Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ENEMY TERRITORY QUAKE WAR
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 22:53    Předmět: Citovat

nechce se mi otvírat nevý téma, tak to jebnu sem

co CoD4? viděli ste? zkoušeli demo?

já si to dal, pánové nádherná grafika a nechutná řežba, jako multi to bude masakr jak battery se 100 proti 100 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 19:28    Předmět: Citovat

hoj, hoj Dodgi
Zkousel jsem CoD4 a MoH Airborne. Druha zminovana hra mi prisla lepsi (pac je podobnejsi ET Smile, ale na team-play u me rozhodne vyhral Battlefield 2 -multiplayer je fakt dobrej, navic hra prijde na 350 kacek! . .. tuto je asi jedina hra, hreta muze ET-čkáře alspon castecne uspokojit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 12:28    Předmět: Citovat

jecm!nek napsal:
hoj, hoj Dodgi
Zkousel jsem CoD4 a MoH Airborne. Druha zminovana hra mi prisla lepsi (pac je podobnejsi ET Smile, ale na team-play u me rozhodne vyhral Battlefield 2 -multiplayer je fakt dobrej, navic hra prijde na 350 kacek! . .. tuto je asi jedina hra, hreta muze ET-čkáře alspon castecne uspokojit Wink


tak jasné CoD4 už svým umístěním ani nemůže být podobná ET a navíc HW nároky taky nejsou pro každého, nicméně si jí jako singl asi dám, když nepůjde net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 21:33    Předmět: CoD 4 Citovat

CoD4

Tak pánové, minulý týden jsem ho podrobil testování a to jak single tak multi.

Single je dobrej, na nejtěžší level by si ani mistake neuprd a už by se vále s dírou v řepě, jedním slovem jatka ... zajímavá věc z který mne málem trefilo, což jsou psy ... najednou to zaštěká a už vás sviňák drží pod krkem Very Happy

Multi je ještě lepší, v základu slušné mapy, které se dají hrát jak s hodně tak málo hráči, hezkej airstrike, kdy vám nad hlavou proletí letka stíhaček no a místo artilery support je tam vrtulníkovej support, prostě přiletí vrtulník a začne to kosit Smile , ale podle mne to je hodně pro tým, singlista moc šancí nemá ...

Každopádně doporučuji vyzkoušet, je to super na cvik reflexů paráda, ani ty hw nároky nejsou tak nejhorší, hrál jsem to na ntb. ... samozřejmě to není ET, ale zábava to určitě je
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 22:16    Předmět: Re: CoD 4 Citovat

Dodge Ram napsal:
CoD4

Tak pánové, minulý týden jsem ho podrobil testování a to jak single tak multi.

Single je dobrej, na nejtěžší level by si ani mistake neuprd a už by se vále s dírou v řepě, jedním slovem jatka ... zajímavá věc z který mne málem trefilo, což jsou psy ... najednou to zaštěká a už vás sviňák drží pod krkem Very Happy

Multi je ještě lepší, v základu slušné mapy, které se dají hrát jak s hodně tak málo hráči, hezkej airstrike, kdy vám nad hlavou proletí letka stíhaček no a místo artilery support je tam vrtulníkovej support, prostě přiletí vrtulník a začne to kosit Smile , ale podle mne to je hodně pro tým, singlista moc šancí nemá ...

Každopádně doporučuji vyzkoušet, je to super na cvik reflexů paráda, ani ty hw nároky nejsou tak nejhorší, hrál jsem to na ntb. ... samozřejmě to není ET, ale zábava to určitě je


Skoda jen, ze to neni z obdobi 2.sv valky Rolling Eyes
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 00:12    Předmět: Re: CoD 4 Citovat

Tox napsal:
Dodge Ram napsal:
CoD4

Tak pánové, minulý týden jsem ho podrobil testování a to jak single tak multi.

Single je dobrej, na nejtěžší level by si ani mistake neuprd a už by se vále s dírou v řepě, jedním slovem jatka ... zajímavá věc z který mne málem trefilo, což jsou psy ... najednou to zaštěká a už vás sviňák drží pod krkem Very Happy

Multi je ještě lepší, v základu slušné mapy, které se dají hrát jak s hodně tak málo hráči, hezkej airstrike, kdy vám nad hlavou proletí letka stíhaček no a místo artilery support je tam vrtulníkovej support, prostě přiletí vrtulník a začne to kosit Smile , ale podle mne to je hodně pro tým, singlista moc šancí nemá ...

Každopádně doporučuji vyzkoušet, je to super na cvik reflexů paráda, ani ty hw nároky nejsou tak nejhorší, hrál jsem to na ntb. ... samozřejmě to není ET, ale zábava to určitě je


Skoda jen, ze to neni z obdobi 2.sv valky Rolling Eyes


není, nicméně jak se píše na některých diskuzích to je tak možná ediná vada ... ale některý mise sou trochu úchylný ... např. teď v singlu smě měli zaúkol sejmout zmetka, což se podařilo ale naštvalo to hromadu jinejch zmetků, 2 snipeři na extraction point čekaj na heli ... a nabíhaj zmetci, sem si myslel boha jeho to nejde uhrát ... jde ... satchely, granáty a dobrá muška, ale je to peklo ... a už už se blíží vrtulník a najednou ti na krku visí čokl Very Happy a repete Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ales.cz



Založen: 29.4.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 10:02    Předmět: Citovat

jj, na CoD4 jsem slyšel samou chválu, ale všechno pěkne po pořádku, napřed MoH Aiborne,potom CoD4 ,pak Crysis no a mezitím samo ET Very Happy jen ať se grafárny vaři,hlavne aby jsme to přežili i my Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 18:11    Předmět: Re: CoD 4 Citovat

Dodge Ram napsal:

... a najednou ti na krku visí čokl Very Happy a repete Very Happy

si mu mel dat kosticku a pohladit ho Rolling Eyes
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 18:32    Předmět: Citovat

ty novy strilecky uz nejsou co byvaly, ani v tom ET neni stara dobra hrebikovacka z Quaku.
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ales.cz



Založen: 29.4.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 18:37    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
ty novy strilecky uz nejsou co byvaly, ani v tom ET neni stara dobra hrebikovacka z Quaku.


ve F.E.A.R Combat je super hřebíkovačka, doporučuji vyzkoušet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: so listopad 24, 2007 02:18    Předmět: Re: CoD 4 Citovat

Tox napsal:
Dodge Ram napsal:

... a najednou ti na krku visí čokl Very Happy a repete Very Happy

si mu mel dat kosticku a pohladit ho Rolling Eyes


von měl, moji krční Very Happy ... kdo nevyzkoušel neví jací jsou psi svině, slyšíš štěkot, ale nevíš odkud na tebe vyskočí

jinak CoD4 má jednu zásadní vadu pro singl, je moc krátký ... měl sem tam tak 2 záseky ... hrál jsem 3 obtížnost ze 4 ... původně sem myslel že jsem cvok, ale nakonec sem nelitoval, kdybych dal lehčí obtížnost tak by to byl vůbec fofr ... slušnej hráč to odehraje za odpoledne, maximálně za den ... slabota ... ale určo doporučuju minimálně vyzkoušet ... jo a po credits je tam asi jako bonus, záchrana rukojméch v letícím letadle Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 10:13    Předmět: Citovat

Hojte, Dodgi zkousel jsi American Army? je to free multiplayer gamesa. Kdo precka povinny trenink a najde na netu odpovedi na stupidni testy... bude odmenen odblokovanim spousty serveru. Hra je zalozena na realite(chovani zbrani, viditelnost, pohyb...) myslim ze mladikum se moc libit nebude, ale nam starsim joo Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kozmen



Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 67
Bydliště: Lužany (PJ)

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 11:13    Předmět: Citovat

Cus American army sem zkousel ale nepreckal sem ten stupidni trening. Asi po pul hodine treningu sem to odinstaloval. a sel hrat ET na regnet Very Happy jinak ted parim taky CoD4 a to je pecka, mozne jeste lepsi nez MoH:Airborne. Rozhodne ale obe hry doporucuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 16:09    Předmět: Citovat

To je ten trening tak tezkej? Mad
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
wertyz
Level3
Level3


Založen: 29.12.2006
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 12:51    Předmět: Citovat

taky si rad zahraju CoD 4 Smile) je to podle me ted jedne z nejlepsich her
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Pokec Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com