Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

cheatovani
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mallborou



Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 13:12    Předmět: Citovat

Míro pokud nejsi fragr ty tak nehraješ a pokud je nekdo lepší skiler než ty tak by jsi měl zlepšit skill někdo za to nemuže že je med+ a více no tak si přišel zastřílet já vim že jsi zvyklej hrát proti botákum,tak bud rád že tam takovej skill příjde aspon se něco naučíš jo pak se nediv že nečteš forum když sem píšet takový hlody Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 10:25    Předmět: Citovat

mallborou napsal:
Míro pokud nejsi fragr ty tak nehraješ a pokud je nekdo lepší skiler než ty tak by jsi měl zlepšit skill někdo za to nemuže že je med+ a více no tak si přišel zastřílet já vim že jsi zvyklej hrát proti botákum,tak bud rád že tam takovej skill příjde aspon se něco naučíš jo pak se nediv že nečteš forum když sem píšet takový hlody Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
až nahraješ na regnetu co ja tak machruj,ja jenom zminoval že to neni normalni aspon zde mužu projevit svuj nazor u tebe ne diktatore
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mallborou



Založen: 31.7.2007
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 23:47    Předmět: Citovat

taky mužu projevit svuj nazor
Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egi



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 00:56    Předmět: asi ne Citovat

Jsem ho ted chvili pozoroval a asi cheater neni, vyzna se v prostoru (kde jsou hraci, kde se schovat kdyz je treba, kam strilet) strelbu jsem nezjistil protoze chvili strilel trosku chaoticky mimo, ale to bude odezvou serveru. Nejspis je dobrej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drice
Level3
Level3


Založen: 8.4.2007
Příspěvky: 179
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 10:37    Předmět: Citovat

jo je dobrej ale at si jde hrat treba do pyče a nekazit hru ostatnim jako napr. vcera lidi odchazeli kvuli nemu :O(( nemusi tu z nas delat woly kdyz prijdu z prace chci se pobavit a ne bejt porad mrtvej poslouchat ostatni ze je cheater a ze jdou pryc to sem pak nemusim vubec lezt :O((

MIS...___ ATD. PROTO TE ZADAM JDI SI HRAT JINAM MEZI SOBE ROVNY A NE SI TADY NECO DOKAZOVAT

a posledni vec kdyz kvuli tobe budou odchazet lidi tak kopnu radeji tebe aby oni hrali dal ( jsou tu jak doma ) a neber to jako nejakou ubohost atd. a nebo ber si to jak chces a v pripade ze se ti neco nezda nebo nebude zdat zazadej at mi seberou muj Lv protoze nez tohle poslouchat a zazivat radeji se presunu jinam ja ( za tema co uz to vzdali driv a nemyslim tim samo ze jen kvuli tobe )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 15:16    Předmět: Citovat

No,je to bohuzel smutna pravda, cos napsal Drice.
2 mistake,
je to fakt tezky pro lamy jako jsme my hrat proti tobe a podobnym.Nejsem v nazoru tak radikalni jako Drice,a prijde mi nefer te vyhazovat za to ze to umis(v to doufam,jinak bych te vyhodil hned).Ale co kdybys nam treba neco poradil,jak na to?To bylo naivni,ale co kdybys vzal treba enga,nebo neco jineho,pac za meda te proste sejmout nedokazu.Mas straaasne malou hlavu.A taky kdyz uz medik, mozna bys mel myslet vic na team nez na svuj skill, pac kolikrat probehnes kolem,a jak neni jisty preziti, proste nepichnes,a to mi u tak dovreho hrace jako ses ty dost vadi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2007 19:07    Předmět: Citovat

hráči jako ___ jsou sice dobří, ale pokud nehrajou za němce, tak jsou týmu na nic, honěj XP ale týmu který má plnit nějáké objectives jsou prakticky k ničemu ... tak třeba dneska Reactor drtička od němců, Marakech taky a najednou se začal hrát lighthouse a najednou hlasování surrender axis ... že Proki a What_is_up? (alias chuck noris) .... takže to není tak horký Cool

edit: sry. Proki, ale je to jen jako příklad ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egi



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 12:40    Předmět: Citovat

Pozoroval jsem ho sice jen 5 minut na fuelu, ale nekterym vecem co delal jsem nerozumel. Treba hned po spawnu strilel do spoluhrace az mu ubral 3/4 zivota (jestli pomsta za predchozi tk nebo cistej frager nevim - byl medik). Pak taky ta jeho strelba - skoda ze jsem ji nevidel tak jak to je na serveru, protoze obcas vazne strilel dost kolem a stejne zabil 2 amiky headkama. Ale lidi jinak zvedal i lecil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 15:54    Předmět: Citovat

tak u něj to dělá hlavně ten adrenalin, na ten třeba já zapomínám ... nicméně myslím že kdokoliv z nás když bude hrát za německýho medika a bude se věnovat jenom zabíjení nebude zase o tolik horší a on hraje za medika furt, kromě battery, kde si bere panzu Smile ... částečně je to i o psychice, chvilku jsem spectoval v oasis, kde byl naexpenej teď nevím jstli ječma nebo proki a když je soupeři viděli, radši šli okolo než aby si to s ním rozdali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
doktor
Level4
Level4


Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: Hořesedly

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 17:54    Předmět: :( Citovat

hmm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Prokinek
Level3
Level3


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 14:10    Předmět: Citovat

Lighthouse... že Proki a What_is_up? (alias chuck noris) .... takže to není tak horký Cool

Lighthouse nejhorsi mapa ktera byla pro axis udělaná, 3 plný fieldy za amiky a je to nehratelný. Sorry ale tuhle s...í mapu nehraju, jak za Al. ci axis

JJ mistake jak nema adren tak je to lamka Laughing Very Happy Crying or Very sad Razz Confused
Myslim Dodge ze když ho 15 krát potkas jako plnej medic s adrenem a on bude mit 0xp bez levelu tak 14x zemřeš.................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 21:54    Předmět: Citovat

Prokinek napsal:
Lighthouse... že Proki a What_is_up? (alias chuck noris) .... takže to není tak horký Cool

Lighthouse nejhorsi mapa ktera byla pro axis udělaná, 3 plný fieldy za amiky a je to nehratelný. Sorry ale tuhle s...í mapu nehraju, jak za Al. ci axis

JJ mistake jak nema adren tak je to lamka Laughing Very Happy Crying or Very sad Razz Confused
Myslim Dodge ze když ho 15 krát potkas jako plnej medic s adrenem a on bude mit 0xp bez levelu tak 14x zemřeš.................


Lighthouse byl jako příklad ... neber to nijak osobně

mistake neni lamka, nicmene hraje jinak nez nekteri hraci i ja, pokud budu sr*t na tym a venovqat se pouze zabijeni, nemyslim ze bych byl o tolik horsi nez on (kdokoliv z nas), ale ja radsi zvednu 3 engy aby postavili barieru, nez abych sejmul 4 lidi a patej projel tankem okolo ... na jedne mape sme se docela potkavali rekl bych pomer zabiti tak cca 3:1 ... nicmene myslel sem to spise tak, ze kdyz nekdo vybehne zpoza rohu a uvidi mistake, ale treba i tebe, jecmu, rapyho ... tak se radsi otoci a jde jinudy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 00:45    Předmět: Citovat

ja se do tyhle debaty nechci moc michat, ale tohle mi nedalo...dodgi, jak ja poznam, ze tam bezi proki, nebo mistake proboha...?kdyz hraju s nim, tak je mi jedno, kde je a kdyz proti nemu, tak ho poznam az v souboji... nevim, jakto myslis...
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuggas



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: socka z Railgunu

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 12:41    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
ja se do tyhle debaty nechci moc michat, ale tohle mi nedalo...dodgi, jak ja poznam, ze tam bezi proki, nebo mistake proboha...?kdyz hraju s nim, tak je mi jedno, kde je a kdyz proti nemu, tak ho poznam az v souboji... nevim, jakto myslis...


Co ty víš, třeba Dodge nějakou rozlišovací metodu pro určení a následnou přesnou identifikaci protihráče opravdu má. Přesný postup si Mr.Ram jistě ponechá pro sebe, takže se holt budeme muset spokojit s pouhými domněnkami. Napadá mě, jedna z možností, schopnost rozeznávání dle stylu pohybu, jejž má každý hráč ve hře osobitý, asi tak, jako ve skutečném životě. Pro příklad zde uvedu vlastní zkušenost ze hry, kdy se mi zpoza rohu vynořil protihráč, jdoucí nezvykle poklidnou chůzí přímo proti mně a na rameni oběma rukama pevně třímal splašenou trubku. No, pak už si jen vybavím známý pískot a přepnutí obrazu na jiného hráče:/ Taky jsem toho dotyčnýho poznal a nikde to neměl napsaný..

Tady máš Crofte ode mě odkaz na dobový propagační snímek, třeba se rád podíváš. Je tam tak nějak vidět i bezpečná vzdálenost, když z toho pálíš na cíl. Mrkni tady: http://nacismus.mysteria.cz/soldat/panzerfaust.php

No a tady taky něco pro Dodge, aby mu to nebylo líto..
http://www.youtube.com/watch?v=eVEBX5QxmyQ

PS: moje vojenská dýmovnice skoro hadr :Đ
_________________
Blbcům neodpovídám, jsou mi volní jako koule u zadku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 19:39    Předmět: Citovat

to fuggas: ty jsi to otocil ve vtip...ja do dodge nechtel ryt, jenom ho trosku povzbudit, aby to trosku vysvetlil... Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Strana 7 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com