Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CHyba servru

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 17:44    Předmět: CHyba servru Citovat

Važeny Alsi dneska jsem zjistil jak špatně je regnet nastaven,dnes při hře mapy rail gun jsem hodil artu před zed spawnu axis a Dodge Ram mi dal warn za sk.Pokud vim tak spawn axis je min vzdalen od zdi tak aby kněmu arta nemohla zabloudit ani omylem.A nebo ma dnes supr admin špatny den,poněvadž vždy dbam na pravidla a snažim se je dodržovat a ne jako jini admini ze dodge?Už se jenom těšim až ti ten warn připomenu jak si spravedlivy a jak dodržuješ pravidla supr admine!Samanoske Aketchi alias Casty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 21:47    Předmět: Citovat

z jednoho warnu delas vedu? Very Happy kdyby te kick tak nereknu, ale tohle...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 13:44    Předmět: Citovat

Ano vědu dělam ztoho že neopravněně a to se děje na regnetu posledni dobou velmi často.A pokud vim tak je to chyba!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
[CzF] InSt!tuT



Založen: 12.10.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha 10

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 17:17    Předmět: Citovat

no tak byl jsem u toho pritomen....sice nevim nic o te prvni arte,ale zase vim ze pak tam byla nejaka provokace a artama se to tam jenom hemzilo.......a taky si myslim ze jeden warn neni nic kuli cemu se musis rozcilovat castrole Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 17:53    Předmět: Citovat

[CzF] InSt!tuT napsal:
no tak byl jsem u toho pritomen....sice nevim nic o te prvni arte,ale zase vim ze pak tam byla nejaka provokace a artama se to tam jenom hemzilo.......a taky si myslim ze jeden warn neni nic kuli cemu se musis rozcilovat castrole Cool
Provokace ani tak ne ale ukazoval jsem tomu supr adminoj jak vypada sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 18:46    Předmět: Citovat

Laughing Casty,tak proto si najednou zmizel,lepsi odejit nez se hadat,ted uz chapu. A mne se proti tobe tak dobre hralo...
Je to skoda,doufam,ze se zas nekdy vratis na vic nez jednu mapu a nezanevrels na "nas" Regnetaky.Muze byt i hur. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 09:55    Předmět: Re: CHyba servru Citovat

castrol.cz napsal:
Važeny Alsi dneska jsem zjistil jak špatně je regnet nastaven,dnes při hře mapy rail gun jsem hodil artu před zed spawnu axis a Dodge Ram mi dal warn za sk.Pokud vim tak spawn axis je min vzdalen od zdi tak aby kněmu arta nemohla zabloudit ani omylem.A nebo ma dnes supr admin špatny den,poněvadž vždy dbam na pravidla a snažim se je dodržovat a ne jako jini admini ze dodge?Už se jenom těšim až ti ten warn připomenu jak si spravedlivy a jak dodržuješ pravidla supr admine!Samanoske Aketchi alias Casty


Warn mi připomeň kdy chceš, zopakuju ti to co jsem ti psal ve hře, tvoje arta mne zabila hned vedle chatky, což je od zdi hooodně daleko ... navíc si to psychicky neunesl a házel tam artu pořád. Příště to udělám asi jako Bela, nebudu diskutovat a dám ti mute. Netvrdím že si to udělal úmyslně, jenže když nšěkdy zaměřuješ artu a někdo tě trefí tak se občas zaměří jinam ... takže prostě od tebe byla arta až k domku a hotovo, to že si ji tam pak házel furt a nakonec sis dal warn sám sobě a odešel o něčem svědčí, ty komentáře co si u toho měl rozebírat nebudu ... nikoho jsem se o práva neprosil, prostě jsem je dostal, pokud to dělám špatně tak ať mi je zase vezme ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 10:01    Předmět: Citovat

Lamy spawnkillerský artovský šmejdi Smile Dodge jednal správně!!! Dodge this!!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 04:19    Předmět: Citovat

Sakra Casty, ty stará páko, přece se nenecháš rozhodit jedním warnem?
Je fakt, že stejné levely by se warnovat nemusely, ale přece o nic vážného nejde. Dnešní Regnet potřebuje nekompromisní adminy, jakým jsi býval i Ty, jako sůl. Dodge není žádné malé hloupé ucho a sám, ze své vlastní zkušenosti dobře víš, že strážením pořádku na serveru si kamarády nenaděláš Laughing.
Věřím, že tohle byl jen ojedinělý případ, ale taky vím, že Dodge by Ti nedával warn jen tak pro zábavu (btw. vzpomeň si sám, kdy jsi naposledy dával warn jen tak pro zábavu).
Tímhle vším chci jen vyjádřit plnou podporu Dodgemu a pevně doufám, že se vrácíš na Regnet nejen jako skvělý a respektovaný člověk (IMHO), výborný hráč (rifle?), ale i jako všemi obávaný a spravedlivý admin, který zná a respektuje obecně zažitá pravidla ET Regnet Omnibot serveru. Díky předem, příteli.

BELA OSA aka Chetr Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 13:36    Předmět: Citovat

Uplne souhlasim s Belou
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
(CZF) tronix



Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 393

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 09:06    Předmět: Citovat

Lamy lamy lamy radši hrajte když ještě můžete se mnou příjde zákon Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 11:36    Předmět: Citovat

(CZF) tronix napsal:
Lamy lamy lamy radši hrajte když ještě můžete se mnou příjde zákon Smile


Zákon? Si přivedeš do hry nějakýho velblouda? Surprised)
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com