Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

neopravneny kick
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
svine



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 15:26    Předmět: neopravneny kick Citovat

Desertstorme...muzes mi vysvetlit ten dnesni kick?? udajne za sk???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 16:15    Předmět: Re: neopravneny kick Citovat

svine napsal:
Desertstorme...muzes mi vysvetlit ten dnesni kick?? udajne za sk???

Ano,rikali kluci,ze mam na foru vzkaz.Takze,kick,ktery si dostal, mne prekvapil,protoze jsem krome meho varovani nic na tebe necetl,az ten kick.Tudiz,nebyl jsem to ja,kdo te kicknul,a je mi to lito,protoze si das vetsinou rict,teda my dva se vzdy,aspon myslim,domluvime.A zrovna jak jsem prisel,tak jsem te varoval a dal sis rict.Si takovej zlobil,no.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
svine



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 00:17    Předmět: Citovat

oksorry. myslel jsme ze si to byl ty..pustil jsem panzu na dynamit kterej makali defusovat 3 engove..prask..a sel jsem hned jak byly na srack...Smile nicno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 07:49    Předmět: Citovat

neni co vysvetlovat, opravneny kick. mnou, nikoli desertstormem. presto par pripominek:

1. nestalo ti za to si z vypisu konzole zjistit, kdo te vlastne kicknul? ale hned to musis psat na foru? priste prosim aspon kym a pod jakym nickem si hral, kdyz na foru mas jiny. at se nemusim doptat, ze neslo o nejaky kick, nez jsem se na regnet pripojil. priste by ses nemusel dockat odpovedi.

2. pro ostatni: slo o mapu oasis, kde byly dva vyrovnane tymy, dynamity sem tam tikali a axis to jakz takz zvladali defuzovat. diky SK bazukou vybouchl prvni dynamit. po stiznostech axis tymu a upozorneni desertstormem, ktere hrac akceptoval (byl si jich vedom), presto v SK pokracoval. stejna situace druhy vymaz engu po narozeni na spawnu, vybuch druheho dynamitu, kick. proste SK bazukou + zkazil mapu, nema se co divit.

3. pro vsechny, me adminovani: uz jsem to tu nekde psal. metoda upozorneni, warn a pote pripadny kick je tu pro novacky, kteri nevedi, jak to na regnetu chodi, abychom si je hned nezaplasili a oni pochopili pravidla na regnetu a radi se sem vraceli. s takzvanymi "radoby stamgasty", kteri zkouseji, zda to projde, pripadne je bude nekdo premlouvat, aby toho nechali, je treba se nemazlit. takze pro mne zadny problem po prvnim upozorneni nebo warnu hned kick (klidne muze byt upozornen jinym adminem, ten kick vemu na sebe). ban na dve hodiny neni nic hrozneho a dotycny ma cas o sobe popremyslet. vezte, ze admini chteji predevsim hrat, ne premlouvat a resit problemy.
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
svine



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 08:27    Předmět: ehm Citovat

Hobite...ty si asi nevidis pod ruce co pises ze? Proc tady verejne LZES? Smile Jo jsem prase co sk tu a tam pouziva to jo...ale po tom co desert napsal NEDELEJ to...tka jsem prestal...hlidal jsem dyna na kterej bezeli 3 engove a ty jsem prasknul...tve minus je to, ze se mi vsechna dema nahravaji..tudiz jakmile ho dohledam tak tu bude k dispozici...doufam ze podobnym tobe vezmou veskera prava...nebo by stacilo abys aspon spectoval a pouzival mozek kdyz si hrajes na admina....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 09:31    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
neni co vysvetlovat, opravneny kick. mnou, nikoli desertstormem. presto par pripominek:

1. nestalo ti za to si z vypisu konzole zjistit, kdo te vlastne kicknul? ale hned to musis psat na foru? priste prosim aspon kym a pod jakym nickem si hral, kdyz na foru mas jiny. at se nemusim doptat, ze neslo o nejaky kick, nez jsem se na regnet pripojil. priste by ses nemusel dockat odpovedi.

2. pro ostatni: slo o mapu oasis, kde byly dva vyrovnane tymy, dynamity sem tam tikali a axis to jakz takz zvladali defuzovat. diky SK bazukou vybouchl prvni dynamit. po stiznostech axis tymu a upozorneni desertstormem, ktere hrac akceptoval (byl si jich vedom), presto v SK pokracoval. stejna situace druhy vymaz engu po narozeni na spawnu, vybuch druheho dynamitu, kick. proste SK bazukou + zkazil mapu, nema se co divit.

3. pro vsechny, me adminovani: uz jsem to tu nekde psal. metoda upozorneni, warn a pote pripadny kick je tu pro novacky, kteri nevedi, jak to na regnetu chodi, abychom si je hned nezaplasili a oni pochopili pravidla na regnetu a radi se sem vraceli. s takzvanymi "radoby stamgasty", kteri zkouseji, zda to projde, pripadne je bude nekdo premlouvat, aby toho nechali, je treba se nemazlit. takze pro mne zadny problem po prvnim upozorneni nebo warnu hned kick (klidne muze byt upozornen jinym adminem, ten kick vemu na sebe). ban na dve hodiny neni nic hrozneho a dotycny ma cas o sobe popremyslet. vezte, ze admini chteji predevsim hrat, ne premlouvat a resit problemy.



jj souhlas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 09:36    Předmět: Re: ehm Citovat

svine napsal:
Hobite...ty si asi nevidis pod ruce co pises ze? Proc tady verejne LZES? Smile Jo jsem prase co sk tu a tam pouziva to jo...ale po tom co desert napsal NEDELEJ to...tka jsem prestal...hlidal jsem dyna na kterej bezeli 3 engove a ty jsem prasknul...tve minus je to, ze se mi vsechna dema nahravaji..tudiz jakmile ho dohledam tak tu bude k dispozici...doufam ze podobnym tobe vezmou veskera prava...nebo by stacilo abys aspon spectoval a pouzival mozek kdyz si hrajes na admina....


kdyz si tady nikdo nebude alespon hrat na toho admina tak ty a tobe podobni budete delat vase prasarny v klidu a bez nasledku a o to vam asi jde jinak by to porad neustale dokola neresilo jen par stejnych jedincu co se snazi obhajovat sebe a ostatni co se o neco snazi jen schazovat a podrejvat :O(( radeji se zamyslete a jak si priznal ze jsi SK delal wubec s nim nezacinej a bude to fakt lepsi :O) a nebudes to tu muset resit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 11:55    Předmět: Citovat

svine..mistake. atd. ja nevim co jeste (nevim taky, co je to za uchylku hrat porad pod jinym jmenem)

hrajes na sk umyslne a celkem casto. Tenhle tyden jsem te nekolikrat pri hre na railgunu zadal, abys nekempil nahore u mg a nezabijel vsechny vybihajici ze spawnu panzou. Delals to furt, byl to jasnej SK, radeji jsem sel pryc nez hrat tuhle trapnost.

Takze si sahni do svedomi a jestli jsi nahodou dostal kick za SK, ktery nebyl, tak si odecti sve predchozi umyslne SK, tech kicku je porad malo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 15:58    Předmět: Citovat

Dve veci.Pravdu di Hobit,kdyz pise,ze hraci stamgasti by nemeli pokouset pravidla,ktera znaji a jsou tu.
Kazdopadne si myslim,ze jak hraje kdo vcera,predevcirem,by nemelo mit vliv na to jak posoudim jeho chovani ve hre dnes.Je pravda,ze hraje nekdy Mistake hodne neprijemne,ale kdyz vime,kde kempi,je to spis vyzva,nez duvod k warnovani,on totiz hraje spis na hranici pravidel,nezli proti nim.
Mistejku,tolik neprovokuj a bude to OK Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
svine



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 17:31    Předmět: . Citovat

....kdybych dostal kick po sk tak neceknu ani slovo..Smile uz mnohokrat se stalo mimochodem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAP
Level4
Level4


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 18:18    Předmět: Citovat

Souhlas Desi, ze nemuzem posuzovat hrace podle toho, jak hral vcera nebo jindy, jen jsem chtel rict, ze s SK provokuje Mistake casto a kdyz tam nejsou admini, domluva nebo zadost nestaci.

Beru Mistaka jako vybornyho hrace, umi to, ale jeho vytka co se tyce neopravnenyho kicku mi pripomina porekadlo: Tak dlouho se chodi s panzou na spawn, az se kick dostavi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 14:41    Předmět: Re: . Citovat

svine napsal:
....kdybych dostal kick po sk tak neceknu ani slovo..Smile uz mnohokrat se stalo mimochodem Smile


To jsem rád, že to víš. Ano dostal jsi za to párkrát kick a pokud tě to nepoučilo, tak se příště nediv až dostaneš rovnou ban. Wink

KAP napsal:
..Souhlas Desi, ze nemuzem posuzovat hrace podle toho, jak hral vcera nebo jindy...


Nesouhlasím, teď nebudu mluvit o Misťákovi, ale chodí sem pravidelně spousta lidí a neustálé warny na ně prostě už neplatí. Podívejte se na fórum kolik je tu příspěvků stěžující si třeba na Osu, že rovnou kickuje. Jenže já s ním souhlasím, jsou tu lidi, kteří dostávájí warny za ty samé prohřešky každý den a stejně druhý den zas nějakou tu prasárnu záměrně udělají. A já bych si fakt rád zahrál a nebaví mě každý den přesvědčovat jednoho a toho samého hráče se slovy "prosímtě neházej jim tu artinu na ten jejich spawn". Takže tak... Confused
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
[-]s0ld!er



Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 58
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 19:13    Předmět: Re: ehm Citovat

svine napsal:
Hobite...ty si asi nevidis pod ruce co pises ze? Proc tady verejne LZES? Smile Jo jsem prase co sk tu a tam pouziva to jo...ale po tom co desert napsal NEDELEJ to...tka jsem prestal...hlidal jsem dyna na kterej bezeli 3 engove a ty jsem prasknul...tve minus je to, ze se mi vsechna dema nahravaji..tudiz jakmile ho dohledam tak tu bude k dispozici...doufam ze podobnym tobe vezmou veskera prava...nebo by stacilo abys aspon spectoval a pouzival mozek kdyz si hrajes na admina....


no mistake za 3 dni hrania na regnete som nevidel tolko spawnkillov za celi zivot co predvadzas ty.......akoze stym videom by som sa moc neohanal.nebol som tam ale viem si ta predstavit co si isto stvaral tak ak budes mat to video pls posli ho cele nech vidime......fakt neviem naco sa na regnet forum omiela stale sk.....ked hrac ako mistak ich neustale porusuje a ma stoho iba warn....a ked neni na servere admin tak si ten hlapec robi fakt co sa mu zachce.................dnes mi fakt sprijemnil celu kampan napominat ma to uz nebavi.......hobit mas umna + zato ze si ho kickol =D
_________________
hram pod nickom
tono=D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 00:59    Předmět: Citovat

Hned napoprvé jsem snad ještě nikoho nekicknul, vždy "až" po prvním warnu. Nejčastěji to byl právě Mistake, ale už si na mě dává bacha, lotr Laughing. Někdy mě ta jeho panza pije krev, ale zase se většinou jen tak pokočkujem a všechno je zas dobré. Dokud nejsou omezené zbraně, nelze s tím bohužel nic dělat, ban je trochu tvrdé řešení. To co tu napsal je pravda, s warnem a nebo případným kickem je smířený a většinou ani neprotestuje. A jsem daleko radši, že nehraje fildu Wink.
Eh, pardon, v té první větě nemám tak úplně pravdu. Jednou jsem unáhleně kicknul nějakého MezzoMix jako cheatera, později jsem zjistil, že to byl Prokin a pak zase 4Fun, což se řešilo tady. Za obojí jsem se omluvil a snad mě to kluci nemají za zlé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mallborou



Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 08:06    Předmět: Citovat

NO LOL MATE V TOM ADMINI BORDEL KICKNETE DOBRYHO HRACE JENOM ZE MYSLYTE ZE NECO MA A ON NIC NEMA UZ SE PROBERTE :d
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com