Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pro Bela osu a rcz mika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 22:48    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Dodge Ram napsal:
kua dostat mute za to, že se zeptám jestli před warn nemělo přijít varování mi připadá jako dost síla

hlavně by si admini měli domluvit pravidla chování mezi sebou, aby vystupovali alespoň trošku jednotně (to není proti tobě, ale obecně)


Podle mě je mnohem důležitější, aby hráči s levelem větším než 0 na serveru nedělali bordel - neskákali do týmu z týmu jak se jim to zrovna hodí, nemasakrovali ostatní panzou ve východech ze spawnů kudy chodí Boti, nespamovali artillerii po půlce mapy, nenadávali sprostě ostatním hráčům a ani jinak nekazili hru většině. Pak to totiž vypadá, že je na Regnetu normální se chovat jako prase.
Tady, na fóru, se potom můžete vyplakat do roztrhání těla, nikdo to naštěstí není povinen číst a ani reagovat.

Milý Dodge, Tebe já na nic upozorňovat nebudu, Ty totiž dobře víš, že o artině přímo na spawnu není debat. Navíc jsi se tu ještě přiznal, že kempíš s fieldem v místech, kde už se dávno nebojuje, což beru jako důkaz, že Tvůj spawnkilling byl úmyslný. Jestli tady čekáš, že se Ti budu za ten mute omlouvat, tak to jsi úplně vedle. To Ty by jsi se tady měl omluvit všem hráčům, že se snažíš sbírat xp na Regnetu nedovoleným způsobem, tedy chovat se jako prase.

Dovolím si odcitovat jeden z Tvých názorů:

Dodge Ram napsal:
zrejme asi budu oasis vynechavat, nemam na ten spawnkill nervy ...

muzu davat warn? (nevim jestli mam nejaky level admin) pokud ano tak ve tvaru !warn a nick hráče?

jinak mne to nasralo, že jdu radši hrát miny ....


když ty nedáš pokoj, ale proč ne je to diskuzní forum Smile

ta citace je z doby, kdy na té zdi stáli 2 fieldi, Dennis a ještě někdo a jeden házel airstrike přímo!!! na bunkr a druhej to samý s artou, takže si nemusel nikam chodit a zabilo tě to i v bunkru ... bylo tam několik adminů a nic a to jsem 5 minut trpělivě psal a upozorňoval že dělají spawnkill

jak jsem psal nevadí mi warn (i když si myslím že jsem dával artu dost daleko a všichni amíci vědí kde jsem byl a pár jich na mne střílelo a házelo granáty, za to že nejsou schopný mne zabít já nemůžu, arta nepadá na jednou místo ale okolo, takže ti tvé 4 kroky nevěřím a myslím že kdybych takto zabil někoho jiného, tak si toho ani nevšimneš), ale mute a způsob jeho udělení

pokud si myslíš že jsem prase, seberte mi levely(případně mi dejte ban, já si odplivnu a budu se věnovat něčemu jinému), koneckonců já o ně nežádal, dostal jsem je ... spokojen sem byl za lvl 1 a to jen proto abych si mohl vybrat tým ... klidně mi dejte lvl 0

nechci aby ses omluvil, ale alespoň uznal že to mute nebylo oprávněné, nijak sem nenadával, jen sem se dovolil zeptat, opravdu jsem netušil že se tě nikdo nesmí na nic ptát

žádným nedovoleným způsobem xp nezískávám, dávám to do míst kde byla zeď a dávat to tam budu, je to dost daleko od spawnu a amíci maj možnost mne zabít nebo jít studnou(pokud se ti to nelíbí, viz výše) (je zajímavé, že arta nebo airstrike v goldrushy jak na horním tak na dolním náměstí nikoho nesere a přitom je to stejnej případ a na horním náměstí (tam co je na začátku tank) je to ještě horší, protože amíci nemaj kudy artu obejít) ... stejně tak v oasis za začátku americký field proleze dírou a ze studny hází airstrike ... a takovejch příkladů je ... railgun arty na obě koleje, takže není kudy vyběhnout, atd. (vše je zhruba ve vzdálenosti spawn-zeď v oasis, ale na jiných mapách nic ...)

osobně si myslím že jsem SK udělal za svoji přítomnost na regnetu 2x, 1x airstrikem když mi to na baterry uletělo až dolů a 1x artou v railgunu kdy jsem byl trefen do řepy při zaměřování a šlo to přímo na spawn

a jak sem psal nikde nepláču, ale podle mne by se admini měli nějak chovat, a ne dělat boty jako třeba Milhaus (promiň že si tě beru do huby, ale sám si to tu publikoval) kterej dal moncimu kick proto, že ho sral či nasral, případ Maxe, atd. ... je to diskusní forum tak proč nediskutovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 00:29    Předmět: Citovat

2 Dodge Ram:

Jo v poho, klidně diskutuj. Jen si to opět přečti znova, zabil jsi mě artinou ne u spawnu, ale přímo v něm, 2 až 4 kroky od místa, kde jsem se právě zrodil, ale pořád ještě v místnosti. To je docela daleko ode zdi. Budu se tam rodit dál, protože spawn s vlajkou bývá velmi narvaný a je to blíže k ammu a dokud budu moci, warn dám každému, kdo mě v něm zabije pomocí HW po odpálení zdi.
Omlouvat za mute se Ti rozhodně nehodlám. Mohlo by to totiž potom vypadat, že poškozeným jsi vlastně byl Ty, t.č. spawnkiller. Warn Ti vypršel, unmute jsem Ti dal, už o tom nemíním vůbec nic psát. S Tebou se na ničem shodnout nedá, omíláš pořád dokola to samé a názory ostatních Tě vůbec nezajímají. Po zkušenostech z jiného double-monologu s Tebou vím, že o ničem jiném než o svém subjektivním vidění problému psát nebudeš a ani všeobecně přijatá fakta pro Tebe nejsou argumenty, takže je to stejně zbytečné. Jenom doufám, že Tvoje záliba ve zkoušení trpělivosti hráčů spawnkillingem artilerií skončí tak rychle, jak jsi se na tuhle dráhu vydal. Mě je tvůj herní vývoj lhostejný, ale kazíš tím hru a zábavu všem hráčům na ET Regnet serveru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 11:22    Předmět: Citovat

BelaOsa kde jsem měl co slyšet? Nějak u mě zapracovala stařecká demenca a ztratil jsem souvislost Smile
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 11:41    Předmět: Citovat

Diloph napsal:
Rapy tos mě teda naštval, já byl první lolín co takovéhle téma založil a tys na mě zapomenul? Crying or Very sad

Ale založím si téma asi po druhé Wink

V podstatě to už smolím... protože bych rád, aby to tu bylo zas fajn hraní...


Tohle? Laughing
Btw si tu pěkně skáčeš po tématech a stejně jako ostatní krásně přispíváš k neodolatelně krásné džungli tohoto fóra. A to se vyplatí! Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dodge Ram
Level3
Level3


Založen: 5.4.2007
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 11:58    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
2 Dodge Ram:

Jo v poho, klidně diskutuj. Jen si to opět přečti znova, zabil jsi mě artinou ne u spawnu, ale přímo v něm, 2 až 4 kroky od místa, kde jsem se právě zrodil, ale pořád ještě v místnosti. To je docela daleko ode zdi. Budu se tam rodit dál, protože spawn s vlajkou bývá velmi narvaný a je to blíže k ammu a dokud budu moci, warn dám každému, kdo mě v něm zabije pomocí HW po odpálení zdi.
Omlouvat za mute se Ti rozhodně nehodlám. Mohlo by to totiž potom vypadat, že poškozeným jsi vlastně byl Ty, t.č. spawnkiller. Warn Ti vypršel, unmute jsem Ti dal, už o tom nemíním vůbec nic psát. S Tebou se na ničem shodnout nedá, omíláš pořád dokola to samé a názory ostatních Tě vůbec nezajímají. Po zkušenostech z jiného double-monologu s Tebou vím, že o ničem jiném než o svém subjektivním vidění problému psát nebudeš a ani všeobecně přijatá fakta pro Tebe nejsou argumenty, takže je to stejně zbytečné. Jenom doufám, že Tvoje záliba ve zkoušení trpělivosti hráčů spawnkillingem artilerií skončí tak rychle, jak jsi se na tuhle dráhu vydal. Mě je tvůj herní vývoj lhostejný, ale kazíš tím hru a zábavu všem hráčům na ET Regnet serveru.


názory ostatních mne zajímají, bohuželse k tomu tady nikdo nevyjádřil píšou mi to akorát do pošty ... jak můj subjektivní tak tvůj subjektivní

ty napíšeš že todle je červená a někdo jinej ti bude tvrdit že je to ca já vím třeba rudá, tomu se říká názor, prezentoval si ho tu jak ty a máš svoji pravdu, tak já a mám svoji pravdu ... ostatní to nekomentovali či minimálně ... takže tu máme 2 názory a pravdu máš ty protože si admin? ... blbost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 12:08    Předmět: Citovat

Tak se to teda celý přečet a pochopil jsem z toho dvě tvrzení:

1.Hráč byl zabit po narození ve spawnu artou.
2.Field označil jako bod artilerie zeď - arta padá v kruhu.
Jo to souhlasí, proč se o tom pořád hádáte?

1. Tohle je červená.
2. Tohle je rudá.
No jasně že jo...odstíny modré vypadaj jinak.
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 12:15    Předmět: nn Citovat

Sorry Dodgi.Neumím číst. Embarassed Embarassed Embarassed

Naposledy upravil MILHAUS [CZ] dne čt říjen 11, 2007 04:48, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
egi



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 21:45    Předmět: Egi (Pegerman) Citovat

Mno Mik je v pohode (vzdycky byl) Bela jak kdy (driv jsme meli par problemu), posledni dobou bylo na serveru moc horlivych "adminu", zkousi to (warn..), ale do slabsiho tymu nejdou... Tak si dam zase nekolika-mesicni pauzu a prijdu az budou hraci co znaj fair play - coz jsou Jecminek (george,mik,dilo...) prejdou do slabsiho tymu kdyz je treba - tyhle maj mit prava a ne automaticky ten kdo je v tymu RCZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 04:53    Předmět: Re: Egi (Pegerman) Citovat

egi napsal:
Mno Mik je v pohode (vzdycky byl) Bela jak kdy (driv jsme meli par problemu), posledni dobou bylo na serveru moc horlivych "adminu", zkousi to (warn..), ale do slabsiho tymu nejdou... Tak si dam zase nekolika-mesicni pauzu a prijdu az budou hraci co znaj fair play - coz jsou Jecminek (george,mik,dilo...) prejdou do slabsiho tymu kdyz je treba - tyhle maj mit prava a ne automaticky ten kdo je v tymu RCZ.

Tak tady se Pegi mýlíš! Vyšší lvl mám i já a LaCunda a pár Lolinů a to nejsme v Rcz.A OSA ho dostal taky ještě před tím než šel do Rcz.
Měj se fajn Lolinku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jecm!nek



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 135
Bydliště: se píše po "B" tvrde i a po "L" ne.

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 08:23    Předmět: Re: Egi (Pegerman) Citovat

egi napsal:
Mno Mik je v pohode (vzdycky byl) Bela jak kdy (driv jsme meli par problemu), posledni dobou bylo na serveru moc horlivych "adminu", zkousi to (warn..), ale do slabsiho tymu nejdou... Tak si dam zase nekolika-mesicni pauzu a prijdu az budou hraci co znaj fair play - coz jsou Jecminek (george,mik,dilo...) prejdou do slabsiho tymu kdyz je treba - tyhle maj mit prava a ne automaticky ten kdo je v tymu RCZ.


ohhh to poteší diky egi.

ps: ja v RCZ jsem ale pššt Wink

reklama: http://www.regnettym.cz/index.php?site=news
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 15:57    Předmět: Re: Egi (Pegerman) Citovat

egi napsal:
Mno Mik je v pohode (vzdycky byl) Bela jak kdy (driv jsme meli par problemu), posledni dobou bylo na serveru moc horlivych "adminu", zkousi to (warn..), ale do slabsiho tymu nejdou... Tak si dam zase nekolika-mesicni pauzu a prijdu az budou hraci co znaj fair play - coz jsou Jecminek (george,mik,dilo...) prejdou do slabsiho tymu kdyz je treba - tyhle maj mit prava a ne automaticky ten kdo je v tymu RCZ.


Dík, já v RCZ nejsem, zato jsem v lolín klubu Very Happy Práva bohužel mám a jsem z toho někdy na mašličku Crying or Very sad
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 15:58    Předmět: Citovat

BELA OSA napsal:
Diloph napsal:
Rapy tos mě teda naštval, já byl první lolín co takovéhle téma založil a tys na mě zapomenul? Crying or Very sad

Ale založím si téma asi po druhé Wink

V podstatě to už smolím... protože bych rád, aby to tu bylo zas fajn hraní...


Tohle? Laughing
Btw si tu pěkně skáčeš po tématech a stejně jako ostatní krásně přispíváš k neodolatelně krásné džungli tohoto fóra. A to se vyplatí! Very Happy Very Happy


se nediv, v té džungli nejde někdy jinak než jen glosovat Very Happy
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com