Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

KONECNE JE ...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 21:16    Předmět: KONECNE JE ... Citovat

KLID.
a vsichni jen vyckavaji, kdo neco vypusti a koho a jak zas urazi.
Vsimli jste si, ze diky takove pitomosti jako hadka dnes padnul rekord v soucasne prihlasenych lidech. ;o(

Kdyz jsem tenhle server a jeho forum objevil, rikal jsem si super a nechapal stesky starych stamgastu, ze tech par dalsich stamgastu uz sem kvuli ruznym vecem nechodi. Uz je zacinam chapat.

Nedopustme, abychom si navzajem kazili hrani na tomhle serveru. A kdyz uz nejake hadky, tak korektni a jen o pravidlech a vyhazovani cheateru.

Kdyz srovnam jiste "tema" na foru s ostatnimi jako prani k Vanocum, nadseni novych hracu, co se zde dokonce i zaregistrovali, odkazy na blbustky, pratelske stouchance nebo chlubeni se malymi spunty, co se narodili. Tak si rikam, ze to tema zde nema co delat.

Na serveru se za nevhodne vyjadrovani mutuje (pripadne kickuje). Na foru tahle cenzura neni (to ze neni je plus) a pak je z toho blivno. Zamyslete se.
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 21:32    Předmět: Citovat

Zamýšlím se zamýšlím... ale nějak mě unikla pointa Tvého threadu Crying or Very sad.

Jinak Tě, Hobe, vítám zpět. Pěknej avatar! A přijď si s námi taky někdy zahrát!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 09:09    Předmět: Citovat

OOPS
edit-to patri na belu,ja chapu.


Naposledy upravil Desertstorm dne st leden 09, 2008 09:19, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 09:18    Předmět: Citovat

Patřím k těm co tenhle thread chápou..

Dík Hobe, je to prostě tak..
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 12:57    Předmět: Citovat

Ty jo je to pravda:) Pamatuju si že se tu dřív nikdo z nikým nehádal, jinak já měl nějaké ET odmlčení, ale příjdu se na vás asi zase podívat:)
_________________


PC: 2.04Ghz AMD Sempron 2800+ / 2x512 RAM PC-3200 / MSI K8N Neo / ATI 9600XT 512Mb
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 14:55    Předmět: Citovat

OkillercZe napsal:
Ty jo je to pravda:) Pamatuju si že se tu dřív nikdo z nikým nehádal, jinak já měl nějaké ET odmlčení, ale příjdu se na vás asi zase podívat:)


a kerej pak ty ses...? Wink Very Happy
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OkillercZe



Založen: 23.3.2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 16:38    Předmět: Citovat

Já sem ten Okiller:D no já ani nevím, když si mě zas nepamatujete tak to už je těžký se znovu připomínat, Sem ten co vždycky provokoval a dělal průsery spawnkilloval teamkilloval no strašná lama sem:D Už si vzpomínáš?Smile
_________________


PC: 2.04Ghz AMD Sempron 2800+ / 2x512 RAM PC-3200 / MSI K8N Neo / ATI 9600XT 512Mb
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 16:50    Předmět: Citovat

OkillercZe napsal:
Já sem ten Okiller:D no já ani nevím, když si mě zas nepamatujete tak to už je těžký se znovu připomínat, Sem ten co vždycky provokoval a dělal průsery spawnkilloval teamkilloval no strašná lama sem:D Už si vzpomínáš?Smile


sem to vedel celou dobu Wink uz se tesim, jak te budu warnovat za ty TK a SK... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com