Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

sk s thompsonem/mp40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 12:40    Předmět: Citovat

Co se spawnkillingu týče, kdo chodíte na Regnet hrát, jistě jste si všimli, že už se zdaleka nerozdává tolik warnů jako dříve. Je to tím, že - jak už napsal Drtič - skill hráčů se pomalu ale jistě zvedá, SK už tolik nevadí a spousta hráčů si jde radši zafragovat pomocí smg nebo jiné lehké zbraně tváří v tvář nepříteli. Také se čím dál častěji tvoří skupinky hráčů, kteří jsou samozřejmě mnohem silnější než jednotlivci a tím, že se snaží hrát teamově na nějaký individuální spawnkilling nemají čas. Problémem stále zůstává a asi navždy zůstane jen mapa Seawall Battery a občas se objeví SK na Oasis na obou stranách, ale nic výrazně excesivního.
Hraní na Regnetu se podle mě ubírá správným směrem, ale na zažitých pravidlech bych prozatím opravdu nic neměnil, protože si myslím, že pozitivní změna ve stylu hraní byla vynucena právě těmito dost nekompromisními pravidly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 18:44    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Co se spawnkillingu týče, kdo chodíte na Regnet hrát, jistě jste si všimli, že už se zdaleka nerozdává tolik warnů jako dříve. Je to tím, že - jak už napsal Drtič - skill hráčů se pomalu ale jistě zvedá, SK už tolik nevadí a spousta hráčů si jde radši zafragovat pomocí smg nebo jiné lehké zbraně tváří v tvář nepříteli. Také se čím dál častěji tvoří skupinky hráčů, kteří jsou samozřejmě mnohem silnější než jednotlivci a tím, že se snaží hrát teamově na nějaký individuální spawnkilling nemají čas. Problémem stále zůstává a asi navždy zůstane jen mapa Seawall Battery a občas se objeví SK na Oasis na obou stranách, ale nic výrazně excesivního.
Hraní na Regnetu se podle mě ubírá správným směrem, ale na zažitých pravidlech bych prozatím opravdu nic neměnil, protože si myslím, že pozitivní změna ve stylu hraní byla vynucena právě těmito dost nekompromisními pravidly.


no k tomu mnozstvi udelenych warnu... mozna se skill opravdu zveda, ale spis bych rekl, ze uz hracum doslo, co jsme mysleli tim spawnkillingem a prestali to delat...
a spis nez oasis a battery je problem s SK na goldrushi u druheho nemeckeho spawnu... alspon se to tak zda me, asi to bude tim, ze hrajem kazdy v jinou dobu s jinymi lidmi Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 14:44    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Co se spawnkillingu týče, kdo chodíte na Regnet hrát, jistě jste si všimli, že už se zdaleka nerozdává tolik warnů jako dříve. Je to tím, že - jak už napsal Drtič - skill hráčů se pomalu ale jistě zvedá, SK už tolik nevadí a spousta hráčů si jde radši zafragovat pomocí smg nebo jiné lehké zbraně tváří v tvář nepříteli. Také se čím dál častěji tvoří skupinky hráčů, kteří jsou samozřejmě mnohem silnější než jednotlivci a tím, že se snaží hrát teamově na nějaký individuální spawnkilling nemají čas. Problémem stále zůstává a asi navždy zůstane jen mapa Seawall Battery a občas se objeví SK na Oasis na obou stranách, ale nic výrazně excesivního.
Hraní na Regnetu se podle mě ubírá správným směrem, ale na zažitých pravidlech bych prozatím opravdu nic neměnil, protože si myslím, že pozitivní změna ve stylu hraní byla vynucena právě těmito dost nekompromisními pravidly.


mno jak to tak vypada tak jsem uz asi jedinej kdo je dava Sad Laughing , ale na druhou stranu v tom hodlam pokracovat bo se to zase fsechno zvrhne a to nechci protoze se mi zacina hrat zase fakt v poho :O))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 12:29    Předmět: Citovat

Ne,Drice,nejsi sam....I zkuseni hraci,co jsou stalicemi na regnetu potrebuji obcas vysvetlit pravidla bez vysvetleni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 13:29    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
Ne,Drice,nejsi sam....I zkuseni hraci,co jsou stalicemi na regnetu potrebuji obcas vysvetlit pravidla bez vysvetleni.


je to smutny ale je to tak Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sob



Založen: 28.1.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 09:44    Předmět: Re: lolec Citovat

Drice napsal:
LaCunda napsal:
Hobit napsal:
Drice: vcera jsem chtel napsat neco podobneho ;o))), ale odpustil jsem si to. Dnes mi to neda. Co kdyz bydli "Na samote u lesa" a do hospudky pro piti to ma par kilaku?


dalsi takovy mazak... Very Happy


mam reseni zahrnout mezi zbrane veci jako zachodova misa, cigo atd. kam pujdu to si dam do ruky misto zbrane mno a az nekdo pobezi polem tak si rekne ááá Drice kaká Laughing Laughing Laughing


a až půjdeš na malou, tak jakou zbraň budeš mít v ruce ?? Very Happy Very Happy
_________________
Když panzu, tak pro všechny!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 12:48    Předmět: Re: lolec Citovat

Sob napsal:
Drice napsal:
LaCunda napsal:
Hobit napsal:
Drice: vcera jsem chtel napsat neco podobneho ;o))), ale odpustil jsem si to. Dnes mi to neda. Co kdyz bydli "Na samote u lesa" a do hospudky pro piti to ma par kilaku?


dalsi takovy mazak... Very Happy


mam reseni zahrnout mezi zbrane veci jako zachodova misa, cigo atd. kam pujdu to si dam do ruky misto zbrane mno a az nekdo pobezi polem tak si rekne ááá Drice kaká Laughing Laughing Laughing


a až půjdeš na malou, tak jakou zbraň budeš mít v ruce ?? Very Happy Very Happy


to bys chtel vedet co Laughing asi panzu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 14:03    Předmět: Re: lolec Citovat

Drice napsal:
Sob napsal:
Drice napsal:
LaCunda napsal:
Hobit napsal:
Drice: vcera jsem chtel napsat neco podobneho ;o))), ale odpustil jsem si to. Dnes mi to neda. Co kdyz bydli "Na samote u lesa" a do hospudky pro piti to ma par kilaku?


dalsi takovy mazak... Very Happy


mam reseni zahrnout mezi zbrane veci jako zachodova misa, cigo atd. kam pujdu to si dam do ruky misto zbrane mno a az nekdo pobezi polem tak si rekne ááá Drice kaká Laughing Laughing Laughing


a až půjdeš na malou, tak jakou zbraň budeš mít v ruce ?? Very Happy Very Happy


to bys chtel vedet co Laughing asi panzu Laughing

panzu? uiiii prsk...ja myslel spermomet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
egi



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 17:03    Předmět: :( Citovat

Je sice pekne co tady pisete, ale pak se tim moc neridite. Jinym to vycitate a samotni to delate.... Vcera jsem si jednu kampan zahral a pekny. Tym amiku o moc silnejsi nez axis, ale hru nevyrovnal ani jeden od amiku (Vincent Vega, Rapy, Bela, snad Lisak ...) Kazdou mapu jsme hrali tak 5-10 minut. Na goldrushi taky dobry - truck uz davno za druhou barierou, kde ho nechali stat a sli honit XP ke spawnu - 4 nebo 5 mediku u vchodu, k tomu nejakej nalet pred spawn a mg. Nedat surender tak nas tam drzej furt az do konce. Bela ve specu pise jak je tym amiku silnej, ale dalsi hru se k nim stejne pripoji. Tohle mi tu hru akorat znechuti. A ty pravidla asi maj platit jen pro ty ostatni a ne pro vas - uz mi to pripada jak v parlamentu Sad Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
egi



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 17:10    Předmět: Jeste dodatek Citovat

A na posledni mape predchozi kratke kampane meli u amiku 3 hraci 700-900 XP a u axis mel prvni asi 400 ostatni pod 300, tak jsem sel k nim. A Bela kterej to specoval se pak pripoji k amikum... NJN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fuggas



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: socka z Railgunu

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 21:34    Předmět: Citovat

Já si myslim, že ti celou kampaň dokáže rozhodit i jeden člověk, např. ___, u mě <|>. Ale stačí chvíli počkat a můžeš se zase k serveru připojit, páč sprinteři nemají výdrž ;)
_________________
Blbcům neodpovídám, jsou mi volní jako koule u zadku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 23:09    Předmět: Citovat

2 Egi:

Když už chceš útočit, tak aspoň piš celou pravdu Pegy.
Já se připojil při poslední mapě shortu a sledoval jsem ze specu, jak Alici drtí Axis náletama. Neměli šanci a skore bylo cca 700:1400XP, tak jsem si zaspecoval hráče, jestli někdo necheatuje, těch killing spree tam bylo opravdu hodně Shocked. Na začátku další kampaňe jsem se přidal k Allies, abych mohl hrát s Rapym, ale zároveň bylo na straně Allies méně hráčů. Jistojistě jsem se nepřipojil k teamu tak, že bych vyrovnanost hry rozhodil o 2 hráče. Chceš říci, že ten Radar byl nevyrovnaný? Jestli to počítáš na XP, tak těch jsi měl samozřejmě nejvíce právě Ty. A že jste nakonec prohráli? Inu, někdo prohrát musí a na vyrovnaném Radaru to bývají obvykle právě Axis. Oba radary jste vrátili minimálně 2x z prostoru u cílového trucku, takže nechápu o jakém moc silnějším týmu píšeš.
Shuffle na Regnetu moc dobře nefunguje, protože není zapnut systém hodnocení hráčů a hlavně je to hlasování, kdy každý hráč může hlasovat, jak se mu zlíbí. Já například nikdy nevotuji ano pro shuffle bez restartu, když už je splněn nějaký objective. Tohle je totiž dost nefér k bránícímu týmu, protože obvykle mají full time respawn a schopný útočící tým těch deset sekund náležitě zúročí.
Také není pravda, že na Goldrushi byla nevyrovnaná hra, jen se nám povedla ukázková spolupráce, nic více, nic méně. Že trvala 10 minut? Ano, protože jste přišli o tank v minutě druhé a to svoji vlastní nedisciplinovaností, kdy jste se rozběhli po celé mapě. Ano, je pravda, že truck byl po ukradení zlata zpožděn asi o 20s, ale vůbec bych netvrdil, že to bylo úmyslné. Jistě jsi na obrazovce po Vašem surrenderu viděl, že truck se zlatem se nacházel pomyslných 10m od cíle a to stále jedoucí, nikoliv stojící. Ano, dole na Vás čekalo asi 5 hráčů, převážně medici a shora z mostu pral field před východ z Axis spawnu artillerii, čímž se nijak neprovinil proti zavedeným pravidlům, pouze to ztěžoval vlastním spoluhráčům. Nechápu, co se Ti na tom nelíbilo, snad kromě prohry, protože tohle je běžný způsob hry a nijak tím nebyla porušována pravidla.
Problém ve skill nevyrovnaností teamů je opravdu k vidění čím dál častěji, ale podle mě je to daň za to, že úroveň hráčů se na Regnetu podstatně zvedla, a to je jen dobře.
Fuggas tu napsal, že i jeden hráč dokáže rozhodit hru. Já bych byl opatrnější, spíš bych uvedl kombinaci Mistake+Prokinek, ale pocuchat nervy dokážou i jednotlivě. Ale rád bych zdůraznil, že za to oni nemohou, je to můj problém, že jim nejsem vyrovnaným soupeřem. Většinou si taky hledám spoluhráče do dvojice a mým nejoblíbenějším je právě Rapy. Nevidím na tom nic zlého, snaha o teamplay není přece zločin. Bohužel nám to moc nevychází a to právě z důvodů, které tu uvádíš - často hrajeme proti sobě, abychom nerozházeli vyrovnanost týmů.
Na závěr bych Tě chtěl požádat, abys byl konkrétnější, co tu Rapy, Vincent Vega a Bela kážou, pardon - píšou (Lišáka jsem viděl jen ve spectu a pak se odpojil) a jakým způsobem to porušují. Co se týče mě, já byl pro úplné povolení SK, pak jen SK lehkými zbraněmi, potom naopak pro úplnou ochranu východů ze static spawnů, ale nic z toho neprošlo a dobře tomu tak. Nicméně zavedená pravidla mě vyhovují a opravdu se je nesnažím obcházet. Počet hráčů na jednotlivých stranách se korigovat dá, myšlenka stoprocentně vyrovnaných týmů je utopie, pro někoho bohužel, pro jiné bohudík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 01:05    Předmět: Citovat

Sakra, to je zase slohovka Twisted Evil
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 11:15    Předmět: Citovat

Tox napsal:
Sakra, to je zase slohovka Twisted Evil


Co kecáš? Na mým monitoru to má jen 17 řádků a to jsem neodsazoval první slova odstavců! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rapy (CZ)
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 78
Bydliště: Na západě

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 16:54    Předmět: Citovat

Moc hezky napsané a pravdivě tak nějak to bylo píšu ti za 1. Belo Oso.
_________________
Rapy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com