Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

problém, prosím pomozte ! ;)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 15:21    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
kdybych mel cumet na vse co se na netu vali a jsou na to dobre recenze, tak nedelam nic jineho ;o)

mam jiny pustup:
- musim to bud u nekoho zahlednout a zaujme me to. (tak dopadla futurama)
- po par lete pauze to uvede nektera z ceskych telek ja to opet zahlednu, zklaman ceskym dabingem to nataham v originale a shlednu driv nez to dobehne v telce. (prison break a hustle, akorat k hustle jsem se dostal az ted. ;o) )

za druhy zpusob se ani nestydim, necitim ze bych to kradl. ;o) naopak je zlocin to dabovat a ja to jen zkouknu v jine jazykove mutaci. ;o) jinak futurama tu mela uz davno byt. nevim proc ct misto ni koupila znova cerveneho trpajslika. (informace od jpp)


no s tim tahanim z netu... dej si na to bacha...kamaradovi ted prisla obsilka od softwarove policie, ze se k nim ma dostavit a priznat se Smile ze ho sledovali uz rok a maji vsechny seznamy toho, co sdilel a tahal atd atd... takez je z toho v pekny brynde Sad

jinak, how i met your mother opravdu stoji za to! a lost i heroes uz v tv bezi Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 16:23    Předmět: Citovat

nestras. doufam, ze se mi to nikdy nestane. jinak bych musel s polici, jako uvedomely obcan, aktivne spolupracovat. ;o)
nabonzovat, ze taham hlavne z rapidshare. (ale jestli mne sleduji, tak to vi) to ohledne audia/videa.
a ohledne her a software bych se pochlubil, jak mi krasne beha et pod linuxem. ;o)

lost jsou ztraceni? nebudu komentovat, co si o tom myslim.
heroes, kouknu a pokud mne to zaujme, tak mne cekejte na regnetu o nejaky ten den pozdeji.
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 16:30    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
nestras. doufam, ze se mi to nikdy nestane. jinak bych musel s polici, jako uvedomely obcan, aktivne spolupracovat. ;o)
nabonzovat, ze taham hlavne z rapidshare. (ale jestli mne sleduji, tak to vi) to ohledne audia/videa.
a ohledne her a software bych se pochlubil, jak mi krasne beha et pod linuxem. ;o)

lost jsou ztraceni? nebudu komentovat, co si o tom myslim.
heroes, kouknu a pokud mne to zaujme, tak mne cekejte na regnetu o nejaky ten den pozdeji.


vis co, za to, ze si neco stahnes, ti nemuzou nic...stahl sis to pro vlastni potrebu, tys to nesdilel...jestlis to dal prodaval, nebo verejne promital, je vec jina, ale to ti budou jen tezce dokazovat...hlavni problem (a myslim, ze v tomhle pripade jediny) je to sdileni...protoze ty, jako sice uvedomely obcan, nabizis ostatnim neco, na co nemas autorska prava a tim porusujes ta prava nekomu jinemu, kdo je ma... a to nemuzes, protoze ty sice nejaka prava mas, ale muzes je vykonavat pouze tak, abys nekratil a neomezoval prava nikoho dalsiho (vyjimka by byla napr svepomoc, ale ta v tomhle pripade nehrozi Very Happy ).. a proto natupuje tva povinnost sankcniho charakteru a musis pykat Wink kdyz te teda chyti Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 16:31    Předmět: Citovat

a dost bylo prednasky teorie prava... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 16:40    Předmět: Citovat

jsem obcan prosty, zakona neznaly. lec bylo mi receno totez, co svou kvetnatou mluvou zde popisujes. stahuj ale nesdilej. a chran te ruka pane sdilet za penize.

no nebudem tu rozebirat co se muze a nemuze. hrat et na pokazenem pocitadle by se taky nemelo. a nyni jiz uvedomely !la tak stejne nadale cini. ;o) (uspesne zavrsene pruby mu budiz vzany v potaz u pripadne vyse trestu.)
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 16:42    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
jsem obcan prosty, zakona neznaly. lec bylo mi receno totez, co svou kvetnatou mluvou zde popisujes. stahuj ale nesdilej. a chran te ruka pane sdilet za penize.

no nebudem tu rozebirat co se muze a nemuze. hrat et na pokazenem pocitadle by se taky nemelo. a nyni jiz uvedomely !la tak stejne nadale cini. ;o) (uspesne zavrsene pruby mu budiz vzany v potaz u pripadne vyse trestu.)


no kdyz ses u tech zkousek, tak za sebou nemam jeste ani jednu v tomhle zkouskovem... Sad zacinam az 15 ustavkem... pak obchod, obcan, a dalsi ... Sad uz se nemuzu dockat... :/
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 16:51    Předmět: Citovat

pokud se nemuzes dockat, vypln to hranim et. ;o)

pokud se chces dockat nejakeho vysledku, tak se i uc.

jinak lepe se uci na nektere predmety ve dvou. v pripade opacneho pohlavi je dulezite rozlisovat pritelkyni od pritulkyne. to ma vliv na povahu vysledku. ;o)))

jinak neni co zavidet, myslim zkouskove. na druhou stranu jste se tri mesice flakali, tak aspon mesic makejte. ;o)
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 17:54    Předmět: Citovat

Nevím jestli je to aktuální, nečetl jsem celé ... ale to vypínající se PC.

Vyčistit určo, za druhé podle pípání se dá poznat kde je problém (viz. manuál k desce) ... pokud by se přehřívala grafika, určitě by to nepípalo(nemělo by) ... takže nejspíše procák, chladič nemusí být zasviněný, ale třeba nemusí dobře sedět ... nebo i chladič na chipsetu pokud je aktivní ... a co já si vzpomínám tak pípající problém byl problém s pamětí, zkusit jí do jiného slotu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 18:05    Předmět: Citovat

Dodge Ram napsal:
Nevím jestli je to aktuální, nečetl jsem celé ... ale to vypínající se PC.

Vyčistit určo, za druhé podle pípání se dá poznat kde je problém (viz. manuál k desce) ... pokud by se přehřívala grafika, určitě by to nepípalo(nemělo by) ... takže nejspíše procák, chladič nemusí být zasviněný, ale třeba nemusí dobře sedět ... nebo i chladič na chipsetu pokud je aktivní ... a co já si vzpomínám tak pípající problém byl problém s pamětí, zkusit jí do jiného slotu


je videt, zes to necet cele, dodgi...i tak diky za pomoc...ale co je to ten slot? a jak jit do jineho...? Shocked
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 18:10    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
Dodge Ram napsal:
Nevím jestli je to aktuální, nečetl jsem celé ... ale to vypínající se PC.

Vyčistit určo, za druhé podle pípání se dá poznat kde je problém (viz. manuál k desce) ... pokud by se přehřívala grafika, určitě by to nepípalo(nemělo by) ... takže nejspíše procák, chladič nemusí být zasviněný, ale třeba nemusí dobře sedět ... nebo i chladič na chipsetu pokud je aktivní ... a co já si vzpomínám tak pípající problém byl problém s pamětí, zkusit jí do jiného slotu


je videt, zes to necet cele, dodgi...i tak diky za pomoc...ale co je to ten slot? a jak jit do jineho...? Shocked


nešlape mi moc net a neměl se nervy to pročítat ... nicméně to že se nebudeš pouštět do žádnejch větších akcí jsem si ještě přečetl Very HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 19:01    Předmět: Citovat

Dodge Ram napsal:
LaCunda napsal:
Dodge Ram napsal:
Nevím jestli je to aktuální, nečetl jsem celé ... ale to vypínající se PC.

Vyčistit určo, za druhé podle pípání se dá poznat kde je problém (viz. manuál k desce) ... pokud by se přehřívala grafika, určitě by to nepípalo(nemělo by) ... takže nejspíše procák, chladič nemusí být zasviněný, ale třeba nemusí dobře sedět ... nebo i chladič na chipsetu pokud je aktivní ... a co já si vzpomínám tak pípající problém byl problém s pamětí, zkusit jí do jiného slotu


je videt, zes to necet cele, dodgi...i tak diky za pomoc...ale co je to ten slot? a jak jit do jineho...? Shocked


nešlape mi moc net a neměl se nervy to pročítat ... nicméně to že se nebudeš pouštět do žádnejch větších akcí jsem si ještě přečetl Very HappyVery Happy


Smile
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ateista



Založen: 2.5.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2008 10:55    Předmět: Citovat

To chce klid, mě to zas co druhou mapu na 30-60s vytuhne a pak mi to hodí hlášku že došlo k ...no to kdybych si vzpoměl... myslím že restartování čehosi na grafické kartě jelokož vypršel čas odezvy... no prostě se zasekne hra ... pak naběhne černá obrazovka a pak se zase rozběhne a vyskočí hláška. Po jejím potvrzení hraju dál, většinou v horizontální poloze s 0HP Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com