Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pokec (ve smyslu chatu)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 21:36    Předmět: Citovat

Jasan Toxíčku, přesně podle Tvých konvencí. To bych si nedovolil Ti nějak prznit nick. A líbí, co? Laughing.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 16:06    Předmět: Citovat

co máte s těma pipifukama? U nás se říká spreji pičifuk..

a mechanická součástka bez českého názvu je mrskoš..
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 16:23    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Jasan Toxíčku, přesně podle Tvých konvencí. To bych si nedovolil Ti nějak prznit nick. A líbí, co? Laughing.


jj je to hodne velkej ulet Razz
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 01:23    Předmět: Citovat

chjo, sem si chtěl najít ve stats kolikrát sem dal poštní bouři a oni nejdou stats Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mount Everest



Založen: 7.1.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Severní Morava

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 21:03    Předmět: Citovat

Zdravim všechny dámy, slečny a chlapy co hraji ET. Tepr nedavno jsem narazil na toto forum a zatim jsem nestacil precist vsecky prispevky. Doufam, ze se zde dovmim spoustu zajimavych veci a ze mi pomuze i k lepsim vysledkum, protoze jsem po cca dvouletem hrani lama. Zacinal jsem jako P_l_a_y_e_r ted hraju jako Mount Everest(sorry za tu necitelnou barvu, ale zluta uz ke me patri, je dobre kontrastni v ET). Doufam, ze jsem zmenou nicku nejak vazne neporusil pravidla. Smile
Jinak nejradeji hraji za americkeho enga s rifli(s tou mam velkou sanci nekoho trefit Smile a navic me bavi plnit ukoly a taky proto, ze bez enga nejde snad dohrat zadnou kampan. Dale pak hraji rad fielda, ci vojaka s MG. Osobni souboje s M40 vetsinou prohravam. Sad. Ale hra me bavi. To tak trochu o mem vztahu k ET.
Priznam se, ze jsem zatim nijak zvlast nezkousel konfigurovat a bindovat klavesy. Kdysi jsem si z netu zkopirovatl nejaky konfig, ale ten se mi moc nezamlouval. Bylo to prilis osekane, bez deste snehu atd. Mozna se s tim hralo lepe, ale u me se to prilis neprojevilo. Ted hraju furt s vychozim nastavenim, ale asi si v nejblizsi dobe nektere klavesy nabinduju, abych si trochu ulehcil ovladani. Co se tyce nastaveni prostredi, mam za to, ze vypinani nekterych efektu by se taky dalo v jistem smyslu povazovat za "cheat" a navic to neni to prave orechove hrat bez deste ci poletujicich vlocek. Smile
Takze zatim se tu mejte a urco se potkame na CZ Regnetu. Pro nektere budu zajiste snadnym ale houzevnatym tercem. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 21:12    Předmět: Citovat

Mount Everest napsal:
Zdravim všechny dámy, slečny a chlapy co hraji ET. Tepr nedavno jsem narazil na toto forum a zatim jsem nestacil precist vsecky prispevky. Doufam, ze se zde dovmim spoustu zajimavych veci a ze mi pomuze i k lepsim vysledkum, protoze jsem po cca dvouletem hrani lama. Zacinal jsem jako P_l_a_y_e_r ted hraju jako Mount Everest(sorry za tu necitelnou barvu, ale zluta uz ke me patri, je dobre kontrastni v ET). Doufam, ze jsem zmenou nicku nejak vazne neporusil pravidla. Smile
Jinak nejradeji hraji za americkeho enga s rifli(s tou mam velkou sanci nekoho trefit Smile a navic me bavi plnit ukoly a taky proto, ze bez enga nejde snad dohrat zadnou kampan. Dale pak hraji rad fielda, ci vojaka s MG. Osobni souboje s M40 vetsinou prohravam. Sad. Ale hra me bavi. To tak trochu o mem vztahu k ET.
Priznam se, ze jsem zatim nijak zvlast nezkousel konfigurovat a bindovat klavesy. Kdysi jsem si z netu zkopirovatl nejaky konfig, ale ten se mi moc nezamlouval. Bylo to prilis osekane, bez deste snehu atd. Mozna se s tim hralo lepe, ale u me se to prilis neprojevilo. Ted hraju furt s vychozim nastavenim, ale asi si v nejblizsi dobe nektere klavesy nabinduju, abych si trochu ulehcil ovladani. Co se tyce nastaveni prostredi, mam za to, ze vypinani nekterych efektu by se taky dalo v jistem smyslu povazovat za "cheat" a navic to neni to prave orechove hrat bez deste ci poletujicich vlocek. Smile
Takze zatim se tu mejte a urco se potkame na CZ Regnetu. Pro nektere budu zajiste snadnym ale houzevnatym tercem. Smile


jj, uz sem si vsiml, ze tezky cil nejses Wink nee, sranda, proti rifli se tezko obstoji Smile
tak jo, vitej u nas na regnetu, dodrzuj fer hru, necheatuj a budes tu dycky vitan Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 21:15    Předmět: Citovat

Mount Everest napsal:
Zdravim všechny dámy, slečny a chlapy co hraji ET. Tepr nedavno jsem narazil na toto forum a zatim jsem nestacil precist vsecky prispevky. Doufam, ze se zde dovmim spoustu zajimavych veci a ze mi pomuze i k lepsim vysledkum, protoze jsem po cca dvouletem hrani lama. Zacinal jsem jako P_l_a_y_e_r ted hraju jako Mount Everest(sorry za tu necitelnou barvu, ale zluta uz ke me patri, je dobre kontrastni v ET). Doufam, ze jsem zmenou nicku nejak vazne neporusil pravidla. Smile
Jinak nejradeji hraji za americkeho enga s rifli(s tou mam velkou sanci nekoho trefit Smile a navic me bavi plnit ukoly a taky proto, ze bez enga nejde snad dohrat zadnou kampan. Dale pak hraji rad fielda, ci vojaka s MG. Osobni souboje s M40 vetsinou prohravam. Sad. Ale hra me bavi. To tak trochu o mem vztahu k ET.
Priznam se, ze jsem zatim nijak zvlast nezkousel konfigurovat a bindovat klavesy. Kdysi jsem si z netu zkopirovatl nejaky konfig, ale ten se mi moc nezamlouval. Bylo to prilis osekane, bez deste snehu atd. Mozna se s tim hralo lepe, ale u me se to prilis neprojevilo. Ted hraju furt s vychozim nastavenim, ale asi si v nejblizsi dobe nektere klavesy nabinduju, abych si trochu ulehcil ovladani. Co se tyce nastaveni prostredi, mam za to, ze vypinani nekterych efektu by se taky dalo v jistem smyslu povazovat za "cheat" a navic to neni to prave orechove hrat bez deste ci poletujicich vlocek. Smile
Takze zatim se tu mejte a urco se potkame na CZ Regnetu. Pro nektere budu zajiste snadnym ale houzevnatym tercem. Smile


Taky te zdravim, urcite pravidla neporusujes, kdyz si menis nick, jedine, ze by jsi pak porusoval moralni zasady - sprosty nick
Doufam, ze se ti na regnetu bude libit a mozna si tam i zlepsis skill.
Co se tyce bindovani, tak bych rekl: kazdej dle chuti - je na prd stahnout si konfig a zacit hrat, musis si ho nastavit podle svych potreb ale to se s casem dostavi, ja taky neustale upgraduji a zlepsuji svuj konfig. Wink
Tot vse - Vitej Rolling Eyes
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 01:06    Předmět: Citovat

Mount Everest napsal:
<snip>
Priznam se, ze jsem zatim nijak zvlast nezkousel konfigurovat a bindovat klavesy. Kdysi jsem si z netu zkopirovatl nejaky konfig, ale ten se mi moc nezamlouval. Bylo to prilis osekane, bez deste snehu atd. Mozna se s tim hralo lepe, ale u me se to prilis neprojevilo. Ted hraju furt s vychozim nastavenim, ale asi si v nejblizsi dobe nektere klavesy nabinduju, abych si trochu ulehcil ovladani. Co se tyce nastaveni prostredi, mam za to, ze vypinani nekterych efektu by se taky dalo v jistem smyslu povazovat za "cheat" a navic to neni to prave orechove hrat bez deste ci poletujicich vlocek. Smile
<snip>


Vítej na Regnetu!
Já Ti opravdu nechci brát iluze o ořezávání grafických detailů v ET, ale přiznejme si čestně, že po těch létech už to stejně není nic moc Laughing. S nastavením grafiky tak jak je po instalování se to opravdu ale multiplayerově hrát nedá. Nejenže i na tuhle stařičkou hru bys pro stabilních 100FPS spotřeboval všechen výkon těch nejmodernějších grafických karet a processorů dneška, ale hlavně při zapnutém dešti, sněhu, kouři, krvi, s viditelnými výbuchy granátů a artilerií a do toho všeho zapnutým červenáním obrazovky při zásahu jednoduše není nic vidět! A na tom je tenhle typ her založen - na vizualizaci akcí a reakcí hráče ve virtuálním prostředí na obrazovce.
Na toto téma se tu už spotřebovalo mnoho úderů do klávesnice a je docela zbytečné to probírat znovu. Doporučím Ti toho z nejpovolanějších. Požádej hráče s nickem Dodge Ram, on Ti to jistě rád vysvětlí. Míval stejné dilema jako Ty, no a dnes již patří na Regnet serveru k těm nejlepším. A buď na něj hodný - je to Superintendant našeho serveru! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 13:03    Předmět: Citovat

Dodge Ram napsal:
chjo, sem si chtěl najít ve stats kolikrát sem dal poštní bouři a oni nejdou stats Sad

aaa,tohle te zajima? Tak to se na tebe priste musim vic zamerit a pokazit ti skore.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 17:21    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
Dodge Ram napsal:
chjo, sem si chtěl najít ve stats kolikrát sem dal poštní bouři a oni nejdou stats Sad

aaa,tohle te zajima? Tak to se na tebe priste musim vic zamerit a pokazit ti skore.

hele fakt jo, protože sám musíš uznat že sem chvílema zabíjel výhradně tebe, hodně tomu pomohlo, žes byl dlouho field a černoch je poznat ... nicméně byl to takový den, kdy na mne poběží sto hráčů a já překvapivě trefím tebe ... nic moc pocit, jednou se něco podobného zažíval s prokinkem, vždycky když sem padl tak jsem se ani nemusel dívat kdo mne zabil Very Happy

edit: už to jde takže ... je to má nejvěrší stats, kde je zaznamenán inkriminovaný střet, ale ve stats sem hodněkrát, nicméně na sebe dost narážíme Very Happy

...killed

[BOT]Stinger 584
[BOT]Brohn 475
Mount Everest 247
Desertstorm[CZ] 226
Bell 197
pd 162
[BOT]Walter 161
Stimpi 149
[BOT]Richard 125
Liteon 117


Actions Statistics: Top 10 Players that ... you
...killed...

$noop!k 151
[BOT]Brohn 149
BELA OSA 146
Desertstorm[CZ] 145
Bell 104
Mount Everest 99
[BOT]Stinger 97
Rybizek [CZ] 97
Liteon 72
Prof. Orfanick 63
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 08:28    Předmět: Citovat

Tak co se tyka mista v cili,jsme na tom vlastne stejne Cool
ale dle skore mam teda co dohanet.Jo,s Prokinkem jsem jednou nebo 2x mel taky dobrej den,protoze tam kde kempil nikdo z aliku chodit nechtel,tak jsem ho tam zkousel jen ja,krome par botu,a to byl masakr.On a Mistake,i kdyz ten tolik ne,se mi nejak nezda.Neresim to,asi je fakt tak dobrej,par lidi se jich zastavaj,tak to beru.Jsou ale trefy,kdy si rikam,ze tohle chce nejmene Wallhack,a nikdo by mi to v tu chvili nevymluvil.3 hedky pres celej fuel po sobe a za behu,to fakt proste nepoberu.Pritom kdyz ho spectim,nezda se mi,ze by miril dobre,ale lugerem sejme na tri rany skoro kazdyho,pritom krosak nemel na hlave ani jednou,mozna jednu strelu,vic ne.Ale to jsem odbocil,sorry.Jestli to ctes i ty Proki,a ses v pohode,tak se omlouvam,ale je to muj nazor,je mi to nekdy fakt divny.Rozhodne kdyby se mne nekdo zeptal co si zac,nezastanu se te.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Sob



Založen: 28.1.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 12:48    Předmět: Citovat

zdravim vsechny vespolek.. Po drobnejsich peripetiich se mi podarilo se sem registrovat. Timto chci podekovat Alsikovi, ze mu nemusim posilat podepsanou prihlasku od rodicu Very Happy

A jinak klasika gl and hf
_________________
Když panzu, tak pro všechny!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 14:36    Předmět: Citovat

Sob napsal:
zdravim vsechny vespolek.. Po drobnejsich peripetiich se mi podarilo se sem registrovat. Timto chci podekovat Alsikovi, ze mu nemusim posilat podepsanou prihlasku od rodicu Very Happy

A jinak klasika gl and hf


Nazdarek, Sobiku:o)
Kdyz potka sob soba, maji radost oba:o)
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 17:52    Předmět: Citovat

Sob napsal:
zdravim vsechny vespolek.. Po drobnejsich peripetiich se mi podarilo se sem registrovat. Timto chci podekovat Alsikovi, ze mu nemusim posilat podepsanou prihlasku od rodicu Very Happy

A jinak klasika gl and hf


Tož vitáj sobe Cool
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sob



Založen: 28.1.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 23:05    Předmět: Citovat

Mik (CZ) napsal:
Sob napsal:
zdravim vsechny vespolek.. Po drobnejsich peripetiich se mi podarilo se sem registrovat. Timto chci podekovat Alsikovi, ze mu nemusim posilat podepsanou prihlasku od rodicu Very Happy

A jinak klasika gl and hf


Nazdarek, Sobiku:o)
Kdyz potka sob soba, maji radost oba:o)


je to tak Smile ..jinak loni touhle dobou jsem byl jeste k tomu Falesnej, ale to uz je pryc Razz
_________________
Když panzu, tak pro všechny!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 14, 15, 16  Další
Strana 11 z 16

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com