Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nechápu
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 17:30    Předmět: Nechápu Citovat

Nechápu proč se navážíte do Bela Osy?Je to zřejmě jediný admin co se stará o dobrou hru na serveru Regnet, nebo se vám hraje lépe když Vám tu hážou artilerky na spawn, nebo je to tu samá panza?To samé se týka i cheateru proč jim máme dovolit hrát na našem oblíbeném serveru.Prostě já některé lidi co chodí hrát na Regnet nechápu a snad ještě lepší je si to tu na foru číst, si kolikrát myslím, že někteří nemají ani to nejdůležitější a to je mozek.Zamyslete se prosím nad sebou a řešme problémy které nám vadí a né někoho urážet a nepouštet na server cheatry, prostě se spojme proti nim.Všem dobrým hráčum přeji příjemnou a ničím nerušenou hru.
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 18:15    Předmět: Citovat

cheatery i ty "byvale, ja uz to nikdy neudelam" nemusim, ale je jen na alsovi, koho zabanuje a koho povoli. zajima-li ho muj nazor, jednou zabanovanou ip bych uz neodbanoval nikdy.

zabanovani by meli moznost jen zmenit ip a etkey a pri hrani drzet hubu kdo jsou. tim by tedy museli pro hrani neco udelat. pokud by se chlubili jak z banem vyjebali, nedejboze znova cheatovali, zas ban. vic hracu na jedne verejne ip at si to vyridi mezi sebou, aspon jde videt, jak na sebe kamaradsky pri cheatovani mysli, proc by to mel resit nekdo za ne, oni se znaji, my ne.

bela osa je sice nejaktivnejsi a, v ramci moznosti, ferovy admin, ale nechapu proc se shazuje tou silenou zabomisi a slovickarskou valkou na foru, kdyz mu nekdo vytkne pripadny prehmat/neprehmat (nechci ted posuzovat, zda to byl ci nebyl prehmat).
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pa3k



Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 18:23    Předmět: Citovat

lol ... ja na regnet uz nepridem... pocuvat teto vase blbe kecy nemusim ... cus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 18:45    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
<snip>
bela osa je sice nejaktivnejsi a, v ramci moznosti, ferovy admin, ale nechapu proc se shazuje tou silenou zabomisi a slovickarskou valkou na foru, kdyz mu nekdo vytkne pripadny prehmat/neprehmat (nechci ted posuzovat, zda to byl ci nebyl prehmat).


Hráči mají samozřejmé právo se ohradit nebo žádat vysvětlení, když mají dojem, že byli neoprávněně trestání. Mě osobně je to mnohem milejší, než to řešit přímo na serveru.
Mám takový dojem, že i já mám právo se bránit, když jsou tu prezentovány lži, nebo nemám? Jestli se vám moje rozhodnutí nelíbí, stěžujte si Alsíkovi, ať mě zbaví levelu, případně zabanuje na tomhle fóru a řešte si to sami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 19:10    Předmět: Re: Nechápu Citovat

Rapy (CZ) napsal:
Nechápu proč se navážíte do Bela Osy?Je to zřejmě jediný admin co se stará o dobrou hru na serveru Regnet, nebo se vám hraje lépe když Vám tu hážou artilerky na spawn, nebo je to tu samá panza?To samé se týka i cheateru proč jim máme dovolit hrát na našem oblíbeném serveru.Prostě já některé lidi co chodí hrát na Regnet nechápu a snad ještě lepší je si to tu na foru číst, si kolikrát myslím, že někteří nemají ani to nejdůležitější a to je mozek.Zamyslete se prosím nad sebou a řešme problémy které nám vadí a né někoho urážet a nepouštet na server cheatry, prostě se spojme proti nim.Všem dobrým hráčum přeji příjemnou a ničím nerušenou hru.

2Rapy,tak jedinny admin,co se stara o hru to tedy rozhodne neni,jen je mozna na muj vkus mene tolerantni,vice do toho vrta,vic se v tom vyzna,a proto vic zasahuje do hry.Proto se do nej navazi vice lidi nez do ostatnich levelaru.
2Bela: a proc asi myslis,ze jsem to dale neresil na serveru ale na foru,proto,aby do sebe nesili dva lidi s levelem a nepodkopavali jsme si navzajem autoritu.
A cheateri,pokud nekdo zkusil jednou jedinkrat cheat,a nahodou ho to zabanuje,neni pro mne cheater navzdy.Jakmile ale by se prokazalo,ze cheatuje znovu,nekompromisne ban forever.Totiz kdyz se jednou opiju do nemoty,neznamena to,ze jsem alkoholik,nebo si v praci udelam par kopii na kopirce,jsem automaticky pro ty co mne videli zlodej.Proste bych to resil asi individuelne,dle mne to Als takto dela a dela dobre.Protoze hrajem pro zabavu a o tom to je.
2 on vi: Co mne zamrzelo vcera,ze jeden znamy hrac se do mne zacal navazet,zrejme pritel Osy,ze pry co se do nej navazim,kdyz jsem mu udelal nechtene 2x TK,za coz jsem se omluvil.Ze jsem ho hodnekrat revivnul,toho se ani nevsiml.Nikdy jsem s nim konflikt nemel,proto to prekvapeni,myslel jsem,ze je to pohodovy hrac,ale asi jsem se mylil.Ach jo.Dam si asi chvili pauzu.Docela mne to znechutilo.
Na zaver,jak pise Rapy,nicim nerusenou hru,ale vsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 19:59    Předmět: Citovat

Aha tak to jsem nevěděl, že se hráči dělí taky na přátele a nepřátele Osy, já myslel, že jsou jen Allies a Axis. Já tedy začnu být více tolerantní a až vás bude Mistake nebo Prokínek, které mimochodem osobně považuji za přátele, vodit ve spawnech, tak přivřu obě oči Twisted Evil

Když si v práci uděláš pár kopií na firemní kopírce, jistě nejsi zloděj, jenže v momentě, kdy je kopírování zakázáno a chytne tě šéf, můžeš jít na pracák. Takže já to vidím jinak. V případě, že je někdo zabanován a tento trest nepřijme a snaží se ho obejít jde opět o podvod a měl by následovat další trest, ještě přísnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
[-]s0ld!er



Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 58
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 20:51    Předmět: Citovat

no dobre hmmmm chcel som iba napisat ze naprosto vo vsetkom suhlasim s desertstorom........mate tu problem z mojim unbanom teda iba niektory ale chcel som povedat ze niesom jediny clovek ktory dostal unban na regnete ale nechajme to tak,,,, a zaroven som si nemohol vsimnut ze dnes ked som sa prihlasil na regnet si sa odhlasil hned belo teda ak si to bol ty hral si pod druhym nickom.........ja ti neberiem tvoje nazori je jasne ze ho nezmenis budem proste preteba cheater a fucker co porusuje pravidla........davas najavo ze si stale pre ban,regnet je tvoj oblubeny server a ja ti nechcem kazit hru .........................................ja uz nebudem otravovat na regnete
bb a prijemnu hru


_________________
hram pod nickom
tono=D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 21:40    Předmět: Citovat

Ale ne, Tono, tak to přece není. Podle záznamů jsi ty nikdy necheatoval a proto jsi nemohl dostat ban a následně ho porušovat. Taky tvůj účet na ESL byl jeden z mála, co nebyl zabanovaný. Opravdu proti tobě nic nemám.
Máš pravdu, na Regnetu jsme se dnes potkali a já se odpojil, ale úplně z jiných příčin. Máš doma ženskou? Laughing
Ptal jsi se tu na názor lidí, co na Regnetu hrají, tak jsem odpověděl. Z vaší společné IP už bylo prováděno tolik nečistých kousků, že z toho až přechází zrak. Jistě vám je jasné, kdo tuhle situaci způsobil, pro ostatní je vysvětlím, že to není Pa3k ani Tono. Trochu mě mrzí, že jste se spolčili s Posíkem, to vám opravdu na důvěryhodnosti nepřidalo.
Kdyby byla nějaká možnost odbanovat jen část z lidí na vaší společné IP, byl bych pro, alespoň na zkoušku. Taky byste si měli rozmyslet, než si mezi sebou začnete kopírovat instalace ET. To se pak v tom opravdu už nevyzná nikdo, máte smíchané záznamy.
Pakliže už se Alsík rozhodl vaši IP odbanovat, zbytečně tu polemizujeme. Nenech se, Tono, vláčet partou a hraj a mluv za sebe. Uvidíš, že to bude v pořádku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 23:21    Předmět: Citovat

bela osa: spatne pochopeno, je mi sympaticke, ze jsi aktivni admin. to co nechapu, jsou slovni prestrelky, kde pocet prispevku presahne jakousi rozumnou mez, ktera by stacila na vyrikani si co se na regnetu pri hre stalo.

ohledne banu je to muj nazor, nikoli vetsinovy a als bud sam za sebe nebo na zadost vetsiny onu skupinu asi odbanoval. vzpominam, ze ban na ip dal, protoze ho uz nebavilo zjistovat, kdo je a kdo neni cheater. pokud je mezi nimi bila ovce (ani bych se nedivil, kdyby to tvrdil kazdy z nich), ktera doplaci na sve radoby kamarady (ja su ten hodny, to oni), tak mu doporucuji poridit si vlastni verejnou ip.

pokud tedy me blbe keci nekoho odradi od hrani na regnetu a je to nekdo, kdo patri/l do kategorie cheater (takove tu osobne nechci), jsem za sebe rad. na druhou stranu o tom, kdo zde smi nebo nesmi hrat, rozhoduje als, takze na mne nedejte.
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 02:32    Předmět: Citovat

2 Hobit:

Hobe, já to chápu a jistě nejsi sám, komu to vadí. Jenže někteří jedinci tady mají tendence hrubě zkreslovat fakta a pak to vypadá, že jim vlastně ubližuji. Bohužel nemám žádný přístup k logům herního teamchatu. Kdyby tomu tak bylo, ušetřili bychom si tady mnoho napsaných slov, přesvědčování a koneckonců i zbytečných urážek.
Víš, já tu už nadělal taky pár pěkných kopanců, ale snad vždy jsem se k nim čestně přiznal a omluvil se. Ty kopance budu dělat dál, jsem jenom člověk, ale dokážu si za ně nést zodpovědnost. Já to klidně napíšu i po sto padesáté sedmé, protože je to fakt - kdo nic nedělá, nic nezkazí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 06:13    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Ale ne, Tono, tak to přece není. ......... Jistě vám je jasné, kdo tuhle situaci způsobil, pro ostatní je vysvětlím, že to není Pa3k ani Tono. ...


Ctrl+C Ctrl+V
Pa3k-reakce na Belu:
PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 02:27 Předmět: Citovat
Oso prosim ta zobud sa...nechapem preco ma obvinujes ze mam wallhack...vies existuju klavesy E a Q tym sa naklanas dostran... a to delam i ja voe... tak nabuduce si daj radsej studenu sprchu a az potom pis blbosti...a rad by som vedel za co som dostal MUTE???...ty si zacal prvy pisat ze som prase a pod...prepac ale toto si vazne prehnal...

Ctrl+C Ctrl+V
BELA OSA reakce na Prokinka ohledne Pa3ka:
Level3
PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 19:43 Předmět: Citovat
Nemáš prosím Tě, Prokine, někde fleka, kam by se to dalo veřejně píchnout? Snad by to mohl uploadnout Michal na regnettym.cz, ať se zdejší hráči taky mrknou, jak vypadá cheaterský prase v akci Twisted Evil.

Tak ted uz jsem asi uplne mimo...chci rict,tak muze za to Pa3k nebo Pathreek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 09:14    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Aha tak to jsem nevěděl, že se hráči dělí taky na přátele a nepřátele Osy, já myslel, že jsou jen Allies a Axis. Já tedy začnu být více tolerantní a až vás bude Mistake nebo Prokínek, které mimochodem osobně považuji za přátele, vodit ve spawnech, tak přivřu obě oči Twisted Evil

Když si v práci uděláš pár kopií na firemní kopírce, jistě nejsi zloděj, jenže v momentě, kdy je kopírování zakázáno a chytne tě šéf, můžeš jít na pracák. Takže já to vidím jinak. V případě, že je někdo zabanován a tento trest nepřijme a snaží se ho obejít jde opět o podvod a měl by následovat další trest, ještě přísnější.


ty je mozna privres ale ja ne :O)) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
svine



Založen: 2.4.2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 09:53    Předmět: Jako ja mám panzu rád :) Má proti ní někdo něco? :) Citovat

Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 12:02    Předmět: Citovat

2 Desertstorm:
Ano, ty jsi totálně mimo, a nejen v tomhle. Tvoje chaotické myšlenkové pochody jsou nanejvýš zábavné a fantasie bujná. Opět se snažíš vrtat do něčeho, o čem nemáš ani páru a nejsi ochoten nebo schopen si najít relevantní informace. Už si pomalu zvykám. Pa3k=Pathreek, ale na jejich společné IP nejsou jen tito dva hráči o kterých je tu řeč.

2 Drice:
Asi nepřivřu, protože pravidla jsou sice ne příliš jasně definovaná, ale zase už docela zažitá. Naštěstí jsi ty, Drice, jeden z aktivních. Problém vidím v tom, že by měl být aspoň 1 hráč s levelem minimálně 2 na obou stranách boje. Mockrát se mě stalo, že jsem si odskočil do specu, abych zkontroloval údajný SK a moje místo v teamu bylo obsazeno příchozím hráčem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 12:54    Předmět: Citovat

[quote="BELA OSA"]2 Desertstorm:
Ano, ty jsi totálně mimo, a nejen v tomhle. Tvoje chaotické myšlenkové pochody jsou nanejvýš zábavné a fantasie bujná. Opět se snažíš vrtat do něčeho, o čem nemáš ani páru a nejsi ochoten nebo schopen si najít relevantní informace. Už si pomalu zvykám. Pa3k=Pathreek, ale na jejich společné IP nejsou jen tito dva hráči o kterých je tu řeč.

lol,tak jinak.Nejdriv je Pa3k cheatersky prase,pak pises,ze to neni vinou Pa3eka ani Tona (Soldier)m,ze maj zabanovanou IP,tak uz fakt nevim,kdyz zrovna Pa3k ma ban na http://bans.enemyterritory.sk/. Kdo je tomu tedy vinen,kdyz ne on?On,ktereho si tu obvinoval,jak to pekne obchazi,meni si guidy,nicky a jine blaboly.Sam se priznal,ze to zkusil.Obcas si po sobe neco precti.Ze nevim vo co go?Si precti to cele a pochopis.Ty si totiz vubec nestojis za tim, co napises v jinem threadu,tohle nechapu.Ne,ze nechapu,o cem ze se to mluvi.Ale vysvetleni opravdu nezadam,a je mi to fuk,jen tohle jsem ti musel napsat.
Krome toho,na slusnou otazku ocekavam slusnou odpoved,ne hodnoceni me inteligence,ale v kratkosti rekapitulaci toho,co si tu vypotil a vzapeti poprel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com