Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jak být dobrým ...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Nejoblíbenější povolání?
Voják
3%
 3%  [ 1 ]
Medik
30%
 30%  [ 8 ]
Inženýr
34%
 34%  [ 9 ]
Field ops
15%
 15%  [ 4 ]
Covert ops
3%
 3%  [ 1 ]
Spectator 8-)
11%
 11%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 26

Autor Zpráva
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 14:06    Předmět: Citovat

Jo, ty záda z roku 2001 mě taky vzaly, ale fakt, zkuste si to na serveru, nejlépe s coveropsem, do ruky nůž, zaklonit se a pochodovat (pomalá chůze, defaultně CAPSLOCK). Nádhernej je taky axis eng s minou v ruce, když pomalu couvá, fakt už mu chybí jen páska přes oko Laughing.
Tenhle komix je nejen vtipný, ale i poučný. Z lekce "The Noble Process of Dying" jsem se konečně naučil naučil správně umírat v kodexu "Art of Dying", zasunout ruku dovnitř těla a nesmí chybět lehké komíhání nohou. A hlavně, VŽDY NA ZÁDA!! Twisted Evil

2Ragupki:
Ano, gibnout je poslat hráče do limba až do respawnu. S tím cpaním jsem to myslel tak, že tihle panzeři, flameři a mortáři často nereagují dost rychle při výběhu ze spawnu a leckdy ani netuší, že pro běhání si mají přepnout zbraň na pistoli nebo granát. Pak samozřejmě ucpou výběh ze spawnu a nepřátelský panzák číhající poblíž má pak již snadnou práci s multikillem. Jednoduše řečeno, dopředu by se měli cpát hlavně engové, jenže na pubu se právě engové nejčastěji schovávají za mediky Razz.

Další díl by klidně mohl být o tom, jak se někteří hráči na publicu snaží schovat za mediky, kteří jim právě házejí lékárny. Přitom medik v tu chvíli nemůže střílet a ani do směru střelby nevidí, ale právě uzdravovaný hráč ano a často se stává, že v bojové euforii opětuje palbu a místo nepřítele zastřelí nebohého medika, který už tak chytá střelbu zezadu od nepřítele. Tohle je tragikomické zvláště v případech, kdy onen pochroumaný je voják s panzerfaustem. To samé ovšem platí i pro medika, který dostává ammo od fielda a vleze si za něj od směru nepřátelského útoku. Laughing
Medici by se naopak při útoku na objective měli krýt za engy s jehlou v ruce, protože po zvednutí nebohého enga jim tento poskytne asi na 2 sekundy štít, který neprorazí ani přímý zásah panzerem. Ty 2 sekundy poskytnou dostatek času na přepnutí na zbraň a rozmyslení si taktiky útoku. Při hraní oficiálních zápasů proto platí, že gib 1 hráče je v určitých situacích mnohem více užitečný, než zastřelení 4 protivníků naráz. (Žejo, Rapy Razz) Musím ovšem podotknout, že se hraje v ETPro módu a tam má mrtvolka daleko daleko menší výdrž, než podobně čerstvě nedobrovolně odpočívajívší hráč v ETPubu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 15:11    Předmět: Citovat

A hlavně nezpomínej se pravidelně rozhlížet a podávat si ruku se smrtí! Smile Mě taky dost rozesmívá medik s tou napřeženou jehlou, zvlášť ještě když u toho skáče Very Happy A vůbec ty německý hlášky jako "Atááááák!", "FAIA DA REILGAN!" "BRIDŽ KONSTRAKTYT (you idiot!), DYSTROJIT (what are you waiting for?)!" nemají chybu Smile

Ad zácpa: No jo, já jsem narážel na situace, kdy např. jako eng chvátám opravit tank a jen vidím osamoceného medika, jak mě předbíhá a za rohem umře Smile
Ale to schovávání jsem teda ještě nezažil, to snad ani není...nedovedu si představit osobu, která takhle uvažuje Smile

Jinak můžete posoudit, jestli nejste závislí: http://www.wolfet.biz/modules.php?name=News&file=article&sid=189
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 15:40    Předmět: Citovat

Tak to jsi si už zároveň nepřímo odpověděl sám sobě Very Happy. Pomaleji běhá jen soldier s těžkou zbraní v ruce a naopak rychleji to dokáže hráč pouze z kopce pomocí trickjumpů a nebo podvodník se speedhaxem. Ostatní běhají stejně rychle. Takže medici se necpou, ty se couráš! Laughing

Schovávání samozřejmě je a jsou i experti, co se kryjí za Botky a vběhnou ti zpoza rohu stylem "ratatata" až do žaludku hned poté, co začneš přebíjet! Twisted Evil A bohužel jich je na Regnetu pěkná řádka. I v tomhle jde ETPro poněkud dál, protože v něm by si místo tvého žaludku naběhli maximálně na připravený nůž, pak ještě dvakrát, nu, a je po Rambovi Razz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 19:30    Předmět: mhm no REGNET no... Citovat

Ragupki napsal:
...
Ale to schovávání jsem teda ještě nezažil, to snad ani není...nedovedu si představit osobu, která takhle uvažuje Smile
...


No na pubu to asi moc neuvidíš;o)
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 20:53    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Takže medici se necpou, ty se couráš! Laughing


To je statistická otázka, protože pokud bych chtěl držet krok s ním, pak opustím skupinku co se "courá" za ním a bude to jako když lištičky chodí ven z nory, pokosí nás pěkně po jednom Smile Takže radši zůstávám se smečkou. Proto když medik utíká dopředu od skupiny, tak se cpe Smile Já když hraju medika, vždycky se nechám předběhnout a pak dýchám na záda nějakému spoluhráči a když umře, hned přepnu na jehlu a zvedám. Kdybych byl před ním, tak jsem mrtvej dřív já. Zatím si nikdo nestěžoval, naopak na takovýchto podporách zezadu stojí fronta a když podpora chybí, fronta padne.
BELA OSA napsal:
...a jsou i experti, co se kryjí za Botky a vběhnou ti zpoza rohu stylem "ratatata" až do žaludku hned poté, co začneš přebíjet!

No tak to je spíš chytré ne? Já sám když slyším klikání tak vyběhnu a snažím se najít toho bezmocného chudáka...od toho to přebíjení v té hře je, aby člověk nemohl střílet nepřetržitě a měl "slabou chvilku", ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 21:20    Předmět: Citovat

Eh, no je to Just Pub, takže dobrá, máš pravdu Laughing.

Mě to sice přijde maximálně komické a nikoliv chytré, když medik čeká za rohem až mu zabiji 2 spoluhráče, gibnu je a potom přebíjím, ale proti gustu...
Jen se mě zdá, že to trošičku odporuje tvému návodu - jak být dobrým Razz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 21:27    Předmět: Citovat

Samozřejmě pokud tam přede mnou vběhl nějaký spoluhráč, tak by byla blbost mu nepomoct, soupeř může mířit jen na jeden terč Smile Pokud jsem medik tak to je jiná, ale když slyším, že soupeř dostřílel a zrovna přebíjí, tak na něho nebudu opatrně vykukovat a rovnou tam vběhnu, to jsem měl na mysli Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 19:04    Předmět: Citovat

Ragupki napsal:
.. Já když hraju medika, vždycky se nechám předběhnout a pak dýchám na záda nějakému spoluhráči a když umře, hned přepnu na jehlu a zvedám. Kdybych byl před ním, tak jsem mrtvej dřív já...


Mno tak to bych si s tebou taky nekdy rad zahral..
Pokud bychom ovsem nenatrefili a zakempeneho panzistu.
Uz jsem sem chtel pred tim vylepit radu, pro soldiera panzistu ve stylu jak to zde nekteri "bednoidni" chapici hravaji...strilej panzou pouze z velke dalky, kdyz se vzdy muzes schovat nebo utect...jednou z peti se proste musis trefit;o))
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 19:55    Předmět: Citovat

Mik (CZ) napsal:

Mno tak to bych si s tebou taky nekdy rad zahral..


Ono to se mnou moc báseň není, buď mi ten dotyčný uteče nebo nás zabije oba panza/arta/granát/jiná výbušná síla nebo nás každého zabije jiný hráč...mám holt velký umírací potenciál Smile Asi to bude tím, že v začátcích jsem skoro pořád hrával enga Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egi



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 22:57    Předmět: :( Citovat

Eng je dobrej - zvlast s rifly. Ale hraje se malo tymove a vetsina dobrych hracu leze pouze k axis - tam se lip fraguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 10:13    Předmět: Re: :( Citovat

egi napsal:
Eng je dobrej - zvlast s rifly. Ale hraje se malo tymove a vetsina dobrych hracu leze pouze k axis - tam se lip fraguje.


Taky jsem si všiml. Když jsem teď hrál dvakrát za axis, tak mi hned šlo všechno líp - když proti člověku nejdou fraggeři s poměrem 1.3, ale naopak ho kryjí, tak má možnost si i zastřílet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 00:11    Předmět: Citovat

Zastřílet s riflí? Rifle je řízená panza!
Tak ne, rifle je těžká zbraň (obousmyslně Razz).

Jak si můžeš dobře zastřílet, když ti rambomedici utečou dopředu a ti slabší, pomalí, ti tak maximálně nastřílí záda? Na ten K/D poměr se moc nedívej, ten bude reálně u těch lepších tak 5.0 a výš, stačí si na konci mapy spočítat počet fragů děleno počtem smrtí. Opravdu nevím podle čeho to server počítá, ale já pamatuji, že nejvyšší ho měli vždy noční spawnkillerští artillerybotfraggeři Very Happy. Taky si pamatuji, že rekord tam drží nějaký hráč, kterého nikdo na serveru nikdy neviděl a jeho killing spree bylo okolo 500 fragů za mapu! Tohle podle mého názoru dokáže jenom spawnkiller v kombinaci s nějakým cheatem a nebo admin s referee heslem, který může upravovat čas mapy a zapínat ingame cheaty. Ale na Alsíka bych v tomhle případě fakt nevsázel... Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 09:58    Předmět: Citovat

Ne, inženýrskou pušku nepoužívám, je taková...líbila se mi, když jsem začínal a Thompson/MP40 byl v mých rukách jako splašená kobyla Smile

Jinak skutečně si zastřílím, tady jde o to, že rambomedici NEJDOU proti mě. To, že jdou se mnou, je plus v tom, že mě možná zvednou, když umřu na frontě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 16:26    Předmět: Citovat

Asi máš pravdu v tom, že lepší střelci hrají raději za Axis, protože jim hlavy sériově běhají až k empéčku Laughing. Ale i naopak, podle mého názoru platí, že začátečníci si častěji vybírají Allied stranu, protože je historicky stranou "dobra" a "vítězů". Wanna be hero from zero - tak nějak se to říká, ne? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ragupki



Založen: 5.8.2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2008 16:43    Předmět: Citovat

Já jsem radši hrál za allied, protože byli útoční. Bavilo mě dělat toho enga kterej vyhazuje do vzduchu objectives, staví mosty a opravuje vozidla Smile Ale Axis mají podle mě mnohem lepší hlášky a taky ksichty Smile diFEND aua obDŽAKTIF!
Ale jo, zrovna na těch obličejích je vidět, že allies jsou jednoznační klaďasi. Taky je sranda, Allies = američani, a co Britové a Rusáci? Smile Je to prostě hra dělaná pro tradičně nejširší hráčskou základnu - pro američany (i když dnes to už asi neplatí).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com