Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

VOTE

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
edy(cz)



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 20:34    Předmět: VOTE Citovat

hele uz sem se setkal s trim ze kdyz se hraje tak u short kampani je "NO VOTE" a to je blby protoze kdyz se hraje tak je pochopitelny ze lidi chtej dohrat LONG a pak uz na VOTE neni cas a tak se musí čekat znovu na long a jak sem vyrozumnšl tak jediný kdo s tim může něco udělat jsou lidi se 4. admin lvl. a ne vzdycyk tam nekdo takovej je....mozna by to chtelo trosku poladit jako nechat ten VOTE i na short pokud to de nebo to dat i nizsim vl. aby to mohli odblokovat...dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 11:52    Předmět: Citovat

Na tom není třeba nic ladit, Edy. Hlasování na kampaň je zablokováno schválně, aby se pořád dokola nehrál jeden a ten samý Long. Wink

Nicméně už se tu ozývaly hlasy pro výměnu Shortů 5 a 6 a já jsem všemi šestadvaceti pro, protože přefieldovaný Lighthouse a zasoldierovaná Decrypted je prostě crazy gib race Laughing.
Taky by se mohl v Long 1 kampani přesunout Fuel Dump poněkud dopředu, protože to bývají nudná sado-maso-jatka a všiml jsem si, že dost hráčů po Goldrushi, právě před Fuel Dump, server opouští. Klidně bych prohodil Fuel a Radar, protože Radar je mnohem techničtější a jemnější, umožňuje se vyhnout případnému spawnkillingu na obou stranách a hlavně je to dosud nepřekonaná mapa Nr. 1! Tedy alespoň imho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
edy(cz)



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 15:51    Předmět: Citovat

OK Very Happy Já jen že to je opravdu blbý hrát porád ty samí zahrnul bych tam i nejaky jiny a tim by se ty problemy smazaly ovsem jen pokud to lidi budou chtit hrat aby trba nechteli zustat u klasiky...ale snad ne kazdopadne diky za osvetleni situace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com