Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Punk Buster
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
edy(cz)



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 14:10    Předmět: Punk Buster Citovat

Lidi prosim vás , po delsi době jsem se dostal ke hrani a ted me to maximalně po 2 minutach vyhodí a napise to ze me vyhodi PB a pak to doslova napise..... : "Violation (IGNORING QUERIES) # 9006"
co to jako ma znamenat ja uz na to nemam nervy vzdycky mam problem s tim PB dejte to pryč Very Happy . ....ne ale tak co s tim poradte nekdo prosim?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
STANIC



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 20
Bydliště: Borovy, plzen

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 14:22    Předmět: Citovat

NO MĚ TO DĚLÁ ÚPLNĚ TO SAMÉ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozmen



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Lužany (PJ)

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 16:08    Předmět: Citovat

me taky. Nemate nahodou taky Win Vista? Ja bych videl problem v nich. ti co maj XP tak hrajou v pohode Sad Zrejme nova aktualizace punkbusteru. Ja ji nainstaloval a stejne nic Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 16:11    Předmět: Citovat

http://www.enemyterritory.sk/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=2

zkuste tady najit reseni nebo vygooglit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopin
Level3
Level3


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 471
Bydliště: Hořice City

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 18:31    Předmět: Citovat

no me to dela taky ode dneska od rana a mam XP tak nevim???....zrovna jsem se chtel taky zeptat a koukam ze nejsem sam tak to je v necem:((
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuggas



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: socka z Railgunu

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 18:52    Předmět: Citovat

Taky me to tam nechce, tak koumejte, at vim co s tim mam delat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
edy(cz)



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 21:42    Předmět: Citovat

taky me to zaclo az dneska vcera sem tam byl este na pohodu ale dneska uz ne a mam XP...kdyz sem to zkousel asi po 3. tak mi to napsalo nejakej problem a stranku (http://www.evenbalance.com/) tam sem si nasle nejakou aktualizaci a stahl sem to a ulozil do slozky ET ale stejne me to vyhazuje tak vazne netusim co s tim nic jinyho sem tam nenasel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 07:45    Předmět: Citovat

http://www.enemyterritory.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=415
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozmen



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Lužany (PJ)

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 08:19    Předmět: Citovat

wertyz napsal:
http://www.enemyterritory.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=415

tak presne podle toho navodu sem to delal vcera a neslo to. Jen sem tam nedal ten soubor pbcl.cfg. Dnes sem ho tam pridal a ET mi (snad) bezi jak ma. Dikes za navod. Myslim, ze je to funkcni. Nezapomente na ten pbcl.cfg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 13:30    Předmět: Citovat

Kozmen napsal:
wertyz napsal:
http://www.enemyterritory.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=415

tak presne podle toho navodu sem to delal vcera a neslo to. Jen sem tam nedal ten soubor pbcl.cfg. Dnes sem ho tam pridal a ET mi (snad) bezi jak ma. Dikes za navod. Myslim, ze je to funkcni. Nezapomente na ten pbcl.cfg


np, jinak jsou i jiny "specialni" chyby pb, ze se posere a musi se opravit, je na to taky jistej program, kterej ty chyby najde a opravi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 15:45    Předmět: Citovat

Laskavě si už odinstalujte a smažte ty h4x0rZský softy a budete v pohodě Twisted Evil Razz !

Díky, Werty, za ten odkaz. PB_security pomohlo (Vista 32bit Home Premium).

Trochu jsem to zkoumal a jestli jsem to správně pochopil, tak Violation #9006 znamená, že PunkBuster opakovaně padá a to ať už z důvodu nedařícího se autoupdate nebo kolizí s jiným programem. Evenbalance oficiálně uvádí, že PB koliduje s RAMDiskXP a podobnými programy a taky s TrueCryptem. V souvislosti s RAMDiskemXP jsem taky našel problémy uživatelů, kteří mají nainstalovánu virtuální CD/DVD mechaniku z programů jako je VirtualDisc nebo Alcohol120%. Tohle se dá řešit odpojením (unmount) všech obrazů disků, nebo začít používat DaemonTools, který s PB nekoliduje.
Jak už Wertyz napsal výše, ani PunkBuster není dokonalý a jistě všichni pamatujete na aktualizaci ze začátku roku a Game Integrity Violation. Vše ale bylo rychle vyřešeno (5 dnů) a jestliže se i v tomto případě jedná o chybu PB (o čemž pochybuji, protože poslední aktualizace klienta je z 27.5.2008 a serveru 23.6.2008), bude náprava určitě velmi rychlá. Většina problémů s PB je sice způsobena neznalostí jeho použití a nastavení, ale opravdu to začíná být velmi složité a nepřehledné. Ještě asi před třemi týdny jsem načapal docela zkušeného hráče, který se snažil updatovat PB pomocí PWeb.com Laughing.
Co se Windows Vista týče, největší problém vidím v docela markantním poklesu FPS (-20 až -50) a nemožnosti vypnutí akcelerace myši, ale jinak to při správném nastavení (tzn. spouštění jako administrátor a povolení služeb PB) běhá bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
edy(cz)



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 17:49    Předmět: Citovat

tak lidi dneska sem to zkusil a slapen to bez problemu tak to uz asi nejak dali dohromady od vcerejska sem s tim nic nedelal takze to neni ve me myslim ze by to melo slapat tak vsem hodne zdaru a GL
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2008 10:28    Předmět: Citovat

Smazat a nahrát znova a nezapínat punkbustera :::: rada nad zlato :::: Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Witus_CZ



Založen: 11.7.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Prágl

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 16:39    Předmět: Citovat

Tak jsem se včara po dlouhý době přihlásil, že si s váma zase zastřílim a... Od cca 10.00 do cca 14.00 žádnej problém. Když jsem se připíchl v noci cca kolem jedny, tak už me ten zasr..anej PB začal vykopavat. Strávil jsem nad tim tři hodiny, další dvě dneska kolem poledne a nic. Několikrát jsem zopakoval výše uvedený postup, několikrát reinstaloval hru a pořád mě kope ven. Na platformě Win XP mu to trvá asi pět minut než mě vykopne, na MAC OSX asi deset, ale dycky to má stejnej konec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 08:54    Předmět: Citovat

Witus_CZ napsal:
Tak jsem se včara po dlouhý době přihlásil, že si s váma zase zastřílim a... Od cca 10.00 do cca 14.00 žádnej problém. Když jsem se připíchl v noci cca kolem jedny, tak už me ten zasr..anej PB začal vykopavat. Strávil jsem nad tim tři hodiny, další dvě dneska kolem poledne a nic. Několikrát jsem zopakoval výše uvedený postup, několikrát reinstaloval hru a pořád mě kope ven. Na platformě Win XP mu to trvá asi pět minut než mě vykopne, na MAC OSX asi deset, ale dycky to má stejnej konec.


Napiš za co te to kope...
_________________
Anton je mrtev ať žije ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com