Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ban... za co?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mailo



Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 18:48    Předmět: Ban... za co? Citovat

Zdravim vas vsecky zavislaky Wink

Dneska sem po hodne dlouhy dobe zapl wet (cca po 2 tejdnech) a ejhle... chtel sem na muj maximalne oblibenej srvr... hadejte jakej Wink a prd. vyplivlo mi to hlasku ze sem dostal ban.

Priznavam ze sem si 2x ulitl.. 1x s artou na oasis = warn a 1x s panzou na .... no nvm nazev to s tim delem jak hloupy boti otviraj dvere Smile ( to uz je ale taky hodne dlouho co sem dostal warn...) ale od ty doby sem nic neprovedl (teda o nicem nvm) a hlavne mi je to hodne divny ptz naposled sem odesel dobrovolne a to uz je skoro 2 tejdy (fakt nvm presne...) a dneska sem chtel zaparit a ze prej ban...

takze by me zajmalo KDO a PROC mi ban udelil a taky ZA CO ?

Posledni mapa co sem na tomdle srvru hral me ponekud rozhorcila ptz:
1) dle myho nazoru to nebyla mapa pro 15 a vic lidi takze pozitek ze hry byl nulovej, mozna spis v minusu
2) nikoho moc netrapila arta kera padala primo na spawn allies a par kemperu kery strileli amiky hned jak z toho baraku vylezli...
takze co si pamatuju tak sem na adresu techto (uz fakt nvm kdo to byl) utrousil par ne zrovna slusnejch slov pac to co predvadeli opravdu nebylo moc ferovy... to je tak jedinej duvod kerej me napadl. Ze by si tam nakej admin honil ego a nelibil se mu muj projev na tema spawnkill... jinak fakt nvm... mozna nakej omyl?

Takze pokud pls mate moznost zjistit kdo a proc me zabanoval tak bych se to moc rad dozvedel. Treba se z toho i poucim tak jako sem se 2x poucil z warnu...

Proste a jednoduse... wet nehraju zas tak pravidelne spis jen pro relax a tak me asi nasralo to co se delo... esi sem dostal ban kuli tomu jak sem se vyjadril na adresu nekeryho z unfair playeru tak mi ban neruste pac na srvru kde se unfair jednani toleruje opravdu hrat nebudu... ale pokud to nebylo kuli tomu tak bych rad vedel proc...

nvm jak wet funguje takze: muj nick naposledy: Dakka -> Weed (nejsem si jistej velkym pismem) nick co se zadava pri spousteni wet tusim byl mailo ale nvm to jiste...

takze prosim o vyjadreni.. diky.

PS: nejsem zadny maly decko aby me nekdo timdle zpusobem mel trestat, vzdy kdyz sem provedl neco co nebylo v souladu s vasima pravidlama tak stacila domluva (2x sem si upozorneni v zapalu boje nevsiml a byl z toho warn no... )

Kazdopadne si myslim ze sem clovek se kterym se vzdy da domluvit.

Hodne me zarazi ze mam ban aniz by mi predtim kdokoli cokoli napsal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 19:02    Předmět: Citovat

Kliiiiiiiiid, takovej román ani Bela Osa nenapíše Laughing

čti tady Very Happy
http://et-stats.regnet.cz/forum/viewtopic.php?t=198
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mailo



Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 19:06    Předmět: Citovat

hmm hmm ok no... nemuzu procitat cely forum, na to opravdu nemam cas.. (sice koukam je to druhej topic hned pode mnou ale vis jak...) tak doufam ze to bude brzo ok...
_________________
-------------------------
>> Your friend <<
-------------------------
"Realita je jen iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 19:07    Předmět: Citovat

Koukni se nejdřív co se řeší a pak piš sáhodlouhý připomínky.(sekce ban)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 19:42    Předmět: omd:oD Citovat

Str!ker napsal:
Koukni se nejdřív co se řeší a pak piš sáhodlouhý připomínky.(sekce ban)


Ale on na to přece čas nemá;oD
Jinak ta přiznání jsme od tebe dostali pěkně;o),
takže po naběhnutí serveru ti ban ponecháme;oDD
..dělám si srandu.
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 19:52    Předmět: něco něco něco Citovat

Jinak autor dalšího nové soukromého topicu zde nadhodil i zajímavou věc.
A to jest, že většina hráčů si slovního napomenutí do chatu nevšimne v zápalu boje (samozřejmě myslím SK;oD). A potom se moc diví a stěžují si, což by se dalo pochopit. Pokud ale za pouhý warn nemají daleko ke sprostostem, nemohou se divit, že s nimi je jako se sprostým lidem jednáno.

Jinak mě také dcela naštvalo, že mi nepřišlo dopředu oznámení o banu mailem;oD
Prostě nevychovaný cracker!
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mailo



Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 06:25    Předmět: Citovat

ano ano opravdu mam na praci spoustu jinejch veci takze prohledavat toto forum a ztracet cas procitanim xy prispevku... vy taky neztravite 15 minut shlednutim toho odkazu co mam v podpisu tak nechapu proc vam to pride tak smesny...

mi snad pro jistotu dejte ban i tady aby se to nepletlo... :p
_________________
-------------------------
>> Your friend <<
-------------------------
"Realita je jen iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Str!ker



Založen: 23.8.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 07:15    Předmět: Citovat

Tak se hned nerozčiluj.A mimochodem čas si něco přečíst nemáš ale psát takovej román na to máš času dost koukám Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mailo



Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 11:43    Předmět: Citovat

roman byl napsanej za chvilicku... to vis, nekteri lidi umej psat rychle Razz ale o to horsi to pak bejva se ctenim Rolling Eyes
_________________
-------------------------
>> Your friend <<
-------------------------
"Realita je jen iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Talda
Level2


Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Pozlovice

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 12:08    Předmět: Re: Ban... za co? Citovat

Mailo napsal:
Zdravim vas vsecky zavislaky Wink

Dneska sem po hodne dlouhy dobe zapl wet (cca po 2 tejdnech) a ejhle... chtel sem na muj maximalne oblibenej srvr... hadejte jakej Wink a prd. vyplivlo mi to hlasku ze sem dostal ban.

Priznavam ze sem si 2x ulitl.. 1x s artou na oasis = warn a 1x s panzou na .... no nvm nazev to s tim delem jak hloupy boti otviraj dvere Smile ( to uz je ale taky hodne dlouho co sem dostal warn...) ale od ty doby sem nic neprovedl (teda o nicem nvm) a hlavne mi je to hodne divny ptz naposled sem odesel dobrovolne a to uz je skoro 2 tejdy (fakt nvm presne...) a dneska sem chtel zaparit a ze prej ban...

takze by me zajmalo KDO a PROC mi ban udelil a taky ZA CO ?

Posledni mapa co sem na tomdle srvru hral me ponekud rozhorcila ptz:
1) dle myho nazoru to nebyla mapa pro 15 a vic lidi takze pozitek ze hry byl nulovej, mozna spis v minusu
2) nikoho moc netrapila arta kera padala primo na spawn allies a par kemperu kery strileli amiky hned jak z toho baraku vylezli...
takze co si pamatuju tak sem na adresu techto (uz fakt nvm kdo to byl) utrousil par ne zrovna slusnejch slov pac to co predvadeli opravdu nebylo moc ferovy... to je tak jedinej duvod kerej me napadl. Ze by si tam nakej admin honil ego a nelibil se mu muj projev na tema spawnkill... jinak fakt nvm... mozna nakej omyl?

Takze pokud pls mate moznost zjistit kdo a proc me zabanoval tak bych se to moc rad dozvedel. Treba se z toho i poucim tak jako sem se 2x poucil z warnu...

Proste a jednoduse... wet nehraju zas tak pravidelne spis jen pro relax a tak me asi nasralo to co se delo... esi sem dostal ban kuli tomu jak sem se vyjadril na adresu nekeryho z unfair playeru tak mi ban neruste pac na srvru kde se unfair jednani toleruje opravdu hrat nebudu... ale pokud to nebylo kuli tomu tak bych rad vedel proc...

nvm jak wet funguje takze: muj nick naposledy: Dakka -> Weed (nejsem si jistej velkym pismem) nick co se zadava pri spousteni wet tusim byl mailo ale nvm to jiste...

takze prosim o vyjadreni.. diky.

PS: nejsem zadny maly decko aby me nekdo timdle zpusobem mel trestat, vzdy kdyz sem provedl neco co nebylo v souladu s vasima pravidlama tak stacila domluva (2x sem si upozorneni v zapalu boje nevsiml a byl z toho warn no... )

Kazdopadne si myslim ze sem clovek se kterym se vzdy da domluvit.

Hodne me zarazi ze mam ban aniz by mi predtim kdokoli cokoli napsal.



Teda MAilo ? Znáš tu hořkost v ústech ?
Ja se málem rozbrečel Crying or Very sad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com