit u Zbiroha,sjezd Cerhovice, Prokinka a je to,230 *2 km je 1200,- za benzin? Snadno ve ctyrech,co ty na to? Co kAP?

Jde o to jak bysme se vesli ke KAPovi do auta. Ma hondu civic a myslim ze 4 lidi a 4 compy by se tam neposkladali. Nu a ja mam 16 let staryho favorita a s tim si zase nechci lajznout takovou streku. Jeste o tom ale popremejslime a vozvem se. Zatim


Jo kdyby jsi měl noťas tak NO problém.Až vám ukáže noťas jakej má Striker tak budete čučet.A pak že notebook nemůže bejt herní SmileJá si beru taky noťas,ale žádná sláva. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 21:03    Předmět: Citovat

Transformer napsal:
Kozmen napsal:
Desertstorm napsal:
Kozmene,mohl bys mne bnalozit u Zbiroha,sjezd Cerhovice, Prokinka a je to,230 *2 km je 1200,- za benzin? Snadno ve ctyrech,co ty na to? Co kAP?

Jde o to jak bysme se vesli ke KAPovi do auta. Ma hondu civic a myslim ze 4 lidi a 4 compy by se tam neposkladali. Nu a ja mam 16 let staryho favorita a s tim si zase nechci lajznout takovou streku. Jeste o tom ale popremejslime a vozvem se. Zatim


Jo kdyby jsi měl noťas tak NO problém.Až vám ukáže noťas jakej má Striker tak budete čučet.A pak že notebook nemůže bejt herní SmileJá si beru taky noťas,ale žádná sláva. Confused


Zase nepřeháněj Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 21:36    Předmět: Citovat

Kozmen napsal:
Desertstorm napsal:
Kozmene,mohl bys mne bnalozit u Zbiroha,sjezd Cerhovice, Prokinka a je to,230 *2 km je 1200,- za benzin? Snadno ve ctyrech,co ty na to? Co kAP?

Jde o to jak bysme se vesli ke KAPovi do auta. Ma hondu civic a myslim ze 4 lidi a 4 compy by se tam neposkladali. Nu a ja mam 16 let staryho favorita a s tim si zase nechci lajznout takovou streku. Jeste o tom ale popremejslime a vozvem se. Zatim

OK,dikes.no notas bych vzit mohl,ale to neni vonco no.Uvidime teda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 21:36    Předmět: Citovat

no já toho kompa asi taky nepotáhnu beru tablet a monitor Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 21:39    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
no já toho kompa asi taky nepotáhnu beru tablet a monitor Smile

No jo,vzit si monitor,klavesnici,mys a NB k tomu a je vystarano,ale to je zase skoro celek komp bez kompu. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18, 19, 20  Další
Strana 5 z 20

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com