Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

VOTOVANÍ

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 22:43    Předmět: VOTOVANÍ Citovat

Zdar borci, udelejte s tim pls neco. Fur se jen votuje dokola a dokola Sad neslo by treba omezit na level 1 ? nebo jen omezit pocet votů. tnx Jec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 00:31    Předmět: Re: VOTOVANÍ Citovat

jecm!nek napsal:
Zdar borci, udelejte s tim pls neco. Fur se jen votuje dokola a dokola Sad neslo by treba omezit na level 1 ? nebo jen omezit pocet votů. tnx Jec.


chce to kontaktovat Alse, rikal, ze s tim neco udela, kdyz jsem s nim naposled mluvil
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
doktor
Level4
Level4


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Hořesedly

PříspěvekZaslal: po leden 22, 2007 18:15    Předmět: odpověd Citovat

Mno vote je jako bylo před tim že kdo nehlasuje souhlasí,volba kampaně je jen tehdy když běží základní kampan (long) pokud ovšem neotevře 1vl4 votování !ev-!dv snad to postačí Smile,pokud ovšem není přítomen 1vl4 tak se musí zvolená kampan dohrát do konce,po každé speco kampani auto load long Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 12:49    Předmět: Citovat

To votování mě taky leze na nervy,když je kampaň tak ať se dohraje.
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 19:09    Předmět: Muff Citovat

bohužel s votením je v poslední dobou docela problém. Na Regnetu je rozhodně z čeho vybírat a mě osobně nebaví celý den (a že tu dokážu vydržet někdy dlouho Very Happy ) točit jen klasické long tažení. Nicméně se najdou hráči, kteří vpodstatě nechtějí hrát něco jiného než klasické mapy. Nic proti votění, je v pohodě, nicméně pokud někdo 5x za sebou votuje o té jedné a té samé věci, tak ten to hraní dokáže pěkně znechutit těm ostatním. Nedávno se nám stalo, že jsme si po dohráni longu odvotili long2.. v půlce první mapy long2 to někoho přestalo bavit a neustále votil long1.. a asi po třetím pokusu, když už ne všechny bavilo mačkat F2 to prošlo zpět na long.. takže pár lidí si odešlo dát pauzu, přiznám se včetně mě.
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út leden 23, 2007 20:20    Předmět: Re: Muff Citovat

Diloph napsal:
bohužel s votením je v poslední dobou docela problém. Na Regnetu je rozhodně z čeho vybírat a mě osobně nebaví celý den (a že tu dokážu vydržet někdy dlouho Very Happy ) točit jen klasické long tažení. Nicméně se najdou hráči, kteří vpodstatě nechtějí hrát něco jiného než klasické mapy. Nic proti votění, je v pohodě, nicméně pokud někdo 5x za sebou votuje o té jedné a té samé věci, tak ten to hraní dokáže pěkně znechutit těm ostatním. Nedávno se nám stalo, že jsme si po dohráni longu odvotili long2.. v půlce první mapy long2 to někoho přestalo bavit a neustále votil long1.. a asi po třetím pokusu, když už ne všechny bavilo mačkat F2 to prošlo zpět na long.. takže pár lidí si odešlo dát pauzu, přiznám se včetně mě.


je dobre, ze Als pridal nove mapy, ja osobne je neznam, tudiz je dobry aby se zacali hrat vic, nez klasicky, aby se to naucilo co nejvic lidi, pak se stane, ze si "stamgasti" regnetu votnou neco jinyho nez kasicky long a ostatni nebudou vedet vo co go
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Als
Site Admin


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 07:47    Předmět: Re: Muff Citovat

Diloph napsal:
Nedávno se nám stalo, že jsme si po dohráni longu odvotili long2.. v půlce první mapy long2 to někoho přestalo bavit a neustále votil long1.. a asi po třetím pokusu, když už ne všechny bavilo mačkat F2 to prošlo zpět na long.. takže pár lidí si odešlo dát pauzu, přiznám se včetně mě.

Ale, presne tohle je uz par dni vyresene. Pri zmene kampane z klasicke na libovolny shortX ci longX, dojde k zablokovani hlasovani o zmene kampane. Hraci level4 to navic muzou ovladat prikazy !ev (enable voting) a !dv (disable voting) a to i v klasicke kampani. Po dohrani jakekoliv kampane se votovani opet automaticky zapne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 23:03    Předmět: hm Citovat

parada jste makáči
Shocked
uz se tesim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 21:30    Předmět: votování dle mě vyřešeno... Citovat

super Alsi! Very Happy Já vím, všiml jsem si, že něco nového se ve votění už pár dní událo. To co jsem uvedl byl příklad, kdy to zašlo do extrému. Tohle je elegantní, automatické řešení včetně doplňkového zapnout/vypnout. Tě musím pochválit! Very Happy
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cammmofalgue



Založen: 10.2.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: fueldump

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 16:36    Předmět: LeveL Citovat

To je všechno fajn chlapi(y), ale já stejně votovat nemůžu.... udělejte s tím něco please thx Laughing Arrow
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Moncicak



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 21:44    Předmět: Citovat

souhlasím s tím, že když je kampaň načnutá, že se má dohrát!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com