Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nechápu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 14:30    Předmět: Citovat

2 Desertstorm:
To vidím, že pro tebe jsou nicky a guidy jen bláboly. Doporučuji ti nastudovat google.com, enemyterritory.sk, punkbuster.com, pbbans.com, evenbalance.com a yawn.be, než tady začneš plácat nesmysly a strkat nos do cizích věcí. Kdo je vinen za Patrikovu a Tonovu pověst ti může být uradené, oni to ví. Kdo má zájem to vědět, jistě si to najde sám.
Na Pa3ka jsem změnil názor, na Tona nikoliv, protože toho jsem jmenovitě z ničeho neobviňoval, naopak jsem pro něj žádal o unban na Regnetu. Jak to bylo s obcházením banů na Pařbe mě vysvětlil Pa3k na PM a mě to stačí, věřím mu.
Tvoje inteligence mě nezajímá, ale splácneš si tu kozu s vozem a žádáš vysvětlení. Připadá ti to normální?

Za ban na Allianczi si sice může Pa3k sám, ale věřím, že na Regnetu nepodváděl. Na jejich IP je bohužel i hráč, který si s tím hlavu neláme a postupně si vyzkoušel snad všechny dostupně cheaty. Dneska už je na tom seznamu mnoho dalších, kteří to takzvaně zkusili a mají ban na hromadu serverů a někteří dokonce permanentní. Já bych tu opravdu nerad mluvil za Alsíka, ale domnívám se, že tenkrát tu IP zabanoval celou hlavně z důvodu totální nepřehlednosti, kdo je kdo. Taky se domnívám, že od toho ustoupil právě proto, že by musel na Regnetu zabanovat dalších asi 15 lidí. Ale jsou to jen moje domněnky.

Vítám Pa3ka a Tona zpět a věřím, že naše malé neshody jsou minulostí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pa3k



Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 14:42    Předmět: Citovat

Ahoj Black bee Razz noo som rad ze sa to nejako vysvetlilo ... Dakujem ze si ma pochopil ... na tie nase nezhody som zabudol ... diky este raz cus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
[-]s0ld!er



Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 58
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 15:10    Předmět: Citovat

na je to tlozite =) skoda ze nemam vlastnu ip nebol by taky problem ale dufam ze sa to uz vyjasni =) gl$hf vsem na regnetu


_________________
hram pod nickom
tono=D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mallborou



Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 12:45    Předmět: Citovat

Ale nezapomente že na regnet chodi zacinajici hraci et a oni nevedi co je sponkill co je self a na to ze je to zakazany zachvilku bude te hrat jenom s botama kdyz hnedka kazdyho vyhodite nebo date ban
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 16:16    Předmět: Citovat

mallborou napsal:
Ale nezapomente že na regnet chodi zacinajici hraci et a oni nevedi co je sponkill co je self a na to ze je to zakazany zachvilku bude te hrat jenom s botama kdyz hnedka kazdyho vyhodite nebo date ban



neřeš Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 17:56    Předmět: Citovat

mallborou napsal:
Ale nezapomente že na regnet chodi zacinajici hraci et a oni nevedi co je sponkill co je self a na to ze je to zakazany zachvilku bude te hrat jenom s botama kdyz hnedka kazdyho vyhodite nebo date ban


precti si prosim te jeste jednou, co tady pises... kdo vubec ses? na regnetu sem te videl vsehovsudy tri krat za tri roky, co na nem hraju a budes nam tu vykladat, jak mame warnovat, kickovat a banovat?
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mallborou



Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 19:46    Předmět: Citovat

co kecas chodil jsem tam dost casto ale nechodim protoze tam chodej vychlastanci a davaj bany mutujou a podobne prober se ty a neser lumo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 20:49    Předmět: Citovat

mallborou napsal:
co kecas chodil jsem tam dost casto ale nechodim protoze tam chodej vychlastanci a davaj bany mutujou a podobne prober se ty a neser lumo


kdyz nehrajes na regnetu, tak ti muze byt uplne jedno, co se tam deje a tohle forum nemusis vubec navstevovat a uz vubec ne v nem reagovat... priste az tu zase zabrousis, tak se prosim te radsi 3x zhluboka nadechni a vydechni a vynech reagovani, poucovani a rypani. diky
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 08:10    Předmět: Citovat

mallborou napsal:
co kecas chodil jsem tam dost casto ale nechodim protoze tam chodej vychlastanci a davaj bany mutujou a podobne prober se ty a neser lumo


woe ja ti dam vychlastance z leceni uz jsem doma a ted jsem normalni obcan Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 09:08    Předmět: Citovat

Drice napsal:
mallborou napsal:
co kecas chodil jsem tam dost casto ale nechodim protoze tam chodej vychlastanci a davaj bany mutujou a podobne prober se ty a neser lumo


woe ja ti dam vychlastance z leceni uz jsem doma a ted jsem normalni obcan Laughing Laughing Laughing


Dobre ty ^^
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mallborou



Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 09:58    Předmět: Citovat

Ty vole prvne si predcti co jsem napsal.tak neprud ty nic pruderniho jsem nenapsal lovu botu zdar Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 10:17    Předmět: Citovat

Tady se clovek dozvi veci..... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 04, 2008 11:12    Předmět: Citovat

mallborou napsal:
Ty vole prvne si predcti co jsem napsal.tak neprud ty nic pruderniho jsem nenapsal lovu botu zdar Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


nic pruderniho? aha, takze prejmenovat server na BELA OSA nebylo rypani, stejne jako nazyvani nas vychlastanci atd atd... tys tady na forum vlastne neprisel prudit, ty jsi sem prisel rozhazovat a upoustet sve neocenitelne, letami praxe nasbirane a proverene zkusenosti a vedomosti... myslim, ze v tomto pripade nebude vadit, kdyz se vyjadrim za vsechny, takze ti dekujeme, ale nemame zajem!
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pa3k



Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 13:51    Předmět: Citovat

akoze tato diskusia bola zalozena na uplne inu vec mallboro tak tu prosim ta nepis kraviny ... dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 15:00    Předmět: Citovat

mallborou napsal:
co kecas chodil jsem tam dost casto ale nechodim protoze tam chodej vychlastanci a davaj bany mutujou a podobne prober se ty a neser lumo

Ty Joudo!Já už nějaký cca dvě minutky nekalím,tak se na mě vyser! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com