Obsah fóra et.regnet.cz et.regnet.cz
CZ Regnet ET Omni-Bot Server
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pa3k???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ste za to aby mi bol zruseny BAN???
Ano
57%
 57%  [ 12 ]
Nie
42%
 42%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 21

Autor Zpráva
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 23:08    Předmět: Citovat

hmm...tak tady jsem to trosku zaspal no... Very Happy ale byl jsem teda taky PRO, i kdyz sem mel dycky bordel v tech hracich na te vasi IP...pa3k, filip, stibro...jeste nekoho sem zapomnel...? Wink
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
[-]s0ld!er



Založen: 15.9.2007
Příspěvky: 58
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 06:36    Předmět: Citovat

jj namna si zabudol =D
ale uz stym nebude problem lebo ja a pa3k mame ostre ip
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
hram pod nickom
tono=D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaCunda
Level4
Level4


Založen: 15.6.2007
Příspěvky: 935
Bydliště: Ostrava, Praha

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 07:27    Předmět: Citovat

[-]s0ld!er napsal:
jj namna si zabudol =D
ale uz stym nebude problem lebo ja a pa3k mame ostre ip
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



takze i ten medic z se stejnym nickem, jako mas ty...? Very Happy
_________________
"Ze S vznikne ZVP mezi V a D, že D má plnit T.T projeví souhlas, vznikne další ZPV mezi D a T a zároveň mezi V a T;T má P domáhat se splnění od D;V se může na D domáhat plnění k T;V může jednostr. PÚ po D žádat plnění pro sebe"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 11:20    Předmět: Citovat

LaCunda napsal:
hmm...tak tady jsem to trosku zaspal no... Very Happy ale byl jsem teda taky PRO, i kdyz sem mel dycky bordel v tech hracich na te vasi IP...pa3k, filip, stibro...jeste nekoho sem zapomnel...? Wink


zapomel jsi na Tono, M3do, HladamKlan a 76 jinejch Laughing
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pa3k



Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 14:09    Předmět: Citovat

jaaj bozee...nechapem vcera som dakoval za to ze mi alsik ban zrusil...tak som si s chuti zahral a dnes mam ban zas Sad( ... neviem preco...sak som nic nespravil Sad(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pa3k



Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 14:28    Předmět: Citovat

pfuuu ako mi odlahlo:) som sa zlakol ze mam ban ale ne ... to je moja chyba ...sorry Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 15:07    Předmět: Citovat

Vlčí mha:o)
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Desertstorm
Level4
Level4


Založen: 29.8.2007
Příspěvky: 545
Bydliště: Zbiroh

PříspěvekZaslal: čt září 27, 2007 15:14    Předmět: Citovat

Pa3k, ty ses jeste zabanovanej v hlave vid?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Drtic



Založen: 28.6.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Pskov - Russia

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 15:24    Předmět: OMG Citovat

Cheating - hnus největší.... Zastávám názor žádnej cheating... prostě ban a rozhlásit to na ostatní servery - prostě problémovej hráč a může to být sebelepší skiller.... toto je proste ponižující. HWBAN na všechny cheatery... jinak se to rozleze jak mor... Tohle se nedělá... akorát jsem se z toho vytočil kua... Evil or Very Mad rovnou můžete vyřadit punkbuster....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Diloph
Level4
Level4


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 334
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 18:20    Předmět: Re: OMG Citovat

Drtic napsal:
Cheating - hnus největší.... Zastávám názor žádnej cheating... prostě ban a rozhlásit to na ostatní servery - prostě problémovej hráč a může to být sebelepší skiller.... toto je proste ponižující. HWBAN na všechny cheatery... jinak se to rozleze jak mor... Tohle se nedělá... akorát jsem se z toho vytočil kua... Evil or Very Mad rovnou můžete vyřadit punkbuster....


zkus kletby do třetího kolene, ty fungujou nejlíp Wink Já bych je vsazoval do klád a mrskal myší na šňůře... Very Happy
_________________
dilo(cz), lolín
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hobit
Level3
Level3


Založen: 10.5.2007
Příspěvky: 162

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 08:43    Předmět: Citovat

Dal jsem NE, protoze ban na VSECH servrech, je JEDINA obrana adminu, kdyz hrac cheatuje treba jen na jednom a treba i kdyz to chtel jen zkusit.

Na druhou stranu jsem si rikal, kdy vas kluky usaty napadne poridit si verejnou ip jednotlive. Je to dobry duvod pro dalsi sanci to s vami zkusit.

Kdyz uz nekomu nestaci videjka na youtube a chce ty cheaty osobne zkusit, proc to neudela na domacim neverejnem servru a nevyzkousi si to pri lanparty. Je nejaky legitimni duvod s tim lezt na verejny server? A ze to bylo z blbosti, neberu.
_________________
"Anton na hrad" ;o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik (CZ)
Level4
Level4


Založen: 21.1.2007
Příspěvky: 507
Bydliště: ANO

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 17:12    Předmět: Citovat

Hobit napsal:
Dal jsem NE, protoze ban na VSECH servrech, je JEDINA obrana adminu, kdyz hrac cheatuje treba jen na jednom a treba i kdyz to chtel jen zkusit.

Na druhou stranu jsem si rikal, kdy vas kluky usaty napadne poridit si verejnou ip jednotlive. Je to dobry duvod pro dalsi sanci to s vami zkusit.

Kdyz uz nekomu nestaci videjka na youtube a chce ty cheaty osobne zkusit, proc to neudela na domacim neverejnem servru a nevyzkousi si to pri lanparty. Je nejaky legitimni duvod s tim lezt na verejny server? A ze to bylo z blbosti, neberu.


Z blbosti nebereš?
Já to zas vidim jako jeden z možných hlavních důvodů a vysvětleníSurprisedD
_________________
Hráč s levelem neni admin! Ale často něco jinýho a většího...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fuggas



Založen: 4.8.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: socka z Railgunu

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 01:43    Předmět: Z blbosti JO Citovat

Az se Hobe potkas na regnetu s tim famfulinem ..!.., nebo jak se menuje, a zjistis ze nejde zabit, krom moji rifli Smile, tak ti to zacne vrtat hlavou, jestli nema nejaky cheaty. Rychlost, jakou te zabije (i na dalku) je srovnatelna s botem nastavenym na "hard".
Nejlepsejsi zpusob, jak tohle zjistit (a to byl i muj pripad) je vyzkouset si to osobne, jestli budes s cheatama taky takovej maserkiller. Teprve potom muzes posoudit, jestli je to cheatama nebo nee. Tim sem chtel jenom vysvetlit, ze neni cheater jako cheater.. (samozrejme zkouset jen mimo servery s PB, kde je to trebas i povoleny).

Stejne jako si nezabezpeci nikdo na 100% svoji karu, tak ani PunkBuster nebude nikdy v zivote dokonalej. A sam vidim i tady na foru, ze jsou jedinci, kt. ETcku dokazou venovat snad vsechen svuj volny cas, byt je to jenom hra, a maji to do mrte v maliku, ze i Alsovi radej, co ma jak nastavit na serveru, pak tady nakonec stejne nehrajou Very Happy

Tohle bude na 99% (u mě 100) pripad i toho "..!.." - jednoduse cerpa z nejakych angl. stranek, kde maji hackeri apod. svoje fora vyvijej si tam porad novy a novy verze patchu, jinak by nasel prdlacku jako ja a byl by ihned vyhozen PB. Že to hraje 4 roky... to je prece ubohy. Hraju to asi uz dva a porad se nic nedeje, ze bych byl za 4 konecne superman?? Nejhorsi na tom vsem je, ze to temhle "high klackum" nikdo nedokaze a musi clovek s nima sdilet hru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BELA OSA
Level3
Level3


Založen: 21.7.2007
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 12:18    Předmět: Citovat

Samozřejmě! Nejlepší způsob, jak zjistit, že jsi gramla je stát se navíc hňupem a začít podvádět!

Question Nejlepší způsob, jak odvést pozornost od vlastní excentricity je, že navedeš ostatní hlupáky na stejné chování, aby jsi v tom nebyl sám.
Question Nejlepší způsob, jak dostat holku do postele je, že ji svážeš, zacpeš ústa aby nemohla řvát a pak si vezmeš co chceš.
Question Nejlepší způsob, jak si vydělat na jachtu je, že s kuklou na hlavě a s pistolí v ruce vlezeš za plného provozu do banky a na přepážce požádáš o půjčku.
Question Nejlepší způsob, jak zjistíš, že jsi dement je, že vylezeš na střechu nějakého minimálně osmipatrového domu a skočíš dolů.

Exclamation Nejlepší způsob, jak vyhledat informace je, že do internetového prohlížeče napíšeš adresu www.google.com.
Exclamation Nejlepší způsob, jak porozumět cizojazyčným informacím na internetu je, že budeš chodit do školy nebo se jinou cestou naučíš cizí jazyky.
Exclamation Nejlepší způsob, jak se zbavit frustrace ze hry je, že se ji naučíš hrát alespoň průměrně dobře nebo ji přestaneš hrát.
Exclamation Nejlepší způsob, jak se stát opovrhovaným darebákem je, že začneš vraždit, okrádat nebo podvádět slušné lidi.

Na threadu pana cheatera pan cheater přiznává, že se za dva roky hraní nenaučil střílet ze smg, že cheatoval jen proto aby se naučil odhalovat jiné cheatery, že na 99% ví, že hráč s nickem ...!... umí anglicky a za 100EUR si pořídil private hack a k tomu všemu nám radí, abychom zkusili také cheatovat!

2 Fuggas:
Skutečnost, že jsi si své cheatování odpustil sám sobě a na Regnetu jsi dostal z nepochopitelných důvodů unban ještě nic nemění na další skutečnosti, že stejně jako pro mě máš pro řadu dalších hráčů nálepku zasraného podvodníka, který ruinuje celou komunitu Enemy Territory. A jsem velmi, velmi rád, že ani po uplynutí Tvého stávajícího banu na všech serverech Alliancze Ti tohle tetování nezmizí.

Všem hráčům, kteří mají zájem o seriózní cheatování v Enemy Territory doporučuji vyhledat klan Krále českých cheaterů, kde Vám snad budou nejnovější hacky poskytnuty zdarma. Pan P**ík Vás jistě všechny vřele uvítá a přijme i přes skutečnost, že prý se rozhodl s cheatováním přestat Laughing.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Prokinek
Level3
Level3


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 12:22    Předmět: Citovat

Lepe bych to nenapsal Laughing Smile Rolling Eyes GL HF
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra et.regnet.cz -> Dotazy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com