Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

rasizmus na regnetu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 13:57    Předmět: rasizmus na regnetu Citovat

važeny a mili Alsi dnes jsem se setkal s rasizmem a to od hrače jmenem monči když uraži hrače do cikanu a černe verbeži což jsem nečekal a jsem tim doslova zhnusen dal jsem mu warn a nic jineho jsem nemohl dělat.Nechapu jak někdo muže řikat o lidech takove věci když toho člověka ani nezna musel jsem to napsat na forum protože mě takoveto věci šileně uražeji a jsou to věci pro mě neodpustitelne.Jenom doufam že takoveto uraženi lidi nebudu muset nadale posloucht je mi ztoho člověka velice špatně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 14:06    Předmět: Citovat

???? No to je mazec, no comment.To na Regnetu jeste nebylo.Vis co,ja bych mu dal mute na rok a bylo by.Castrole, nejses ty nahodou rom,ze te to tak zere? Ne,neboj, nejsem rasista,jen mne to zajima.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 14:32    Předmět: Citovat

desi, ja taky nejsem cikan a tady tyhle veci me nebavi, nemam je rad a rozciluj me taky...
to castrol: rozhodl jsi spravne... ;)pokud by se to opakovalo, dal bych rovnou kick
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 14:55    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
???? No to je mazec, no comment.To na Regnetu jeste nebylo.Vis co,ja bych mu dal mute na rok a bylo by.Castrole, nejses ty nahodou rom,ze te to tak zere? Ne,neboj, nejsem rasista,jen mne to zajima.
desi mužu tě upozornit že nejsem je mi 34 let a jsem celej bilej ale rasizmus mě šileně vysira a nesnašim to a je mi ztoho na bliti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 14:56    Předmět: Citovat

Jak na regnet nechodim tak zrovinka u tohoto jsem byl.Celkem diplomaticky jsme to doresili, ale jakmile by byl naznak toho, ze se to bude opakovat tak uz se budou cinit prava adminu, sice to v ET pravidlech asi neni ale kazdy by mel mit urcite vychovani.
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 15:12    Předmět: Citovat

hej, zastavte se kluciii,ted to vypada,ze se Monciho zastavam,to ne e
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
MILHAUS [CZ]
Level3
Level3


Založen: 3.3.2007
Příspěvky: 242
Bydliště: Brno-Husovice

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 15:13    Předmět: Citovat

castrol.cz napsal:
Desertstorm napsal:
???? No to je mazec, no comment.To na Regnetu jeste nebylo.Vis co,ja bych mu dal mute na rok a bylo by.Castrole, nejses ty nahodou rom,ze te to tak zere? Ne,neboj, nejsem rasista,jen mne to zajima.
desi mužu tě upozornit že nejsem je mi 34 let a jsem celej bilej ale rasizmus mě šileně vysira a nesnašim to a je mi ztoho na bliti

Nastěhuj se v Brně na Bratislavskou ulici a budeš mluvit jinak.Já tam bydlel 10 let.Taky nejsem rasista,ale morgoše nežeru!Říkej si co chceš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 15:27    Předmět: Citovat

MILHAUS [CZ] napsal:
castrol.cz napsal:
Desertstorm napsal:
???? No to je mazec, no comment.To na Regnetu jeste nebylo.Vis co,ja bych mu dal mute na rok a bylo by.Castrole, nejses ty nahodou rom,ze te to tak zere? Ne,neboj, nejsem rasista,jen mne to zajima.
desi mužu tě upozornit že nejsem je mi 34 let a jsem celej bilej ale rasizmus mě šileně vysira a nesnašim to a je mi ztoho na bliti

Nastěhuj se v Brně na Bratislavskou ulici a budeš mluvit jinak.Já tam bydlel 10 let.Taky nejsem rasista,ale morgoše nežeru!Říkej si co chceš.

Jasne,to chapu.ale na to nemusis byt rasista,abys vedel,ze s nima proste sousedit nechces.Nebo uz to je rasismus?............Neni, neni to kvuli pleti,ale kulture.Ted si uvedomuju,ze asi trochu sem.Ale to je fuk.Castrole, jsem starsi,tak mi budes vykat jo?A jsem jeste trochu hnedej od slunicka,hec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Tox
Level4
Level4


Založen: 15.1.2007
Příspěvky: 486
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 15:35    Předmět: Citovat

Desertstorm napsal:
MILHAUS [CZ] napsal:
castrol.cz napsal:
Desertstorm napsal:
???? No to je mazec, no comment.To na Regnetu jeste nebylo.Vis co,ja bych mu dal mute na rok a bylo by.Castrole, nejses ty nahodou rom,ze te to tak zere? Ne,neboj, nejsem rasista,jen mne to zajima.
desi mužu tě upozornit že nejsem je mi 34 let a jsem celej bilej ale rasizmus mě šileně vysira a nesnašim to a je mi ztoho na bliti

Nastěhuj se v Brně na Bratislavskou ulici a budeš mluvit jinak.Já tam bydlel 10 let.Taky nejsem rasista,ale morgoše nežeru!Říkej si co chceš.

Jasne,to chapu.ale na to nemusis byt rasista,abys vedel,ze s nima proste sousedit nechces.Nebo uz to je rasismus?............Neni, neni to kvuli pleti,ale kulture.Ted si uvedomuju,ze asi trochu sem.Ale to je fuk.Castrole, jsem starsi,tak mi budes vykat jo?A jsem jeste trochu hnedej od slunicka,hec.


vazne a kolik Vam je ? Laughing
_________________
6miB*Kalish3k
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 15:38    Předmět: Citovat

heh, 37 voe Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Moncicak



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 16:09    Předmět: Citovat

na vysvetlenou: hrace jmenem mad gypsy jsem oslovil cikane Smile se smileikem a nebyl v tom zadny umysl urazet...a jinak at si rika kdo chce, co chce - ja to klidne reknu ze je nesnasim, ale nebylo to vubec vuci mad gypsy ktereho ani neznam...cernou verbezi jsem nazval cikany obecne, tot vse mily castrole - obhajce lidskych prav a svobod Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
castrol.cz



Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 279
Bydliště: hostinne

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 16:40    Předmět: Citovat

Moncicak napsal:
na vysvetlenou: hrace jmenem mad gypsy jsem oslovil cikane Smile se smileikem a nebyl v tom zadny umysl urazet...a jinak at si rika kdo chce, co chce - ja to klidne reknu ze je nesnasim, ale nebylo to vubec vuci mad gypsy ktereho ani neznam...cernou verbezi jsem nazval cikany obecne, tot vse mily castrole - obhajce lidskych prav a svobod Rolling Eyes
SE3 HOVADO A NIC VIC a to sem tě měl rad jako kamoše z regnetu ale ukazal si se skvěle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moncicak



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 17:32    Předmět: Citovat

jasne! Proste neumis uznat prohru!(moralne) Vsichni co tam byli rekli, ze slovo cikan neni rasisticke...najdi si to taky a uvidis, ze neni! Ale hlavni je, ze jsem to nemyslel jako zadnou urazku jak jsem psal nahore! Myslel jsme to jako preklad proste kdyz ma takovej nick...jako bych mel nick z cinskeho slova monchichi - cesky moncicak!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 17:42    Předmět: Citovat

taky tam je jeden Cigymoranatraktore, hustej nick.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Moncicak



Založen: 13.2.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 19:55    Předmět: Citovat

nechci se hadat o takovejch vecech...ale dosahl jsi sveho!sundal jsi mi lvl a muzes si vklidu pred spanim rict : zes porazil Moncicaka!!! Cool btw, ne ze by mi o ten lvl slo, me slo celou dobu jen o to, ze proste lidi uz enbavi si nechta s*at na hlavu tady od tech "radoby adminu" Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com